ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jebem ti doktore

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

jebem ti doktore - Page 2 Empty Re: jebem ti doktore

Post by Guest 8/11/2015, 00:14

bracala ne znam na šta apeliraš. ako postoji i najmanja mogućnost zaraze ljudi moraju biti obavješteni. ljudi ne znaju nisu upućeni i radi toga ne reagiraju na povrede ne idu se cijepit jer misle da je to bezazlena stvar da tetanus nije smrtonosan isto kao što sam i ja mislio.

Guest
Guest


Back to top Go down

jebem ti doktore - Page 2 Empty Re: jebem ti doktore

Post by Guest 8/11/2015, 00:54

zajebavam se, to su strasne stvari! zar te nikada nisu vakcinisali protiv tetanusa? ako jesu-ta vakcina ima dejstvo 10 godina....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jebem ti doktore - Page 2 Empty Re: jebem ti doktore

Post by Guest 8/11/2015, 03:58

a što da ja kažem koji sam ostao bez pola tijela zbog bolničke bakterije MRSA.... i što sad živim s ovom polovicom u plastičnom oklopu.... sve doktora iz hr što je vrijedilo pobjeglo je van.... ovo što je ostalo nema veze s medicinom... to su medicinski automehaničari... u stilu drži vodu dok majstori ne odu... čekaj kad nam sad stignu uvozni doktori iz bugarske, rumunjske, afganistana, pakistana i sirije...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jebem ti doktore - Page 2 Empty Re: jebem ti doktore

Post by Guest 8/11/2015, 18:31

Zadnjih 4-5 godina je zdravstvo u Hrvatskoj krahiralo. Mnogi su otišli, a ovi što su ostali su najobičnija isfrustrirana govna koja mnoge ljude odvedu u smrt i osakate.

Inače upravo to prešućivanje dovodi čovjeka da nekome sve kosti polomi ili mu dođeš nekog bliskog člana obitelji tražiti pa ga ponižavati. Jebeno im raditi dok dojučerašnje kolege u Švedskoj, Norveškoj, Njemačkoj i drugdje zarađuju 4 puta više.

Ma jebem im svima mater u usta... Ili budi liječnik ili budi špekulant, ali istovremeno nećeš se ponašati kao da radiš s mrtvom prirodom.

U Hrvatskoj se samo silom može doći do onoga što ti sami već moraju, dužni su i plaćeni dati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jebem ti doktore - Page 2 Empty Re: jebem ti doktore

Post by FRANK 8/11/2015, 19:01

Tommy Ramone wrote:
kuracodigraca wrote:
Tommy Ramone wrote:Rajko je hajdukovac, kmeči ko curica radi male ogrebotine.
falia si a e. pogledaj malo bolje tko je to kmečao
Jebali vas isti avatari, sorry. Reci srpskom ciganu da ga neću počastit odgovorom.
Srpski cigane reka ti je prapovjesni ostatak da te nece pocastiti odgovorom
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

jebem ti doktore - Page 2 Empty Re: jebem ti doktore

Post by L'âme 8/11/2015, 20:02

operw wrote:
maggie13 wrote:Trebao si traziti tetanus..imas pravo na to..
tražio bi da sam znao koliko je opasno. meni je rečeno suprotno da  nema opasnosti. i koliko ljudi isto to ne zna. moraš biti sam svoj doktor da bi na vrijeme reagirao i očuvao svoje zdravlje.
tocno..moras biti oprezan i upoznat sa svim..inace je teska lutrija..

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

jebem ti doktore - Page 2 Empty Re: jebem ti doktore

Post by jalnirajko 8/11/2015, 21:49

kad ste već spomenuli zdravstvo. prošli tjedan me jebala upala uha za poludit. prvo mi daju neko smeće od kapi za upalu a onda drugi put neke jače kaj su i pomogle. ali zanimljivo da na obje bočice piše kapi za oči. pitam doktoricu zakaj mi daje te kapi a ne za uho, a ona meni da zdravstveno nema trenutno kapi za uši ali da je to sve isto. Bog te mazo pa mi nemamo kapi za upalu uha
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

jebem ti doktore - Page 2 Empty Re: jebem ti doktore

Post by muckodjubre 8/11/2015, 22:59

trebao si nasuti vruće ulje u uho,kao u dobra stara vrmena

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

jebem ti doktore - Page 2 6b8efe2f85c2b63406b2jebem ti doktore - Page 2 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500jebem ti doktore - Page 2 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

jebem ti doktore - Page 2 Empty Re: jebem ti doktore

Post by bafalo 14/11/2015, 12:48

tko ima para neka ide u privatnika, tko nema neka umre. hrvatski model zdravstva

_________________
jebem ti doktore - Page 2 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

jebem ti doktore - Page 2 Empty Re: jebem ti doktore

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum