ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus

Go down

Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus Empty Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus

Post by vuksadinare Wed 29 May - 10:09

http://www.vecernji.hr/biznis/ekskluzivno-pokraj-zagreba-proizvodit-ce-se-dijelovi-za-boeing-airbus-1322351
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus Empty Re: Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus

Post by RayMabus Wed 29 May - 19:25

Evo ga slušan kako sere o tome i kako će to za tri godine 600 radnih mjesta bla bla bla , ko da ljudi mogu čekat tri godine , Austrija od 2020 otvara svoje tržište rada , slijedi novi val iseljavanja.

Koga boli kurac za nova radna mjesta kad puštaš masovno ove iz ne EU zemalja u Hrvatsku da rade.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175471
2014-04-11


Back to top Go down

Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus Empty Re: Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus

Post by vuksadinare Wed 29 May - 19:37

Jednostavno boli me kurac oce ko ostat ko nece..od 2000-te me goli korac boli..rusili ste tudjmana dobili ste kurac..da bog da nas u ves masinu strpali pokvarene i nezahvalne...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus Empty Re: Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus

Post by RayMabus Wed 29 May - 19:43

Kad smo već kod toga ja san na tima glasa za HSP

https://en.m.wikipedia.org/wiki/2000_Croatian_parliamentary_election

Pa onda nisan nikako za ništa sve do nedavno za MOST
RayMabus
RayMabus

Posts : 175471
2014-04-11


Back to top Go down

Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus Empty Re: Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus

Post by Guest Wed 29 May - 19:46

RayMabus wrote:Evo ga slušan kako sere o tome i kako će to za tri godine 600 radnih mjesta bla bla bla , ko da ljudi mogu čekat tri godine , Austrija od 2020 otvara svoje tržište rada , slijedi novi val iseljavanja.

Koga boli kurac za nova radna mjesta kad puštaš masovno ove iz ne EU zemalja u Hrvatsku da rade.

a evo

TRAŽE MLADE LJUDE, STARIJI NISU POŽELJNI
DEBAKL NA SAJMU POSLOVA U PULI Četrdeset poslodavaca tražilo radnike, a oni se NISU POJAVILI


https://www.glasistre.hr/pula/debakl-na-sajmu-poslova-u-puli-cetrdeset-poslodavaca-trazilo-radnike-a-oni-se-nisu-pojavili-589494
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus Empty Re: Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus

Post by jastreb Wed 29 May - 19:51

vuksadinare wrote:Jednostavno boli me kurac oce ko ostat ko nece..od 2000-te me goli korac boli..rusili ste tudjmana dobili ste kurac..da bog da nas u ves masinu strpali pokvarene i nezahvalne...
Rušili ste i vi socijalizam.

A sve ono što je u socijalizmu napravljeno ste uništili.

Poslije ste srali kako sve to nije valjalo,kako su firme bile u gubitku i sl.

Da ne drobim dalje reći ću samo podatak da je nekada više ljudi izlazilo iz smjene na kapiji Borova,nego što danas Vukovar ima stanovnika.

Tuđman i ekipa su upravo i počeli haračenje i uništavanje svega i svačega.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus Empty Re: Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus

Post by RayMabus Wed 29 May - 20:00

vuksadinare wrote:Jednostavno boli me kurac oce ko ostat ko nece..od 2000-te me goli korac boli..rusili ste tudjmana dobili ste kurac..da bog da nas u ves masinu strpali pokvarene i nezahvalne...
Te je izbore HDZ izgubija zasluženo ( privatizacijska pljačka ). To meni prvi izbori bili pa ja za HSP al apolitičan totalno i tek 2015 za MOST i sad sam politički aktivan


https://en.m.wikipedia.org/wiki/2015_Croatian_parliamentary_election

Znači 15 godina ništa politika a i to 2000 san glasa samo da vidin šta je to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175471
2014-04-11


Back to top Go down

Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus Empty Re: Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus

Post by darth_vader Wed 29 May - 20:02

Sigurno neki bitni poput botuna koji se stisnu za pozvat stjuardesu...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus Empty Re: Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus

Post by RayMabus Wed 29 May - 20:03

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:Jednostavno boli me kurac oce ko ostat ko nece..od 2000-te me goli korac boli..rusili ste tudjmana dobili ste kurac..da bog da nas u ves masinu strpali pokvarene i nezahvalne...
Rušili ste i vi socijalizam.

A sve ono što je u socijalizmu napravljeno ste uništili.

Poslije ste srali kako sve to nije valjalo,kako su firme bile u gubitku i sl.

Da ne drobim dalje reći ću samo podatak da je nekada više ljudi izlazilo iz smjene na kapiji Borova,nego što danas Vukovar ima stanovnika.

Tuđman i ekipa su upravo i počeli haračenje i uništavanje svega i svačega.
Pa stranka lopova. Ja za njih nikad nisan glasa a niti ću. Ni za SDP isto. Uvik neke live stranke. Uvik kontra nešto
RayMabus
RayMabus

Posts : 175471
2014-04-11


Back to top Go down

Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus Empty Re: Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus

Post by AssadNaPodmornici Wed 29 May - 20:05

ovakve investicije pre kasno pre malo dolaze.. ovo je trebalo privlačiti 2010, 2011, 2012, najkasnije 2013 godine.. 

sada moraš nabaviti 600 inžinjera i radnika tehničke struke.. veliki je upitnik da li čak i ZG sa okolicom koji ima 1,5milijun ljudi, može  odjedanput popuniti 600 ljudi tehničke struje i inžinjera.. 

u RH trenutno nema nezaposlenih, ovakve investicije se privlače kada je na tržištu rada bilo pola milijuna nezaposlenih kao 2011 godine.. sada u RH je 0 nezaposlenih.. to što piše da je nezaposlenih 90 000, to ništa neznači, to je u RH minimalna nezaposlenost je negdje oko 7% u USA je oko 3.5% (prosjek svjetski je oko 5%).. sa nezaposlenosti od 7% u RH nema radne snage.. kada je nezaposlenost u USA 7% onda se smatra da je teška kriza.. u nekim djelovima Amerike nezaposlenost je čak oko 1%.. dakle u USA je popunjenost sa 3.5% - nemaju radne snage. u RH sa 7%..
u prijevodu. nema radne snage. sretno tvornici u pronalaženju 600 radnika(mogu jedino ih naći tako da privuku ostale)

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20878
2018-06-14


Back to top Go down

Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus Empty Re: Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus

Post by darth_vader Wed 29 May - 20:05

vuksadinare wrote:Jednostavno boli me kurac oce ko ostat ko nece..od 2000-te me goli korac boli..rusili ste tudjmana dobili ste kurac..da bog da nas u ves masinu strpali pokvarene i nezahvalne...


Vučina, alo e... prošla 1991. ima sto godina, bokte... koliko nas još mislite jašiti s tim pizdarijama. Osvisti se... Afrikanci bacaju satelite u orbitu, a Hrvati ne znaju ni koplje više proizvesti...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus Empty Re: Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus

Post by Guest Wed 29 May - 20:12

jasambrend wrote:Sigurno neki bitni poput botuna koji se stisnu za pozvat stjuardesu...

cabin interiors znači ništa hi-tech nego low cost tech djelove za kabinu koje može sklapati i Mujo izbosne.

https://www.facc.com/en/Aerospace-Solutions/Cabin-Interiors

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus Empty Re: Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus

Post by RayMabus Wed 29 May - 20:12

AssadNaPodmornici wrote:ovakve investicije pre kasno pre malo dolaze.. ovo je trebalo privlačiti 2010, 2011, 2012, najkasnije 2013 godine.. 

sada moraš nabaviti 600 inžinjera i radnika tehničke struke.. veliki je upitnik da li čak i ZG sa okolicom koji ima 1,5milijun ljudi, može  odjedanput popuniti 600 ljudi tehničke struje i inžinjera.. 

u RH trenutno nema nezaposlenih, ovakve investicije se privlače kada je na tržištu rada bilo pola milijuna nezaposlenih kao 2011 godine.. sada u RH je 0 nezaposlenih.. to što piše da je nezaposlenih 90 000, to ništa neznači, to je u RH minimalna nezaposlenost je negdje oko 7% u USA je oko 3.5% (prosjek svjetski je oko 5%).. sa nezaposlenosti od 7% u RH nema radne snage.. kada je nezaposlenost u USA 7% onda se smatra da je teška kriza.. u nekim djelovima Amerike nezaposlenost je čak oko 1%.. dakle u USA je popunjenost sa 3.5% - nemaju radne snage. u RH sa 7%..
u prijevodu. nema radne snage. sretno tvornici u pronalaženju 600 radnika(mogu jedino ih naći tako da privuku ostale)
Pa normalno. Dovest će strance da rade koji će hranit uhljebe. Ne triba to nama ništa.

Čekam islamistički napad u Njemačkoj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175471
2014-04-11


Back to top Go down

Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus Empty Re: Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus

Post by darth_vader Wed 29 May - 20:13

Gnječ wrote:
jasambrend wrote:Sigurno neki bitni poput botuna koji se stisnu za pozvat stjuardesu...

cabin interiors znači ništa hi-tech nego low cost tech djelove za kabinu koje može sklapati i Mujo izbosne.

https://www.facc.com/en/Aerospace-Solutions/Cabin-Interiors



A ja mislija da ćemo motore i avioniku im razvijati... :)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus Empty Re: Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus

Post by Guest Wed 29 May - 20:18

jasambrend wrote:
Gnječ wrote:
jasambrend wrote:Sigurno neki bitni poput botuna koji se stisnu za pozvat stjuardesu...

cabin interiors znači ništa hi-tech nego low cost tech djelove za kabinu koje može sklapati i Mujo izbosne.

https://www.facc.com/en/Aerospace-Solutions/Cabin-Interiors



A ja mislija da ćemo motore i avioniku im razvijati... :)

o da kako da ne inače je hrvatska poznata u svijetu po svojoj avio industriji. raketni motori za Saturn V raketu su proizvedeni u pogonima Jugoturbine u Jajcu. to je onaj čuveni Titov svemirski program.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus Empty Re: Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus

Post by RayMabus Wed 29 May - 20:19

Sad kad je sve iselilo onda će oni otvarat tvornice i uvozit Kirgistance kako bi njih ima tko financirat

Joj kako ću ovo s gušton potpisat


https://www.google.com/amp/s/amp.index.hr/article/2088515/zivi-zid-prikupili-smo-dovoljno-potpisa-za-referendum-o-financiranju-stranaka
RayMabus
RayMabus

Posts : 175471
2014-04-11


Back to top Go down

Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus Empty Re: Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus

Post by RayMabus Wed 29 May - 20:22

Sad su za 680 tisuća kuna kupili namještaj našim parama a onda ti sere kako nema para u proračunu nego triba radit do 67 , majku van jeben


https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/606189/znali-smo-da-u-banskim-dvorima-jako-drze-do-fotelja-ali-ne-i-da-imaju-ovako-istancan-ukus-vlada-nabavlja-novi-namjestaj-mora-biti-vrlo-poseban-graani-se-rugaju
RayMabus
RayMabus

Posts : 175471
2014-04-11


Back to top Go down

Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus Empty Re: Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus

Post by debotoijusto Wed 29 May - 20:32

vuksadinare wrote:Jednostavno boli me kurac oce ko ostat ko nece..od 2000-te me goli korac boli..rusili ste tudjmana dobili ste kurac..da bog da nas u ves masinu strpali pokvarene i nezahvalne...

ovo je ozbiljan uroloski problem , s desna  B-)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus Empty Re: Pokraj Zagreba proizvodit će se dijelovi za Boing,Airbus

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum