ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran - Page 4 Empty Re: Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran

Post by red wolf 18/6/2019, 21:36

Jer Jeshua ben Yosip je rekao svojim učenicima - Budite mudri poput ZMIJE i bezazleni poput goluba...

red wolf

Posts : 15940
2016-02-10


Back to top Go down

Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran - Page 4 Empty Re: Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran

Post by michaellcmacha 18/6/2019, 21:37

Leviathan2 wrote:
michaellcmacha wrote:jel složio tko kakvu anketu... ja glasujem da ništa od napada... ne mogu ameri jednom Iranu ništa...ne bih ja uspoređivao discipliniranje Srbije koja nije imala nikakvih mogućnosti odmazde sa jednim Iranom koji ima neusporedivo veći arsenal oružja s kojim možda ne može ugroziti us army, ali zasigurno može napraviti poprilično štete u proameričkom okruženju, SA i Izraelu
moglo bi biti, izrael druka na sve nacine da ameri opandrce po iranu
cak i ovo s brodovima je djelo mosada, ziher
jednom davno smo se spominjali na tu temu, ali tad su me yehudi i svetozar napadali, kad sam rekao da ameri ne mogu izdominirati iran, i bez obzira što konvencionalnog iskoristili u možebitnom napadu na iran, ne budu polučili nikakvog pravog rezultata... a pitanje je koliko može SA podnositi napade irana, odnosno moguće i sa teritorija jemena, tko zna da li je i što li je došlo do šiija u jemenu...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran - Page 4 Empty Re: Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran

Post by michaellcmacha 18/6/2019, 21:41

red wolf wrote:Jer Jeshua ben Yosip je rekao svojim učenicima - Budite mudri poput ZMIJE i bezazleni poput goluba...
aj tamo na temu o svom milanoviću, tamo ti je lucifer jebo te on...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran - Page 4 Empty Re: Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran

Post by red wolf 18/6/2019, 21:45

michaellcmacha wrote:
red wolf wrote:Jer Jeshua ben Yosip je rekao svojim učenicima - Budite mudri poput ZMIJE i bezazleni poput goluba...
aj tamo na temu o svom milanoviću, tamo ti je lucifer jebo te on...
Počet će u jednoj drugoj zemlji, a onda će se proširiti cijelim svijetom...No, onda će se dogoditi nebeski događaj (već se događa, ali velika većina ljudi toga nije svijesna)...Tada će svijet stati privremeno, a onda će nakon kratkotrajnog kaosa zavladati novi svjetski poredak...A sad idem na druge teme...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran - Page 4 Empty Re: Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran

Post by jastreb 18/6/2019, 21:59

red wolf wrote:
michaellcmacha wrote:
red wolf wrote: a onda će nakon kratkotrajnog kaosa zavladati novi svjetski poredak... 
Taj zlokobni "NSP" je oduvijek rezultirao milijunskim žrtvama.

Ne zaboravimo Hitlera i Pavelića,kojima su puna usta bila "NSP"-a.

A u posljednje vrijeme tim se nazivom razbacuju američki predsjednici i predsjednički kandidati,članovi masonskih loža i sličnih okultnih skupina(također u SAD).


Last edited by jastreb on 18/6/2019, 22:01; edited 1 time in total
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran - Page 4 Empty Re: Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran

Post by red wolf 18/6/2019, 22:00

jastreb wrote:
red wolf wrote:
michaellcmacha wrote:
red wolf wrote: a onda će nakon kratkotrajnog kaosa zavladati novi svjetski poredak... 
Taj zlokobni "NSV" je oduvijek rezultirao milijunskim žrtvama.

Ne zaboravimo Hitlera i Pavelića,kojima su puna usta bila "NSV"-a.

A u posljednje vrijeme tim se nazivom razbacuju američki predsjednici i predsjednički kandidati,članovi masonskih loža i sličnih okultnih skupina(također u SAD).
Ono što je prikazano dobrim na ovom svijetu, je zapravo zlo...A ono što je prikazano zlim, je zapravo dobro...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran - Page 4 Empty Re: Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran

Post by AlfaOmega 18/6/2019, 22:30

Rečenicu "Sprima se napad na Iran" slušam već 15 godina. Gdi više zapelo? 

Idi hektore u Pentagon, pojasni dečkim da je THAAD uznapredova i da je bombat Iran isto kaj i bombat Srbiju. Jerbo dok im ne pojasniš, izgleda ništ od rata.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10240
2015-09-11


Back to top Go down

Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran - Page 4 Empty Re: Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran

Post by melkior 18/6/2019, 22:31

Trebali su šutjeti i u tišini obogaćivati uran. Kad ga obogate, nek ih onda napadnu  :clown
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran - Page 4 Empty Re: Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran

Post by AlfaOmega 18/6/2019, 22:41

Malo mi sad ža što se Iran proširija na Siriju, Irak i Jemen. Onak da je osta u svojim granicama, bilo bi ga puno lakše napasti, ovak nigdi nisi siguran ak ih napadneš.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10240
2015-09-11


Back to top Go down

Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran - Page 4 Empty Re: Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran

Post by michaellcmacha 18/6/2019, 23:52

red wolf wrote:
michaellcmacha wrote:
red wolf wrote:Jer Jeshua ben Yosip je rekao svojim učenicima - Budite mudri poput ZMIJE i bezazleni poput goluba...
aj tamo na temu o svom milanoviću, tamo ti je lucifer jebo te on...
Počet će u jednoj drugoj zemlji, a onda će se proširiti cijelim svijetom...No, onda će se dogoditi nebeski događaj (već se događa, ali velika većina ljudi toga nije svijesna)...Tada će svijet stati privremeno, a onda će nakon kratkotrajnog kaosa zavladati novi svjetski poredak...A sad idem na druge teme...
ajde idi, i čuvaj se one dvojice sa bijelim kapicama sa A1 odjela...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran - Page 4 Empty Re: Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran

Post by kaya 19/6/2019, 00:04

Opet smak svijeta?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran - Page 4 Empty Re: Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran

Post by AlfaOmega 19/6/2019, 04:05

Opet katyushe padaju oko američkih glava u Iraku. Čista simbolika, tek toliko da im se stavi doznanja da nisu sigurni. Dakak, ak dođe do full scale rata sa Iranom, padat će sasvim druge vrste raketa, katyushe ponajmanje.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10240
2015-09-11


Back to top Go down

Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran - Page 4 Empty Re: Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran

Post by AlfaOmega 20/6/2019, 05:55

Oboren jedan od najsofisticiranijih američkih dronova, RQ-4 čim je uša u iranski zračni prostor.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10240
2015-09-11


Back to top Go down

Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran - Page 4 Empty Re: Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran

Post by Guest 20/6/2019, 10:15

Ovako,neuki moji..AKO HOCE,samo dvije zemlje u svijetu unistiti bilo koju drugu,pa tako i Iran..Rusija i Amerika i tu je prici kraj..
Sve nadalje je samo truckanje i navijanje..
aLI posto je u pitanju promisljanje i politika,gdje bi direktni napad na Iran stvorio i oponentsku stranu podrske Iranu,bolje je na finjaka laganini nastavitzi rastakati vlast u Iranu,drugim sredstvima,gdje Amerika nece biti demonizirana,nego Mule i vlastodrsci,koji su sve mrskiji novim i mladjim generacijama,kojima ipak ne mogu zatvoriti oci na sve oko njih u svijetu..
Dakle,upoznao sam nekolicinu Iranaca ovdje u Svabiji,sasvim prosjecni,normalni,pristojni ljudi,veci arijci nego ova ciganska balkanerija koja se busa u grudi..Dakle ljudi PREISPITUJU svaki citatu Kuranu,ne daju se navuci kao ove sunitske budale,da gutaju sve sto im se kaze,potpuno neselktivno i bez razmisljanja..Ove ljude VRIJEDJA sve sto im te Mule namecu..

Vrijeme,je ono,sto izgleda da zapad nema,pa se gleda,sveukupno malo ubzati stvar....

Isto kao i Irak,tako i Iran,puno laju,malo meda daju..oboriti dron??..big dil..

Uglavnom,brutalnom akcijom bi se ionako vrlo vremesna da ne kazem primitivna infrastruktura vrlo jako ujebala,a logistika pokidala na komadice,a posto je Iran velika drzava,tesko da bi ..obrambene snage,mogle ostati povezane i isto tako djelovati...
Najpamewtnije bi bilo pustiti da vrijeme odradi svoje,ali je tu onda njuk u dolasku,kojima Mule jako zestoko mahaju,a to se Israelu ne svidja..

dakle,preemptivni ili cekanje..??

Posto je Iran zaprijetio i Jamerici(nije da je simpatiziram),Jemeri imaju potpuni legalitet to ozbiljno shvatiti i poduzeti protumjere..Iran sa njukovima ,kojima su vjerski fanatici na celu,prijetnja u najmanju ruku za Srednji istok..ili sire..ili preorani Iran,u nivou danasnjeg Iraka...
Bolje ovo drugo..no sto bude,budemo vidjeli..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran - Page 4 Empty Re: Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran

Post by AlfaOmega 20/6/2019, 13:17

Gdi točno je Iran zapritija Americi? Izgradija vojne baze u Meksiku i Kanadi? Leti dronovima iznad Floride?

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10240
2015-09-11


Back to top Go down

Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran - Page 4 Empty Re: Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran

Post by AssadNaPodmornici 20/6/2019, 13:30

sve ide u smjeru jedne dobre rokačine.. neka još koji tanker naleti na iransku minu, i usa pošalje još koji dron, i eto nas.. rokačina

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20899
2018-06-14


Back to top Go down

Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran - Page 4 Empty Re: Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran

Post by Guest 20/6/2019, 13:30

nedavno je bila tema,na kojoj je nas yoda obilno svrsavao gledje toga..
Iran je nedavno VERBALNO zaprijetio unistenjem Jamerike(nije da se bunim ili mi nije drago) nego,razumijem Jamere da pusu na hladno,jerbo nema gdje nisu dobili po picki..najdraze mi ono u sudanu... bounce bounce

Kad si spomenuo dronove ibaze,mislim na one podmornice iranske,kojima se Iran sam hvalio u blizini jemerickih obala..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran - Page 4 Empty Re: Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran

Post by AlfaOmega 20/6/2019, 13:37

Ono što je Iran zapritija, jest da će rokati američke vojne baze u regionu ak ovi napadnu. I tu ih nemremo krivit. A da je zapritija "uništenjem Amerike", nije. 

Jedan iranski general je zapritija direktno krampu da će Iran uništiti sve kaj on posiduje u slučaju rata. Ka u kontekstu, ako vi pokrenete rat, mi ćemo biti ti koji će ga završiti.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10240
2015-09-11


Back to top Go down

Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran - Page 4 Empty Re: Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran

Post by AssadNaPodmornici 20/6/2019, 13:39

pismejker wrote:nedavno je bila tema,na kojoj je nas yoda obilno svrsavao gledje toga..
Iran je nedavno VERBALNO zaprijetio unistenjem Jamerike(nije da se bunim ili mi nije drago) nego,razumijem Jamere da pusu na hladno,jerbo nema gdje nisu dobili po picki..najdraze mi ono u sudanu... bounce bounce

Kad si spomenuo dronove ibaze,mislim na one podmornice iranske,kojima se Iran sam hvalio u blizini jemerickih obala..
pa iran non stop prijeti uništavanjem amerike, i izraela.. prvo izraela (mali sotona) i onda amerike(veliki sotona).. 

Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran - Page 4 22580

Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran - Page 4 22590

Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran - Page 4 22594

Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran - Page 4 22601


Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran - Page 4 22614

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20899
2018-06-14


Back to top Go down

Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran - Page 4 Empty Re: Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran

Post by AssadNaPodmornici 20/6/2019, 13:39

mislim nemogu kriviti jedne i druge.. mrze se i štaš..

iako zanimljivo tjekom Iračko-Iranskog rata, USA je tajno pomagala Iran, čisto da Irak nebi dobio rat

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20899
2018-06-14


Back to top Go down

Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran - Page 4 Empty Re: Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran

Post by Guest 20/6/2019, 13:41

AlfaOmega wrote:Ono što je Iran zapritija, jest da će rokati američke vojne baze u regionu ak ovi napadnu. I tu ih nemremo krivit. A da je zapritija "uništenjem Amerike", nije. 

Jedan iranski general je zapritija direktno krampu da će Iran uništiti sve kaj on posiduje u slučaju rata. Ka u kontekstu, ako vi pokrenete rat, mi ćemo biti ti koji će ga završiti.

Znas i sam da Ameri tumace sebi kako pozele..ovdje nije rijec o rekla-kazala,nego jemericojsposobnosti da preore Iran uzduz i poprijeko...

Mislim da jemere ne koci ,nesh sto iranci posjeduju,nego eventualno uplitanje Kine i Rusije,koji to definitivno ne bi mirno gledali
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran - Page 4 Empty Re: Jerusalem Post: Sprema se masivni taktički napad na Iran

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum