ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 31 of 50 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 40 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo 16/11/2019, 10:34

Ko što je Sitting rekao. HDZ- ova baza je u južnim županijama, tako se i u tim istim dijelovima više ljudi divi Mamiću nego u Zagrebu. Ima dosta simpatizera Hajduka koji znaju reći: Triba nama neki ko Mamić pa će biti i rezultata.

Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 16/11/2019, 10:59

Slušaj, budala svuda ima...
Pogotovo u Dalmaciji...
Al 95 % navijača Hajduka ne želi lopova Ala Mamić na čelu kluba...
A za HDZ glasa i nepismena starcad iz Zagore sa rezoniranjem ‘to je nas HDZ, glasam za njih’, ne kontajuci da ih ovi jebu sve u 16...
Kratkotrajnost memorije ka u zlatne ribice, al zato i jesmo još uvik na ustašama i partizanima...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 16/11/2019, 11:18

Roland Deschain wrote:Ko što je Sitting rekao. HDZ- ova baza je u južnim županijama, tako se i u tim istim dijelovima više ljudi divi Mamiću nego u Zagrebu. Ima dosta simpatizera Hajduka koji znaju reći: Triba nama neki ko Mamić pa će biti i rezultata.

Nema njih dosta u kontekstu neke većine. Naći će se uvijek neki takvi zgubidani, ali debela, debela manjina.

Što se tiče HDZ-a, ne dobija izbore HDZ većinom glasova ljudi, jer većina ionako ostaje doma i ostaje ih sve više jer više ne vjeruju nikome i jebiga ja ih razumin.

I još nešto u konktestu Mamića. Takav kriminalac ne bi preživio više od 4 godine u Hajduku, nema šanse. Niti bi zavladao klubom kao što je napravio u Zagrebu s Dinamom. I to nešto govori o ljudima s juga,kad smo već skrenuli na tu temu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 16/11/2019, 12:02

Btw. malo sam proučio ono o čemu je Strahonja pričao. 

UEFA RAP (Refereeeing Assistance Programme).

Svake godine Uefa objavi ovaj priručnik/program pomoći sucima. Kako Strahonja kaže, do sad je objavljen za ovu godinu jedino RAP 1. Može ga se pronaći na ovom linku:

https://www.dutchreferee.com/refereeing-assistance-programme/

Ponovimo, Strahonja kaže da se "vodio" Uefa RAP 1 kod ocjenjivanja odluka suca.
Nigdje nisam pronašao RAP 2 za 2019-u godinu, što znači da još nije objavljen, što daje za pravu Strahonji.

Jako zanimljivo, dok čekamo reakciju Kulušića i HNS-a, sinut ćemo RAP 1 da ga malo proučimo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Mestar 16/11/2019, 13:54

fridrih_niche wrote:Slušaj, budala svuda ima... al 95 % su Dalmaciji...

Niche uvik sam govorio da si mudar :D
Mestar
Mestar

Male
Posts : 294
2015-03-20

Lokacija: : Vodice

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 16/11/2019, 14:00

Picko jedna...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 21/11/2019, 00:39

Zvonimir Boban: Velika je laž da me Hajduk nije prepoznao


Ajde, da je i još jedna laž demantirana.

Gotovo da nema nekog našeg igrača koji je napravio neku karijeru, a nije ostavio trag u Hajduku, da se ne plasira priča kako njega Hajduk eto nije prepoznao.

Tako je godinama bila priča kako Hajduk nije prepoznao Perišića, sve dok se njegov otac nije javio i pojasnio malo stvari. Iako, i dan danas pročitaš od svakojakih primjerice kako Perišić nije proizvod hajdukove škole nogometa i kako je tamo boravio samo 2 godine, iako je bio ni manje ni više nego 6 godina i prošao sve mlađe selekcije, došao do seniorske momčadi prije nego je otišao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo 21/11/2019, 06:55

Izbjegao si ostatak intervjua gdje kaže kako je otišao u Dinamo jer je Dinamovac od rođenja kao i njegov ćaća i da je otišao u Dinamo jer njegovim žilama teče plava krv.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 21/11/2019, 08:51

:facepalm :facepalm :facepalm


Je, izbjegao sam i priču o njegovim počecima u NK Mračaj, pa eto to nisi primjetio.  :D

Probaj pogledati na kojoj se temi moj post nalazi. Osvrnuo sam se na njegov demantij laži koja se godinama provlačila u svrhu blaćenja Hajduka koja mnogima nije strana, pa ni tebi osobno.
To da je Zvone dinamovac i da mu teče plava krv, nije ništa novo. To znamo od prije. Imao sam ga prilike i upoznati, poštujem ga ne samo kao nogometaša,nego i kao čovjeka,kao dinamovca čijim žilama teče plava krv. Šteta što nije više takvih kao on u hrvatskom nogometu!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 21/11/2019, 09:49

Boban je bija Kapetan...
Igračina, klasa, junak...
Ovo danas šta se gura pod kapetana su sve kriminalci i bezmudasi koje mediji promoviraju u svete krave...
Pljuc!
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo 21/11/2019, 13:18

Nije ni Bobanu bilo mrsko kroz sumnjivu prjvatizaciju firme Lotršćak preuzeti vrijedne poslovne prostore u gradu, a firmu i radnike razjebat. Nemoj biti licemjer Niče.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 21/11/2019, 14:36

'NERIJEŠENO PROTIV OVAKVOG DINAMA NA MAKSIMIRU BIO BI VAU' Hajdukov trener najavio najveći hrvatski derbi


Ja mislim da bude nakon utakmice VAU-VAU ili KME-KME.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 21/11/2019, 15:46

Kaj sutra igramo protiv Zaprešića? Tečaj na pobjedu Dinama je 1,40.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 21/11/2019, 17:04

Kao navijac dinama pozivam na ono zajednistvo koje nas je krasilo u Vukovaru u ponedkeljak.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 21/11/2019, 19:22

Roland Deschain wrote:Nije ni Bobanu bilo mrsko kroz sumnjivu prjvatizaciju firme Lotršćak preuzeti vrijedne poslovne prostore u gradu, a firmu i radnike razjebat. Nemoj biti licemjer Niče.
Nije ni on bezgrešan...
Al vise je to Marinkovih ruku djelo, nego Zvoninih...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 21/11/2019, 19:23

PABLO ESCOBAR wrote:Kao navijac dinama pozivam na ono zajednistvo koje nas je krasilo u Vukovaru u ponedkeljak.
Bit će mi drago ako nas napokon uspijete pobjedit...
Da bude zanimljivo i dalje...
Jer bilo bi glupo da vas opet razvalimo ka zadnji put...
A utakmica mi je toliko bitna da je neću ni gledat...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 22/11/2019, 08:49

Roland Deschain wrote:Izbjegao si ostatak intervjua gdje kaže kako je otišao u Dinamo jer je Dinamovac od rođenja kao i njegov ćaća i da je otišao u Dinamo jer njegovim žilama teče plava krv.
pa to nije nesto novo...da boban je dosao na probu u hajduk...ali njegov stari je zapeo za dinamo i zagreb..hajduk je bio samo rezervna opcija..istovremeno dok je boban bio na probi u hajduku stari od bobana je bio u zagrebu i dogovarao sa cirom i dinamom sve..u hajduku su to doznali i rekli da nema smisla da drze na probi igraca ciji je otac vjerojatno sve dogovorio sa dinamom..boban je vec u to vrijeme upisan i u prometnu srednju skolu u zagrebu sto je znacilo da je sve rjeseno sa dinamom..jednom prilikom cak je prosinecki rekao koji je iste godine isto upisao prometnu skolu rekao da mu nije bilo jasno zasto je boban na probi u hajduku kad je upisan u tu skolu..hajduk je bio jedina opcija ako sve propadne sa dinamom sto je bilo gotovo nemoguce..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 22/11/2019, 08:52

vuksadinare wrote:
Roland Deschain wrote:Izbjegao si ostatak intervjua gdje kaže kako je otišao u Dinamo jer je Dinamovac od rođenja kao i njegov ćaća i da je otišao u Dinamo jer njegovim žilama teče plava krv.
pa to nije nesto novo...da boban je dosao na probu u hajduk...ali njegov stari je zapeo za dinamo i zagreb..hajduk je bio samo rezervna opcija..istovremeno dok je boban bio na probi u hajduku stari od bobana je bio u zagrebu i dogovarao sa cirom i dinamom sve..u hajduku su to doznali i rekli da nema smisla da drze na probi igraca ciji je otac vjerojatno sve dogovorio sa dinamom..boban je vec u to vrijeme upisan i u prometnu srednju skolu u zagrebu sto je znacilo da je sve rjeseno sa dinamom..jednom prilikom cak je prosinecki rekao koji je iste godine isto upisao prometnu skolu rekao da mu nije bilo jasno zasto je boban na probi u hajduku kad je upisan u tu skolu..hajduk je bio jedina opcija ako sve propadne sa dinamom sto je bilo gotovo nemoguce..
...koliko mi je poznato usput je bobanovom ocu obecan ugostiteljski objekt u zagrebu kao jedna stavka ugovora...evo vrlo malo se zna da je te iste godine bio i predrag mijatovic na probi u dinamu..kao junior..ali je nastao problem u tome sto otac od mijatovica nije htio preselit u zagreb nego je zelio ostati u podgorici tada jos titogradu a mijatovic s enije htio odvajat od roditelja..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 22/11/2019, 09:06

...usput kako god zvucalo dinamo moze zahvaliti ćiri sto je stvorio onu dobru dinamovu momcad sa kraja osmadesetih i pocetka devdesetih...on je doveo bobana,doveo je šalju,škoru,cavu dimitrijevica,čapljica,škerjanca,zahovića....i na koncu i pok.josipa kužea za trenera koji ga je nasljedio...jedino je fulao sa prosineckim...jbg ciro je znao retporicki baratati i uvjeriti igrace i direktore drugih klubova...sam je jednom rekao..'srecom kad mozda nismo mogli parirati financijskom ponudom uspio sam svojom govornickom vjestinom dovesti igrace pa tako sam doveo cavu dimitrijevica,harisa skoru,kujtima šalju'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 22/11/2019, 09:12

vuksadinare wrote:...usput kako god zvucalo dinamo moze zahvaliti ćiri sto je stvorio onu dobru dinamovu momcad sa kraja osmadesetih i pocetka devdesetih...on je doveo bobana,doveo je šalju,škoru,cavu dimitrijevica,čapljica,škerjanca,zahovića....i na koncu i pok.josipa kužea za trenera koji ga je nasljedio...jedino je fulao sa prosineckim...jbg ciro je znao retporicki baratati i uvjeriti igrace i direktore drugih klubova...sam je jednom rekao..'srecom kad mozda nismo mogli parirati financijskom ponudom uspio sam svojom govornickom vjestinom dovesti igrace pa tako sam doveo cavu dimitrijevica,harisa skoru,kujtima šalju'
..ispravak ne zahovića vec beseka
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 22/11/2019, 09:38

ćiro je ispricao jednom kako je nadmudrio hajdukovu upravu u svezi transfera škore u dinamo...pricao on kako je hajduk najozbiljnije zagrizao za harisa skoru koji je te sezone bio najjaca lovina i najtrazeniji igrac...veli ciro hajduk i partizan su imali bolje fionancijske ponude za skoru od dinama..no skoro je sam eliminirao partizan rekavsi da nije zainteresiran za odlazak u partizan i tako je partizan otpao..ostao je samo hajduk...veli ciro tocno sam znao kad hajdukovi ljudi iz uprave trebaju doci u sarajevo na pregovore a to mu je javio jedan funkcioner zeljeznicara sa kojim je ciro bio dobar prijatelj..ciro potegne u sarajevo tri dana prije od dogovorenog sastanka ljudi iz zeljeznicara i hajduka...cim je dosao u sarajevo kaze ciro odmah je prvo potegnuo do harisa skore u njegov stan i citav dan ga vodao po sarajevu,castio i uvjeravao da mu je najbolji izbor dinamo i zagreb..i nastavlja ciro pred kraj dana vidio sma da sam dobrim djelom uvjerio skoru ostalo je samo da uvjerim vodece ljude iz zeljeznicara...a skoro im je rekao da je dinamo njegova glavna opcija za transfer...bez obzira na finacijske uvjete ili neke druge ponude...te ciro kaze drugi dan smo skoro i ja bili vec u zagrebu da dogovorimo detalje uz skoru je dosao i zamjenik predsjednika kluba...ovi iz hajduka nisu imali pojma da je vec tada skoro bio dinamov igrac a oni jos nisu spremili kofere za put u sarajevo...kad su vec trebali otici u sarajevo nazvao ih je direktor zeljeznicara da je sve dogovoreno sa dinamom i da je skoro prakticno potpisao ugovor sa dinamom..te je direktor želje rekao nisam mogao odoljeti ciri koji je pokazivao toliku energiju da dovede skoru u dinamo bez obzira sto je njihoav financijska ponuda bila nesto slabija od hajdukove a sa druge strane vidio sam da gradi ozbiljnu momcad a skoro je htio igrati u momcadi koja jurisa direktno na naslov...a presudilo je i to sto hajduk nije mogao igrati u europi zbog dvogodisnje suspenzije zbog suszavca na poljudu..a europske utakmice su izlog za transfer u europske klubove plus sto je zeljo dogovorio sa dinamom da zelji pripadne 30% financijskog transfera kad skoro napravi transfer u neki europski klub
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 31 of 50 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 40 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum