ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbija uvodi doživotnu kaznu zatvora

Go down

Srbija uvodi doživotnu kaznu zatvora Empty Srbija uvodi doživotnu kaznu zatvora

Post by RayMabus 21/5/2019, 11:06

https://www.klix.ba/vijesti/regija/srbija-uvodi-dozivotnu-kaznu-zatvora/190521041
RayMabus
RayMabus

Posts : 176032
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija uvodi doživotnu kaznu zatvora Empty Re: Srbija uvodi doživotnu kaznu zatvora

Post by crvenkasti 21/5/2019, 11:09

Ja bih volio da Srbi sebi uvedu i smrtnu kaznu.
I da si ju što češće primjenjuju.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Srbija uvodi doživotnu kaznu zatvora Empty Re: Srbija uvodi doživotnu kaznu zatvora

Post by flumen 21/5/2019, 11:17

crvenkasti wrote:Ja bih volio da Srbi sebi uvedu i smrtnu kaznu.
I da si ju što češće primjenjuju.

najebo si onda

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Srbija uvodi doživotnu kaznu zatvora Empty Re: Srbija uvodi doživotnu kaznu zatvora

Post by crvenkasti 21/5/2019, 11:23

flumen wrote:
crvenkasti wrote:Ja bih volio da Srbi sebi uvedu i smrtnu kaznu.
I da si ju što češće primjenjuju.

najebo si onda

Ne mogu mi ništa. Ja sam Hrvat.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Srbija uvodi doživotnu kaznu zatvora Empty Re: Srbija uvodi doživotnu kaznu zatvora

Post by flumen 21/5/2019, 11:24

crvenkasti wrote:
flumen wrote:
crvenkasti wrote:Ja bih volio da Srbi sebi uvedu i smrtnu kaznu.
I da si ju što češće primjenjuju.

najebo si onda

Ne mogu mi ništa. Ja sam Hrvat.

ti si se odrekao srpstva, a to je za srbadiju smrtni grijeh.

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Srbija uvodi doživotnu kaznu zatvora Empty Re: Srbija uvodi doživotnu kaznu zatvora

Post by Guest 21/5/2019, 12:18

Koliko je samo opasna vlast ovih kretena. Iskoristili su ličnu tragediju jednog čoveka za svoje lične interese i za malo političkih poena. 

Druga stvar, oduzimanje mogućnosti uslovnog otpusta nekom licu je protivno Ustavu Srbije, kao i Evropskoj konvenciji za ljudska prava.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija uvodi doživotnu kaznu zatvora Empty Re: Srbija uvodi doživotnu kaznu zatvora

Post by RayMabus 21/5/2019, 20:57

Anketa na portalu SD. Ja sam glasao za.

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/svijet/clanak/id/604768/jeste-li-za-uvoenje-dozivotnog-zatvora-nakon-zlocina-koji-je-potresao-regiju-srbija-poostrila-sankcije-procitajte-za-koje-ce-se-zlocine-dosuivati-i-otkrijte-nam-bi-li-podrzali-takvu-odluku-u-hrvatskoj
RayMabus
RayMabus

Posts : 176032
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija uvodi doživotnu kaznu zatvora Empty Re: Srbija uvodi doživotnu kaznu zatvora

Post by debotoijusto 21/5/2019, 21:11

Doživotna kazna zatvora proširena je i na sva druga krivična djela za koja je prema važećem zakonu predviđena kazna od 30 do 40 godina.

Ta djela su ubistva predstavnika najviših državnih organa, teška djela protiv ustavnog uređenja i sigurnosti Srbije, udruživanje radi vršenja krivičnih djela, genocid, zločin protiv čovječnosti, ratni zločin protiv civilnog stanovništva, ratni zločin protiv ranjenika i bolesnika, terorizam...

prvo ce zaglavit dozivotno ovi sto je zveknuo klinku a sljedecih 10 oporba , tako to ide u bananistan zemljama pa bude kako? zasto?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Srbija uvodi doživotnu kaznu zatvora Empty Re: Srbija uvodi doživotnu kaznu zatvora

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum