ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Marš za znanost' u zemlji kupljenih diploma

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

'Marš za znanost' u zemlji kupljenih diploma - Page 2 Empty Re: 'Marš za znanost' u zemlji kupljenih diploma

Post by RayMabus 5/5/2019, 09:22

Nek priroda odradi svoj posao ; natalitet cici krep , novih đaka je sve manje , posla ima , cila EU na pladnju za ić radit.

Kome još uopće tribaju fakulteti ?

RayMabus

Posts : 176448
2014-04-11


Back to top Go down

'Marš za znanost' u zemlji kupljenih diploma - Page 2 Empty Re: 'Marš za znanost' u zemlji kupljenih diploma

Post by n_razbojnik 5/5/2019, 09:26

Debo sto nisi kuci da zaokruzis na 11?

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

'Marš za znanost' u zemlji kupljenih diploma - Page 2 Empty Re: 'Marš za znanost' u zemlji kupljenih diploma

Post by RayMabus 5/5/2019, 09:31

Zorba wrote:Trebaju onim koji ih nemaju...I tamo si sa srednjom zanatom irget...Radis jebacke poslove dok ti ledja ne odu...
Da , pa upiši većernju školu ka i ja u Italiji

Tečaj za jezike

Tečaj za osnove rada

Tečaj za novac

Tečaj za statistike

I vrtiš lovu

'Marš za znanost' u zemlji kupljenih diploma - Page 2 David-Miscavige-Golden-Age-of-Knowledge-Accomplished-Release-Event_H2_026_en

Ako se ti bojiš rada onda nemoj ni fakultet završavat , i oni se moraju dignit rano ujutro i radit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176448
2014-04-11


Back to top Go down

'Marš za znanost' u zemlji kupljenih diploma - Page 2 Empty Re: 'Marš za znanost' u zemlji kupljenih diploma

Post by RayMabus 5/5/2019, 09:36

Fakultet ti samo omogućava bolje preporuke , neki poslovi traže diplomu , relativno lakši posao u fizičkom smislu.

No s druge strane i veću odgovornost.

Tako da ako misliš da je fakultet : ja to završim i onda ladovina ...e pa nije.

A Hrvatska idući pola stoljeća nema radnu snagu pa onda moš radit i u dućanu....ili u. Njemačkoj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176448
2014-04-11


Back to top Go down

'Marš za znanost' u zemlji kupljenih diploma - Page 2 Empty Re: 'Marš za znanost' u zemlji kupljenih diploma

Post by RayMabus 5/5/2019, 09:43

To će sve majka priroda uredit. To je meni bilo jasno prije deset godina , tražiš žensku a sve nešto studiraju , ova nema vrimena , ova bi samo priko lita kad nisu ispiti. Ajte vi u pizdu materinu vi i vaša karijera a ja rezerva.

Eto ti sad krah nataliteta , posla ima , moš i u Njemačku.

Fakultet in ne triba jer su ga i inako studirale radi dice ( sutra kad se uda da ima primanja ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176448
2014-04-11


Back to top Go down

'Marš za znanost' u zemlji kupljenih diploma - Page 2 Empty Re: 'Marš za znanost' u zemlji kupljenih diploma

Post by RayMabus 5/5/2019, 09:46

RayMabus wrote:To će sve majka priroda uredit. To je meni bilo jasno prije deset godina , tražiš žensku a sve nešto studiraju , ova nema vrimena , ova bi samo priko lita kad nisu ispiti. Ajte vi u pizdu materinu vi i vaša karijera a ja rezerva.

Eto ti sad krah nataliteta , posla ima , moš i u Njemačku.

Fakultet in ne triba jer su ga i inako studirale radi dice ( sutra kad se uda da ima primanja ).
To majka priroda kad uredi i stavi stvari na svoje misto to ti je to

'Marš za znanost' u zemlji kupljenih diploma - Page 2 Croatia-population-pyramid-2016

Sad još povećat porodiljne naknade.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176448
2014-04-11


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

'Marš za znanost' u zemlji kupljenih diploma - Page 2 Empty Re: 'Marš za znanost' u zemlji kupljenih diploma

Post by gargamel0101 5/5/2019, 09:50

RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:U 11 sati počeo je ispred splitskog HNK-a 'Marš za znanost'. Skup je to koji je prijašnjih godina privlačio brojne zainteresirane koji su potom hodali do Đardina iznoseći svoje stavove vezane za hrvatsko obrazovanje i razvoj znanosti.
Ipak, ovogodišnje je izdanje doživjelo potpuni fijasko jer se skupilo svega desetak ljudi pa je odlučeno da neće marširati do Đardina.
'Marš za znanost' u zemlji kupljenih diploma - Page 2 11034187

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/601950/splitski-39mars-za-znanost39-dozivio-potpuni-fijasko-pred-hnk-om-se-skupilo-svega-desetak-ljudi
Hrvatskoj nedostaje 12 tisuća medicinskih sestara

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2083149

Od tog njihovog znanja na tin fakultetima nije se puno nas u Hrvatskoj usrićilo.

Fakultete triba zatvorit
Tko ce marsirati kad su svi otisli za Irsku ili Njemacku.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

'Marš za znanost' u zemlji kupljenih diploma - Page 2 Empty Re: 'Marš za znanost' u zemlji kupljenih diploma

Post by RayMabus 5/5/2019, 09:57

Zorba wrote:
RayMabus wrote:To će sve majka priroda uredit. To je meni bilo jasno prije deset godina , tražiš žensku a sve nešto studiraju , ova nema vrimena , ova bi samo priko lita kad nisu ispiti. Ajte vi u pizdu materinu vi i vaša karijera a ja rezerva.

Eto ti sad krah nataliteta , posla ima , moš i u Njemačku.

Fakultet in ne triba jer su ga i inako studirale radi dice ( sutra kad se uda da ima primanja ).

 'Marš za znanost' u zemlji kupljenih diploma - Page 2 1f602
A nije uopće smišno nego je žalosno. Ma.

A debili od cura.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176448
2014-04-11


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

'Marš za znanost' u zemlji kupljenih diploma - Page 2 Empty Re: 'Marš za znanost' u zemlji kupljenih diploma

Post by RayMabus 5/5/2019, 10:02

Zorba wrote:Te cure po fakultetu one ti samo gledaju kome ce se utrpati da ne placa kiriju i rezije...

A ti recr da imas stanove... pirat
Ne vatan više te jer sad prvo pitan jel na faksu ili jel ga ima. Ćin kaže jesan ja kažen aj bog ( neman ja vrimena za tebe i tvoje planove di si ti i tvoja karijera na prvon mistu a ja san ti rezervista ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176448
2014-04-11


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

'Marš za znanost' u zemlji kupljenih diploma - Page 2 Empty Re: 'Marš za znanost' u zemlji kupljenih diploma

Post by RayMabus 5/5/2019, 10:06

Zorba wrote:Te cure po fakultetu one ti samo gledaju kome ce se utrpati da ne placa kiriju i rezije...

A ti recr da imas stanove... pirat
Pa u tome i je stvar šta in ja to ne kažen nego gledan šta joj je bitno. To in kažen posli. Pa gore su nego sponzoruše kad in kažeš da imaš stanove.

Ma užaš živi. Sponzoruša je bar ono :: Ja sam sponzoruša i sve ok a ove ti glume da nisu a veće sponzoruše od pravih sponzoruša a kad joj kažeš da je sponzoruša onda joj se ego uvridi.

Ma biži. Debili čisti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176448
2014-04-11


Back to top Go down

'Marš za znanost' u zemlji kupljenih diploma - Page 2 Empty Re: 'Marš za znanost' u zemlji kupljenih diploma

Post by melkior 5/5/2019, 10:08

RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:U 11 sati počeo je ispred splitskog HNK-a 'Marš za znanost'. Skup je to koji je prijašnjih godina privlačio brojne zainteresirane koji su potom hodali do Đardina iznoseći svoje stavove vezane za hrvatsko obrazovanje i razvoj znanosti.
Ipak, ovogodišnje je izdanje doživjelo potpuni fijasko jer se skupilo svega desetak ljudi pa je odlučeno da neće marširati do Đardina.
'Marš za znanost' u zemlji kupljenih diploma - Page 2 11034187

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/601950/splitski-39mars-za-znanost39-dozivio-potpuni-fijasko-pred-hnk-om-se-skupilo-svega-desetak-ljudi
Hrvatskoj nedostaje 12 tisuća medicinskih sestara

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2083149

Od tog njihovog znanja na tin fakultetima nije se puno nas u Hrvatskoj usrićilo.

Fakultete triba zatvorit
:tu 
Fakulteti ili prodaju diplome ili poučavaju znanje koje nigdje ne vrijedi niti ikome na slobodnom tržištu rada nekome i treba. Fakulteti u Hrvatskoj izdaju diplome za uhljebljivanje u javni sektor u RH ili za čistačice u Njemačkoj i Irskoj. Gasi to sve skupa.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

'Marš za znanost' u zemlji kupljenih diploma - Page 2 Empty Re: 'Marš za znanost' u zemlji kupljenih diploma

Post by RayMabus 5/5/2019, 10:12

Zorba wrote:
RayMabus wrote:
Zorba wrote:Te cure po fakultetu one ti samo gledaju kome ce se utrpati da ne placa kiriju i rezije...

A ti recr da imas stanove... pirat
Pa u tome i je stvar šta in ja to ne kažen nego gledan šta joj je bitno. To in kažen posli. Pa gore su nego sponzoruše kad in kažeš da imaš stanove.

Ma užaš živi. Sponzoruša je bar ono :: Ja sam sponzoruša i sve ok a ove ti glume da nisu a veće sponzoruše od pravih sponzoruša a kad joj kažeš da je sponzoruša onda joj se ego uvridi.

Ma biži. Debili čisti.

Normalno gdje ce ona mr.dr.phd..prim. za nekog koji nema nista. Zavrse fakultet da se uvale pa onda sjedi kuci i djecu odgaja...i tako 15-20 godina dok djeca ne porastu...i onda kao ona trazi neki posao... Suspect
Pa to je ok samo ja smatran da san ja normalna obična osoba i ne želim biti s nekim u braku koja mi fino daje do znanja da san ja njoj rezerva a ona i njena karijera su na prvom mjestu.

Sponzoruše su puno normalnije. Bar ne glume a ove glume da nisu a jesu a digne nos kad joj kažeš istinu.

Ma bježi. Psihijatrija teška. Zaobiđi. Nema smisla na njih trošiti vrijeme. I onako ih se lako detektira : samo pitaš jel na fakultetu ili jel ga ima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176448
2014-04-11


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

'Marš za znanost' u zemlji kupljenih diploma - Page 2 Empty Re: 'Marš za znanost' u zemlji kupljenih diploma

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum