ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BARCLAYS EPL 19/20

Page 21 of 50 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 35 ... 50  Next

Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 21 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by Guest Mon 11 Nov - 14:59

Roland Deschain wrote:Jebala vas ćelava protuha u šupak.


Ajde brate ne kenjaj. Ja sam tu jedini neutralan, a ono juče je bila ogromna pljačka. Izgleda da je englezima dopizdilo da im rusi i arapi uzimaju titule pa se sada na angro pomaže frustriranom klubu...

Guest
Guest


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 21 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by Guest Mon 11 Nov - 15:08

Roland Deschain wrote:
fridrih_niche wrote:Mrzim Guardiolu...
Al ne mogu se veselit jučerašnjem porazu...
Umisto da zasluženo povede 0:1, on primi gol i nezasluženo gubi 1:0 i okrene se sve za 180...
Sprd acina...
;)
Ti si budala, zajedno s ovim zagorskim pijancem. Zasluženo bi bilo da su dobili penal nakon što je igrač Citya prvi igrao rukom od čega se odbila Arnoldu u ruku? Ni sudac ni VAR soba nisu vidjeli tu materijal za penal ko ni u drugoj situaciji, ali evo dva forumska mudraca misle drugačije. Neki dan ste pljuvali Bjelicu radi njegovih izjava o VAR-u, a sad vrtite drugu priču. Bezveze se čudim, što drugo očekivati od najvećih licemjera?
Po Retardjelici se pljuvalo jer odbija korištenje VAR-a...
Svi lopovi vole da se VAR uopće ne koristi...
A mi spominjemo neuporabu VAR-a u situacijama di je triba bit upotrebljen...
Logika ti je malo iskrivljena, a posto si navika na lopovluk u svoju korist, sve je jasno...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 21 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by Guest Mon 11 Nov - 15:09

Brat Brale wrote:
Roland Deschain wrote:Jebala vas ćelava protuha u šupak.


Ajde brate ne kenjaj. Ja sam tu jedini neutralan, a ono juče je bila ogromna pljačka. Izgleda da je englezima dopizdilo da im rusi i arapi uzimaju titule pa se sada na angro pomaže frustriranom klubu...
Izgubija se totalno...
:(

Pa bar je mrzin Guardiolu i zelin da Liverpool bude prvak...
Al ne na GNK Lopov-ski način, nego pošteno...
Ono jučer je bila totalna kradja i točka...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 21 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by Guest Mon 11 Nov - 15:20

fridrih_niche wrote:
Brat Brale wrote:
Roland Deschain wrote:Jebala vas ćelava protuha u šupak.


Ajde brate ne kenjaj. Ja sam tu jedini neutralan, a ono juče je bila ogromna pljačka. Izgleda da je englezima dopizdilo da im rusi i arapi uzimaju titule pa se sada na angro pomaže frustriranom klubu...
Izgubija se totalno...
:(

Pa bar je mrzin Guardiolu i zelin da Liverpool bude prvak...
Al ne na zvezdaški način, nego pošteno...
Ono jučer je bila totalna kradja i točka...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 21 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by Tominjo Mon 11 Nov - 16:46

Ni P od pljačke. Sve odluke su uz provjeru donesene po pravilima.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 21 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by End Mon 11 Nov - 17:51

Roland Deschain wrote:Players will be ‘given extra leeway’ when the ball deflects off an arm or hand.
If the ball deflects off an opponent or teammate and it’s deemed impossible for the player to move their arm or hand in time, a handball won’t be given.
That’s also the case if the ball comes quickly from a body part of their own.
For example, should they accidentally mis-head the ball onto their own arm, handball won’t be given.
 
 

If the arm or hand makes the body ‘unnaturally bigger’, it is handball.
The rules say that an arm or hand above the shoulder can ‘rarely be a natural position’. Having the arm or hand in that position is considered a risk on the part of the player.
Of course, if the arm or hand is away from the body, it will be considered to be making the body ‘unnaturally bigger’ and a handball will be given.
The only exception is when a player puts their hand on the floor to support themselves when making a sliding challenge or falling. If the ball hits an arm or hand in that situation, it won’t be given as handball.

bravo, svaka čast na izvlačenju ovih informacija, al si preglup da bi ih mogao razumjeti.
1. paragraf se naravno odnosi na bernarda... zato se ta situacija uopće nije gledala i tu je sve 100% jasno. gledala se isključivo ruka arnolda sama za sebe, po drugi put ti to pišem. bernardo nema veze s tim šta arnoldu nije suđen penal i ne možeš to koristiti kao protuargument.

2. paragraf se naravno odnosi na arnolda.. prvo očisti pepeljarke, a onda pogledaj OPET ove slike, pa reci da je nenamjerno i neprirodno, da nije imao vremena...

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 21 VWkohEL
BARCLAYS EPL 19/20 - Page 21 RTbAVAk
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 21 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by End Mon 11 Nov - 17:52

cijeli svijet se zgraža nad još jednom krađom luzera i  VAR-om i onda dođe neka budala na forum i tjera svoju priču. skandalozno
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 21 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by Tominjo Mon 11 Nov - 18:13

End wrote:cijeli svijet se zgraža nad još jednom krađom luzera i  VAR-om i onda dođe neka budala na forum i tjera svoju priču. skandalozno
Jebem ti materu pičku smrdljivu, balavu. Šta se kurčiš tu za tipkovnicom? Izađi na ulicu pa se kurči ako imaš muda, seronja jedan.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 21 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by End Mon 11 Nov - 18:36

po čemu se kurčim, starkeljo raspala smiri živce... uvijek prvi kreneš s uvredama, onda ti poslije ne paše..


debilu jedan retardirani lopovski, vidiš kako te samo istina boli
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 21 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by End Mon 11 Nov - 18:38

na koju ulicu da izađem hahaha da dođem 66 km do zg-a i šta onda... očeš me nabit štakom
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 21 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by End Mon 11 Nov - 18:43

mrš đubre jedno nekulturno umišljeno, da li ti dijete zna da si ovakav debil, ja barem nemam djecu mogu se ponašat kako me volja
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 21 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by End Mon 11 Nov - 18:44

haha koje šamaranje fosila
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 21 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by Guest Mon 11 Nov - 19:33

End wrote:mrš đubre jedno nekulturno umišljeno, da li ti dijete zna da si ovakav debil, ja barem nemam djecu mogu se ponašat kako me volja


Daj bože da ga/ih nikada ne dobiješ. To bi bila najveća svetska tragedija još od Černobilja... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 21 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by muckodjubre Mon 11 Nov - 19:37

Avenu mall,17h,nedjelja!

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 21 6b8efe2f85c2b63406b2BARCLAYS EPL 19/20 - Page 21 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500BARCLAYS EPL 19/20 - Page 21 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 21 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by End Mon 11 Nov - 19:52

bracaline uvrede se cijene, za razliku od one arogantne budale koja traži respekt i misli da je neki kurac ovdje
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 21 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by Guest Mon 11 Nov - 19:53

End wrote:bracaline uvrede se cijene,


One love lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 21 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by Tominjo Mon 11 Nov - 20:08

End wrote:mrš đubre jedno nekulturno umišljeno, da li ti dijete zna da si ovakav debil, ja barem nemam djecu mogu se ponašat kako me volja
Hvala Bogu, treba te sterilizirat, krv ti jebem maloumnu

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 21 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by Tominjo Mon 11 Nov - 20:09

End wrote:na koju ulicu da izađem hahaha da dođem 66 km do zg-a i šta onda... očeš me nabit štakom
Dođi pa ćeš vidjet.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 21 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by Tominjo Mon 11 Nov - 20:12

End wrote:bracaline uvrede se cijene, za razliku od one arogantne budale koja traži respekt i misli da je neki kurac ovdje
Debilu jedan, pokaži materi kakve poruke šalješ godinama ljudima tu, možda te se odrekne. Tipičan primjer iskompleksiranog balavca koji jedino na forumu može biti ono što ne može u stvarnosti.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 21 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by End Mon 11 Nov - 20:54

o čemu pričaš ti, kakve to poruke... bracali šaljem iz ljubavi i on meni. samo nek pozove na svadbu svi dolazimo.
s operwom, nicheom, amperom nisam u 10 godina imao nijedan jedini konflikt, kamoli uvredu. deklarirani sam dinamovac i boli me kurac za njihova podjebavanja jer su dečki top topova.
jedino izbjegavam tebe i zekana jer ste bolesni.
kako ja vidim, majka može biti ponosna na sineka, bila bi sretna kad bi znala kakve prijatelje sam stekao na ovoj platformi.

pokaži bolje ti svojoj majci, ženi i djeci, kako njihov tatek konj od 5 banki bez povoda po forumu vrijeđa i prijeti balavcima... ako to nisu kompleksi onda ne znam

aj ćao  :rasta
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 21 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by Zeko Mon 11 Nov - 21:01

Pijana zagorska forumska  jocolor je oboljela od bolesti koja se zove "popizditis". Seronja misli9 da je najveći nogometni znalac na planeti Zemlja, a ustvari je običan "dibidus" za nogomet. Pa budala ne znani kol'ko minuta nogometna utakmica traje. Ovdje baca drkicu na najveću trenersku prevaru u povijesti pepa prevariolu i malog vanzemaljca Blessija. Daj uzmi sliku neke pičke i drkaj na nju zagorski kretenu.


Last edited by Zeko on Mon 11 Nov - 21:08; edited 2 times in total

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 21 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 21 of 50 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 35 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum