ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lovro kralj Čardaka

Page 8 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Lovro kralj Čardaka - Page 8 Empty Re: Lovro kralj Čardaka

Post by RayMabus 27/6/2019, 09:53

metilda wrote:
RayMabus wrote:
metilda wrote:
RayMabus wrote:
metilda wrote:

džizs .. pa koji model socijalizma? jugoslavenski, kineski? .. mislim da nas sdp može voditi samo u jugoslavenskom smjeru a znamo kako je završio jugoslavenski model socijalizma.. i misliš li da je kineski prihvatljiv za nas? i kako ga sdp može implementirati u hrvatskoj?
Pa jugoslavenski model. Fino gospodarski rast u minusu i nemaš problema s trpačinom.

nemam komentara :D
Pa ne šalin se. Ozbiljno ti govorin. To je jedini način da se imigranti ode ne ukopaju.
 daj mi neki citat ili link koji pokazuje da će se sdp boriti protiv imigranata :D
Pa neće se borit protiv imigranata , socijalisti su no ne bbori se ni HDZ jer ih masovno uvozi kao radnu snagu no socijalisti sjebu svaku ekonomiju dakle nema novih radnih mjesta nema ni imigranata.

RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Lovro kralj Čardaka - Page 8 Empty Re: Lovro kralj Čardaka

Post by RayMabus 27/6/2019, 09:59

HDZ se ne bori protiv imigranata. To šta oni zaustavljaju ove u Bosni a istodobno ih sami dovlaće iz Azije na tržište rada .....to je ruganje sa zdravim razumom.

Zato jedino socijalizam spašava Hrvatsku od trpačine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Lovro kralj Čardaka - Page 8 Empty Re: Lovro kralj Čardaka

Post by Guest 27/6/2019, 10:20

RayMabus wrote:
metilda wrote:
RayMabus wrote:
metilda wrote:
RayMabus wrote:
Pa jugoslavenski model. Fino gospodarski rast u minusu i nemaš problema s trpačinom.

nemam komentara :D
Pa ne šalin se. Ozbiljno ti govorin. To je jedini način da se imigranti ode ne ukopaju.
 daj mi neki citat ili link koji pokazuje da će se sdp boriti protiv imigranata :D
Pa neće se borit protiv imigranata , socijalisti su no ne bbori se ni HDZ jer ih masovno uvozi kao radnu snagu no socijalisti sjebu svaku ekonomiju dakle nema novih radnih mjesta nema ni imigranata.

:D bome nam se lijepo piše ako socijalistički sdp uništava ekonomiju... i zato ga trebamo dovesti ponovo na vlast :D
no vidi ovu izjavu o imigrantima:

"Samo je pitanje kad će netko u ovoj zemlji, a to možete očekivati od naših tzv. suverenista, da se potegne puška. I to je očito jedini način na koji oni žele da se dogodi, da se napokon počne pucati prema onima koji su drugačiji, prema onima koji su u istoj situaciji kao naši ljudi koji su bježali pred radom i bili dobrodošli u Hrvatskoj", smatra Ostojić.


https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/597523/veliki-skup-sdp-a-u-splitu-bernardic-i-ostojic-govorili-o-korupciji-i-migrantima-pitanje-je-trenutka-kada-ce-netko-biti-ubijen-pogledajte-tko-ih-je-sve-dosao-podrzati


iskreno rečeno ja je nisam razumjela osim ovog dijela o suverenistima :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lovro kralj Čardaka - Page 8 Empty Re: Lovro kralj Čardaka

Post by RayMabus 27/6/2019, 10:25

Pa kog brige za imigrante. Pa nek se zapuca šta ima veze. Opasniji su ovi imigranti koje HDZ želi dovest nego ti iz BiH koji oće u Njemačku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Lovro kralj Čardaka - Page 8 Empty Re: Lovro kralj Čardaka

Post by Hektorović 27/6/2019, 10:26

Kuščević bijesan nakon Indexova otkrića: "Oni koji me napadaju će odgovarati"
prije 35 minuta

Lovro kralj Čardaka - Page 8 Kuscevic__1__
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Lovro kralj Čardaka - Page 8 Empty Re: Lovro kralj Čardaka

Post by catabbath 27/6/2019, 10:34

Pa evo papire mu dala korumpirana ali domoljubna ADZovka, sve ok, niko ne sumnja u papire.

_________________
Lovro kralj Čardaka - Page 8 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12387
2015-08-22


Back to top Go down

Lovro kralj Čardaka - Page 8 Empty Re: Lovro kralj Čardaka

Post by Guest 27/6/2019, 10:44

RayMabus wrote:Pa kog brige za imigrante. Pa nek se zapuca šta ima veze. Opasniji su ovi imigranti koje HDZ želi dovest nego ti iz BiH koji oće u Njemačku.

nisi dosljedan, ali malo mi je dosadilo ukazivati na tvoje logičke pogreške..
rekao si da će sdp kao sljedbenik jugoslavenskog socijalizma uništiti ekonomiju..
zar misliš da će se naši ljudi koji su otišli van vratiti u hrvatsku potaknuti tim slijedom događaja?
ali ovo su samo retorička pitanja..
naravno da će sdp kao i hdz u svakom slučaju zapošljavati svoje uhljebe tako da ne vidim nikakvu prednost sdp-a nad hdz-om
pozdravljam vas i ostavljam da čerečite novokomponiranog kralja čardaka..
tko će sutra biti na tapetu.. opet krstičević ili još tko od ministara?
sjaši kurta da uzjaši murta.. affraid
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lovro kralj Čardaka - Page 8 Empty Re: Lovro kralj Čardaka

Post by RayMabus 27/6/2019, 11:03

metilda wrote:
RayMabus wrote:Pa kog brige za imigrante. Pa nek se zapuca šta ima veze. Opasniji su ovi imigranti koje HDZ želi dovest nego ti iz BiH koji oće u Njemačku.

nisi dosljedan, ali malo mi je dosadilo ukazivati na tvoje logičke pogreške..
rekao si da će sdp kao sljedbenik jugoslavenskog socijalizma uništiti ekonomiju..
zar misliš da će se naši ljudi koji su otišli van vratiti u hrvatsku potaknuti tim slijedom događaja?
ali ovo su samo retorička pitanja..
naravno da će sdp kao i hdz u svakom slučaju zapošljavati svoje uhljebe tako da ne vidim nikakvu prednost sdp-a nad hdz-om
pozdravljam vas i ostavljam da čerečite novokomponiranog kralja čardaka..
tko će sutra biti na tapetu.. opet krstičević ili još tko od ministara?
sjaši kurta da uzjaši murta.. affraid
Misliš da će se vratit ako je na vlasti HDZ ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Lovro kralj Čardaka - Page 8 Empty Re: Lovro kralj Čardaka

Post by RayMabus 27/6/2019, 11:12

Vi imate samo dva izbora u ovoj državi :

a ) da vas vodi korumpirani HDZ

b ) da vas ne vodi korumpirani HDZ
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Lovro kralj Čardaka - Page 8 Empty Re: Lovro kralj Čardaka

Post by Guest 27/6/2019, 11:24

RayMabus wrote:
metilda wrote:
RayMabus wrote:Pa kog brige za imigrante. Pa nek se zapuca šta ima veze. Opasniji su ovi imigranti koje HDZ želi dovest nego ti iz BiH koji oće u Njemačku.

nisi dosljedan, ali malo mi je dosadilo ukazivati na tvoje logičke pogreške..
rekao si da će sdp kao sljedbenik jugoslavenskog socijalizma uništiti ekonomiju..
zar misliš da će se naši ljudi koji su otišli van vratiti u hrvatsku potaknuti tim slijedom događaja?
ali ovo su samo retorička pitanja..
naravno da će sdp kao i hdz u svakom slučaju zapošljavati svoje uhljebe tako da ne vidim nikakvu prednost sdp-a nad hdz-om
pozdravljam vas i ostavljam da čerečite novokomponiranog kralja čardaka..
tko će sutra biti na tapetu.. opet krstičević ili još tko od ministara?
sjaši kurta da uzjaši murta.. affraid
Misliš da će se vratit ako je na vlasti HDZ ?

vratit će se onda kad se steknu ekonomske pretpostavke za povratak 
ali kako ti misliš da će se steći jugoslavenskim modelom socijalizma koji očito nudi sdp? retoričko pitanje..
mene je hdz davno razočarao, još davne 1997. kad je njime haračio luka bebić tako da su sve pretpostavke o mojoj pristranosti tek puka nagađanja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lovro kralj Čardaka - Page 8 Empty Re: Lovro kralj Čardaka

Post by Guest 27/6/2019, 11:47

RayMabus wrote:Vi imate samo dva izbora u ovoj državi :

a ) da vas vodi korumpirani HDZ

b ) da vas ne vodi korumpirani HDZ

budući da su korumpirani i sdp i hdz  moj izbor je uvijek bio između dva zla birati manje.. na ideološkim postavkama..
tijekom vremena je hdz izgubio sve oznake demokršćanske stranke tako da će za njega glasovati njegovi članovi i njihove obitelji..
ja sigurno neću
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lovro kralj Čardaka - Page 8 Empty Re: Lovro kralj Čardaka

Post by AssadNaPodmornici 27/6/2019, 11:55

Ako je i krao barem je naš katolik domoljub pa neka krade i dalje

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Lovro kralj Čardaka - Page 8 Empty Re: Lovro kralj Čardaka

Post by crvenkasti 27/6/2019, 11:59

Ja se bojim da ako ne glasujem za hdz, da nisam Hrvat.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28712
2014-04-17


Back to top Go down

Lovro kralj Čardaka - Page 8 Empty Re: Lovro kralj Čardaka

Post by marcellus 27/6/2019, 12:35

epikur37 wrote:
marcellus wrote:
michaellcmacha wrote:
marcellus wrote:
michaellcmacha wrote:
Imuni su jer ih nema tko potući, mi smo to mogli riješiti tamo do 1998. Poslije je lijeva i desna ekipa zbrojila redove i jebaji ga, ošlo ukrivo... Sad je tako kako je idućih 150 godina

biće revolucije i ranije

a onda su najebali
to ni ti, ni ja ne budemo doživjeli

ne bih se kladio

ne gledaj Hrvate

gledaj svijet, bit će rata, velikoga

veliki rat velika nesreća

ali valjda i oni dolaze ciklično

sve dolazi ciklično

ratovi, revolucije, krize

_________________
Lovro kralj Čardaka - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Lovro kralj Čardaka - Page 8 Empty Re: Lovro kralj Čardaka

Post by marcellus 27/6/2019, 12:36

Hektorović wrote:Kuščević bijesan nakon Indexova otkrića: "Oni koji me napadaju će odgovarati"
prije 35 minuta

Lovro kralj Čardaka - Page 8 Kuscevic__1__


pa koje je ovo govno to je prestrašno

_________________
Lovro kralj Čardaka - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Lovro kralj Čardaka - Page 8 Empty Re: Lovro kralj Čardaka

Post by vuksadinare 27/6/2019, 13:07

kuscevic ej u banani jer plenki vise nije tako jak da ga moze snazno stiti..i zato ga sada mediji deru ko kinta kuntu..a plenki sve nesto zmrlj brlj..sve mi se cini da ga plenki pusta niz vodu cisto zato da sebi guzicu spasava...i zato je lovro bijesan..ne osjeca dovoljno da ga plenki stiti i sada se osjeca ko jazavac u zamci a izlaza nema...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


Back to top Go down

Lovro kralj Čardaka - Page 8 Empty Re: Lovro kralj Čardaka

Post by vuksadinare 27/6/2019, 13:11

..glupi lovro..mislio je da ce plenki za njega zivot dati u zargonu jer mu lovro doslovce cmar lize...nije se tu rodio jos za koga bi plenki zivot i karijeru dao..takvi se nalaze u briselu ne ovdje...a lovro je sirovina koja to nikad nije skuzila...koji ej mislio da ga plenki obozava jer mu ovaj ide niz dlaku...i sad se lovro ponasa ko slon u staklarni..nema vise prave zastite od plenkija a u hdz-u osobno ga ni ne vole dapace...bas zbog tog silnog ljubljena dupeta plenkiju..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


Back to top Go down

Lovro kralj Čardaka - Page 8 Empty Re: Lovro kralj Čardaka

Post by vuksadinare 27/6/2019, 13:22

kako je plenki lovru 'tješio'

Lovro:Šmrc..šmrc..buuu..premijeru..plenki moj..buuu...šmrc...šmrc

Plenki:Lovro druze stari što je?

Lovro:Deru me premijeru deru ne bi da sam bracka bogorodica

Plenki:Šta te deru Lovro?

Lovro:Ma oce da mi nesto oko mojih pedesetak nekretnina..kao da sam ja nesto muljao..ovo ono..

Plenki:'Pa jesi li Lovro..svoji smo ne trebas sad i mene muljati'

Lovro:'Pa dobro jesmo caca i ja nesto nije strasno..a ko ne mulja u ovoj drzavi je'l tako premijeru...i sad mene nasli zajebavati..ko se jos obogatija od postenog rada..taj se nije rodio..bar ne kod nas

Plenki:'Dobro..dobro..i sta sad ti hoces od mene Lovro?'

Lovro:'vidite..gospodine premijeru...hocu da stanete iza mene iza ovih zlocinackih napda medija na mene..sjetite se kako sam ja stao iza vas u vezi marakeskog sporazuma,istanbulske konvencije a sam sam vjernik i izlozio se da me crkva napada...sjetite se onomad u aferi agrokor..ko se izlozio stiteci vas od napada medija kao sto mene danas napadaju...sjetite se gospodine premijeru ko vas je branio od napada unutarstranacke oprobe..niste to zaboravili gospodine premijeru..niste zaboravili sto ej sve pretrpio zbog vas vas lovro i msilim da najmanje sto ocekujem od vas da sad vi iza mene stanete'

Plenki:'Lovro..Lovro..kh..kh..sto ova kravata nesto gusi...znas lovro..ti si meni drag..ok si covjek..stranacki kolega..odan..ali..kh..kh...ja ipak najvise volim sebe a sad..kh..kh..nakon ovih euro izbora gdje smo prosli kako smo prosli..kh..kh..nije bas sad je'l da se idem nekome zamjerati narocito medijima..pa i ovi u Briselu motre na mene..je'l..kh..hm..znas i sam kakve su moje ambicije..lovro..kh..kh..morat ces jos jednom zrtvovati se..ali ovaj put sebe'

Lovro:'Ajme..'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


Back to top Go down

Lovro kralj Čardaka - Page 8 Empty Re: Lovro kralj Čardaka

Post by Guest 27/6/2019, 16:28

marcellus wrote:
Hektorović wrote:Kuščević bijesan nakon Indexova otkrića: "Oni koji me napadaju će odgovarati"
prije 35 minuta



pa koje je ovo govno to je prestrašno

općenito mi je glupo otvarati teme o pojedincima i bacati drvlje i kamenje po njima..
tvoja kolumna o Kuščeviću kao slici današnjeg hdz-a je puno objektivnija i rekla bih civiliziranija..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lovro kralj Čardaka - Page 8 Empty Re: Lovro kralj Čardaka

Post by marcellus 27/6/2019, 16:55

metilda wrote:
marcellus wrote:
Hektorović wrote:Kuščević bijesan nakon Indexova otkrića: "Oni koji me napadaju će odgovarati"
prije 35 minuta



pa koje je ovo govno to je prestrašno

općenito mi je glupo otvarati teme o pojedincima i bacati drvlje i kamenje po njima..
tvoja kolumna o Kuščeviću kao slici današnjeg hdz-a je puno objektivnija i rekla bih civiliziranija..

tamo je samo na fin način rečeno da je kuščević govno a HDZ septička jama

_________________
Lovro kralj Čardaka - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Lovro kralj Čardaka - Page 8 Empty Re: Lovro kralj Čardaka

Post by RayMabus 27/6/2019, 17:03

A baš

https://narod.hr/hrvatska/premijer-je-izjavom-da-se-sve-svodi-na-to-da-je-kuscevic-dvije-nekretnine-propustio-upisati-u-katastar-otvoreno-podrzao-korupciju
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Lovro kralj Čardaka - Page 8 Empty Re: Lovro kralj Čardaka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum