ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vjenčanja&Razvodi

Page 11 of 14 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 11 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 4/11/2015, 21:17

Ligeia wrote:

Ma da, vidim da si shvatio što sam željela naglasiti. Nasilje je nasilje, bez obzira tko ga provodi. Ne znam kakav mentalni sklop moraš imati da bez imalo ustručavanja kreneš fizički nasrtati na nekog ("s ustručavanjem" - situacije kad šamari uslijede nakon nemoći odupiranja psihičkom maltretiranju).

:tu

Ne vidim racionalnog zdravorazumskog razloga zašto bih nekoga ošamarila, osim u samoobrani. Probleme u međuljudskim odnosima rješavam razgovorom, dogovorom i kompromisom. Ako ne ide na taj način, onda ne ide nikako. Isto tako, da mene netko krene ošamariti, to bi mu bilo prvi i zadnji put.

Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 11 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 4/11/2015, 21:32

"U primitivnim društvima vjerovalo se da je žena božansko, a ne ljudsko biće, obdarena najvažnijom moći na svijetu-rađanjem. Smatralo se da se djeca jednostavno rađaju ženama, i samo su žene mogle stvoriti novi život pa su u skladu s time i štovane. Zatim je otkriveno načelo razmnožavanja te počinje dominacija muškaraca. Žene gube svaku društvenu ulogu osim rađanja djece.
Mnogi starovjekovni zakonici bave se i pravima žena. Jedan od najstarijih i najbolje sačuvanih je Hamurabijev zakonik iz 17.st.pr.Kr. iz Babilona. Prema tom zakoniku koji je  poznat po načeli ”oko za oko, zub za zub”, žena u braku zadržava miraz u svom vlasništvu do svoje smrti, nakon toga ga nasljeđuju djeca, ali njime u toku braka upravlja muž. Također je muž dužan u slučaju razvoda, kada žena dokaže da je muž krivac za razvod, uzdržavati ženu i djecu. Ali u slučaju da žena javno ponižava muža ili je rastrošna muž je može pretvoriti u robinju i uzeti drugu ženu. Također muž ima pravo na mjestu ubiti ženu nevjernicu."
http://povijest.net/prava-zena-kroz-povijest/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 11 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by jack_reacher 4/11/2015, 21:50

svetac je neshvaćeni sex.manijak koji misli da samo brutala prolazi kod žena(iako nije daleko od istine pod uvjetom da je već osvojena,lol),ja njega zamišljam ko beni hila,simpatičnog ugroženog starčića koji je vječno odbijan i totalno razočaran u žene; lol!

jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 11 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 4/11/2015, 21:51

dzepna_venera wrote:
bogomdani wrote:

aha..dobro...Cuj,normalno da se covjek zapita,kad vjecito Moškije vise kao Pedro..nisam jo nijednom dozivio da se Zensko posipa pepelom radi svojih gresaka i iskreno prizna oko polovice svojih odgovornosti,jer je istina pak,da je krivnja uvijek na obje strane..e sad..o postocima koji nadhebavaju onih 50%,nema smisla raspravljati...
Sto se tice izludjivanja,istina,ne da mislim to,nego je prilicno cesto reala...Zene su uvijek jadne i stradale od "nasilja u obitelji",a Moskije iskljucivo brutalne svinje..
E sad...nitko ne spominje ono zensko cuveno mocanje,grintanje,kvocanje,psihocko maltretiranje,kojima su Moškije izlozeni,jerbo..ajdeee,gdje ce to zene muskima raditri..ma to ne postoji... lol!
Sto se tice cetinskog,prije svega,tukac,koji je u svojem napumpanom Egu,mislio da je dovoljno biti lik i djelo Estrade,pa ce hladna odvjetnikova kci,baciti se na koljena i slijediti ga putima slave do kraja zivota...Zene,podosta i jesu zle proracunate kucke,ako gledamo sad primjer cetinskih...Vidimo hladnu manipulaciju Tonijem(koji je za mene osobno stvarno idiot),od strane,neodgovorne mudrice,koja je lijena se uhvatiti posla,ali itekako zna izracunati,u talu sa ocem,kako lika baciti na prosjacki stap...U zakonu,primjer Svabije stoji jasno kolika je alimentacija,i to je to..nes drzava pomaze,ali Primadona moja,izvoli ti sama potraziti posel i raditi,a ne se kaciti  i zivjeti na iznudjenoj alimentaciji..15000 kuna,cuj,ono kcerki toliko treba mjesecno...Kazem,kod mene bi to poravnali problem Ceceni,ne bi se dogadjalo ovo sto ovaj tukac podnosi..

Kvocanje, grintanje, maltretiranje-ne kažem da toga nema. Mogu reći iz svog iskustva-stvar zrelosti i komunikacije :)
U prijevodu: a štob kvocala ako mi je dobro  farao

Što se tiče tvog ženomrstva i tvojih mnogih predrasuda šansa je tek 0.1% da ćeš poraditi na svojim stavovima i imati zrelu vezu. 
Tak ja to vidim  study
Pa vama nikad nije nes dobrouvijek nesto kvocate.. lol!
Zenomrstva?? ooo ja jako volem Zene,no takvih je danas na prste nabrojati..ti si kao i one liberalne udruge koje nekog proglasavaju mrziteljem,sto eto,ne prihvaca njihove bedastoce...to je u tom rangu,akao i tvoji argumenti.. jocolor

Sada da te pitam..Zasto mi nameces "vezu" u kojem kod kontekstu bilo,zrelu,nezrelu,ovu  onu.???.Jednostavno da to hocu imati,odnosno vezu,imao bih je,jel..Ovako,vise cijenim mir,samocu,tisinu,nedostatak kvocanja..milina mi..Nemam ja sto poraditi na necemu,jer,opet,ponavljam,ne pucam na neku vezu.U trenu sam pomislio-mocuce,ali valjda failam u odabiru..mea culpa.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 11 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 4/11/2015, 22:07

Dzepna,jel to novim avatarom izazivas simpatije i suosjecanje??.. lol!

daj ti vrati onu golu guzicu,da se osika reala.. king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 11 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 4/11/2015, 22:48

bogomdani wrote:
dzepna_venera wrote:
bogomdani wrote:

aha..dobro...Cuj,normalno da se covjek zapita,kad vjecito Moškije vise kao Pedro..nisam jo nijednom dozivio da se Zensko posipa pepelom radi svojih gresaka i iskreno prizna oko polovice svojih odgovornosti,jer je istina pak,da je krivnja uvijek na obje strane..e sad..o postocima koji nadhebavaju onih 50%,nema smisla raspravljati...
Sto se tice izludjivanja,istina,ne da mislim to,nego je prilicno cesto reala...Zene su uvijek jadne i stradale od "nasilja u obitelji",a Moskije iskljucivo brutalne svinje..
E sad...nitko ne spominje ono zensko cuveno mocanje,grintanje,kvocanje,psihocko maltretiranje,kojima su Moškije izlozeni,jerbo..ajdeee,gdje ce to zene muskima raditri..ma to ne postoji... lol!
Sto se tice cetinskog,prije svega,tukac,koji je u svojem napumpanom Egu,mislio da je dovoljno biti lik i djelo Estrade,pa ce hladna odvjetnikova kci,baciti se na koljena i slijediti ga putima slave do kraja zivota...Zene,podosta i jesu zle proracunate kucke,ako gledamo sad primjer cetinskih...Vidimo hladnu manipulaciju Tonijem(koji je za mene osobno stvarno idiot),od strane,neodgovorne mudrice,koja je lijena se uhvatiti posla,ali itekako zna izracunati,u talu sa ocem,kako lika baciti na prosjacki stap...U zakonu,primjer Svabije stoji jasno kolika je alimentacija,i to je to..nes drzava pomaze,ali Primadona moja,izvoli ti sama potraziti posel i raditi,a ne se kaciti  i zivjeti na iznudjenoj alimentaciji..15000 kuna,cuj,ono kcerki toliko treba mjesecno...Kazem,kod mene bi to poravnali problem Ceceni,ne bi se dogadjalo ovo sto ovaj tukac podnosi..

Kvocanje, grintanje, maltretiranje-ne kažem da toga nema. Mogu reći iz svog iskustva-stvar zrelosti i komunikacije :)
U prijevodu: a štob kvocala ako mi je dobro  farao

Što se tiče tvog ženomrstva i tvojih mnogih predrasuda šansa je tek 0.1% da ćeš poraditi na svojim stavovima i imati zrelu vezu. 
Tak ja to vidim  study
Pa vama nikad nije nes dobrouvijek nesto kvocate.. lol!
Zenomrstva?? ooo ja jako volem Zene,no takvih je danas na prste nabrojati..ti si kao i one liberalne udruge koje nekog proglasavaju mrziteljem,sto eto,ne prihvaca njihove bedastoce...to je u tom rangu,akao i tvoji argumenti.. jocolor

Sada da te pitam..Zasto mi nameces "vezu" u kojem kod kontekstu bilo,zrelu,nezrelu,ovu  onu.???.Jednostavno da to hocu imati,odnosno vezu,imao bih je,jel..Ovako,vise cijenim mir,samocu,tisinu,nedostatak kvocanja..milina mi..Nemam ja sto poraditi na necemu,jer,opet,ponavljam,ne pucam na neku vezu.U trenu sam pomislio-mocuce,ali valjda failam u odabiru..mea culpa.. :clown

Nemoj biti tako ljubazan, neugodno mi je :shy
Htjedoh rec da je tesko starog konja ucit novim trikovima..njihihi! :rofl
Svako bira svoj put. I sve je u najboljem redu. :;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 11 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 4/11/2015, 22:56

bogomdani wrote:Dzepna,jel to novim avatarom izazivas simpatije i suosjecanje??.. lol!

daj ti vrati onu golu guzicu,da se osika reala.. king

Bob mi je hejterski popipsao avić, pa sam ga makla. Na nekom sajtu danas citala o dominaciji gena i bila slika lijepog djeteta, pa mi se rodila ideja za novi avic, sasvim spontano i u skladu sa mojim emocijama. A avic me jos podsjeca na jednog dragog koji je silno zelio imati dijete sa mnom. Lijepo je kad muskarac vidi svoje dijete u zeninim ocima. :x
Biti simpaticna i izvazvati suosjecanje novim avatarom? Zbog cega??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 11 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 4/11/2015, 22:57

dzepna_venera wrote:
bogomdani wrote:
dzepna_venera wrote:
bogomdani wrote:

aha..dobro...Cuj,normalno da se covjek zapita,kad vjecito Moškije vise kao Pedro..nisam jo nijednom dozivio da se Zensko posipa pepelom radi svojih gresaka i iskreno prizna oko polovice svojih odgovornosti,jer je istina pak,da je krivnja uvijek na obje strane..e sad..o postocima koji nadhebavaju onih 50%,nema smisla raspravljati...
Sto se tice izludjivanja,istina,ne da mislim to,nego je prilicno cesto reala...Zene su uvijek jadne i stradale od "nasilja u obitelji",a Moskije iskljucivo brutalne svinje..
E sad...nitko ne spominje ono zensko cuveno mocanje,grintanje,kvocanje,psihocko maltretiranje,kojima su Moškije izlozeni,jerbo..ajdeee,gdje ce to zene muskima raditri..ma to ne postoji... lol!
Sto se tice cetinskog,prije svega,tukac,koji je u svojem napumpanom Egu,mislio da je dovoljno biti lik i djelo Estrade,pa ce hladna odvjetnikova kci,baciti se na koljena i slijediti ga putima slave do kraja zivota...Zene,podosta i jesu zle proracunate kucke,ako gledamo sad primjer cetinskih...Vidimo hladnu manipulaciju Tonijem(koji je za mene osobno stvarno idiot),od strane,neodgovorne mudrice,koja je lijena se uhvatiti posla,ali itekako zna izracunati,u talu sa ocem,kako lika baciti na prosjacki stap...U zakonu,primjer Svabije stoji jasno kolika je alimentacija,i to je to..nes drzava pomaze,ali Primadona moja,izvoli ti sama potraziti posel i raditi,a ne se kaciti  i zivjeti na iznudjenoj alimentaciji..15000 kuna,cuj,ono kcerki toliko treba mjesecno...Kazem,kod mene bi to poravnali problem Ceceni,ne bi se dogadjalo ovo sto ovaj tukac podnosi..

Kvocanje, grintanje, maltretiranje-ne kažem da toga nema. Mogu reći iz svog iskustva-stvar zrelosti i komunikacije :)
U prijevodu: a štob kvocala ako mi je dobro  farao

Što se tiče tvog ženomrstva i tvojih mnogih predrasuda šansa je tek 0.1% da ćeš poraditi na svojim stavovima i imati zrelu vezu. 
Tak ja to vidim  study
Pa vama nikad nije nes dobrouvijek nesto kvocate.. lol!
Zenomrstva?? ooo ja jako volem Zene,no takvih je danas na prste nabrojati..ti si kao i one liberalne udruge koje nekog proglasavaju mrziteljem,sto eto,ne prihvaca njihove bedastoce...to je u tom rangu,akao i tvoji argumenti.. jocolor

Sada da te pitam..Zasto mi nameces "vezu" u kojem kod kontekstu bilo,zrelu,nezrelu,ovu  onu.???.Jednostavno da to hocu imati,odnosno vezu,imao bih je,jel..Ovako,vise cijenim mir,samocu,tisinu,nedostatak kvocanja..milina mi..Nemam ja sto poraditi na necemu,jer,opet,ponavljam,ne pucam na neku vezu.U trenu sam pomislio-mocuce,ali valjda failam u odabiru..mea culpa.. :clown

Nemoj biti tako ljubazan, neugodno mi je :shy
Htjedoh rec da je tesko starog konja ucit novim trikovima..njihihi! :rofl
Svako bira svoj put. I sve je u najboljem redu. :;)
E ovo je tocno.. :clown ..ne njisti,napaljujes me.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 11 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 4/11/2015, 23:01

dzepna_venera wrote:
bogomdani wrote:Dzepna,jel to novim avatarom izazivas simpatije i suosjecanje??.. lol!

daj ti vrati onu golu guzicu,da se osika reala.. king

Bob mi je hejterski popipsao avić, pa sam ga makla. Na nekom sajtu danas citala o dominaciji gena i bila slika lijepog djeteta, pa mi se rodila ideja za novi avic, sasvim spontano i u skladu sa mojim emocijama. A avic me jos podsjeca na jednog dragog koji je silno zelio imati dijete sa mnom. Lijepo je kad muskarac vidi svoje dijete u zeninim ocima.  :x
Biti simpaticna i izvazvati suosjecanje novim avatarom? Zbog cega??
Inace simpa curica..no ne pristajer ti..ebi ga... jocolor

No,u zeninim okama se sve vidi,ali djecu... confused

Vjerovatno te je htio razmeksati,pa ti se uz taj poznati i stari trik uvuci u gaćove...stari trik ali pali.. :sleazy:

ne znam zbog cega..zato i pitao...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 11 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 4/11/2015, 23:04

Aha jocolor

Javio mi se jedan bivši, majkemi ako nije ljepši i šarmantniji nego ikad prije. Moram ga svakako odbiti. Koja sam ja sebi kraljica namjerno propuštenih dejtova :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 11 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 4/11/2015, 23:12

dzepna_venera wrote:Aha jocolor

Javio mi se jedan bivši, majkemi ako nije ljepši i šarmantniji nego ikad prije. Moram ga svakako odbiti. Koja sam ja sebi kraljica namjerno propuštenih dejtova :D
Pa u svakom slucaju,sa tobom je spika full 360 stupnjeva uzitak...khmmm,nemoj kasnije kukati radi propustenih prilika...Ebote,koliko si ti to bivsijah imala??? affraid ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 11 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 4/11/2015, 23:15

Ovaj slijedeći kojeg odaberem će biti drugi!
:rofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 11 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 4/11/2015, 23:16

:clown dobar dobar.. :clown

nego nes si smijucljiva veceras...to je dobro..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 11 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 4/11/2015, 23:19

Dobre sam volje, sto jest jest.. sunny

Laku nooć :offt
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 11 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 4/11/2015, 23:20

To je dobro..haj,lijepo snuj i odmori dushu..laku noc.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 11 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 4/11/2015, 23:20

Tnx..U2 :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 11 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 4/11/2015, 23:24

;) ajd,ajd u krpe i spavanjac..odoh i ja...nes sam khoma.. drunken
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 11 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 5/11/2015, 20:22

Vegvísir wrote:
Ligeia wrote:

Ma da, vidim da si shvatio što sam željela naglasiti. Nasilje je nasilje, bez obzira tko ga provodi. Ne znam kakav mentalni sklop moraš imati da bez imalo ustručavanja kreneš fizički nasrtati na nekog ("s ustručavanjem" - situacije kad šamari uslijede nakon nemoći odupiranja psihičkom maltretiranju).

:tu

Ne vidim racionalnog zdravorazumskog razloga zašto bih nekoga ošamarila, osim u samoobrani. Probleme u međuljudskim odnosima rješavam razgovorom, dogovorom i kompromisom. Ako ne ide na taj način, onda ne ide nikako. Isto tako, da mene netko krene ošamariti, to bi mu bilo prvi i zadnji put.

Jasno. Ali fizicko nasilje najcesce je samo zavrsna etapa jednog dugotrajnog i postupnog maltretiranja prilikom kojeg je osoba djelomicnog ili potpuno narusenog samopostovanja i samopouzdanja pa, kad i uslijede samari, ona misli da je to zasluzila jer je krivnja uvijek i iskljucivo na njoj. Zato u prvom primjeru s uzvracenim samarom mozemo zakljuciti, zajedno s Omegom, kako je to cin karakterne osobe, dok u drugom slucaju imamo bojazljivu osobu koja cak i ne uzmice pred fizickim nasrtajima. :(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 11 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 5/11/2015, 20:31

Nego,negdje mudroslovno zborih,kako se Zene ne bune bas na to sto ih Moškijah moze doslovno i Kitom masakrirati i izlupati,stovise,tog Moskiju ce jos vise voljeti... pirat...ehhh,ehhhh...Zene nase svagdasnje.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 11 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 5/11/2015, 20:37

Ovisi s čim lupa  geek 


Bio jednom jedan forumaš koji se hvalio da razbija kupaonu sa alatom :rofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 11 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Guest 5/11/2015, 20:43

bogomdani wrote:Nego,negdje mudroslovno zborih,kako se Zene ne bune bas na to sto ih Moškijah moze doslovno i Kitom masakrirati i izlupati,stovise,tog Moskiju ce jos vise voljeti... pirat...ehhh,ehhhh...Zene nase svagdasnje.. :clown

Postoje i muskarci koji obozavaju da im se stiklama pritiscu yaya, da im se olaksava u usta i glume mamice u krevetu, da nabijaju sirotinju medjunoznu u auspuhe auta. Pa sto s tim, mudrace? Trebam li i ja zakljuciti, ah ti suvremeni muskarci?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjenčanja&Razvodi - Page 11 Empty Re: Vjenčanja&Razvodi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 14 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum