ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih - Page 3 Empty Re: Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih

Post by kaya 4/25/2019, 09:54

Srbi i bosanci, velike gluposti pisete. Drzave u europi van eu a da nije norveska tesko moze funkcionirati. Eu ima jedinstveno trziste , nema  carina a ovi izvan stoje kao pale sam na svijetu. Stanu vec na granici kao zemlja treceg svijeta i cekaju stambilje u posebnoj koloni.
Ovaj suljo je glupi moleci  crv. U eu moze ako ispuni uvjete a ne ako poruci eu - odo ja u kinu ako me necete jer se ovima jebe zivo. Moze otici i u sjevernu koreju. 
Trece eu ne brani poslovanje s kinom, kinezi su bili u zagrebu prosli  tjedan, na kraju grade i peljeski most . Eu samo upozorava na kamate kod njihovih kredita ali ne moze ona drzavi clanici zabraniti investiciju kineza. 
Tako da jedna potpuno promasena suljina poruka za domace trziste koje si zamislja da on nekoga vuce za nos. Od eu moze dobiti jedinu nogu u guzicu i da mu stave jos tri uvjeta.

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih - Page 3 Empty Re: Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih

Post by kaya 4/25/2019, 10:07

I drugo kini je koliko toliko zanimljiv jer misli da ce jednog dana uci u eu, bez toga je potpuno neinteresantam. Ne zanima njih trziste srbije nego preko njih uci u eu. 
Ako ljudi ne mogu cirkulirati neometano izvan toga jedinstvenog trzista onda zamislite kao roba cirkulira. Nikako, stoji na granici. 
Vb je nakon najavljenog izlaska odselilo na tisuce firmi, oni su u panici. Jer sto ce nekom firma u vb koja ne moze ili moze jako otezano raditi sa trzistem eu.


Last edited by kaya on 4/25/2019, 10:07; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih - Page 3 Empty Re: Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih

Post by Ringo10 4/25/2019, 10:08

kaya wrote:Srbi i bosanci, velike gluposti pisete. Drzave u europi van eu a da nije norveska tesko moze funkcionirati. Eu ima jedinstveno trziste , nema  carina a ovi izvan stoje kao pale sam na svijetu. Stanu vec na granici kao zemlja treceg svijeta i cekaju stambilje u posebnoj koloni.
Ovaj suljo je glupi moleci  crv. U eu moze ako ispuni uvjete a ne ako poruci eu - odo ja u kinu ako me necete jer se ovima jebe zivo. Moze otici i u sjevernu koreju. 
Trece eu ne brani poslovanje s kinom, kinezi su bili u zagrebu prosli  tjedan, na kraju grade i peljeski most . Eu samo upozorava na kamate kod njihovih kredita ali ne moze ona drzavi clanici zabraniti investiciju kineza. 
Tako da jedna potpuno promasena suljina poruka za domace trziste koje si zamislja da on nekoga vuce za nos. Od eu moze dobiti jedinu nogu u guzicu i da mu stave jos tri uvjeta.
PA tako je i formirana da moraš u to sranje jer ćeš biti uništen. Čista kolonizacija i ucjena ...

KAko su države funkcionirale prije te jebene EU iako nisu bile Norveška.

Lupetaš bez veze, jebo vas EU.

A Suljo i njegovi neće propast bez EU ne boj se ako do sad nisu propali. Bolje im je sa Kinom i Rusijom.

To je sad kao neka mantra - kao nema budućnosti bez EU Riecha, kao ne moš opstat bez toga sranja.

EU je najgora robijašnica i tamnica. Jebo te, mogo si izać iz Juge ili SSSRa a iz sranja zvanog EU ne možeš.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih - Page 3 Empty Re: Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih

Post by kaya 4/25/2019, 10:26

Ccc.. vidi se da vi veze nemate s trgovinom i uopce funkcioniranjem trzista . Tamo radite kod nekoga u zemlji eu naravno ili drugom kontinentu i pobjegli ste iz srbije ili bosne odakle pizdarije pisete..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih - Page 3 Empty Re: Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih

Post by Ringo10 4/25/2019, 10:44

kaya wrote:Ccc.. vidi se da vi veze nemate s trgovinom i uopce funkcioniranjem trzista . Tamo radite kod nekoga u zemlji eu naravno ili drugom kontinentu i pobjegli ste iz srbije ili bosne odakle pizdarije pisete..
A pa nemam pojma. Evo Australija nije u EU, nema ni toliku industriju ko recimo Njemačka ali sasvim lijepo opstaje i živi i bez EU-a.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih - Page 3 Empty Re: Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih

Post by crvenkasti 4/25/2019, 10:49

Ringo10 wrote:
kaya wrote:Ccc.. vidi se da vi veze nemate s trgovinom i uopce funkcioniranjem trzista . Tamo radite kod nekoga u zemlji eu naravno ili drugom kontinentu i pobjegli ste iz srbije ili bosne odakle pizdarije pisete..
A pa nemam pojma. Evo Australija nije u EU, nema ni toliku industriju ko recimo Njemačka ali sasvim lijepo opstaje i živi i bez EU-a.

Vi Australci ste se prodali Kinezima i izvozite im ogromne količine željezne rude.
Zbog vas i jesu bogati! Znamo mi sve!
Smradovi četnički!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28713
2014-04-17


Back to top Go down

Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih - Page 3 Empty Re: Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih

Post by prckov 4/25/2019, 10:53

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:Bolje je sa Kinom, Rusijom i EAU nego sa čmarovima iz EU. Oni trguju, surađuju i ni sa čime te ne uvjetuju, ucjenjuju i zajebavaju.

EU je fašističko sranje.

A najgrotesknije je ovo kurčenje Kiflarskih jadova što su u EU.

Srbi idite u EAU bolje vam je.
Kad ti budeš iz liberalne australije otisao zivjet u rusiju i kinu a ne zlonamjerno drugima lose zelio ja tu kucu prodati dotad ne prdi idiotarije nego svojim primjerom pokazi ako nisi ziheras i samo lajes gluparije
u australiji je liberalna samo ekonomija
drzava postaje sve veca I sve autoritarnija
u biti buduci kurac na biciklu
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih - Page 3 Empty Re: Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih

Post by prckov 4/25/2019, 10:57

crvenkasti wrote:
Ringo10 wrote:
kaya wrote:Ccc.. vidi se da vi veze nemate s trgovinom i uopce funkcioniranjem trzista . Tamo radite kod nekoga u zemlji eu naravno ili drugom kontinentu i pobjegli ste iz srbije ili bosne odakle pizdarije pisete..
A pa nemam pojma. Evo Australija nije u EU, nema ni toliku industriju ko recimo Njemačka ali sasvim lijepo opstaje i živi i bez EU-a.

Vi Australci ste se prodali Kinezima i izvozite im ogromne količine željezne rude.
Zbog vas i jesu bogati! Znamo mi sve!
Smradovi četnički!
kinu je digo zapad a prvenstveno amerika sa izvozom industrije I tehnologije
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih - Page 3 Empty Re: Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih

Post by AssadNaPodmornici 4/25/2019, 11:01

kaya wrote:Ccc.. vidi se da vi I ze nemate s trgovinom i uopce funkcioniranjem trzista . Tamo radite kod nekoga u zemlji eu naravno ili drugom kontinentu i pobjegli ste iz srbije ili bosne odakle pizdarije pisete..
Kako sam napisao prije par dana Srbi i Bosanci najviše laju protiv zapada i zapadnih asocijacija a svi odreda utekli na zapad,, a jadan pizzon jedini srbin u najsiromašnijoj zemlji Europe želi da uđe u zapad i onda ga svi forumski srbi i Bosanci proglašavaju izdajnikom pravoslavlja i Rusije

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih - Page 3 Empty Re: Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih

Post by kaya 4/25/2019, 11:12

AssadNaPodmornici wrote:
kaya wrote:Ccc.. vidi se da vi I ze nemate s trgovinom i uopce funkcioniranjem trzista . Tamo radite kod nekoga u zemlji eu naravno ili drugom kontinentu i pobjegli ste iz srbije ili bosne odakle pizdarije pisete..
Kako sam napisao prije par dana Srbi i Bosanci najviše laju protiv zapada i zapadnih asocijacija a svi odreda utekli na zapad,, a jadan pizzon jedini srbin u najsiromašnijoj zemlji Europe želi da uđe u zapad i onda ga svi forumski srbi i Bosanci proglašavaju izdajnikom pravoslavlja i Rusije
da, vidim. doslovno najsiromašnijoj zemlji, u bosni imaju veću plaću. nešto malo ali veću. 
ali oni primaju plaću u eurima i dolarima i sole pamet ovima. 
prestrašno.
a u tržište se kuže ko marica u krivi...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih - Page 3 Empty Re: Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih

Post by veber 4/25/2019, 11:18

već sam prije o tome pisao, ali mogu ponoviti.
kako njemačko gospodarstvo guta radnike tako je s bivšim članicama ex yu potpisan međudržavni ugovor kojim postaju ravnopravni s ostalim eu građanima, ali samo na teritoriju njemačke.

švicarska i norveška plaćaju veliku lovu samo da bi bile unutar sustava EU.

inače kinezi su s bmw potpisali ulaganje od milijardu eura u razvojni centar u landau

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih - Page 3 Empty Re: Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih

Post by marcellus 4/25/2019, 11:19

Ringo10 wrote:
marcellus wrote:
Ringo10 wrote:Bolje je sa Kinom, Rusijom i EAU nego sa čmarovima iz EU. Oni trguju, surađuju i ni sa čime te ne uvjetuju, ucjenjuju i zajebavaju.

EU je fašističko sranje.

A najgrotesknije je ovo kurčenje Kiflarskih jadova što su u EU.

Srbi idite u EAU bolje vam je.

zato si ti ošo u australiju koja je ista ko EU jelda
Australija nije u EU i ne znam za koji kurac spominjes Australiju. Australija je ekonomski potpuno vezana za Aziju burazere, Kina, Japan, Indija, Juzna Koreja, Vijetnam, Indonezija, MAlezija, Singapur, Tajvan... 

Toliko da znas...

Sve vise se pokazuje da je EU  jedno sranje. MAltretiraju te, ucjenjuju, uvjetuju, oduzimaju ti posljednje mrve suvereniteta. Guzi te svaki trecerazredni EU birokrata koji ti dolazi i trazi da ga tretiras kao bozanstvo.

Jebo vas EU. Ne znam sta se koji kurov kurcite sto vam je Kifla u tome sranju. Sad cete se odreci i Kune i uzeti jebeni Euro i popusiti do krakja. Sto Hrvatima nece biti ni tesko jer su ionako povijesni pusaci.

Australija je isti politički korektni kurac ko i EU, s istim politikama i zakonima, istom filozofijom i načinom života.

Singapur je drugo, Singapur je fašistička diktatura, pedere trpaju u zatvor a dilere droge strijeljaju i zna se gdje je kojem narodu i rasi mjesto


_________________
Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih - Page 3 Empty Re: Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih

Post by kaya 4/25/2019, 11:20

veber wrote:već sam prije o tome pisao, ali mogu ponoviti.
kako njemačko gospodarstvo guta radnike tako je s bivšim članicama ex yu potpisan međudržavni ugovor kojim postaju ravnopravni s ostalim eu građanima, ali samo na teritoriju njemačke.

švicarska i norveška plaćaju veliku lovu samo da bi bile unutar sustava EU.

inače kinezi su s bmw potpisali ulaganje od milijardu eura u razvojni centar u landau
ma ne možeš raditi inače, samo što ovi moleri to ne kuže...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih - Page 3 Empty Re: Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih

Post by marcellus 4/25/2019, 11:21

prckov wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:Bolje je sa Kinom, Rusijom i EAU nego sa čmarovima iz EU. Oni trguju, surađuju i ni sa čime te ne uvjetuju, ucjenjuju i zajebavaju.

EU je fašističko sranje.

A najgrotesknije je ovo kurčenje Kiflarskih jadova što su u EU.

Srbi idite u EAU bolje vam je.
Kad ti budeš iz liberalne australije otisao zivjet u rusiju i kinu a ne zlonamjerno drugima lose zelio ja tu kucu prodati dotad ne prdi idiotarije nego svojim primjerom pokazi ako nisi ziheras i samo lajes gluparije
u australiji je liberalna samo ekonomija
drzava postaje sve veca I sve autoritarnija
u biti buduci kurac na biciklu

U biti je Australija EU s klokanima i pustinjom

_________________
Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih - Page 3 Empty Re: Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih

Post by veber 4/25/2019, 11:23

kaya wrote:
veber wrote:već sam prije o tome pisao, ali mogu ponoviti.
kako njemačko gospodarstvo guta radnike tako je s bivšim članicama ex yu potpisan međudržavni ugovor kojim postaju ravnopravni s ostalim eu građanima, ali samo na teritoriju njemačke.

švicarska i norveška plaćaju veliku lovu samo da bi bile unutar sustava EU.

inače kinezi su s bmw potpisali ulaganje od milijardu eura u razvojni centar u landau
ma ne možeš raditi inače, samo što ovi moleri to ne kuže...
zašto bi dvije od bogatijih zemalja uplaćivale u proračun a nisu članice.

moleri mogu raditi jer im njemačka izda radnu dozvolu. i svi ovi biseri imaju radne vize. stalno na to "zaborave" ili imaju izbjegličke.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih - Page 3 Empty Re: Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih

Post by prckov 4/25/2019, 11:28

marcellus wrote:
prckov wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:Bolje je sa Kinom, Rusijom i EAU nego sa čmarovima iz EU. Oni trguju, surađuju i ni sa čime te ne uvjetuju, ucjenjuju i zajebavaju.

EU je fašističko sranje.

A najgrotesknije je ovo kurčenje Kiflarskih jadova što su u EU.

Srbi idite u EAU bolje vam je.
Kad ti budeš iz liberalne australije otisao zivjet u rusiju i kinu a ne zlonamjerno drugima lose zelio ja tu kucu prodati dotad ne prdi idiotarije nego svojim primjerom pokazi ako nisi ziheras i samo lajes gluparije
u australiji je liberalna samo ekonomija
drzava postaje sve veca I sve autoritarnija
u biti buduci kurac na biciklu

U biti je Australija EU s klokanima i pustinjom
a kanada je najgora
amerika se otima a dokle I da li ce uspjet tesko je predvidit
doduse desnica jaca I u eu a mislim da ce na skorasnjim izborima ovdje takode jacat
moj glas ide iskljucivo jasnoj desnici jer liberali ovdje podilaze glasacima, ako su glasaci lijevo odose I liberali lijevo po njihove glasove
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih - Page 3 Empty Re: Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih

Post by Serbinho-3 4/25/2019, 12:19

A za Vučića Pekinška patka FOTO

Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih - Page 3 17655798645cc16422a64f3647854831_v4_big

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=04&dd=25&nav_category=11&nav_id=1534714
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih - Page 3 Empty Re: Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih

Post by Serbinho-3 4/25/2019, 12:21

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih - Page 3 Empty Re: Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih

Post by marcellus 4/25/2019, 13:25

prckov wrote:
marcellus wrote:
prckov wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:Bolje je sa Kinom, Rusijom i EAU nego sa čmarovima iz EU. Oni trguju, surađuju i ni sa čime te ne uvjetuju, ucjenjuju i zajebavaju.

EU je fašističko sranje.

A najgrotesknije je ovo kurčenje Kiflarskih jadova što su u EU.

Srbi idite u EAU bolje vam je.
Kad ti budeš iz liberalne australije otisao zivjet u rusiju i kinu a ne zlonamjerno drugima lose zelio ja tu kucu prodati dotad ne prdi idiotarije nego svojim primjerom pokazi ako nisi ziheras i samo lajes gluparije
u australiji je liberalna samo ekonomija
drzava postaje sve veca I sve autoritarnija
u biti buduci kurac na biciklu

U biti je Australija EU s klokanima i pustinjom
a kanada je najgora
amerika se otima a dokle I da li ce uspjet tesko je predvidit
doduse desnica jaca I u eu a mislim da ce na skorasnjim izborima ovdje takode jacat
moj glas ide iskljucivo jasnoj desnici jer liberali ovdje podilaze glasacima, ako su glasaci lijevo odose I liberali lijevo po njihove glasove

Libtardi se bave uvozom MENA smeća jer im služi kao glasačka mašinerija, sredstvo pritiska na normalne ljude ("opresore"), i opravdanje za pljačku onih koji rade i zarađuju (socijala)

_________________
Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih - Page 3 Empty Re: Vuciђ iz Kine:EU, hocete li nas ili odosmo kod drugih

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum