ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ovo se nije komentiralo

Page 31 of 50 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 40 ... 50  Next

Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 31 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 00:09

michaellcmacha wrote:
Speare Shaker wrote:
kaya wrote:

po diktatu amerike je zabranjen uzgoj konoplje u sfrj, a i općenito sve od njih prepisujemo, rad nedjeljom je njihov, u europi uglavnom ne rade nedjeljom, pa i praznike, noć vještica, valentinovo ...puno stvari

Je, vidi se koliko smo uspjeha polučili sa takvim pristupom.
jel čelić i o tom ima svoje stajalište...

Ne znam, pitaj ga. Neće te ugristi za nos.

Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 31 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 00:12

Speare Shaker wrote:
michaellcmacha wrote:
Speare Shaker wrote:
kaya wrote:

po diktatu amerike je zabranjen uzgoj konoplje u sfrj, a i općenito sve od njih prepisujemo, rad nedjeljom je njihov, u europi uglavnom ne rade nedjeljom, pa i praznike, noć vještica, valentinovo ...puno stvari

Je, vidi se koliko smo uspjeha polučili sa takvim pristupom.
jel čelić i o tom ima svoje stajalište...

Ne znam, pitaj ga. Neće te ugristi za nos.

Mislim, što da ti kažem.
Prvo govoriš da trebamo prepisivati jer smo to ionako činili u bivšoj državi, kao da nam ista može služiti kao role model, a onda kaja napiše kako smo puno toga uvezli iz Amerike pa i rad nedjeljom, a svi znamo da se taj eksperiment kod nas pokazao jako neuspješnim jer nije dio naše tradicije (pa čak ni europske), a kad ja kažem da je jasno kako u tome nismo imali uspjeha, to se pokušavaš sprdati.
Zapravo si se isprdao sa vlastitim kontradikcijama, samo mi je nejasno kako to još nisi shvatio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 31 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by michaellcmacha 10/6/2019, 00:13

Speare Shaker wrote:
michaellcmacha wrote:
pogotovo kad se otišlo u domenu koliko tko ima djece i to da on koristi kao argument njene upućenosti i društvene odgovornosti...

To nije nikakav argument u smislu o kojem ti govoriš nego jednostavna elementarna psihologija.
Kada imaš vlastitu djecu i to puno njih, imaš i drugačiji odnos prema društvenim zbivanjima i standardima ponašanja.
Bar bi ti kao nekakav ne samo biološki otac to morao znati, pa i uvažavati, ako već ne razumiju oni koji nemaju vlastitu djecu.
ali to nema nikakve veze sa njenim ortodoksnim stajalištem u vezi sa tvrdnjom da povremena rekreativna konzumacija trave uzrokuje teške psihoze, deluzije i tko zna što sve nije nabrojala.... a očito je da čak ne zna ni definirati termin povremene konzumacije....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 31 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 00:15

michaellcmacha wrote:
Speare Shaker wrote:
michaellcmacha wrote:
pogotovo kad se otišlo u domenu koliko tko ima djece i to da on koristi kao argument njene upućenosti i društvene odgovornosti...

To nije nikakav argument u smislu o kojem ti govoriš nego jednostavna elementarna psihologija.
Kada imaš vlastitu djecu i to puno njih, imaš i drugačiji odnos prema društvenim zbivanjima i standardima ponašanja.
Bar bi ti kao nekakav ne samo biološki otac to morao znati, pa i uvažavati, ako već ne razumiju oni koji nemaju vlastitu djecu.
ali to nema nikakve veze sa njenim ortodoksnim stajalištem u vezi sa tvrdnjom da povremena rekreativna konzumacija trave uzrokuje teške psihoze, deluzije i tko zna što sve nije nabrojala.... a očito je da čak ne zna ni definirati termin povremene konzumacije....

Pa i uzrokuje, makar ne uvijek i u svakom slučaju.
Uostalom, u medicini uvijek imaš neke posebne slučajeve da baš ne kažem presedane.
Pojam povremene kanzumacije svatko zna definirati, jer se tu uostalom i nema što definirati. Samorazumljiv je.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 31 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by kaya 10/6/2019, 00:17

Speare Shaker wrote:
kaya wrote:

po diktatu amerike je zabranjen uzgoj konoplje u sfrj, a i općenito sve od njih prepisujemo, rad nedjeljom je njihov, u europi uglavnom ne rade nedjeljom, pa i praznike, noć vještica, valentinovo ...puno stvari

Je, vidi se koliko smo uspjeha polučili sa takvim pristupom.
Da ne zaboravim  bljestavi advent, stand up komedije i masu stvari a sto nabrajam samo da vidis da njihova kultura i subkultura imaju jako veliki utjecaj ovdje, i u svijetu ali tu posebno. 
Ovo s djecom ti je argument i pol inače ..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 31 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 00:17

Inače kad se već pokušavaš sprdati sa Ćelićem, slobodno napiši znanstveni rad po tom pitanju u kojem ćeš argumentirano oboriti sve njegove tvrdnje.
Vidi se da jako dobro razumiješ to područje i uspjeh ti je zagarantiran i to ne samo na nacionalnoj razini. 
Možda se pročuje i sve do velike jabuke.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 31 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by veber 10/6/2019, 00:18

zanimljivo kako svetoje stalno podržava pedofiliju. rujka mu ni dosta pa onda pedofiliski gura fotke na forum, općenito djecu. s obzirom na njegovih 60 to spada u opasnost po djecu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 31 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 00:22

kaya wrote:
Speare Shaker wrote:
kaya wrote:

po diktatu amerike je zabranjen uzgoj konoplje u sfrj, a i općenito sve od njih prepisujemo, rad nedjeljom je njihov, u europi uglavnom ne rade nedjeljom, pa i praznike, noć vještica, valentinovo ...puno stvari

Je, vidi se koliko smo uspjeha polučili sa takvim pristupom.
Da ne zaboravim  bljestavi advent, stand up komedije i masu stvari a sto nabrajam samo da vidis da njihova kultura i subkultura imaju jako veliki utjecaj ovdje, i u svijetu ali tu posebno. 
Ovo s djecom ti je argument i pol inače ..

Sve to stoji i zapravo je sve veći otpor toj sveprisutnoj trvilijalizaciji lokalnih kultura na način nekritičkog prihvaćanja svega američkog. U biti je riječ o totalnoj komercijalizaciji, profanizaciji i infantilizaciji nacionalne kulture što je tipično američki fenomen i nema puno nacija koje su se uspjele do sada suprostaviti tome, ali se njihov broj i snaga kojom se tome suprostavljaju povećavaju.
Rekao sam do to nije argument sam po sebi nego elementarna pa ako baš hoćeš i zdravoseljačka filozofija i logika koju je svatko razuman u stanju shvatiti pa i oni koji nemaju vlastite djece.
Doduše, ima i onih koji ih imaju pa to nisu u stanju shvatiti, ali nebitno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 31 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by michaellcmacha 10/6/2019, 00:23

Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
michaellcmacha wrote:
Speare Shaker wrote:
kaya wrote:

po diktatu amerike je zabranjen uzgoj konoplje u sfrj, a i općenito sve od njih prepisujemo, rad nedjeljom je njihov, u europi uglavnom ne rade nedjeljom, pa i praznike, noć vještica, valentinovo ...puno stvari

Je, vidi se koliko smo uspjeha polučili sa takvim pristupom.
jel čelić i o tom ima svoje stajalište...

Ne znam, pitaj ga. Neće te ugristi za nos.

Mislim, što da ti kažem.
Prvo govoriš da trebamo prepisivati jer smo to ionako činili u bivšoj državi, kao da nam ista može služiti kao role model, a onda kaja napiše kako smo puno toga uvezli iz Amerike pa i rad nedjeljom, a svi znamo da se taj eksperiment kod nas pokazao jako neuspješnim jer nije dio naše tradicije (pa čak ni europske), a kad ja kažem da je jasno kako u tome nismo imali uspjeha, to se pokušavaš sprdati.
Zapravo si se isprdao sa vlastitim kontradikcijama, samo mi je nejasno kako to još nisi shvatio.
ok ti se plaši svojih strahova a ja ću se boriti sa svojim kontradikcijama iako one to nisu, ali ok, ja sam ustvrdio da su oni izmislili koliko toliko učinkovite modele poicijskog postupanja, oni su objedinili ma ne da mi se zidovima ponavljati jedno te isto makar i ti počeo glumiti zid... sve se vrlo lako da iščitati tko je što pisao tvrdio i zastupao... jebe mi se moja djeca nemaju problema s drogama, ja sam svoju dionicu iskazivanja nacionalnih osjećaja i društvene odgovornosti apsolvirao i zaključio... a eto sad je red na metadondi da ona nastavi bespoštednu borbu za djecu koja će uživati ili u cracku i ostalim teškim opijatima i robijati zbog jednog jointa... kako ti reče dao joj Bog u kojeg se toliko uzda da ona iskusi sva ta iskustva na koži onih za koje se kakti bori ne pilom naopako nego tupom pilom bez zuba... a dao i meni Bog da moja djeca budu napušena ako to bude njihov izbor i da ne budu na robiji zbog toga... jer kako rekoh to za mene nije bio krimen ni kad sam radio... između ostalog i po tome... eto sad sam priznao... nek ode mom načelniku koji je u mirovini, a drug je nema dugo izašao iz zatvora pa nek me njima tuži, da nisam postupao u skladu sa zakonom....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 31 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by kaya 10/6/2019, 00:25

Speare Shaker wrote:Inače kad se već pokušavaš sprdati sa Ćelićem, slobodno napiši znanstveni rad po tom pitanju u kojem ćeš argumentirano oboriti sve njegove tvrdnje.
Vidi se da jako dobro razumiješ to područje i uspjeh ti je zagarantiran i to ne samo na nacionalnoj razini. 
Možda se pročuje i sve do velike jabuke.
S celicem su se sprdali i pacijenti, stavio je tu netko odlicne recenzije. Nekakav uhljeb s politickom ambicijom. Za kojega vani nisu nikad culi otprlike.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 31 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 00:27

michaellcmacha wrote:
jebe mi se moja djeca nemaju problema s drogama, ja sam svoju dionicu iskazivanja nacionalnih osjećaja i društvene odgovornosti apsolvirao i zaključio... 

Boldanim si ako ne sve, a ono svakako puno toga rekao o svojoj kako društvenoj odgovornosti tako i nacionalnom osjećaju, nebitno je što ti misliš o sebi po tom pitanju, i eto te u još jednoj od vlastitih kontradikcija u odnosu na slijedeću rečenicu.
Tako nešto se jednostavno nikada ne može apsolvirati do kraja.
Meni je zaista neshvatljivo kako to nisi u stanju vidjeti i shvatiti, a sa strane gledano je tako lako uočljivo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 31 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by michaellcmacha 10/6/2019, 00:29

veber wrote:zanimljivo kako svetoje stalno podržava pedofiliju. rujka mu ni dosta pa onda pedofiliski gura fotke na forum, općenito djecu. s obzirom na njegovih 60 to spada u opasnost po djecu.
rekoh da ne mrem više ni komentirati likove koji ni jebeni letak iz trgovačkog centra nisu u stanju pročitati.... a kamoli da ikoji kurac znaju o glavnoj znanosti koja je meritorna reći nešto o jebenoj travi i u smislu kazneno pravnog aspekta i u smislu zdravstveno sociološkog... i da, to nije psihijatrija... a nije ni čelić...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 31 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by veber 10/6/2019, 00:33

pisali smo svakaj, pišemo svakaj. za razliku od kolege forumaša ja se družim s nijemcima.

velika je šansa da će puknut, ovog puta je mišljenje nijemaca i francuza jako slično. teško da će doći do nekog ratnog stanja, ali i to je moguće.

i svi stalno zanemaruju činjenicu da njemačka ima nuklearno oružje. stalno se svi prave blesavi da nema, a ima. i ako se opet desi drang nach osten ukrrajina i rusije će pretat postpjat. naravno da će ekipa koja radi u njemačkoj a ruske je provinijence cvilit i bulaznit, ekonomski sada njemačka posjeduje rusiju

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 31 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 00:34

kaya wrote:
Speare Shaker wrote:Inače kad se već pokušavaš sprdati sa Ćelićem, slobodno napiši znanstveni rad po tom pitanju u kojem ćeš argumentirano oboriti sve njegove tvrdnje.
Vidi se da jako dobro razumiješ to područje i uspjeh ti je zagarantiran i to ne samo na nacionalnoj razini. 
Možda se pročuje i sve do velike jabuke.
S celicem su se sprdali i pacijenti, stavio je tu netko odlicne recenzije. Nekakav uhljeb s politickom ambicijom. Za kojega vani nisu nikad culi otprlike.

Znači ne vrijede njegovi argumenti zasnovani na kliničkoj praksi ako za njih nisu čuli negdje vani?
Mislim, o čemu ti uopće govoriš?
Znači ako je netko uspješan liječnik samo na domaćoj sceni ništa ne vrijedi ako nije objavio rad u nekoj stranoj publikaciji?
Jebote, koji ti je to argument.
Ali nebitno, važno je da su se vani probile iznimno duhovite i oštroumne recenzije njegovih pacijenata, a to svakako ima veliku znanstvenu težinu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 31 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by kaya 10/6/2019, 00:34

Speare Shaker wrote:
michaellcmacha wrote:
jebe mi se moja djeca nemaju problema s drogama, ja sam svoju dionicu iskazivanja nacionalnih osjećaja i društvene odgovornosti apsolvirao i zaključio... 

Boldanim si ako ne sve, a ono svakako puno toga rekao o svojoj kako društvenoj odgovornosti tako i nacionalnom osjećaju, nebitno je što ti misliš o sebi po tom pitanju, i eto te u još jednoj od vlastitih kontradikcija u odnosu na slijedeću rečenicu.
Tako nešto se jednostavno nikada ne može apsolvirati do kraja.
Meni je zaista neshvatljivo kako to nisi u stanju vidjeti i shvatiti, a sa strane gledano je tako lako uočljivo.
Je, on nema nacionalni osjecaj, to znamo i procitali smo vise puta a metadonka ima jer slusa thompsona, ako to nije dokaz nije nista.
E sad jos da i jugoslaven postane pa u p. materinu sve  😄.
Ali sticenica ti sama gluposti drobi , nemos to promjeniti uza sav trud..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 31 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by michaellcmacha 10/6/2019, 00:35

Speare Shaker wrote:
michaellcmacha wrote:
jebe mi se moja djeca nemaju problema s drogama, ja sam svoju dionicu iskazivanja nacionalnih osjećaja i društvene odgovornosti apsolvirao i zaključio... 

Boldanim si ako ne sve, a ono svakako puno toga rekao o svojoj kako društvenoj odgovornosti tako i nacionalnom osjećaju, nebitno je što ti misliš o sebi po tom pitanju, i eto te u još jednoj od vlastitih kontradikcija u odnosu na slijedeću rečenicu.
Tako nešto se jednostavno nikada ne može apsolvirati do kraja.
Meni je zaista neshvatljivo kako to nisi u stanju vidjeti i shvatiti, a sa strane gledano je tako lako uočljivo.
pa to sam namjerno napisao da te upecam... naravno da mi se ne jebe jer nisu moja djeca centar svijeta, ona su samo moj centar svijeta a ja ta dva centra vrlo jasno odvajam i potpuno sam svjestan da ništa sa mnom ni mojom djecom niti je počelo niti će završiti... ali me čudi da tebe pamćenje ne pamti i da se ne sjećaš da je upravo ovo što sad pišem moja paradigma još sa onog foruma... koju sam nerijetko znao tu staviti.... ovo neboldano stoji od riječi do riječi... teški sam srčani bolesnik, sa pola pumpe u funkciji, ja sam svoj skromni obol dao, bez nekog posebnog imperativa da u okviru aktualnog statusa vodim još neke bitke...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 31 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 00:36

Speare Shaker wrote:
kaya wrote:
Speare Shaker wrote:Inače kad se već pokušavaš sprdati sa Ćelićem, slobodno napiši znanstveni rad po tom pitanju u kojem ćeš argumentirano oboriti sve njegove tvrdnje.
Vidi se da jako dobro razumiješ to područje i uspjeh ti je zagarantiran i to ne samo na nacionalnoj razini. 
Možda se pročuje i sve do velike jabuke.
S celicem su se sprdali i pacijenti, stavio je tu netko odlicne recenzije. Nekakav uhljeb s politickom ambicijom. Za kojega vani nisu nikad culi otprlike.

Znači ne vrijede njegovi argumenti zasnovani na kliničkoj praksi ako za njih nisu čuli negdje vani?
Mislim, o čemu ti uopće govoriš?
Znači ako je netko uspješan liječnik samo na domaćoj sceni ništa ne vrijedi ako nije objavio rad u nekoj stranoj publikaciji?
Jebote, koji ti je to argument.
Ali nebitno, važno je da su se vani probile iznimno duhovite i oštroumne recenzije njegovih pacijenata, a to svakako ima veliku znanstvenu težinu.

Inače liječnici kod nas imaju višak političkih ambicija, to im je nekakva vrsta profesionalne deformacije, pa me svejedno zanima da li bi ti za čisto medicinski savjet radije išla nekom liječniku koji ima političkih ambicija ili jednom smušenjaku poput Pernara.
Retoričko pitanje.
Nitko nije tolika budala da sluša Pernarove medicinske savjete.
A ovdje pokušavamo baratati medicinskim argumentima, ako sam ja dobro shvatio bit rasprave.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 31 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by veber 10/6/2019, 00:37

michaellcmacha wrote:
veber wrote:zanimljivo kako svetoje stalno podržava pedofiliju. rujka mu ni dosta pa onda pedofiliski gura fotke na forum, općenito djecu. s obzirom na njegovih 60 to spada u opasnost po djecu.
rekoh da ne mrem više ni komentirati likove koji ni jebeni letak iz trgovačkog centra nisu u stanju pročitati.... a kamoli da ikoji kurac znaju o glavnoj znanosti koja je meritorna reći nešto o jebenoj travi i u smislu kazneno pravnog aspekta i u smislu zdravstveno sociološkog... i da, to nije psihijatrija... a nije ni čelić...
mi razjebemo teme koje bi mogle biti i dobar predložak jednoj raspravi.
ali čim sama autorica teme biva isključiva automatski odemo u neke druge vode. u bilo kojoj raspravi imaj stav i brani svoje razmišljanje, ali ne budi isključiv.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 31 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by veber 10/6/2019, 00:40

Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
kaya wrote:
Speare Shaker wrote:Inače kad se već pokušavaš sprdati sa Ćelićem, slobodno napiši znanstveni rad po tom pitanju u kojem ćeš argumentirano oboriti sve njegove tvrdnje.
Vidi se da jako dobro razumiješ to područje i uspjeh ti je zagarantiran i to ne samo na nacionalnoj razini. 
Možda se pročuje i sve do velike jabuke.
S celicem su se sprdali i pacijenti, stavio je tu netko odlicne recenzije. Nekakav uhljeb s politickom ambicijom. Za kojega vani nisu nikad culi otprlike.

Znači ne vrijede njegovi argumenti zasnovani na kliničkoj praksi ako za njih nisu čuli negdje vani?
Mislim, o čemu ti uopće govoriš?
Znači ako je netko uspješan liječnik samo na domaćoj sceni ništa ne vrijedi ako nije objavio rad u nekoj stranoj publikaciji?
Jebote, koji ti je to argument.
Ali nebitno, važno je da su se vani probile iznimno duhovite i oštroumne recenzije njegovih pacijenata, a to svakako ima veliku znanstvenu težinu.

Inače liječnici kod nas imaju višak političkih ambicija, to im je nekakva vrsta profesionalne deformacije, pa me svejedno zanima da li bi ti za čisto medicinski savjet radije išla nekom liječniku koji ima političkih ambicija ili jednom smušenjaku poput Pernara.
Retoričko pitanje.
Nitko nije tolika budala da sluša Pernarove medicinske savjete.
A ovdje pokušavamo baratati medicinskim argumentima, ako sam ja dobro shvatio bit rasprave.
zanimljivo kako se svi "lovite" na kaju. napisala je svoj stav i on je kaj? neprimjeran?
natipkano hrpa sranja ali svi se love kaje ko pijan plota. branim ju jer ima lepe okice.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 31 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 00:41

michaellcmacha wrote:
Speare Shaker wrote:
michaellcmacha wrote:
jebe mi se moja djeca nemaju problema s drogama, ja sam svoju dionicu iskazivanja nacionalnih osjećaja i društvene odgovornosti apsolvirao i zaključio... 

Boldanim si ako ne sve, a ono svakako puno toga rekao o svojoj kako društvenoj odgovornosti tako i nacionalnom osjećaju, nebitno je što ti misliš o sebi po tom pitanju, i eto te u još jednoj od vlastitih kontradikcija u odnosu na slijedeću rečenicu.
Tako nešto se jednostavno nikada ne može apsolvirati do kraja.
Meni je zaista neshvatljivo kako to nisi u stanju vidjeti i shvatiti, a sa strane gledano je tako lako uočljivo.
pa to sam namjerno napisao da te upecam... naravno da mi se ne jebe jer nisu moja djeca centar svijeta, ona su samo moj centar svijeta a ja ta dva centra vrlo jasno odvajam i potpuno sam svjestan da ništa sa mnom ni mojom djecom niti je počelo niti će završiti... ali me čudi da tebe pamćenje ne pamti i da se ne sjećaš da je upravo ovo što sad pišem moja paradigma još sa onog foruma... koju sam nerijetko znao tu staviti.... ovo neboldano stoji od riječi do riječi... teški sam srčani bolesnik, sa pola pumpe u funkciji, ja sam svoj skromni obol dao, bez nekog posebnog imperativa da u okviru aktualnog statusa vodim još neke bitke...

Da me upecaš?
A dobro, ali koliko vidim upecao si samoga sebe, a druga je priča da to ne razumiješ pa se sad pokušavaš vaditi.
Ne jednom sam znao izraziti suosjećanje sa tvojom situacijom, nebitno što si danas teško uprskao stvari vlastitim kontradikcijama, i dalje ostajem na takvom stavu, ali brate mili, što jednostavno ne valja, nije ni sa maslom dobro pa se ti trudi koliko te volja.
Pa sad, ako ćeš me napadati zato što ti ukazujem gdje griješiš, slobodno izvoli. Ja sam naveo svoje argumente, pa ako si ih u stanju u tematskoj raspravi dovesti u pitanje, odat ću ti priznanje, ali ako nisi, nemoj od mene očekivati aplauz, jer ga niti ne zaslužuješ.


Last edited by Speare Shaker on 10/6/2019, 00:42; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 31 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by michaellcmacha 10/6/2019, 00:41

kaya wrote:
Speare Shaker wrote:
michaellcmacha wrote:
jebe mi se moja djeca nemaju problema s drogama, ja sam svoju dionicu iskazivanja nacionalnih osjećaja i društvene odgovornosti apsolvirao i zaključio... 

Boldanim si ako ne sve, a ono svakako puno toga rekao o svojoj kako društvenoj odgovornosti tako i nacionalnom osjećaju, nebitno je što ti misliš o sebi po tom pitanju, i eto te u još jednoj od vlastitih kontradikcija u odnosu na slijedeću rečenicu.
Tako nešto se jednostavno nikada ne može apsolvirati do kraja.
Meni je zaista neshvatljivo kako to nisi u stanju vidjeti i shvatiti, a sa strane gledano je tako lako uočljivo.
Je, on nema nacionalni osjecaj, to znamo i procitali smo vise puta a metadonka ima jer slusa thompsona, ako to nije dokaz nije nista.
E sad jos da i jugoslaven postane pa u p. materinu sve  😄.
Ali sticenica ti sama gluposti drobi , nemos to promjeniti uza sav trud..
pa to mi je metadondonka onomad i imputirala da sam jugoslavenčina, antihrvat i još neke traubisode, koje prek bajakova nabavlja od crvenkastog.... ovo danas sa njenom intervencijom kod biskupa je na tragu pokušaja moje ekskomunikacije kao završnog čina... još da mi pošalje freda matića da mi uzme medalje, ispomenice i onih par gelera i to je to... ;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 31 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 31 of 50 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 40 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum