ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Biži ća, vrati se odakle si došao, jebem ti sve po spisku...

Page 11 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Go down

Biži ća, vrati se  odakle si došao, jebem ti sve po spisku...  - Page 11 Empty Re: Biži ća, vrati se odakle si došao, jebem ti sve po spisku...

Post by debotoijusto 19/4/2019, 18:36

Regoč wrote:
dzango wrote:
veber wrote:
prckov wrote:jelde kajo, nije tebi sto tebe ne jebu ni 3% nego sto masline ne obraduju  :D
a, bi ti kayu?
A ko ne bi?
Debo, on bi Crvenog.

tko ne bi tebe ja bi njega B-)

debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

Biži ća, vrati se  odakle si došao, jebem ti sve po spisku...  - Page 11 Empty Re: Biži ća, vrati se odakle si došao, jebem ti sve po spisku...

Post by Regoč 19/4/2019, 18:52

debotoijusto wrote:
Regoč wrote:
dzango wrote:
veber wrote:
prckov wrote:jelde kajo, nije tebi sto tebe ne jebu ni 3% nego sto masline ne obraduju  :D
a, bi ti kayu?
A ko ne bi?
Debo, on bi Crvenog.

tko ne bi tebe ja bi njega B-)
:tu lol!

_________________
Biži ća, vrati se  odakle si došao, jebem ti sve po spisku...  - Page 11 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Biži ća, vrati se  odakle si došao, jebem ti sve po spisku...  - Page 11 Empty Re: Biži ća, vrati se odakle si došao, jebem ti sve po spisku...

Post by veber 19/4/2019, 20:53

Rabarbara wrote:
veber wrote:stave na oglasnu ploču suda i rješen problem.
po zagorju imaš parcele široke 10 metara a dugačke kilometar. kaj buš s njom?
Do toga treba doći, ne stavlja se to samo tako. :)
znači sjever i jug su dva svijeta po zakonskim aktima. problem je u tome što je sjever bio pod AU, a jug pod IT i FR. iz toga doba se vuku pizdarije i mažnjava lova jer moraš dokazati da je neki mate rođen 1775e mrtav.

spletom okolnosti imao sam neki problemčić u kutini sa zemljom. papire sam dobio odmah, uknjižbu treći dan.
na malešnici u zg mi je trebalo nekaj, ostao sam paf. u tri dana svi papiri me čekali.

jedino tko me sjebao je hep. jer sam odjavio priključak i sada ga moram opet platiti. smeće odjavljeno, komunalno odjavljeno, voda plombirana, prin odjavljen. samo usrani hep kada završim s bauštelom će mi naplatiti priključak drugi put.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Biži ća, vrati se  odakle si došao, jebem ti sve po spisku...  - Page 11 Empty Re: Biži ća, vrati se odakle si došao, jebem ti sve po spisku...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum