ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vitežani u šoku: Arapi klanjali u centru grada iako je džamija na 200m

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Vitežani u šoku: Arapi klanjali u centru grada iako je džamija na 200m - Page 2 Empty Re: Vitežani u šoku: Arapi klanjali u centru grada iako je džamija na 200m

Post by immortal Fri 12 Jul - 22:30

RayMabus wrote:
mortal wrote:
pismejker wrote:nish cudno za bahate Kozojebe...Cijeli djelovi Parisa,ostaju blokirani kad se marva nagura na GRADSKE ceste i staze i klanja... :cleanteeth

Pajdo,ajd ti prodji autom,ili bilo kako

Vitežani u šoku: Arapi klanjali u centru grada iako je džamija na 200m - Page 2 1paris_street_prayers_youtube
bitno da tebi kao longiju smeta emancipacija
Ja san malo umoran od te priče. Mrtvo puvalo šta se toga tiče. Jedini cilj u životu mi je izležavat se doma , ne radit ništa i čekat da vrijeme prolazi.
pa.. nije loše ni osjećati se malo korisnim

immortal

Posts : 23125
2014-04-16


Back to top Go down

Vitežani u šoku: Arapi klanjali u centru grada iako je džamija na 200m - Page 2 Empty Re: Vitežani u šoku: Arapi klanjali u centru grada iako je džamija na 200m

Post by RayMabus Fri 12 Jul - 22:35

Korisnost nema ništa s tim da mene žene i djeca tj seks i krekreiranje obitelji više ne zanima. Moj jedini cilj je izležavat se doma , ne radit ništa i gledat kako vrijeme prolazi.

Ja neman nikakvih drugih ciljeva u životu a niti me zanimaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Vitežani u šoku: Arapi klanjali u centru grada iako je džamija na 200m - Page 2 Empty Re: Vitežani u šoku: Arapi klanjali u centru grada iako je džamija na 200m

Post by immortal Fri 12 Jul - 22:38

ja ih imam kao da mi je tek 20
a želim pregazit i pogazit sve koji su mi stali na žulj

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Vitežani u šoku: Arapi klanjali u centru grada iako je džamija na 200m - Page 2 Empty Re: Vitežani u šoku: Arapi klanjali u centru grada iako je džamija na 200m

Post by RayMabus Fri 12 Jul - 22:48

mortal wrote:ja ih imam kao da mi je tek 20
a želim pregazit i pogazit sve koji su mi stali na žulj
Nemam komentar. Smatram da su tuđe želje tuđe želje pa me ni ne zanimaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Vitežani u šoku: Arapi klanjali u centru grada iako je džamija na 200m - Page 2 Empty Re: Vitežani u šoku: Arapi klanjali u centru grada iako je džamija na 200m

Post by RayMabus Fri 12 Jul - 23:07

Moje su želje jednostavne na osobnom planu ; ležat doma i ne radit ništa i gledat kako se Zemlja okreće oko Sunca.

Vitežani u šoku: Arapi klanjali u centru grada iako je džamija na 200m - Page 2 Zemlja


To nazivamo vrijeme koje je mjerenje gibanja u prostoru.

Samo gibanje u prostoru nazivamo događajima.

Ja ne moran ništa napravit da se dese događaji na vremenskoj globalnoj stazi jer će se oni desit.....samo triba čekat taj datum.

Sad ti je fino polovina 2019. Za godinu dana će bit polovina 2020.

I tako dalje i tako dalje.

Moj jedini cilj je ležat doma i ne radit ništa i gledat kako vrijeme prolazi.

I čekat.

Novi imigrantski val na Europu koji stiže vrlo brzo i to iz tri smjera :

Španjolska , Italija i Balkan.

A svi žele u Njemačku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Vitežani u šoku: Arapi klanjali u centru grada iako je džamija na 200m - Page 2 Empty Re: Vitežani u šoku: Arapi klanjali u centru grada iako je džamija na 200m

Post by RayMabus Fri 12 Jul - 23:20

Sad mi je najveća.želja otić na wc awc a kako je kat niže a ja san uganija desno stopalo to je sad avantura. Moran se na guzici spuštat kat niže pa onda iman stolicu na koju stavin desno kolino pa skakučen do wc šolje.

Eto šta ti je doživljaj , dokopat se sraone.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Vitežani u šoku: Arapi klanjali u centru grada iako je džamija na 200m - Page 2 Empty Re: Vitežani u šoku: Arapi klanjali u centru grada iako je džamija na 200m

Post by RayMabus Fri 12 Jul - 23:30

Uhhhh lol!

Da nastavimo di smo stali. 

Dakle kad makneš muško ženske odnose i gledaš to ka grupu onda otkriješ.da svak ima neke želje , razinu znanja i svoju točku gledišta pa i kad nađeš.da se neke želje podudaraju ispada da van znanje baš i nije na istoj razini dakle dolazi do nerazumjevanja.


Zato ja neman nikakve želje povodom toga , druge i treće dinamike.

Druga dinamika je seks i odgoj djece a treća je grupa.

To me ne zanima. Ono šta želim dobit ću svakako na kraju samo trebam čekati.

Doć će maca na vratanca.

Vitežani u šoku: Arapi klanjali u centru grada iako je džamija na 200m - Page 2 Zemlja
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Vitežani u šoku: Arapi klanjali u centru grada iako je džamija na 200m - Page 2 Empty Re: Vitežani u šoku: Arapi klanjali u centru grada iako je džamija na 200m

Post by RayMabus Fri 12 Jul - 23:36

I onda se smiješ jer vidiš sebe kako ti je bilo do nečega jako stalo , trudio si se , lomio a na kraju popušio jer nisi skužio da drugi oko tebe nisu ni blizu po znanju tebi.

I onda gledaš planet majmuna sa strane i smiješ.se svemu ha ha ha ha

Vitežani u šoku: Arapi klanjali u centru grada iako je džamija na 200m - Page 2 B_190712136



https://www.klix.ba/vijesti/regija/dvoje-potpuno-golih-francuza-penjalo-se-na-stijenu-u-splitu/190712136

Oni su imali želju goli se popet na stinu ha ha ha ha ha
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Vitežani u šoku: Arapi klanjali u centru grada iako je džamija na 200m - Page 2 Empty Re: Vitežani u šoku: Arapi klanjali u centru grada iako je džamija na 200m

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum