ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Page 23 of 29 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 29  Next

Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 23 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by immortal 20/6/2019, 16:44

Ringo10 wrote:Ne, najvece lazi su slijetanje na Mjesec i 9/11.
:tu

immortal

Posts : 23186
2014-04-16


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 23 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Guest 20/6/2019, 16:45

Kayo,ono sto uzrokuje Auroru Borealis,jel valne ili cesticne prirode? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 23 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by kaya 20/6/2019, 16:48

pismejker wrote:
kaya wrote:
pismejker wrote:Isto tako neuki moji,ta energija,cim se dotakne nekog objekta pretvara se u toplinu..tu ima IC zracenja,mikrovalnog zracenja,koje bi pobilo sve zivo na planeti da nema atmosfere,gama smrtonosnog zracenja,pa svih spektara vidljivog i vec rekog neviodljivog..kako je Marc vrlo "strucno" objasnio djelovanja... lol! lol! lol!
jesi probao javiti se za posao u NASI ili su preglupi za tebe?
a jesil ti probala napisati uopce nes suvislo po pitanju teme..nisi??..pa nemoj niti pokusavati..NASA???..brzo na koljena Kayo... lol! lol!
misliš o putanji, temperaturi na mjesecu i svemirskoj kapsuli? ja ti imam jedno pravilo , ono o čemu nemam pojma ne pišem, mogao bi sljediti moj put a ne ovako, na deset strana a pojma nemaš..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 23 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Guest 20/6/2019, 16:50

kaya wrote:
pismejker wrote:
kaya wrote:
pismejker wrote:Isto tako neuki moji,ta energija,cim se dotakne nekog objekta pretvara se u toplinu..tu ima IC zracenja,mikrovalnog zracenja,koje bi pobilo sve zivo na planeti da nema atmosfere,gama smrtonosnog zracenja,pa svih spektara vidljivog i vec rekog neviodljivog..kako je Marc vrlo "strucno" objasnio djelovanja... lol! lol! lol!
jesi probao javiti se za posao u NASI ili su preglupi za tebe?
a jesil ti probala napisati uopce nes suvislo po pitanju teme..nisi??..pa nemoj niti pokusavati..NASA???..brzo na koljena Kayo... lol! lol!
misliš o putanji, temperaturi na mjesecu i svemirskoj kapsuli? ja ti imam jedno pravilo , ono o čemu nemam pojma ne pišem, mogao bi sljediti moj put a ne ovako, na deset strana a pojma nemaš..

dobro,sad kad ti i tebi slicni,koji nnISTE NITI JEDAN RELEVANTNI ARGUMENT NITI LINK NA NJEGA NAVELI,nekome kazete da nema pojma,to samo o vama govori..Kayo,kako rekoh od malih nogu ucim amaterski o astronomiji.nesh mali i astrofizike..

nikako da se ocitujete o linkovima ili tekstovima eksperata,samo mantrate svoje...ne brini,to nece postati istina kao ono sprdacina o Blajburgu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 23 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Guest 20/6/2019, 16:51

Evo i za tebe Kayo,pa uci...

The moon takes 27 days to rotate once on its axis. So any place on the surface of the Moon experiences about 13 days of sunlight, followed by 13 days of darkness. So if you were standing on the surface of the Moon in sunlight, the temperature would be hot enough to boil water. And then the Sun would go down, and the temperature would drop 250 degrees in just a matter of moments..."


https://www.universetoday.com/19623/temperature-of-the-moon/  
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 23 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by ljubo1212 20/6/2019, 16:52

dete kreten
u linku kojeg citira stoji i ovo:

To deal with this dramatic range in temperature, spacesuits are heavily insulated with layers of fabric and then covered with reflective outer layers. This minimizes the temperature differences between when the astronaut is in the sunlight and when in shade. Space suits also have internal heaters and cooling systems, and liquid heat exchange pumps that remove excess heat.

dakle, bezobrazni ignorantu, samo skrolaj malko niže od ovog što stalno postaš
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 23 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Guest 20/6/2019, 16:53

pismejker wrote:aha..rekla kazala..dakle jedan detalj..,Mun nema atmosferu koja bi stitila povrsinu od valnog zracenja i postepeno je zagrijavala,odnosno hladila.....KAD sUNCE udari,temperatura u par sekundi dosegne najvise vrijednosti..
skaces sebi u usta sad govoreci jedno sad govoreci drugo..sto ti pase..

dakle,tamo gdje udara sunce,je opako vrelo i u sekundi voda moze provrijeti(da je ima),a u kraterima gdje je hladovina,dakle nema suncevih zraka,temperatura moze biti drasticno drugacija...vakuum,te nedostatak "onih stvari sto prenose toplinu"instantno hladi i zagrijava objekte na Munu..

evo da naucis malo..

"The moon takes 27 days to rotate once on its axis. So any place on the surface of the Moon experiences about 13 days of sunlight, followed by 13 days of darkness. So if you were standing on the surface of the Moon in sunlight, the temperature would be hot enough to boil water. And then the Sun would go down, and the temperature would drop 250 degrees in just a matter of moments..."


https://www.universetoday.com/19623/temperature-of-the-moon/  



ja doista ne znam sto je vama ljudi,pa jel vi mislite da se nish ne moze u roku par minuta iskopati na nettu??


Ljubo moja,man se ti profiliranja drugih,a u astronomiji nemoj niti pomisliti meni prodati mooda pod boobrege,jerbo amaterski to ucim od malih nogu-cisto me zanima.. :clown

ti si budala. evo ti gore piše u crveno no ti niti ne kužiš šta piše. strana tijela koja je okrenuta suncu je plus 120 stupnjeva a strana ili djelovi tijela koji nisu okrenuti prema suncu su na -280 stupnjeva.

dakle šta sad? prednji dio tijela i jaja ti se prže na plus 120 a leđa i prkno su ti na -280 stupnjeva govno ti se sledi u šupku. da bi mogao srat moraš prkno okrenut prema suncu ali ako ti se istovremeno i piša onda si out of luck.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 23 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Guest 20/6/2019, 16:55

ljubo1212 wrote:dete kreten
u linku kojeg citira stoji i ovo:

To deal with this dramatic range in temperature, spacesuits are heavily insulated with layers of fabric and then covered with reflective outer layers. This minimizes the temperature differences between when the astronaut is in the sunlight and when in shade. Space suits also have internal heaters and cooling systems, and liquid heat exchange pumps that remove excess heat.

dakle, bezobrazni ignorantu, samo skrolaj malko niže od ovog što stalno postaš

Pa nisi,ali...to ne mjenja cinjenicu da postoje ekstremni uvjeti koji se mjenjaju u sekundama,jel bas moram da vam crtam...

Odijelo??'..ne znam...ne vjerujem...nikad nisam vidio konstrukciju,mada cuh da koshtaju oko miljun dolara..Odijela danas i ona prije 60 godina..nije isto...u moderna vremena,zacudo,nema vise izleta na Mjesec..ili se mooda pod boobrege vise ne mogu prodavati nit klincima.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 23 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by ljubo1212 20/6/2019, 16:56

haha, aj ne seri, isti salto mortale kao ono s kućicom uz cestu, uvučenoj, prema vrbanji
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 23 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Guest 20/6/2019, 16:57

Gnječ wrote:
pismejker wrote:aha..rekla kazala..dakle jedan detalj..,Mun nema atmosferu koja bi stitila povrsinu od valnog zracenja i postepeno je zagrijavala,odnosno hladila.....KAD sUNCE udari,temperatura u par sekundi dosegne najvise vrijednosti..
skaces sebi u usta sad govoreci jedno sad govoreci drugo..sto ti pase..

dakle,tamo gdje udara sunce,je opako vrelo i u sekundi voda moze provrijeti(da je ima),a u kraterima gdje je hladovina,dakle nema suncevih zraka,temperatura moze biti drasticno drugacija...vakuum,te nedostatak "onih stvari sto prenose toplinu"instantno hladi i zagrijava objekte na Munu..

evo da naucis malo..

"The moon takes 27 days to rotate once on its axis. So any place on the surface of the Moon experiences about 13 days of sunlight, followed by 13 days of darkness. So if you were standing on the surface of the Moon in sunlight, the temperature would be hot enough to boil water. And then the Sun would go down, and the temperature would drop 250 degrees in just a matter of moments..."


https://www.universetoday.com/19623/temperature-of-the-moon/  



ja doista ne znam sto je vama ljudi,pa jel vi mislite da se nish ne moze u roku par minuta iskopati na nettu??


Ljubo moja,man se ti profiliranja drugih,a u astronomiji nemoj niti pomisliti meni prodati mooda pod boobrege,jerbo amaterski to ucim od malih nogu-cisto me zanima.. :clown

ti si budala. evo ti gore piše u crveno no ti niti ne kužiš šta piše. strana tijela koja je okrenuta suncu je plus 120 stupnjeva a strana ili djelovi tijela koji nisu okrenuti prema suncu su na -280 stupnjeva.

dakle šta sad? prednji dio tijela i jaja ti se prže na plus 120 a leđa i prkno su ti na -280 stupnjeva govno ti se sledi u šupku. da bi mogao srat moraš prkno okrenut prema suncu ali ako ti se istovremeno i piša onda si out of luck.
Pa kretenu narkomanski,jesam li vec napisao da temperaturne rtazlike u hladu i na suncu mogu biti drasticne..ČITAJ JEBOTE TKO TE NIJE:..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 23 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Guest 20/6/2019, 16:58

ljubo1212 wrote:haha, aj ne seri, isti salto mortale kao ono s kućicom uz cestu, uvučenoj, prema vrbanji

nish slicno,samo ocito ignoriranje cinjenica..poceli od toga da svemir kao vakuum ne prenosi toplinu..naravno,no energija jest i toplina u nekom obliku...pa polako vam otkidam tlo pod nogama kojim hodate..prva igra mi je bila Monopoly... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 23 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by ljubo1212 20/6/2019, 16:59

pazi citiraš stranicu koja se referrira na nasa facts i onda mutiš ovdje, pa hebalo nanu, bezobrazno, ignorantsko, i neuko....tri u jedan,
ali ajd, nikad odviše kanti za napucavanje
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 23 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Guest 20/6/2019, 17:02

ljubo1212 wrote:pazi citiraš stranicu koja se referrira na nasa facts i onda mutiš ovdje, pa hebalo nanu, bezobrazno, ignorantsko, i neuko....tri u jedan,
ali ajd, nikad odviše kanti za napucavanje
Pa bas zato,da se vide cinjenice za sve,ne vasa i nasa misljenja..VI sve slijepo i bez kritickog promisljanja prihvatate,mi ne..Ljudi ne bi trebali pasti kao ofce nekriticki i stoicki gutati sto "znanstvenici" kazu,nego i logicki promisljati s obzirom na temeljna fizikalna saznanja,jel??ili..
no u jednom trenu o jednoj stvari raspravljam,cisto da mozete pratiti,i ne zbuniti se...
Ljubo moja,jel Polarno svjetlo cesticne ili valne prirode?..Kaya pobjeze..nema pojma..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 23 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Guest 20/6/2019, 17:03

tweeeet..!!! proslo vrijeme...cesticne prirode..gama particles
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 23 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Guest 20/6/2019, 17:04

pismejker wrote:
Gnječ wrote:
pismejker wrote:aha..rekla kazala..dakle jedan detalj..,Mun nema atmosferu koja bi stitila povrsinu od valnog zracenja i postepeno je zagrijavala,odnosno hladila.....KAD sUNCE udari,temperatura u par sekundi dosegne najvise vrijednosti..
skaces sebi u usta sad govoreci jedno sad govoreci drugo..sto ti pase..

dakle,tamo gdje udara sunce,je opako vrelo i u sekundi voda moze provrijeti(da je ima),a u kraterima gdje je hladovina,dakle nema suncevih zraka,temperatura moze biti drasticno drugacija...vakuum,te nedostatak "onih stvari sto prenose toplinu"instantno hladi i zagrijava objekte na Munu..

evo da naucis malo..

"The moon takes 27 days to rotate once on its axis. So any place on the surface of the Moon experiences about 13 days of sunlight, followed by 13 days of darkness. So if you were standing on the surface of the Moon in sunlight, the temperature would be hot enough to boil water. And then the Sun would go down, and the temperature would drop 250 degrees in just a matter of moments..."


https://www.universetoday.com/19623/temperature-of-the-moon/  



ja doista ne znam sto je vama ljudi,pa jel vi mislite da se nish ne moze u roku par minuta iskopati na nettu??


Ljubo moja,man se ti profiliranja drugih,a u astronomiji nemoj niti pomisliti meni prodati mooda pod boobrege,jerbo amaterski to ucim od malih nogu-cisto me zanima.. :clown

ti si budala. evo ti gore piše u crveno no ti niti ne kužiš šta piše. strana tijela koja je okrenuta suncu je plus 120 stupnjeva a strana ili djelovi tijela koji nisu okrenuti prema suncu su na -280 stupnjeva.

dakle šta sad? prednji dio tijela i jaja ti se prže na plus 120 a leđa i prkno su ti na -280 stupnjeva govno ti se sledi u šupku. da bi mogao srat moraš prkno okrenut prema suncu ali ako ti se istovremeno i piša onda si out of luck.
Pa kretenu narkomanski,jesam li vec napisao da temperaturne rtazlike u hladu i na suncu mogu biti drasticne..ČITAJ JEBOTE TKO TE NIJE:..

mogu biti? a zar nisu? de ulovi se ti mješalice i lopate man se svemira.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 23 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by ljubo1212 20/6/2019, 17:05

sitnoseljačke fore, ajd da su zdravoseljačke priskočio bih ti pomoći
em si ono 3 u 1 em si lijen proučiti nešto,
tako da, nađi si nekog mazohistu prosvjetitelja,
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 23 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Guest 20/6/2019, 17:05

ona najsmrtonosnija ,koja ovisno o snazi "baklje2 koju je Sunce izbacilo,moze Zemlju pretvoriti u spaljenu kuglu..atmosfera upija a magnetno polje Zemlje stite zemlju od tih partikala..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 23 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Guest 20/6/2019, 17:06

Gnječ wrote:
pismejker wrote:
Gnječ wrote:
pismejker wrote:aha..rekla kazala..dakle jedan detalj..,Mun nema atmosferu koja bi stitila povrsinu od valnog zracenja i postepeno je zagrijavala,odnosno hladila.....KAD sUNCE udari,temperatura u par sekundi dosegne najvise vrijednosti..
skaces sebi u usta sad govoreci jedno sad govoreci drugo..sto ti pase..

dakle,tamo gdje udara sunce,je opako vrelo i u sekundi voda moze provrijeti(da je ima),a u kraterima gdje je hladovina,dakle nema suncevih zraka,temperatura moze biti drasticno drugacija...vakuum,te nedostatak "onih stvari sto prenose toplinu"instantno hladi i zagrijava objekte na Munu..

evo da naucis malo..

"The moon takes 27 days to rotate once on its axis. So any place on the surface of the Moon experiences about 13 days of sunlight, followed by 13 days of darkness. So if you were standing on the surface of the Moon in sunlight, the temperature would be hot enough to boil water. And then the Sun would go down, and the temperature would drop 250 degrees in just a matter of moments..."


https://www.universetoday.com/19623/temperature-of-the-moon/  



ja doista ne znam sto je vama ljudi,pa jel vi mislite da se nish ne moze u roku par minuta iskopati na nettu??


Ljubo moja,man se ti profiliranja drugih,a u astronomiji nemoj niti pomisliti meni prodati mooda pod boobrege,jerbo amaterski to ucim od malih nogu-cisto me zanima.. :clown

ti si budala. evo ti gore piše u crveno no ti niti ne kužiš šta piše. strana tijela koja je okrenuta suncu je plus 120 stupnjeva a strana ili djelovi tijela koji nisu okrenuti prema suncu su na -280 stupnjeva.

dakle šta sad? prednji dio tijela i jaja ti se prže na plus 120 a leđa i prkno su ti na -280 stupnjeva govno ti se sledi u šupku. da bi mogao srat moraš prkno okrenut prema suncu ali ako ti se istovremeno i piša onda si out of luck.
Pa kretenu narkomanski,jesam li vec napisao da temperaturne rtazlike u hladu i na suncu mogu biti drasticne..ČITAJ JEBOTE TKO TE NIJE:..

mogu biti? a zar nisu? de ulovi se ti mješalice i lopate man se svemira.

Kako rekoh,niti jedan ZDRAV argument,niti jedan link..samo pljuckate kao kamile..zato i jeste tu gdje jeste,a u kurtzu jeste.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 23 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by kaya 20/6/2019, 17:06

pismejker wrote:Kayo,ono sto uzrokuje Auroru Borealis,jel valne ili cesticne prirode? :)
Joj daj...cesticne ...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 23 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Guest 20/6/2019, 17:08

kaya wrote:
pismejker wrote:Kayo,ono sto uzrokuje Auroru Borealis,jel valne ili cesticne prirode? :)
Joj daj...cesticne ...
..a bem mu misha potraao nesh odgovor,ali hajde...oke..barem pokazujes zdrav interes..astronomija je fina znanost... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 23 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Guest 20/6/2019, 17:12

ajd,bas me zanima,zato nakon tih zadnjih apollo letova,nITI JEDAN POKUSAJ PONOVNOG OSVAJANJA MJESECA NIJE BIO..?danas je haj teh ipak napredovao,a vidimo ameri se muce da samo dojdu uatmosferu, zivi,i kupuju ruske rakete..Spejsatlova je spaljeno previse..nesto je tu sumnjivo... :sherlock
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 23 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 23 of 29 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 29  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum