ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pišem Kosovo, pamtim RS, minus Posavina...

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Pišem Kosovo, pamtim RS, minus Posavina... - Page 2 Empty Re: Pišem Kosovo, pamtim RS, minus Posavina...

Post by Šandor Winnetou Sat 15 Jun - 20:34

Serbia Strong wrote:Prati hrvatska? Ako, fino-neka prati. Mogli bi da organizujemo reprizu operacije ,,Koridor”. Basketball
to je bilo koliko ono prije bljeska, oluje, maestrala...
Oću reći dok smo bilk goloruki nešto ste i uspjeli napraviti, nakon toga je bilo isključivo cigani lete u nebo  cheers

Šandor Winnetou

Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Pišem Kosovo, pamtim RS, minus Posavina... - Page 2 Empty Re: Pišem Kosovo, pamtim RS, minus Posavina...

Post by Šandor Winnetou Sat 15 Jun - 20:39

Ringo10 wrote:Ako opet Kifla bude "branila" BiH Hrvate ima da najebu ko žuti. I da konačno nestanu.

Smiješni su ovi Kiflari, te Dodik ovo, te Srbi ono, a namjere muslimana da formiraju muslimansku državu u cijeloj BiH ... to ništa ... to je Kiflarima valjda prirodno.

Oni bi i sa ISILom samo ako je protiv Srba. 

NAjbolje bi bilo da Kiflari urade ono što oni neće uraditi - da ostave BiH Hrvate da sami artikuliraju svoju politiku u BiH.

Ali to nema šanse. Ja se bojim da će Kiflari na kraju presudit u stvaranju čisto muslimanske BiH.
ajde jedi govna majmune bolesni da jedi govna i to ona slonovska pička ti materina bezobrazna. Pa samo mojih dečkiju je ostavilo kosti u BiH popriličan broj što iz 204te što iz 5GBR da bi ti jeo govna o tome tko je što branio pizda li ti materina  pokvarena bosanska. Idi se liječiti konjino šugava i jebo te alija i SM u prkno prosrpsko balijsko stoko nrpodojena

_________________
Pišem Kosovo, pamtim RS, minus Posavina... - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Pišem Kosovo, pamtim RS, minus Posavina... - Page 2 Empty Re: Pišem Kosovo, pamtim RS, minus Posavina...

Post by AssadNaPodmornici Sat 15 Jun - 21:17

što se tiče bosne tko će šta zgrabiti od te siromašne vukojebine koja je izgubila 1milijuna stanovnika u 20ak godina

Pišem Kosovo, pamtim RS, minus Posavina... - Page 2 Bosna_22

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20955
2018-06-14


Back to top Go down

Pišem Kosovo, pamtim RS, minus Posavina... - Page 2 Empty Re: Pišem Kosovo, pamtim RS, minus Posavina...

Post by Ringo10 Sun 16 Jun - 4:56

tre wrote:
Ringo10 wrote:Ako opet Kifla bude "branila" BiH Hrvate ima da najebu ko žuti. I da konačno nestanu.

Smiješni su ovi Kiflari, te Dodik ovo, te Srbi ono, a namjere muslimana da formiraju muslimansku državu u cijeloj BiH ... to ništa ... to je Kiflarima valjda prirodno.

Oni bi i sa ISILom samo ako je protiv Srba. 

NAjbolje bi bilo da Kiflari urade ono što oni neće uraditi - da ostave BiH Hrvate da sami artikuliraju svoju politiku u BiH.

Ali to nema šanse. Ja se bojim da će Kiflari na kraju presudit u stvaranju čisto muslimanske BiH.
ajde jedi govna majmune bolesni da jedi govna i to ona slonovska pička ti materina bezobrazna. Pa samo mojih dečkiju je ostavilo kosti u BiH popriličan broj što iz 204te što iz 5GBR da bi ti jeo govna o tome tko je što branio pizda li ti materina  pokvarena bosanska. Idi se liječiti konjino šugava i jebo te alija i SM u prkno prosrpsko balijsko stoko nrpodojena
Veleštovani gospodine majmune, ima tu jedan sitna pojedinost koju niste naveli a to je da su ti dečki ginuli u BiH za vrijeme Tuđmana. A on je koliko toliko pokušavao štititi interese BiH Hrvata. 

Nakon Tuđmana svi vlastodršci u Republjik of Kifla su držali štangu Bakiru i njegovoj alkaidaškoj kliki i direktno radili kontra  interesa BiH Hrvata. I SDP i HDZ i sve one koalicije i štatijaznam.

Pošto sve ukazuje na to da vlastodršci iz Republjik of Kifla neće nikada promijeniti ponašanje jer se između ostalo ni minimalno ne usuđuju suprotstaviti svojim inozemnim gospodarima kojima puše kurac i ližu guzice, i da će vječno podržavat SDA isilovce u BiH, jer su toliko zaslijepljeni Srbima da je to već odavno svojevrsna patologija, onda ni BiH Hrvati ne bi trebali imati bilo ikakvih iluzija da će za njih ikada doći bilo šta konstruktivno iz Republjik of Kifla.

I zato bi trebali poručiti takozvanoj političkoj eliti u Republjik of Kifla (čuj eliti, ja elite i seljakluka Bože dragi) da odjebu u zaveslajima i da ostave BiH Hrvate i njihovo vođstvo da sami  artikuliraju svoju nacionalnu i političku strategiju.

Gospodine majmune veleštovani nadam se da sam bio dovoljno jasan.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

Pišem Kosovo, pamtim RS, minus Posavina... - Page 2 Empty Re: Pišem Kosovo, pamtim RS, minus Posavina...

Post by RayMabus Sun 16 Jun - 5:06

Pa tko vas dira ? Vidiš da smo odjebali BiH.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Pišem Kosovo, pamtim RS, minus Posavina... - Page 2 Empty Re: Pišem Kosovo, pamtim RS, minus Posavina...

Post by Ringo10 Sun 16 Jun - 10:49

RayMabus wrote:Pa tko vas dira ? Vidiš da smo odjebali BiH.
Ne, vi ste odjebali interese BiH Hrvata.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

Pišem Kosovo, pamtim RS, minus Posavina... - Page 2 Empty Re: Pišem Kosovo, pamtim RS, minus Posavina...

Post by RayMabus Sun 16 Jun - 11:15

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Pa tko vas dira ? Vidiš da smo odjebali BiH.
Ne, vi ste odjebali interese BiH Hrvata.
Imam i svojih problema. Ja nisan HDZovac da bi se bavio HDZ biračkim tijelom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Pišem Kosovo, pamtim RS, minus Posavina... - Page 2 Empty Re: Pišem Kosovo, pamtim RS, minus Posavina...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum