ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Page 6 of 29 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 29  Next

Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 6 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Eroo 16/6/2019, 21:03

Ja sam mislio da se flatlanderi zaebavaju, kad ono oni zaozbiljno... :)

Eroo

Posts : 75381
2016-07-22


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 6 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Ringo10 16/6/2019, 21:05

Eroo wrote:Ja sam mislio da se flatlanderi zaebavaju, kad ono oni zaozbiljno... :)
MA jebeš flatlandere niko ih ne uzima ozbiljno.

Ali ovaj klip je genijalan.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21605
2015-09-24


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 6 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by michaellcmacha 16/6/2019, 22:53

ček sad jel pokolj bio na Mjesecu, jel to neka shema da se izrelativizira srpski modus operandi po pitanju ubijanja civila i zarobljenih vojnika

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 6 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by dzango 17/6/2019, 00:15

Lažu Francuzi, majku im jebem.

_________________
račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 6 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 6 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Ringo10 17/6/2019, 05:50

Gnječ wrote:
Ringo10 wrote:Ja sam mislio da je ovaj Gnječ pametniji i racionalniji lik. A sam se zajebo očigledno.

?

vruće je ne da mi se tipkat  pa ću samo stavljat upitnike

?
MA znam ja da je od toga stvoren taboo koji se ne smije dirat. Slijetanje na Mjesec je svetinja civilizacije.

Ali eto, ja u to više ne vjerujem. Jer imam zdrav razum i kod mene brainwashing ne djeluje.

SVe sam nekako i mogao progutati ali kad sam vidio onu baraku od Mjesečevog modula, kod mene je ta priča završila. 
I kad dodaš još gomilu filmova i fotografija na kojima se jasno vidi kolika je to lakrdija, onda slika postaje kompletna.

Oni se na Mjesec nikada spustili nisu. A jesu li Rusi odnosno Sovjeti znali ili nisu i ako su znali zašto su lagali zajedno sa Amerima e to treba pitati njih. Ukoliko uopće više znaju jer su svi bitni faktori iz tog vremena poumirali.

Slijetanje na Mjesec je jedna od najvećih prijevara i obmana u ljudskoj povijesti.

Doduše, postoji još jedna malecka mogućnost, da su eto stvarno tamo sletjeli a da su u nedostatku kvalitetnih fotografija i filmova pravili razne montaže i onda se zapetljali u vlastite pizdarije, i sad su u nebranome grožđu, jer im radi toga sve manje ljudi vjeruje. 

Čim ti beskrajno moraš da nešto objašnjavaš i dokazuješ, tu nisu čista posla. Jer ako je sve istina što kažeš onda svakako imaš neoborive dokaze a ne one smiješne montaže i lakrdije.

Međutim opet bih se vratio na rijeći Domazeta Loše - nema tu šta da se pametuje. Imaš tehnologiju i samo je nadograđuješ.

A ne da mi prosipaš šuplje fore, te izgubili tehnologiju, te zaboravili kako se to radi, te zajebano to ponoviti, pa sve dokumentacije nestale i ne mogu da ih nađu ...

MA daj, bilo bi smiješno da nije žalosno. Oni jednostavno nisu imali tehnoloških predpostavki za takav poduhvat.
Nemaju ih ni dan danas i planiraju nešto u nekakvim maglovitim budućnostima i pričam ti priče. 

Sad nešto Ameri palamude kako će na Mjesec ljeta gospodnjeg 2024te. 

Hoće al u kurcu krasnome.

Rusi su malo realniji, oni kažu ići će tamo 2030te ili 2031-ve. Ali prvo će kao slati robote da sve pripreme. 

E hajde, ko poživi pa da vidi i to čudo.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21605
2015-09-24


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 6 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Guest 17/6/2019, 06:17

Ovdje neki zbog osobne mrznje ne mogu i ne zele da spoznaju lazi zbog kojih je i njihova zemlja najebala (sve bivshe YU republike) ali eto zemlju koju najmanje cijenim i njihov narod (nema mrznje ali zabluda je uvijek chim tvrdish da su svi isti,,,ja priznajem svoju greshku u svezi Schwaba) ipak treba razlikovati narod od vlasti bez obzira gdje je i kako izabrana i tko vlada..jer chesto puta ta vlast je doshla do moci manipulacijom ..
Stvarno je jadno i primtivno pokushavati temu razvodniti i okrenuti prema zajebanciji o svemiru i mjesecu..no to je tipichno za 'rvate.Nije u pitanju Rachak nego istina...boli njih kurac za Srbiju...njih boli istina jer ce morati sami sebi priznati da su lagali i borili se za kurac ..Najgore je to shto ih vec sada njihova djeca gledaju sumnjichavo..Djecu ne mozesh prevariti jer oni nemaju taj naboj mrznje kao shto imaju njihovi roditelji..vecinom 'rvati..a od njih nisu daleko ni muslimani,,srbi i shipci...Ovi koji su na redu da odapnu papke okretat ce se u grobu od jada i mrznje kad budu "vidjeli" svoju djecu kako se druze i vole sa njihovim krvnim "neprijateljima"

Za one koji razumiju Njemachki Es begann mit einer Lüge (WDR)

Es begann mit einer Lüge (WDR)

https://www.youtube.com/watch?v=ZtkQYRlXMNU


Za one koji ne razumiju schwapski

https://www.youtube.com/watch?v=A3zCw-9_IAI



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 6 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Guest 17/6/2019, 06:19

ISTINA I LAZ
"Legenda kaže da su se jednog dana Istina i Laž srele na putu.
- Dobar dan, rece Istina.
- Divan dan, rece Laž.
Istina zastade da vidi da li je to tocno i bi tocno.
- Divan dan, odgovori Istina.
- Još ljepše je jezero, rece Laž.
Istina ponovo provjeri da li je to tocno i bi tocno.
Laž dotrca do vode i rece: Voda je najljepša. Hajde da plivamo.
Istina dotakne vodu prstima i vidje da je zaista divna te se složi sa Laži.
Skinule su odjecu i ušle u vodu. Poslije nekog vremena, Laž izade iz vode, obuce odijelo Istine i ode. Istina nikako nije mogla obuci odijelo Laži, te pocne hodati gola, a svi se pocnu zgražavati kad je vide.
I od tada ljudi više vole da vide Laž obucenu u odijelo Istine, nego golu Istinu."



Meni je draza najodvratnija istina od najljepshe lazi..pogodite zashto !!!!!!??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 6 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Šandor Winnetou 17/6/2019, 06:31

frka wrote:ISTINA I LAZ
"Legenda kaže da su se jednog dana Istina i Laž srele na putu.
- Dobar dan, rece Istina.
- Divan dan, rece Laž.
Istina zastade da vidi da li je to tocno i bi tocno.
- Divan dan, odgovori Istina.
- Još ljepše je jezero, rece Laž.
Istina ponovo provjeri da li je to tocno i bi tocno.
Laž dotrca do vode i rece: Voda je najljepša. Hajde da plivamo.
Istina dotakne vodu prstima i vidje da je zaista divna te se složi sa Laži.
Skinule su odjecu i ušle u vodu. Poslije nekog vremena, Laž izade iz vode, obuce odijelo Istine i ode. Istina nikako nije mogla obuci odijelo Laži, te pocne hodati gola, a svi se pocnu zgražavati kad je vide.
I od tada ljudi više vole da vide Laž obucenu u odijelo Istine, nego golu Istinu."



Meni je draza najodvratnija istina od najljepshe lazi..pogodite zashto !!!!!!??
možda zato što si istinoljubivi srbo :clown . Je da je to dvoje oksimoron ali štaćeš kad jednostavno tražiš da ti lupaju čvrge :cleanteeth

_________________
račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 6 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19667
2017-12-31


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 6 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Ringo10 17/6/2019, 07:18

Ma koga zaboli za taj Račak.

Problem između Srba i Šiptara i nek se oni jebu s time.

Ionako i jedni i drugi lažu čim zinu.

I ne vidim šta Hrvati imaju s time.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21605
2015-09-24


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 6 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by vuksadinare 17/6/2019, 07:20

pa nije bilo u racku zlocina ni u vukovaru,skabrnji,sirokoj kuli,srebrenici,prijedoru zlocin je samo oluja i nato agresija pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99453
2015-09-08


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 6 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Ringo10 17/6/2019, 07:24

vuksadinare wrote:pa nije bilo u racku zlocina ni u vukovaru,skabrnji,sirokoj kuli,srebrenici,prijedoru zlocin je samo oluja i nato agresija pirat
Ne kontam o čemu ti sad pričaš.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21605
2015-09-24


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 6 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by marcellus 17/6/2019, 07:29

Ringo10 wrote:
debotoijusto wrote:
Ringo10 wrote:Ne, najvece lazi su slijetanje na Mjesec i 9/11.
slijetanje na mjesec ? stvarno ?
E evo ti pa pogledaj. I ako ti misliš da su u ovoj lakrdiji sletjeli na Mjesec onda ti više nemam šta reći

https://www.youtube.com/watch?v=s6vAiyUIQog&t=366s

Gledaj od početka do kraja i uživaj

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 6 Fake-moon-landing-salute

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 6 Somehistoriancalledmike-just-shower-thoughts-next-time-a-conspiracy-theorist-tries-to-tell-37679949

_________________
račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 6 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by vuksadinare 17/6/2019, 07:32

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:pa nije bilo u racku zlocina ni u vukovaru,skabrnji,sirokoj kuli,srebrenici,prijedoru zlocin je samo oluja i nato agresija pirat
Ne kontam o čemu ti sad pričaš.
kontas...pa opce poznata je stvar da oni prakticno osim srebrenice(dijelom) a tu seselj(i neki iz vuciceve stranke) traze progon ako s eprizna zlocin..ne priznaju svoje zlocine..osim naravno zlocina nad srbima...oluja,nato agresija..kako c eond apogotovo priznat zlocin nad sipcima koji su im pogotovo omrazeni..bezveze...pa cak je bilo sa njima natezanje da vrate ukradene konje iz lipika i to smo rijesili na jedvite jade..a kako onda ocekivati da c epriznati zlocine osim nad njima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99453
2015-09-08


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 6 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Guest 17/6/2019, 07:34

by tre Today at 00:31

možda zato što si istinoljubivi srbo :clown . Je da je to dvoje oksimoron ali štaćeš kad jednostavno tražiš da ti lupaju čvrge
==============================================================================
Ramishljam si ako sa takvim bolesnikom polemiziram,,nikako,,osim da ti jebem mrtvu mater (figurativno) ne zbog toga shto si to shto jesi,,,bosanceros musliman (shto i nije neka falinka ali nagadjam kao i ti) nego zato shto si primitivan ..ograqnichen i glup...bolesnik koji ne moze da zbog svoje mrznje prema srbima izadje iz tog svoga smrdljivog mozga i kaze...Chekaj jebo te...Pa nije mi mogo onaj Srbin iz Shumadije ubiti (ako su ti ubili nekoga) nekoga nego netko sa imenom i prezimenom.Jovo Jovic (to je moje ime i prezime iz Mirkovaca) bi ti jebo samo neshto mlado u familiji ako je starije od 18 godina...da me nebi osudili za pedofiliju...ne zato da bi uzivao u sexu nego zato da ti popravim DNK cod..Mene ne moze naljutiti skoro nishta,,,ni vashe seljachke pretpostavke i nagadjanja jer moja ljestvica vrijednosti je tisucu godina iznad tvoje koju si vjerojatno stekao hraneci svinje i razmishljajuci kako cesh ih pretvoriti u kobasicu i slaninu...Pa pichka ti materina nepismena jesi pogledao schwapski dokumentarni film,,,kako to da ustasha ne vjeruje schwabama,,,,gdje zakletva Pavelicu i Hitleru,,A sada josh jednom,,,otkachi se od mene jer cu ti mjesto svakog odgovora jebati sve zensko shto imash,,,osim zene,,,jer je ionako kurava,,hahahhahahahahhahahahahhahahaa...nije nije ...samo nagadjam kretenu jedan,,,da je ne idesh bez veze tuc:::)))))A jebm ti mater,,,pa ti si ozbiljna budala::)))))) Chovjeche idi kod psihijatra i isprichaj mu shto ti se deshava,,ubicesh se uskoro ako to ne napravish ,,,vidim ti simptome bolesti,,,ne trebash mi reci hvala poslije ..meni ce biti drago da ozdravish..Eto ako te veseli,,,Ja sam osobno Draza Mihajlovic javljam se iz pakla i sjedim sa Pavelicem pijemo rakiju,,,i smijemo se vama sa foruma;;;;;hahahhahahahahhahahahahahhaha....a sunce ti jebem,,,koji ste vi bolesnici..nemresh vjerovat,,,mene jebe vash mentalitet i zato me drzi ovo mjesto,,(ti si lik u knjizi koji jede govna) josh malo dok ne napishem knjigu onda cu se odmorit od takvih idiota koje chachkam po ono malo ganglija jer su onda najprirodniji i odaju se iz koje su vukojebine izmigoljili..Ovdje gdje zivim takvih ameba nema,,,i kada dodju brzo ozdrave,,,Eto ...srpska kara sve obara..pitaj zenu,,,.imash shto protiv:))?? Pa jebo ti bog mater na koji se ja nivo spushtam...ajde ,,,tko ga jebe ,,,iz znanstvenih razloga ..:::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 6 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Guest 17/6/2019, 07:36

by frka Today at 00:17

Ovdje neki zbog osobne mrznje ne mogu i ne zele da spoznaju lazi zbog kojih je i njihova zemlja najebala (sve bivshe YU republike) ali eto zemlju koju najmanje cijenim i njihov narod (nema mrznje ali zabluda je uvijek chim tvrdish da su svi isti,,,ja priznajem svoju greshku u svezi Schwaba) ipak treba razlikovati narod od vlasti bez obzira gdje je i kako izabrana i tko vlada..jer chesto puta ta vlast je doshla do moci manipulacijom ..
Stvarno je jadno i primtivno pokushavati temu razvodniti i okrenuti prema zajebanciji o svemiru i mjesecu..no to je tipichno za 'rvate.Nije u pitanju Rachak nego istina...boli njih kurac za Srbiju...njih boli istina jer ce morati sami sebi priznati da su lagali i borili se za kurac ..Najgore je to shto ih vec sada njihova djeca gledaju sumnjichavo..Djecu ne mozesh prevariti jer oni nemaju taj naboj mrznje kao shto imaju njihovi roditelji..vecinom 'rvati..a od njih nisu daleko ni muslimani,,srbi i shipci...Ovi koji su na redu da odapnu papke okretat ce se u grobu od jada i mrznje kad budu "vidjeli" svoju djecu kako se druze i vole sa njihovim krvnim "neprijateljima"

Za one koji razumiju Njemachki Es begann mit einer Lüge (WDR)

Es begann mit einer Lüge (WDR)

https://www.youtube.com/watch?v=ZtkQYRlXMNU


Za one koji ne razumiju schwapski

https://www.youtube.com/watch?v=A3zCw-9_IAI
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 6 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by michaellcmacha 17/6/2019, 07:39

čitam pojednice i nije da me iznenađuju... ali interesantno je nešto drugo... ovi naši srbi se ušutili, ko da su u nedoumici i u vezi račka a i u vezi mjeseca, a baš bi lo dobro i njih čuti... ovi objekti za zajebanciju u vidu ringa, svetozara i frke su dali svoj obol, sad bi mogli malo i srbi koju blebnuti... kao da nisu dugo...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 6 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Ringo10 17/6/2019, 07:52

michaellcmacha wrote:čitam pojednice i nije da me iznenađuju... ali interesantno je nešto drugo... ovi naši srbi se ušutili, ko da su u nedoumici i u vezi račka a i u vezi mjeseca, a baš bi lo dobro i njih čuti... ovi objekti za zajebanciju u vidu ringa, svetozara i frke su dali svoj obol, sad bi mogli malo i srbi koju blebnuti... kao da nisu dugo...
Sekiraš se ti za Račak. Plačeš za taj Račak koji su zli Srbi odradili.

Znaš koliko i Šiptare i sve ostale boli kurac za Škabrnju. Znaš koliko ih boli kurac za Ovčaru. I za sve ostalo.

JA ne znam šta je vama. Tako se Hrvati uvijek slinavo solidariziraju radi Srebrenice i vječno je spominju. A oni kojima se Srebrenica dogodila bi BiH Hrvate posrkali u čaši vode da mogu. I išli su u Srednju Bosnu i udarali na hrvatska sela i naselja. 

Gledajte svoja posla. A oko Račka nek se zajebavaju Srbi i Šiptari.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21605
2015-09-24


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 6 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Guest 17/6/2019, 07:53

by michaellcmacha Today at 01:39

čitam pojednice i nije da me iznenađuju... ali interesantno je nešto drugo... ovi naši srbi se ušutili, ko da su u nedoumici i u vezi račka a i u vezi mjeseca, a baš bi lo dobro i njih čuti... ovi objekti za zajebanciju u vidu ringa, svetozara i frke su dali svoj obol, sad bi mogli malo i srbi koju blebnuti... kao da nisu dugo...
===========================================================
Srbi ne postoje,,,to je sve izginulo na Kosovu...zato se boje da tipkaju:::))A mozda su konachno shvatili da se valjati sa svinjama u blatu i nije bash tako ugodno za nos...Moja poruka je samo na liniji moga globalnog razmishljanja koja dokazuje da smo izmanipulirani da smo svi na tim prostorima popushili od takozvanog demokratskog zapada,,Sve bivshe zemlje YU su na koljenima osim shto se Srbija josh malo opire,,Ja ni jednu rijech zlochestu ne bi napisao protiv Hrvatske da je samostalna i uredjena drzava koja ne jebe nikoga i koja vodi svoju politiku ,,,kako god se ona zvala,,da je drzava ako nishta na nivou bivshe YU,,gdje su se zakoni koliko toliko poshtivali i bili za sve isti,,Pa jebo te,,,ja sam veci Hrva iako nisam od svih vas,,,chak i od crvenkastog..Ljudi ,,,trebate zivjeti vani par godina pa cete iz vana moci pogledati tu jebenu selendru koja je manja od Miamia...Shta si umishljat neki kuratz,,,podguzne ste zunzare,,,i to je ono shto ja ne podnosim kod nikoga,,Budi svoj pizda ti materina i ne uvlachi se u dupe nikome,,,pa tamn krepo od gladi,,,,e to je za mene chovjek,,ili narod,,,
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 6 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by n_razbojnik 17/6/2019, 07:53

marcellus wrote:
Ringo10 wrote:
debotoijusto wrote:
Ringo10 wrote:Ne, najvece lazi su slijetanje na Mjesec i 9/11.
slijetanje na mjesec ? stvarno ?
E evo ti pa pogledaj. I ako ti misliš da su u ovoj lakrdiji sletjeli na Mjesec onda ti više nemam šta reći

https://www.youtube.com/watch?v=s6vAiyUIQog&t=366s

Gledaj od početka do kraja i uživaj

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 6 Fake-moon-landing-salute

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 6 Somehistoriancalledmike-just-shower-thoughts-next-time-a-conspiracy-theorist-tries-to-tell-37679949
i jest zavjera, potpuno je jasno što je Armstrong našao nakon par koraka iza brda na mjesecu... 
račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 6 Article-2111439-120FDBFE000005DC-162_634x445

pa ajmo se pravit da smo sletili u garaži, kad su već ovi gore k'o zna otkad

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 6 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Ringo10 17/6/2019, 08:00

marcellus wrote:
Ringo10 wrote:
debotoijusto wrote:
Ringo10 wrote:Ne, najvece lazi su slijetanje na Mjesec i 9/11.
slijetanje na mjesec ? stvarno ?
E evo ti pa pogledaj. I ako ti misliš da su u ovoj lakrdiji sletjeli na Mjesec onda ti više nemam šta reći

https://www.youtube.com/watch?v=s6vAiyUIQog&t=366s

Gledaj od početka do kraja i uživaj

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 6 Fake-moon-landing-salute

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 6 Somehistoriancalledmike-just-shower-thoughts-next-time-a-conspiracy-theorist-tries-to-tell-37679949
Ma vjeruj ti u šta hoćeš. Niko ti to ne zabranjuje.

Vjeruj da su u onoj daščari sletjeli na Mjesec. Vjeruj i da su pješke tamo došli, tvoj problem.

Ja u to sranje više ne vjerujem. I to je moje pravo.

Nikakva teorija zavjere nego zdrav razum.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21605
2015-09-24


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 6 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Guest 17/6/2019, 08:04

by Ringo10 Today at 01:52

Gledajte svoja posla. A oko Račka nek se zajebavaju Srbi i Šiptari.
==================================================
To bi bilo najposhtenije..ali jarane tamo se udaljenosti broje u Km a ne u miljama,,,tamo je sve blizu,,kao gusto naseljeni gradici pa kad pochne jedna kuca goriti odmah se zapali i susjedova,,Poanta je u laganju zapadnih politichara koji su to morali zbog pritiska USA i,Engleske i Njemachke koja je vazalna drzava isto kao i Cro,,,a da ne pricham o ostalim Evropskim drzavama..Svi neki kurac igraju ispod zita,,,lazu ...muljaju ,,i izvode bijesne gliste samo da bi ostali na vlasti,Ne da mi se objashnjavati da je 2+2 =4 jer su neki primitivci zakopani u svojim rovovima i ne vide odakle vjetar donosi smrad...Tako i ti...borish se kao fol za neku pravdu a ovamo opstruirash temu..sa svojim nebuloznim shvacanjima o Apolu i mjesecu,,,Ma mislim,,,nema problema,,,ako treba spamati,,,tu sam King,,bog vam jebo mater,,,kad vam budem p/c stranice ustava ,,,da vidim kako cete reagirati..Stvar treba da bude u istini,,,a ne u lazi,,,bez obzira na koga se to odnosilo,,jer samo tako se moze izlijechiti ove bolesnike koji ne priznaju drugu istinu od svoje,,,Ma,,,
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 6 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 29 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 29  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum