ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jebem ti doktore

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

jebem ti doktore Empty jebem ti doktore

Post by Guest Sat 7 Nov - 18:01

njihove sugestije, savjete, procjene, kad čovjeka s potencijalnom zaraznom bolesti šalju kući i kažu da će sve biti u redu.
 
 
 
nagazio na hrđavi čavao, bio kod doktora, očistili ranu na njihovu sugestiju nisu mi dali cjepivo za tetanus, ispitujem medicinsku sestru priča da to je ništa mogao si ostati kod kuće ljudi su danas razmaženi radi svakavkih stvari trče doktoru, mislim se u sebi dobro ako bude kakav problem ako se pojavi zaraza doći ću kasnije primiti serum ili popit neku tabletu i to je to. Kad čitam kasnije, tetanus bolest od koje godišnje u hrvatskoj oboli 10 do 20 ljudi, inkubacija traje od 2 do 50 dana, stopa smrtnosti na globalnom nivou iznosi 90%, tko je to meni rekao tko je to meni objasnio tko me je uputio i informirao u opasnosti od takve vrste zaraze? Nitko, pacijentu se to sve prešuti savjesno ga se pošalje kući nitko te ništa ne informira nitko ti ni ništa ne objasni tko bi normalan odbio cjepivo da mu se kaže da je u pitanju smrtonosna bakterija? Znači svjesno se riskira tuđi život, radi nemarnosti doktora, radi njegove procjene, njegove neljudskosti on na sebe preuzima procjenu jer eto šansa za oboljenje je iznimno mala pa šteta da se potroši malo cjepiva, ˝samo˝  10 do 20 ljudi statistički godišnje oboli u hrvatskoj valjda ti nećeš biti jedan od njih niti imaš pravo to znati.
 
 
jebem im mamu svima doktorima, ministrima zdravlja, cjelokupnom sustavu da oni riskiraju moje zdravlje radi cjepiva koje košta manje od 100kn u slobodnoj prodaji, besplatno u bolnicama, i da oni štede na meni ili bilo kome i kockaju se tuđim životom jer eto statistički mala je šansa za zarazom.
 
nebi bio problem da su ljudi obavješteni da sam kao pacijent upućen u potencijalnu opasnost od bolesti kakva je tetanus, da su se pobrinuli pacijentu priložiti sve potrebne infomoracije i na taj način dali mu za pravo da sam svjesno odlučuje hoće li neće li se cijepit, nego to se prešuti pacijent se opremi pošalje kući a da nema pojma da je možda zaražen potencijalnom bakterijom koja je iznimno smrtonosna, nego se mora sam informirati i mora sam znati koja pitanja postavljati i mora sam tražiti odgovore jer eto pretpostavka da doktor zna najbolje i da se na najbolji način skrbi o pacijentu jer ga tako dužnost obvezuje nije točna nije istinita i više nema tog odlaska doktoru a da ga neću izložit pitanjima i da se neću pravovremeno informirati, a ne da ja dozu za cjepivo primam u zadnjim minutama rok od trenutka ozljede do primanja cjepiva je 72 sata, ja sam ga primio 67 sat, i to nakon što u lokalnoj hitnoj službi nisu imali navedeno cjepivo, sreća da jesam sreća da sam se informirao da se nisam pouzdao u doktora koji se kocka tuđim životima, a pretpostavljam da nije jedini, da iz raznoraznih razloga prešućuju važne informacije, jebem im mamu svima kako sam bio ljut kad sam to saznao, da se život dovodi u pitanje da se kocka mojim i tuđim životima radi cjepiva na koje kao pacijent imaš puno pravo.
 
 
jebem im mater svima
 
kad se nađete u sličnoj situaciji, obavezno tražite cjepivo, a ne da se doktor kocka nečijim životom. boli me kurac što je opasnost od zaraze mala, ako postoji ikakva opasnost to je onda jako ozbiljno, godišnje u hrvatskoj oboli 10 do 20 ljudi od te smrtonosne bolesti i neću da budem jedan od njih zašto da riskiram zarazu ako se mogu cijepit. Zanima me kako bi doktor reagirao da je on u istoj situaciji ili netko njegov, ili zanima me kako bi oni koji su obolili od tetanusa koji su podlegli simptomima te bolesti reagirali da su kvalitetno obavješteni umjesto da se ljudima priča kako su vrste ozljede koje uzrokuju tetanus bezopasne i nevažne, ozljede kućne medicine.
 
Nije bezveze, duboka ubodna rana, stari hrđavi čavao, kontaminiran zemljom i prašinom, takve ozljede su najopasnije i najpogodnije za bakteriju tetanusa, i onda doktor procjenjuje kako nema potrebe da primam cjepivo, i navodi svojim zaključcima pacijenta da odbije primiti isto jer šansa za zarazu je mala, a pritom ti ne objasni da je to smrtonosna bakterija, pa jel ja to moram znati jel zato postoji doktor da te u to uputi? jel ima logike da ti takvu važnu informaciju prešuti, a umjesto nje priča kako nema nikakve opasnosti. Kako onda čovjek nebi napravio problem i scenu kad se tako odnose prema pacijentu kako nebi polomio sve živo i uništio odgovorne. Sreća smiren sam čovjek no ne čudim se onima koji nisu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jebem ti doktore Empty Re: jebem ti doktore

Post by End Sat 7 Nov - 18:50

nemoj biti picka ja kad sam stao na cavao probio mi je drugu stranu, ali dalje sam nastavio koracati kao gospodin nisam ni osjetio proboj.
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

jebem ti doktore Empty Re: jebem ti doktore

Post by End Sat 7 Nov - 18:52

pitaj pavlovica za savjet, jos sto puta nagazi na cavao da steknes imunitet.
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

jebem ti doktore Empty Re: jebem ti doktore

Post by muckodjubre Sat 7 Nov - 18:57

treba dobro zapišati ranu i onda namazati medom

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

jebem ti doktore 6b8efe2f85c2b63406b2jebem ti doktore Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500jebem ti doktore Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

jebem ti doktore Empty Re: jebem ti doktore

Post by FRANK Sat 7 Nov - 19:06

Kurac.... nema toga sta litar imotske rakije ne zalijeci

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

jebem ti doktore Empty Re: jebem ti doktore

Post by L'âme Sat 7 Nov - 20:06

Trebao si traziti tetanus..imas pravo na to..

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

jebem ti doktore Empty Re: jebem ti doktore

Post by FRANK Sat 7 Nov - 20:10

Meggi ustaso jesi mi ziva.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

jebem ti doktore Empty Re: jebem ti doktore

Post by L'âme Sat 7 Nov - 20:25

Trebao si traziti tetanus..imas pravo na to..

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

jebem ti doktore Empty Re: jebem ti doktore

Post by muckodjubre Sat 7 Nov - 20:45

maggie13 wrote:Trebao si traziti tetanus..imas pravo na to..
dobiti će tetanus...trebao je tražiti cjepivo protiv tetanusa

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

jebem ti doktore 6b8efe2f85c2b63406b2jebem ti doktore Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500jebem ti doktore Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

jebem ti doktore Empty Re: jebem ti doktore

Post by jalnirajko Sat 7 Nov - 21:14

muckodjubre wrote:
maggie13 wrote:Trebao si traziti tetanus..imas pravo na to..
dobiti će tetanus...trebao je tražiti cjepivo protiv tetanusa
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

jebem ti doktore Empty Re: jebem ti doktore

Post by Guest Sat 7 Nov - 22:24

Rajko je hajdukovac, kmeči ko curica radi male ogrebotine.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jebem ti doktore Empty Re: jebem ti doktore

Post by Guest Sat 7 Nov - 22:28

lepo bi bilo da riknes, klosaru.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jebem ti doktore Empty Re: jebem ti doktore

Post by jack_reacher Sat 7 Nov - 22:34

meni jednom probilo tak kroz špagericu i krvarilo ko ludo,sjećam se da sam otišao na posao i izdržao do kraja smjene umjesto da me šef pošalje doma ili doktoru,ludnica
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

jebem ti doktore Empty Re: jebem ti doktore

Post by jalnirajko Sat 7 Nov - 22:34

Tommy Ramone wrote:Rajko je hajdukovac, kmeči ko curica radi male ogrebotine.
falia si a e. pogledaj malo bolje tko je to kmečao
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

jebem ti doktore Empty Re: jebem ti doktore

Post by Guest Sat 7 Nov - 22:35

matora drtina, muci ga vid i demencija-i uz to je gluperda per excellence...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jebem ti doktore Empty Re: jebem ti doktore

Post by jalnirajko Sat 7 Nov - 22:39

Braćala wrote:matora drtina, muci ga vid
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

jebem ti doktore Empty Re: jebem ti doktore

Post by Guest Sat 7 Nov - 23:08

kuracodigraca wrote:
Tommy Ramone wrote:Rajko je hajdukovac, kmeči ko curica radi male ogrebotine.
falia si a e. pogledaj malo bolje tko je to kmečao
Jebali vas isti avatari, sorry. Reci srpskom ciganu da ga neću počastit odgovorom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jebem ti doktore Empty Re: jebem ti doktore

Post by Guest Sun 8 Nov - 0:00

maggie13 wrote:Trebao si traziti tetanus..imas pravo na to..
tražio bi da sam znao koliko je opasno. meni je rečeno suprotno da  nema opasnosti. i koliko ljudi isto to ne zna. moraš biti sam svoj doktor da bi na vrijeme reagirao i očuvao svoje zdravlje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jebem ti doktore Empty Re: jebem ti doktore

Post by Guest Sun 8 Nov - 0:01

jel si cuo da nesto puca, klosaru?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jebem ti doktore Empty Re: jebem ti doktore

Post by Guest Sun 8 Nov - 0:14

bracala ne znam na šta apeliraš. ako postoji i najmanja mogućnost zaraze ljudi moraju biti obavješteni. ljudi ne znaju nisu upućeni i radi toga ne reagiraju na povrede ne idu se cijepit jer misle da je to bezazlena stvar da tetanus nije smrtonosan isto kao što sam i ja mislio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jebem ti doktore Empty Re: jebem ti doktore

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum