ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zlatni ku*ac

Page 2 of 16 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Go down

Zlatni ku*ac - Page 2 Empty Re: Zlatni ku*ac

Post by AssadNaPodmornici 11/5/2019, 16:56

Inače

https://www.facebook.com/KomunalnoNeredarstvo/?ref=br_rs

TO je ta grupa gdje napadaju ove uhljebe vlaje iz banovine, i lokalnih splitskih firmi da rade svoj posao i provjeravaju natječaje i korupciju. i napravili su jebački posao , upravo radi aktivizma 20ak splićana, split počinje na nešto ličiti, čak i mali broj ljudi aktivan može napraviti neku promjenu.


ZG i okolica imaju skoro 1,2 milijuna ljudi(skoro pa trećinu populacije države) pa nisu sposobni napraviti takav aktivizam

AssadNaPodmornici

Posts : 20924
2018-06-14


Back to top Go down

Zlatni ku*ac - Page 2 Empty Re: Zlatni ku*ac

Post by AssadNaPodmornici 11/5/2019, 16:57

AssadNaPodmornici wrote:Inače

https://www.facebook.com/KomunalnoNeredarstvo/?ref=br_rs

TO je ta grupa gdje napadaju ove uhljebe vlaje iz banovine, i lokalnih splitskih firmi da rade svoj posao i provjeravaju natječaje i korupciju.  i napravili su jebački posao , upravo radi aktivizma 20ak splićana, split počinje na nešto ličiti, čak i mali broj ljudi aktivan može napraviti neku promjenu.


ZG i okolica imaju skoro 1,2 milijuna ljudi(skoro pa trećinu populacije države) pa nisu sposobni napraviti takav aktivizam

u splitu da neki brkić dobije 20ak poslovnih prostora u centru, izbili bi čak i neredi. u ZGu ništa.

udrite lajk na stranicu ,
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20924
2018-06-14


Back to top Go down

Zlatni ku*ac - Page 2 Empty Re: Zlatni ku*ac

Post by Hektorović 11/5/2019, 16:59

epikur37 wrote:
Hektorović wrote:

Zagreb u biti nema mentalitet revolta, kao što ga ima Split.

U tom smislu zagreb je provincija i izraženija malograđanština.

Za ovakve stavri treba imati karakter.

Da je Split središte političkog života Hrvatske, vjerujem kako bi stvari ipak malo drugačije izgledale...

Ovako je država skrojena po tom Zagrebačkom mentalitetu...


Stagnacija, šutnja i propadanje...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Zlatni ku*ac - Page 2 Empty Re: Zlatni ku*ac

Post by AssadNaPodmornici 11/5/2019, 17:00

vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
debotoijusto wrote:a splite grade spa si na krkanluk
zapravo Split je jedini grad u RH, gdje se dešavaju ovakve promjene. Kod nas upravo radi ove inicijative 20ak ljudi, koji su aktivni po fejsu i u novinama , dolazi do dosta pozitivnih pomaka i pomalo se borimo protiv korupcije.

kod vas u ZGu toga nema, bandić vam pljačka milijarde doslovno, uhljebio pola bosne po kancelarijama ,brkić dobija 20ak poslovnih prostora itd, ali nitko se od vas ne buni.. jebe vas se , ZG živi odlično na račun centralizacije(čitaj pljačka ostatak države) pa ima para i za vas fetive purgere i za bosance po kancelarijama..
Deboto se prodao za kurac lol!
ti splićani tipa deboto odu u Zagrebi i odjedanput postanu najveći purgeri, hejtaju "primitivnu sredinu iz koje su utekli", "kao sada smo u naprednoj sredini", nije on jedini, znam par takvih.

samo problem je što je uteka iz jedne primitivne i korumpirane sredine Split u drugu primitivnu i korumpiranu sredinu ZG . da je uteka u Minken onda bi rekao, "jesi, neka si, svaka čast"

Za razliku što ovdje ipak postoji neki revolt, prati se lokalna politika, prati se tko se gdje uhljebio, odmah napadaju mediji, novine, facebook grupe, prijavljuju se problemi.. ZG boli koga kurac, svatko se zabije u svojih 60m2 betona i nitko negleda ništa..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20924
2018-06-14


Back to top Go down

Zlatni ku*ac - Page 2 Empty Re: Zlatni ku*ac

Post by vuksadinare 11/5/2019, 17:00

AssadNaPodmornici wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Inače

https://www.facebook.com/KomunalnoNeredarstvo/?ref=br_rs

TO je ta grupa gdje napadaju ove uhljebe vlaje iz banovine, i lokalnih splitskih firmi da rade svoj posao i provjeravaju natječaje i korupciju.  i napravili su jebački posao , upravo radi aktivizma 20ak splićana, split počinje na nešto ličiti, čak i mali broj ljudi aktivan može napraviti neku promjenu.


ZG i okolica imaju skoro 1,2 milijuna ljudi(skoro pa trećinu populacije države) pa nisu sposobni napraviti takav aktivizam

u splitu da neki brkić dobije 20ak poslovnih prostora u centru, izbili bi čak i neredi. u ZGu ništa.

udrite lajk na stranicu ,
Pa naravno da ne moze...kad tamosnja mafija drzi sve..ko se pobunio zavrsio je u kakvom bunaru na mosoru propucan kao onomad prije dvije godine onaj aktivist sto se bunio su splitski krimosi uzurpiraju prostore u centru..pa ga nakon par dana nasli probuzanog u starom bunaru na kozjaku :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Zlatni ku*ac - Page 2 Empty Re: Zlatni ku*ac

Post by RayMabus 11/5/2019, 17:00

Hektorović wrote:
debotoijusto wrote:Zlatni ku*ac - Page 2 59995906_667897053652110_8928324233344319488_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent.fzag2-1


Split je fantazija, što se i vidi po pozadini ove ekipe

samo vlaje i dalmoše iseliti iz grada u ghetta iza priobalnog planinskog pojasa, u grad naselit engleske i švabske penzionere.
Valjda vlaje i bodule ?

Pa cijena kvadrata je već paprena. Evo ode kod mene stranci kupuju kamene kuće pa ih urede za svoj gušt.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Zlatni ku*ac - Page 2 Empty Re: Zlatni ku*ac

Post by Hektorović 11/5/2019, 17:02

Sa ovim iseljavanjem i negatovnom demografijom za 10 godina u Zagrebu će biti i više od 1/3 države

Usporedimo to sa Slovenijom gdje u Ljubljani oko 1/8 stanovništva ... pa svejedno Ljubljanja ima od Zagreba življi urbani karakter, jači kulturni i intelektualni milje.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Zlatni ku*ac - Page 2 Empty Re: Zlatni ku*ac

Post by Hektorović 11/5/2019, 17:03

RayMabus wrote:
Hektorović wrote:
debotoijusto wrote:Zlatni ku*ac - Page 2 59995906_667897053652110_8928324233344319488_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent.fzag2-1


Split je fantazija, što se i vidi po pozadini ove ekipe

samo vlaje i dalmoše iseliti iz grada u ghetta iza priobalnog planinskog pojasa, u grad naselit engleske i švabske penzionere.
Valjda vlaje i bodule ?

Pa cijena kvadrata je već paprena. Evo ode kod mene stranci kupuju kamene kuće pa ih urede za svoj gušt.


Nevidljiva ruka tržišta odrađuje posao

:tu
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Zlatni ku*ac - Page 2 Empty Re: Zlatni ku*ac

Post by vuksadinare 11/5/2019, 17:03

Yoda ne znam di ti zivis ali u splitu sve poslovne prostore narocito u centru drzi policijsko kriminalni milje splita...vasin buraz da uleti prvo bi mu auto zapalili ako ne odustane onda mu lome ruke treci put metak u celo...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Zlatni ku*ac - Page 2 Empty Re: Zlatni ku*ac

Post by veber 11/5/2019, 17:05

AssadNaPodmornici wrote:
veber wrote:
AssadNaPodmornici wrote:cijeli pojas uz more, ima negativan saldo industrijske razmjene -6milijardi kuna,  - što je i logično, jer postoji ooooogroman uvoz hrane, pića, i recimo jahti/sranja radi potreba turizma, jer isti pojas uz more generira 95% turizma

grad Zagreb  i okolica, imaju negativan slado industrijske razmjene preko -50milijardi kuna,  

ne hrani samo Split Zagreb, hrani ga i Duborvnik i Istra, i Sjevero Zapadna Hrvatska čak i Slavonski Brod i takve vukojebine

Tako kada netko iz ZGa ide srati o "mentalitetu Splićana" zvarim mu u facu. Jedino čije kritike prihvaćamo to su ekipe iz varažidinske županije, krapinsko zagorske, međimurske, koprivničke.. to je ekipa koja ima drugačiji mentalitet od ostatka države.. mooožda malo Istra, ali ih je Uljanik ujeba tako da i oni ništa. Ostatak države je isti kurac, od Zagreba do Dubrovnika od Istre do Osijeka isti mentalni sklop.

Sa time da Splićani se barem bune u Zagrebu nema niti toga, jedino se svađate oko rraznih zločinaca i njihovih trgova
hrani pizdu materine

prvo

bosančerosa, dalmoša i ostalih u upravi, a astigospe di ćeš sada ća ne vidiš da marendan?
zagreb ima više kreveta nego dalmacija i stalno su popunjeni
neću dalje pisat. nema smisla

pa da na ove sam i mislija. ovi sa nadprosječnim plaćama u po kancelarijama vam čine okosnicu ZG standarda i glumatanja da su gospoda.  sve to deportirati u bosnu i dalmaciju. ili ovdje u dalmaciju, ima sada posla koliko god hoćeš. ali i ostaviti dio love vamo gdje se stvori, ne sve na Bandića i njegove parazite, da lik trpa tisuće ljudi po kancelarijama da je gore više ministarstava nego njemačka i japan zajedno itd

mentaliet u ZGu je 10x gori upravo radi viška nezrađenih para, nitko se ne buni, jer većina njih troši tuđe pare.
da kojim slučajem provedemo normalnu de-centralizaciju države, prvi bi debelotijesto se doselio nazad u Split kod roditelja u Kineski zid, a Hercegovina bi dobila 300 000 novih stanovnika, a i Imotski  i Sinj po 10 000

https://www.index.hr/vijesti/clanak/42-posto-zaposlenih-u-gradu-zagrebu-ima-prezimenjake-pogledajte-koja-su-prezimena-najzastupljenija/945640.aspx

Vrlo malo purgerskih prezimena. Dominiraju Hercegovina, pa Dalmacija(vlajland). Ovo je samo grad Zagreb.
Da napraviš isto za zaposlene u državnoj upravi, opet isto.

ZG paraziti "ZG mittele europa standard" haha.

yoda, ma boli me kurac za razliku od svetja nam inžinjera ja sam odmah pokrenuo postupak za državljanstvo i za razliku od inžinjera svetoja dobio sam jmbg i oib odmah, sad bum krenuo u postupak prebacivanja dokmenata, jedino mi oružani list ne priznaju, mada je hrvatski valjan na teritoriju njemačke. kći mi ionako misli studirat u njemačkoj....

...jebe mi se za bandića, hrvatsku i grčku.

bivše mi naprave popis i po njemu kupujem, ni zrno pdv-a okupatoru. sve živo kupim u njemačkoj.
moja mala borba protiv okupatora.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Zlatni ku*ac - Page 2 Empty Re: Zlatni ku*ac

Post by RayMabus 11/5/2019, 17:05

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:
Hektorović wrote:
debotoijusto wrote:Zlatni ku*ac - Page 2 59995906_667897053652110_8928324233344319488_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent.fzag2-1


Split je fantazija, što se i vidi po pozadini ove ekipe

samo vlaje i dalmoše iseliti iz grada u ghetta iza priobalnog planinskog pojasa, u grad naselit engleske i švabske penzionere.
Valjda vlaje i bodule ?

Pa cijena kvadrata je već paprena. Evo ode kod mene stranci kupuju kamene kuće pa ih urede za svoj gušt.


Nevidljiva ruka tržišta odrađuje posao

:tu
I bolje jer prije ono to stare kuće pa neke s malo kvadrata pa kao šupe i onda narkomani a sad kurac , dođe pajdo iz Engleske , kešira , obnovi i to je to. Kaštela su se baš digla zadnjih par godina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Zlatni ku*ac - Page 2 Empty Re: Zlatni ku*ac

Post by vuksadinare 11/5/2019, 17:05

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:
Hektorović wrote:

Zagreb u biti nema mentalitet revolta, kao što ga ima Split.

U tom smislu zagreb je provincija i izraženija malograđanština.

Za ovakve stavri treba imati karakter.

Da je Split središte političkog života Hrvatske, vjerujem kako bi stvari ipak malo drugačije izgledale...

Ovako je država skrojena po tom Zagrebačkom mentalitetu...


Stagnacija, šutnja i propadanje...
Pa onda ti iz zagreba preseli u split da ti zivot bude zivlji...ali znam vec odgovor 'bi ja da ima posla' :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Zlatni ku*ac - Page 2 Empty Re: Zlatni ku*ac

Post by AssadNaPodmornici 11/5/2019, 17:07

veber wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
veber wrote:
AssadNaPodmornici wrote:cijeli pojas uz more, ima negativan saldo industrijske razmjene -6milijardi kuna,  - što je i logično, jer postoji ooooogroman uvoz hrane, pića, i recimo jahti/sranja radi potreba turizma, jer isti pojas uz more generira 95% turizma

grad Zagreb  i okolica, imaju negativan slado industrijske razmjene preko -50milijardi kuna,  

ne hrani samo Split Zagreb, hrani ga i Duborvnik i Istra, i Sjevero Zapadna Hrvatska čak i Slavonski Brod i takve vukojebine

Tako kada netko iz ZGa ide srati o "mentalitetu Splićana" zvarim mu u facu. Jedino čije kritike prihvaćamo to su ekipe iz varažidinske županije, krapinsko zagorske, međimurske, koprivničke.. to je ekipa koja ima drugačiji mentalitet od ostatka države.. mooožda malo Istra, ali ih je Uljanik ujeba tako da i oni ništa. Ostatak države je isti kurac, od Zagreba do Dubrovnika od Istre do Osijeka isti mentalni sklop.

Sa time da Splićani se barem bune u Zagrebu nema niti toga, jedino se svađate oko rraznih zločinaca i njihovih trgova
hrani pizdu materine

prvo

bosančerosa, dalmoša i ostalih u upravi, a astigospe di ćeš sada ća ne vidiš da marendan?
zagreb ima više kreveta nego dalmacija i stalno su popunjeni
neću dalje pisat. nema smisla

pa da na ove sam i mislija. ovi sa nadprosječnim plaćama u po kancelarijama vam čine okosnicu ZG standarda i glumatanja da su gospoda.  sve to deportirati u bosnu i dalmaciju. ili ovdje u dalmaciju, ima sada posla koliko god hoćeš. ali i ostaviti dio love vamo gdje se stvori, ne sve na Bandića i njegove parazite, da lik trpa tisuće ljudi po kancelarijama da je gore više ministarstava nego njemačka i japan zajedno itd

mentaliet u ZGu je 10x gori upravo radi viška nezrađenih para, nitko se ne buni, jer većina njih troši tuđe pare.
da kojim slučajem provedemo normalnu de-centralizaciju države, prvi bi debelotijesto se doselio nazad u Split kod roditelja u Kineski zid, a Hercegovina bi dobila 300 000 novih stanovnika, a i Imotski  i Sinj po 10 000

https://www.index.hr/vijesti/clanak/42-posto-zaposlenih-u-gradu-zagrebu-ima-prezimenjake-pogledajte-koja-su-prezimena-najzastupljenija/945640.aspx

Vrlo malo purgerskih prezimena. Dominiraju Hercegovina, pa Dalmacija(vlajland). Ovo je samo grad Zagreb.
Da napraviš isto za zaposlene u državnoj upravi, opet isto.

ZG paraziti "ZG mittele europa standard" haha.

yoda, ma boli me kurac za razliku od svetja nam inžinjera ja sam odmah pokrenuo postupak za državljanstvo i za razliku od inžinjera svetoja dobio sam jmbg i oib odmah, sad bum krenuo u postupak prebacivanja dokmenata, jedino mi oružani list ne priznaju, mada je hrvatski valjan na teritoriju njemačke. kći mi ionako misli studirat u njemačkoj....

...jebe mi se za bandića, hrvatsku i grčku.

bivše mi naprave popis i po njemu kupujem, ni zrno pdv-a okupatoru. sve živo kupim u njemačkoj.
moja mala borba protiv okupatora.

eto mene boli kurac za državu, ali zanimljivo živim u STu i želim da se neke stvari srede, zato je ova grupa zakon, upravo radi aktivizma 20ak ljudi, doslovno se pomalo osjećaju promjene.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20924
2018-06-14


Back to top Go down

Zlatni ku*ac - Page 2 Empty Re: Zlatni ku*ac

Post by Hektorović 11/5/2019, 17:07

vuksadinare wrote:Pa onda ti iz zagreba preseli u split da ti zivot bude zivlji...ali znam vec odgovor 'bi ja da ima posla' :D

Pa nisam ja u ZG :D

Niti mislim selit u ZG


A jbt vuče pišemo se ima 10+ godina a ne pamtiš osnove :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Zlatni ku*ac - Page 2 Empty Re: Zlatni ku*ac

Post by RayMabus 11/5/2019, 17:09

Meni na Matejuški tetak ima brod , znan dosta te starije ekipe s Matejuške. To ti nešto ko Malnarova Peščenica samo nema cigana. To se oni samo spradju tamo jedni s drugima.

Zlatni kurac nagrada.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Zlatni ku*ac - Page 2 Empty Re: Zlatni ku*ac

Post by Hektorović 11/5/2019, 17:10

hahaha, a jbt kenjara opet po starom

Zlatni ku*ac - Page 2 59321381_662739067501242_8827180562432131072_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.fsjj1-1
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Zlatni ku*ac - Page 2 Empty Re: Zlatni ku*ac

Post by veber 11/5/2019, 17:11

Hektorović wrote:Sa ovim iseljavanjem i negatovnom demografijom za 10 godina u Zagrebu će biti i više od 1/3 države

Usporedimo to sa Slovenijom gdje u Ljubljani oko 1/8 stanovništva ... pa svejedno Ljubljanja ima od Zagreba življi urbani karakter, jači kulturni i intelektualni milje.
nikada od hrvatske država.

radili smo u landau za bmw. landau ima manje od 50 000 stanovnika, a zapošljava 100 000. marc veli ne treba proizvodnja, ma ne treba kurac.
stalno si o tome razmišljam. da bmw nije tamo napravio tvornicu.
mi ne bi došli, noćenje 120€
ručali smo 10-20€
izašli smo van 200€
sada to pretvori u 27 tjedana

u njemačkoj se lova vrti i zato imaju love

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Zlatni ku*ac - Page 2 Empty Re: Zlatni ku*ac

Post by veber 11/5/2019, 17:12

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:Pa onda ti iz zagreba preseli u split da ti zivot bude zivlji...ali znam vec odgovor 'bi ja da ima posla' :D

Pa nisam ja u ZG :D

Niti mislim selit u ZG


A jbt vuče pišemo se ima 10+ godina a ne pamtiš osnove :D
a, vuk. taj brije svoje ovce :D

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Zlatni ku*ac - Page 2 Empty Re: Zlatni ku*ac

Post by RayMabus 11/5/2019, 17:16

Ima je i Zagreb ovu vrst kritike vlasti dok je Malnar bija živ. To ti je živa sprdačina doli. Znan ih ja dosta jer to meni od teče ekipa. To ti je Peščenica. Samo šta je to ribarska luka u sri grada i njih ima masu.

To ti samo njima može past na pamet Zlatni kurac nagrada.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Zlatni ku*ac - Page 2 Empty Re: Zlatni ku*ac

Post by Hektorović 11/5/2019, 17:19

veber wrote:
Hektorović wrote:Sa ovim iseljavanjem i negatovnom demografijom za 10 godina u Zagrebu će biti i više od 1/3 države

Usporedimo to sa Slovenijom gdje u Ljubljani oko 1/8 stanovništva ... pa svejedno Ljubljanja ima od Zagreba življi urbani karakter, jači kulturni i intelektualni milje.
nikada od hrvatske država.

radili smo u landau za bmw. landau ima manje od 50 000 stanovnika, a zapošljava 100 000. marc veli ne treba proizvodnja, ma ne treba kurac.
stalno si o tome razmišljam. da bmw nije tamo napravio tvornicu.
mi ne bi došli, noćenje 120€
ručali smo 10-20€
izašli smo van 200€
sada to pretvori u 27 tjedana

u njemačkoj se lova vrti i zato imaju love

Pa ne treba velika proizvodnja ko u yu, treba mala i srednja.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Zlatni ku*ac - Page 2 Empty Re: Zlatni ku*ac

Post by RayMabus 11/5/2019, 17:19

Sad su ovoga isprovocirali a ja umiren od smija jer znan o čemu se radi čin je Matejuška prisutna

Zlatni kurac nagrada

Zlatni ku*ac - Page 2 Images?q=tbn%3AANd9GcSVuGxW_mYFAZwgIoVHUvcnrj8bA69WS7J2cTVgDTO-DrB3SsZs
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Zlatni ku*ac - Page 2 Empty Re: Zlatni ku*ac

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 16 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum