ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno Empty Šta je ovo?

Post by scorpion 20/5/2019, 17:37

Ko je izbrisao sve današnje postove?

_________________
Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno Empty Re: Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno

Post by muckodjubre 20/5/2019, 17:39

operw hakirao server...lijepo je najavio i ti se sada čudiš ko pura dreku

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno 6b8efe2f85c2b63406b2Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno Empty Re: Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno

Post by scorpion 20/5/2019, 17:52

hahaha al što samo današnje? :^0

_________________
Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno Empty Re: Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno

Post by muckodjubre 20/5/2019, 18:07

to je upozorenje ccc bog ga mazo jel moram sve crtati

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno 6b8efe2f85c2b63406b2Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno Empty Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno

Post by RayMabus 20/5/2019, 11:00

Odgađanje rađanja , emanicipacija

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/604499/demografska-katastrofa-vise-od-polovine-parova-u-hrvatskoj-je--neplodno-ugledni-lijecnici-upozoravaju-na-opasan-trend-narucivanja-sperme-postom
RayMabus
RayMabus

Posts : 176124
2014-04-11


Back to top Go down

Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno Empty Re: Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno

Post by marcellus 20/5/2019, 11:10

to je zato jer jedu domaće. Dolina Neretve je katastrofa. Hrvatska hrana je zagađena pesticidima i svime drugim do besmisla. Imamo najzagađenije tlo u Europi, a vjerujemo da je domaća hrana "zdrava i nezagađena". U biti je obratno, zdrava hrana je ono što se uveze iz Njemačke, a domaća je uglavnom smetje.

"I vanjski čimbenici svakako imaju utjecaja na našu plodnost osobito hormoni koji su prisutni u našoj prehrani – kaže dr. Šparac, jer je poznato da se u modernom uzgoju stoke vrlo često rabe hormonski dodaci steroida kako bi se tjelesna težina životinja što prije uvećala, i tako povećao profit proizvodnje.

– Na žalost konzumacijom takvog mesa, iste te hormonske pripravke unosimo u svoje tijelo, a potom steroidi direktno smanjuju pokreljivost i broj spermija kod muškarca, odnosno remete hormonalnu ravnotežu kod žena, a jedan od primjera je akceleracija menarche - prve menstruacije kod djevojčica. O utjecaju pesticida mislim da i ne treba trošiti riječi, a da ne govorim o manjkavosti kontrole u lancu poljoprivredne proizvodnje, odnosno o nepoštovanju tzv. karence – vremena poluraspada aktivnosti pesticida i herbicida."


To ja znam odavno, ali jebiga... nitko ne govori o tome... nego je "kupujmo domaće"... oću kurac, nikad nisam ako ne moram i nikad neću...

_________________
Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno Empty Re: Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno

Post by RayMabus 20/5/2019, 11:24

Ja san priša 40-tu pa me nije više brige za demografske trendove , proša voz , uopće nit ne tražin žensku jer me nije više ni briga za sve to al eto toliko o demografskoj obnovi i kad imaš stariju populaciju.

Piši propalo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176124
2014-04-11


Back to top Go down

Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno Empty Re: Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno

Post by epikur37 20/5/2019, 11:27

RayMabus wrote:Ja san priša 40-tu pa me nije više brige za demografske trendove , proša voz , uopće nit ne tražin žensku jer me nije više ni briga za sve to al eto toliko o demografskoj obnovi i kad imaš stariju populaciju.

Piši propalo.


Još si ti biološki sktivan...do 50-te stigneš.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno Empty Re: Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno

Post by RayMabus 20/5/2019, 11:48

Pa jesan samo šta neman ja više 20 godina , tu su mentalne blokade , loša iskustva iz prošlosti , zdravstveni problemi itd itd itd.

Zakompliciralo se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176124
2014-04-11


Back to top Go down

Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno Empty Re: Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno

Post by RayMabus 20/5/2019, 12:03

Sve se to zakompliciralo. Jbga to ti danas odgađaju radi karijere. Prije deset godina to mi bilo jednostavno , naša žensku koja mi paše al štaš njoj glava u knjizi , fakultet , karijera pa mi puka film i posla je u tri pm.

Veza je 24 sata dnevno , 365 dana u godini. Da trčin za nekom koja me ne zanima nema smisla. Nisi ti u vezi radi druge osobe nego radi sebe. Sad dica su obaveza velika a da se ja mučin a nikakvog zadovoljstva neman u tome svemu nema nekog smisla.

Izgubilo je to smisao. Čista reprodukcija posebno jer je to velika obveza i odricanje samo po sebi nema nikaku svrhu tj besmisleno je. Nismo životinje nego ljudi. Triba nam nešto više u toj vezi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176124
2014-04-11


Back to top Go down

Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno Empty Re: Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno

Post by marcellus 20/5/2019, 12:08

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:Ja san priša 40-tu pa me nije više brige za demografske trendove , proša voz , uopće nit ne tražin žensku jer me nije više ni briga za sve to al eto toliko o demografskoj obnovi i kad imaš stariju populaciju.

Piši propalo.


Još si ti biološki sktivan...do 50-te stigneš.

ja sam svoje curice napravio iza pedesete, obje... a vidi micka jaggera radi dicu i na pragu osamdesete... drozi i alkoholu usprkos

_________________
Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno Empty Re: Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno

Post by epikur37 20/5/2019, 12:10

Kupujmo domace,  je ako znas od koga i sto kupujes. Uvoz je jednako suspektan...cak i vise zbog velike komercijale i vremena transporta.

Osobno, sve povrce uzgajam sam...meso je teze, to se mora kupiti ali imam par domacinstava gdje osobno biram perad ili sitnu atoku.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno Empty Re: Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno

Post by epikur37 20/5/2019, 12:10

marcellus wrote:
epikur37 wrote:
RayMabus wrote:Ja san priša 40-tu pa me nije više brige za demografske trendove , proša voz , uopće nit ne tražin žensku jer me nije više ni briga za sve to al eto toliko o demografskoj obnovi i kad imaš stariju populaciju.

Piši propalo.


Još si ti biološki sktivan...do 50-te stigneš.

ja sam svoje curice napravio iza pedesete, obje... a vidi micka jaggera radi dicu i na pragu osamdesete... drozi i alkoholu usprkos

Ma moze se naravno, posebno muski. Premda je bolje ranije.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno Empty Re: Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno

Post by epikur37 20/5/2019, 12:11

Hrana je jako bitna, pa i najbitnija za zdravlje.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno Empty Re: Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno

Post by ljubo1212 20/5/2019, 12:16

to valjda sparili ove samce na forumu, pa proglasilo neplodnima ili? statistika je zafrknuta stvar, pogotovo ak se krivo koristi
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno Empty Re: Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno

Post by marcellus 20/5/2019, 12:17

epikur37 wrote:Kupujmo domace,  je ako znas od koga i sto kupujes. Uvoz je jednako suspektan...cak i vise zbog velike komercijale i vremena transporta.

Osobno, sve povrce uzgajam sam...meso je teze, to se mora kupiti ali imam par domacinstava gdje osobno biram perad ili sitnu atoku.

znaš kurac

imam mesaricu u kvartu koja ima odlično domaće meso samo vara na vagi brutalno, irska teletina iz kauflanda majka a i jeftinija je

_________________
Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno Empty Re: Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno

Post by RayMabus 20/5/2019, 12:19

Sa 40/50 godina ne vataš ove od dvadeset nego ove od trideset šta se nisu udale. Već s 35 njoj je plodnost za 50% manja. To ti je ta neplodnost parova. Stariji parovi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176124
2014-04-11


Back to top Go down

Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno Empty Re: Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno

Post by ljubo1212 20/5/2019, 12:21

marcellus wrote:irska teletina iz kauflanda majka a i jeftinija je
još da hoće vlasnik lidla i kauflanda izvozit i nama irsku janjetinu, a ne new zeland
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno Empty Re: Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno

Post by RayMabus 20/5/2019, 12:23

ljubo1212 wrote:to valjda sparili ove samce na forumu, pa proglasilo neplodnima ili? statistika je zafrknuta stvar, pogotovo ak se krivo koristi
Da al to ti je to , emanicipacija , kasnije se ulazi u vezu , brak.

Samo 10% parova potraži pomoć , to znači da ovih 90% nije ni briga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176124
2014-04-11


Back to top Go down

Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno Empty Re: Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno

Post by marcellus 20/5/2019, 12:39

ljubo1212 wrote:
marcellus wrote:irska teletina iz kauflanda majka a i jeftinija je
još da hoće vlasnik lidla i kauflanda izvozit i nama irsku janjetinu, a ne new zeland

ja u irskoj gdje god išo vidio da nešto pase po pašnjacima


hrvatsku prođem uzduž i poprijeko i pase samo stoka sitnog zuba


pa si mislim nešto gdje i kako uzgajaju to zdravo i domaće di to pase

_________________
Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno Empty Re: Demografska katastrofa : Više od pola parova u Hrvatskoj je neplodno

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum