ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijetnja iz Esadea: ukoliko Britanija izađe iz EU dobija anskcije

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Prijetnja iz Esadea: ukoliko Britanija izađe iz EU dobija anskcije - Page 2 Empty Re: Prijetnja iz Esadea: ukoliko Britanija izađe iz EU dobija anskcije

Post by Guest 2/11/2015, 22:00

asilovski wrote:
red wolf wrote:
asilovski wrote:
red wolf wrote:
asilovski wrote:
red wolf wrote:
asilovski wrote:
red wolf wrote:Moramo ostaviti prošlost iza sebe...To jednostavno ne funkcionira...Vrijeme je za nove stvari, a tamo nema mjesta nacionalnim državama...
Nacionalne države nisu problem, ionako su novotarija, već će ostaviti sve rasu, pleme, običaj, ime, potpuna dezintegracija a korporacije preuzimaju sve
Naravno da su problem...Imale su smisao u razvoju ljudske vrste, sada više nemaju...Vrijeme je za stepenicu više...
Gubitak tradicije, propast obitelji, rase te u krajnoj liniji neizbježni sukob, a što je neminovno sa doeseljavanjem nekompatibilnog naroda, nije rješenje, iako je tkz. "zapad" ionako jalov i uguran u materijalčsitički svijet geđeta i nebiznih idiotarija, tako da sam sukob i rat može na kraju ili podići još jednom zapad i to bez navodnika ili ga do kraja uništiti...zapravo guraju nas jedni protiv drugih
Shvati jednu stvar...Ovo ste '' željeli ''...Dakle, željeli ste kaos i dobiti ćete ga...Ali, shvatite to kao lekciju...I naučite konačno nešto...
Ko to mi? Vi, ti, tvoj otac, tvoj brat i sve one koje smo pobili i one koji su uspeli da pobegnu.Kada ste videli da mi ne mozete nista, i da sam izvukao zivu glavu, onda ste me zatvarali, nije vam odgovaralo da svi budemo jednaki, i da nema ovakvih razlika medju ljudima.
Sad konačno nešto naučite...Vrijeme je isteklo...
Nije vrijeme nego ciklus, vrijeme je izmišljotina, barem onako kako to mi shvaćamo...
Pa složiti ću se s tobom, ali sad vam je vrijeme isteklo...Za vaša tijela...

Guest
Guest


Back to top Go down

Prijetnja iz Esadea: ukoliko Britanija izađe iz EU dobija anskcije - Page 2 Empty Re: Prijetnja iz Esadea: ukoliko Britanija izađe iz EU dobija anskcije

Post by Guest 3/11/2015, 09:35

Imat će Majdan. Ostat će bez Škotske, Walesa, a Engleska bu ono kaj se vidi s vrha St. Paul Cathedrale. Tak to delaju Ameri s neposlušnim kmetima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijetnja iz Esadea: ukoliko Britanija izađe iz EU dobija anskcije - Page 2 Empty Re: Prijetnja iz Esadea: ukoliko Britanija izađe iz EU dobija anskcije

Post by Guest 3/11/2015, 09:38

E drago mi je da netko jebe te Engleske drekove.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijetnja iz Esadea: ukoliko Britanija izađe iz EU dobija anskcije - Page 2 Empty Re: Prijetnja iz Esadea: ukoliko Britanija izađe iz EU dobija anskcije

Post by Regoč 3/11/2015, 22:20

Neka idu čim prije to bolje. Shvaćajući da se svatko bori za svoje nacionalne interese, Britanci su se pokazali kao potpuni egoisti koji su ušli u Euniju samo da ju blokiraju.

_________________
Prijetnja iz Esadea: ukoliko Britanija izađe iz EU dobija anskcije - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Prijetnja iz Esadea: ukoliko Britanija izađe iz EU dobija anskcije - Page 2 Empty Re: Prijetnja iz Esadea: ukoliko Britanija izađe iz EU dobija anskcije

Post by Guest 3/11/2015, 22:23

Regoč wrote:Neka idu čim prije to bolje. Shvaćajući da se svatko bori za svoje nacionalne interese, Britanci su se pokazali kao potpuni egoisti koji su ušli u Euniju samo da ju blokiraju.
Zato i trebaju Amerima u uniji... Kolonije ebu Kraljevinu... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijetnja iz Esadea: ukoliko Britanija izađe iz EU dobija anskcije - Page 2 Empty Re: Prijetnja iz Esadea: ukoliko Britanija izađe iz EU dobija anskcije

Post by RayMabus 3/11/2015, 22:58

Treba im natrpati još nigga i kozoheba.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Prijetnja iz Esadea: ukoliko Britanija izađe iz EU dobija anskcije - Page 2 Empty Re: Prijetnja iz Esadea: ukoliko Britanija izađe iz EU dobija anskcije

Post by Guest 4/11/2015, 00:09

RayMabus wrote:Treba im natrpati još nigga i kozoheba.
pffff..pa vec im dupe puca po savovima koliko ih ima u Britaniji jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijetnja iz Esadea: ukoliko Britanija izađe iz EU dobija anskcije - Page 2 Empty Re: Prijetnja iz Esadea: ukoliko Britanija izađe iz EU dobija anskcije

Post by AlfaOmega 4/11/2015, 07:22

Pa Britsi su se u EU naštimali tak da uživaju u svim njenim beneficijama, dok su istovremeno odbacili sve njene nedostatke. Nezz kaj im više treba od toga...

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10277
2015-09-11


Back to top Go down

Prijetnja iz Esadea: ukoliko Britanija izađe iz EU dobija anskcije - Page 2 Empty Re: Prijetnja iz Esadea: ukoliko Britanija izađe iz EU dobija anskcije

Post by Regoč 4/11/2015, 07:47

Preustroj Eunije je moguć, po meni i nužan za njezin opstanak, ali sve članice moraju imati ista prava i obveze, nikakvih izuzetaka ne može biti. S tim da se mora naglasiti da sve što nije preneseno na zajednička tiela ostaje u potpunoj mjerodavnosti državah članicah i da ništa u Eunijinim propisima ne obvezuje države članice glede zakonodavstva za koje su mjerodavne.

_________________
Prijetnja iz Esadea: ukoliko Britanija izađe iz EU dobija anskcije - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Prijetnja iz Esadea: ukoliko Britanija izađe iz EU dobija anskcije - Page 2 Empty Re: Prijetnja iz Esadea: ukoliko Britanija izađe iz EU dobija anskcije

Post by Kermit 4/11/2015, 08:42

Regoč wrote:Preustroj Eunije je moguć, po meni i nužan za njezin opstanak, ali sve članice moraju imati ista prava i obveze, nikakvih izuzetaka ne može biti. S tim da se mora naglasiti da sve što nije preneseno na zajednička tiela ostaje u potpunoj mjerodavnosti državah članicah i da ništa u Eunijinim propisima ne obvezuje države članice glede zakonodavstva za koje su mjerodavne.
hahaha baš, pa nije EU stvoren zbog toga, nego da njih par bude gazda, a Esade capo di tutti capi, da se slabi moć svake ponaosob države, masovnim emigracijama uništi nacionalna i rasna monolitnost a da kasnije takva EU uđe u uniju sa Esadeom
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Prijetnja iz Esadea: ukoliko Britanija izađe iz EU dobija anskcije - Page 2 Empty Re: Prijetnja iz Esadea: ukoliko Britanija izađe iz EU dobija anskcije

Post by Kermit 4/11/2015, 08:42

zgdosada wrote:E drago mi je da netko jebe te Engleske drekove.
Ma jebe kurac, britanske elite nemaju nikakve namjere izlaziti iz EU, narod da, ali elite ne
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Prijetnja iz Esadea: ukoliko Britanija izađe iz EU dobija anskcije - Page 2 Empty Re: Prijetnja iz Esadea: ukoliko Britanija izađe iz EU dobija anskcije

Post by Guest 4/11/2015, 09:57

asilovski wrote:hahaha znači iz EU osim njihovih barijera prijeti esade sa ankcijama, naravno intervencijom i demokratskim promijenama, strašno...
Ko ih jebe,briti su se namazali love iz EU i zakuhali ratove i progurali masu sranja pa je u redu da sad i kusaju do kraja ono što su zakuhali mamicu im..-
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijetnja iz Esadea: ukoliko Britanija izađe iz EU dobija anskcije - Page 2 Empty Re: Prijetnja iz Esadea: ukoliko Britanija izađe iz EU dobija anskcije

Post by Guest 4/11/2015, 10:00

epikur37 wrote:
asilovski wrote:http://www.theguardian.com/politics/2015/oct/29/us-warns-britain-it-could-face-trade-barriers-if-it-leaves-eu?CMP=share_btn_tw

Americi treba njihov libero u europskoj tekmi, već usmjeravaju...

Izlazak Britanije iz EU bio bi kolaps američke politike u Europi.

A ujedno najveći dobitak za kontinent, njegovu prekretnicu i konsolidaciju.
Ne, oni moraju pojesti do kraja govno zajedno sa nama da bi došli pameti, do sada su uvijek oni srali a drugi kusali pa je red da se i oni najedu govana a mi smo svakao najebali, bili i bićemo jebeni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijetnja iz Esadea: ukoliko Britanija izađe iz EU dobija anskcije - Page 2 Empty Re: Prijetnja iz Esadea: ukoliko Britanija izađe iz EU dobija anskcije

Post by Guest 4/11/2015, 10:02

red wolf wrote:
asilovski wrote:
red wolf wrote:
asilovski wrote:
red wolf wrote:Moramo ostaviti prošlost iza sebe...To jednostavno ne funkcionira...Vrijeme je za nove stvari, a tamo nema mjesta nacionalnim državama...
Nacionalne države nisu problem, ionako su novotarija, već će ostaviti sve rasu, pleme, običaj, ime, potpuna dezintegracija a korporacije preuzimaju sve
Naravno da su problem...Imale su smisao u razvoju ljudske vrste, sada više nemaju...Vrijeme je za stepenicu više...
Gubitak tradicije, propast obitelji, rase te u krajnoj liniji neizbježni sukob, a što je neminovno sa doeseljavanjem nekompatibilnog naroda, nije rješenje, iako je tkz. "zapad" ionako jalov i uguran u materijalčsitički svijet geđeta i nebiznih idiotarija, tako da sam sukob i rat može na kraju ili podići još jednom zapad i to bez navodnika ili ga do kraja uništiti...zapravo guraju nas jedni protiv drugih
Shvati jednu stvar...Ovo ste '' željeli ''...Dakle, željeli ste kaos i dobiti ćete ga...Ali, shvatite to kao lekciju...I naučite konačno nešto...
Ko to mi led te hebo bezobraznog i bahatog? ja sam želio a ti nisi jel
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijetnja iz Esadea: ukoliko Britanija izađe iz EU dobija anskcije - Page 2 Empty Re: Prijetnja iz Esadea: ukoliko Britanija izađe iz EU dobija anskcije

Post by Tony Soprano 4/11/2015, 10:06

Regoč wrote:Neka idu čim prije to bolje. Shvaćajući da se svatko bori za svoje nacionalne interese, Britanci su se pokazali kao potpuni egoisti koji su ušli u Euniju samo da ju blokiraju.
i povuku lovicu iz iste Nek vrate lovu i pa pa
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Prijetnja iz Esadea: ukoliko Britanija izađe iz EU dobija anskcije - Page 2 Empty Re: Prijetnja iz Esadea: ukoliko Britanija izađe iz EU dobija anskcije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum