ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 4 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by Guest 4/5/2019, 13:27

Lik nije glup..nije dovoljno za tu sumu podmazati krila lokalnim gusanima,treba to malo i na drzavni nivo ici,a kako smo vidjeli i vrhovni sud je to potvrdio,vlasnistvo..
previse njih je podmazano da bi sad itko dozovolio da jedan padne i povuce ostale za sebom,prevelika je to para..

Guest
Guest


Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 4 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by RayMabus 4/5/2019, 13:28

pismejker wrote:
RayMabus wrote:
pismejker wrote:Aj ti Longi Off Road Šuje na noge,pa polako obilazi svoje parcele i nekretnine da netko ne pomisli da nije nicije,pa privremeno "kupi" koristenje,pa kasnije kuku-lele,osta je bez svojih nekretnina.,..pokrali me.. lol! lol! lol!
Ma boli me kurac. To ona moja beštija od matere ( ta šta ima 50% vlaške krvi ) drma. Tako ti je ona fino prodala jednu zemlju na Braču a bilo pun kurac nasljednika na njoj samo svi u Čileu i lipo po zakonu stavila na ploču u općini na Braču obavjest o rješenju i da je sud samo nju proglasija nasljednikom i sad to stoji tu jer po zakonu pa ako tko pročita može se žalit.

A tko će se žalit , oni svi u Čileu , nemaju pojma da to postoji.

I prodala za 500 tisuća  eura.

Tri tete i baba , svakoj 125 tisuća eura u đep. Nit orali nit kopali

Tako i stanove isto. Ima stari parcelu uz cestu i našla čovika i čovik oće zgradu tu i eto 700 kvadrata za dva stana ukupne površine 100 kvadrata plus dva parkinga.

Ona je sposbna al je u kurcu jer tvrdoglava i nekuži neke stvari pa je izletila iz kuće na glavačke pa sad živi u svon stanu ( jednom drugom kojeg je kupila od ove love od 125 tisuća eura pošto je kupila dva a jedan je dala sestri dok je ovaj drugi ostavila sebi ).
eeeee..ponesto i mogu razumijeti sto se malo ljutis na mamu..dobro..malo vise...
nego de mi reci,to nasljedstvo jel bilo po majcinoj ili ocevoj liniji..?
To na Braču. To baba čuvala strinu ( žena od strica ) i kako nije imala dice pripsala babi to sve. Onda te zemlje tribalo čistit jer to bilo nasljednika pet kolina unazad a svi u pizdi materinoj negdi doli Ćile ,Argentina i onda to tako rješavali , rješenje na općini , oglas na ploću , mora stat toliko dana , nakon toga kad prođe rok nitko se ne žali i onda općinski sud proglasi samo tebe nasljednikom.

Malo su dobili plave kuverte , odvjetnik i ova na sudu , dobili svaki 15 tisuća eura u đep i svi zadovoljni. Moraš malo i podmazat ove tamo na općini. A i onako su mi susidi na otoku tu di iman vikendicu pa onda ono aj to rješi dobit ćeš proviziju i to ide bez problema. Kupija čovik sebi auto na račun te šeme i ova na opčinskom sudu isto. To su ti plave kuvertice 15 i 10 tisuća eura njih dvoje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 4 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by Ringo10 4/5/2019, 13:30

debotoijusto wrote:grad se infrastrukturno raspada a sad ce ovi jebivjetar uzet 150 m. kun rutinski . anal bizarre justo a to i zasluzili
MA koga briga, vazno je da se odrzi tradicionalna kuknjava i zapomaganje na Bleiburgu
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 4 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by Guest 4/5/2019, 13:31

RayMabus wrote:
pismejker wrote:
RayMabus wrote:
pismejker wrote:Aj ti Longi Off Road Šuje na noge,pa polako obilazi svoje parcele i nekretnine da netko ne pomisli da nije nicije,pa privremeno "kupi" koristenje,pa kasnije kuku-lele,osta je bez svojih nekretnina.,..pokrali me.. lol! lol! lol!
Ma boli me kurac. To ona moja beštija od matere ( ta šta ima 50% vlaške krvi ) drma. Tako ti je ona fino prodala jednu zemlju na Braču a bilo pun kurac nasljednika na njoj samo svi u Čileu i lipo po zakonu stavila na ploču u općini na Braču obavjest o rješenju i da je sud samo nju proglasija nasljednikom i sad to stoji tu jer po zakonu pa ako tko pročita može se žalit.

A tko će se žalit , oni svi u Čileu , nemaju pojma da to postoji.

I prodala za 500 tisuća  eura.

Tri tete i baba , svakoj 125 tisuća eura u đep. Nit orali nit kopali

Tako i stanove isto. Ima stari parcelu uz cestu i našla čovika i čovik oće zgradu tu i eto 700 kvadrata za dva stana ukupne površine 100 kvadrata plus dva parkinga.

Ona je sposbna al je u kurcu jer tvrdoglava i nekuži neke stvari pa je izletila iz kuće na glavačke pa sad živi u svon stanu ( jednom drugom kojeg je kupila od ove love od 125 tisuća eura pošto je kupila dva a jedan je dala sestri dok je ovaj drugi ostavila sebi ).
eeeee..ponesto i mogu razumijeti sto se malo ljutis na mamu..dobro..malo vise...
nego de mi reci,to nasljedstvo jel bilo po majcinoj ili ocevoj liniji..?
To na Braču. To baba čuvala strinu ( žena od strica ) i kako nije imala dice pripsala babi to sve. Onda te zemlje tribalo čistit jer to bilo nasljednika pet kolina unazad a svi u pizdi materinoj negdi doli Ćile ,Argentina i onda to tako rješavali , rješenje na općini , oglas na ploću , mora stat toliko dana , nakon toga kad prođe rok nitko se ne žali i onda općinski sud proglasi samo tebe nasljednikom.

Malo su dobili plave kuverte , odvjetnik i ova na sudu , dobili svaki 15 tisuća eura u đep i svi zadovoljni. Moraš malo i podmazat ove tamo na općini. A i onako su mi susidi na otoku tu di iman vikendicu pa onda ono aj to rješi dobit ćeš proviziju i to ide bez problema. Kupija čovik sebi auto na račun te šeme i ova na opčinskom sudu isto. To su ti plave kuvertice  15 i 10 tisuća eura njih dvoje.
u biti Očeva linija..a tvoja mater to prodala...nije smila nikako..u sustini nema ona nish sa tim,osim sto je udana za tvog oca....lopovska posla... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 4 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by RayMabus 4/5/2019, 13:41

pismejker wrote:
RayMabus wrote:
pismejker wrote:
RayMabus wrote:
pismejker wrote:Aj ti Longi Off Road Šuje na noge,pa polako obilazi svoje parcele i nekretnine da netko ne pomisli da nije nicije,pa privremeno "kupi" koristenje,pa kasnije kuku-lele,osta je bez svojih nekretnina.,..pokrali me.. lol! lol! lol!
Ma boli me kurac. To ona moja beštija od matere ( ta šta ima 50% vlaške krvi ) drma. Tako ti je ona fino prodala jednu zemlju na Braču a bilo pun kurac nasljednika na njoj samo svi u Čileu i lipo po zakonu stavila na ploču u općini na Braču obavjest o rješenju i da je sud samo nju proglasija nasljednikom i sad to stoji tu jer po zakonu pa ako tko pročita može se žalit.

A tko će se žalit , oni svi u Čileu , nemaju pojma da to postoji.

I prodala za 500 tisuća  eura.

Tri tete i baba , svakoj 125 tisuća eura u đep. Nit orali nit kopali

Tako i stanove isto. Ima stari parcelu uz cestu i našla čovika i čovik oće zgradu tu i eto 700 kvadrata za dva stana ukupne površine 100 kvadrata plus dva parkinga.

Ona je sposbna al je u kurcu jer tvrdoglava i nekuži neke stvari pa je izletila iz kuće na glavačke pa sad živi u svon stanu ( jednom drugom kojeg je kupila od ove love od 125 tisuća eura pošto je kupila dva a jedan je dala sestri dok je ovaj drugi ostavila sebi ).
eeeee..ponesto i mogu razumijeti sto se malo ljutis na mamu..dobro..malo vise...
nego de mi reci,to nasljedstvo jel bilo po majcinoj ili ocevoj liniji..?
To na Braču. To baba čuvala strinu ( žena od strica ) i kako nije imala dice pripsala babi to sve. Onda te zemlje tribalo čistit jer to bilo nasljednika pet kolina unazad a svi u pizdi materinoj negdi doli Ćile ,Argentina i onda to tako rješavali , rješenje na općini , oglas na ploću , mora stat toliko dana , nakon toga kad prođe rok nitko se ne žali i onda općinski sud proglasi samo tebe nasljednikom.

Malo su dobili plave kuverte , odvjetnik i ova na sudu , dobili svaki 15 tisuća eura u đep i svi zadovoljni. Moraš malo i podmazat ove tamo na općini. A i onako su mi susidi na otoku tu di iman vikendicu pa onda ono aj to rješi dobit ćeš proviziju i to ide bez problema. Kupija čovik sebi auto na račun te šeme i ova na opčinskom sudu isto. To su ti plave kuvertice  15 i 10 tisuća eura njih dvoje.
u biti Očeva linija..a tvoja mater to prodala...nije smila nikako..u sustini nema ona nish sa tim,osim sto je udana za tvog oca....lopovska posla... :cleanteeth
Nije očeva. To je po babi  , materinoj materi , pokojni stric iz Solina oženija Bračanku ( pokojna strina ) i nisu imali dice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 4 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by RayMabus 4/5/2019, 13:44

To je po materinoj liniji , moja baba , mater od matere je iz Solina.

Salona , grad prije Splita , na samon ulazu u Split.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 4 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by RayMabus 4/5/2019, 13:49

Nešto drugo je moja stara zasrala. Triba joj moj potpis da ispadne kao da san ja nešto dobija tj moj dio love. Ja potpisa al pod jednim uvjetom a da se nedira moj dio love. I onda mi ona došla nakon više od pola godine da nije ona tako napravila nego da je tu lovu usmjerila tu.

Ja reka dobro.

Uzela četvrti kantun kuće., isključuje sina iz odluke.

Šaka u glavu , noga u prsi , izađi iz kuće.

To ti je ta emanicipacija znaš , šta će.ti nekretnine ako one odlučuju a ti ništa ?

Onda fino letiš pa ti imaš svoje ja svoje i mirna Bosna.

Obitelj je zajednica a ne samo ti šta oćeš.

Sad kad si samo ti a ja ništa a onda ti živi sama.

A eto jel tako ? Je. E pa u čemu je problem ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 4 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by RayMabus 4/5/2019, 13:57

To ti je isto ko da ti sad živiš s tom Rujkom , zajednica ste , imaju neke pare , triba tvoj potpis a malo je veća cifra u pitanju i ona da to dobije izlaže sve živo samo da ti potpišeš jer bez potpisa nemože.

Ja potpisa i dočekalo me nakon po godine : A znaš nisan ja onako kako smo se mi dogovorili pa eto ( a rok proša nemoš više ništa a nije ni bitno jer povjerenje jednom izigrano teško se vraća ).

Ja joj reka da izađe iz kuće. To je bilo prije 12 godina. Od tada ona više ovde ne stanuje. Onda došla jedan put vikendom prije sedam godina počela nešto srat pa san je napuca. Od tada ni vikendom nedolazi. Živi tu tri kilometra od mene  , ja san je zadnji put vidija prije godinu dana ( nečaku bija rođenadan )

Ja san se nje odreka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 4 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by RayMabus 4/5/2019, 14:01

To ti je jedan od razloga zašto ja pušen na emanicipaciju no nije samo ovo utjecalo na to nego kad san skužija da i cure tako razmišljaju i da je to posta trend.

Zajednica znači zajedno a ne samo kako ti očeš.

Polomit ću ti sve kosti , nećete te nikakva policija ni sudstvo spasit ako me zajebeš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 4 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by RayMabus 4/5/2019, 14:08

Ti ćeš oženiti emanicipiranu i sad to žena dite šema i onda će ti ta žena onda muljat oko zajedničke love jer je ona zamislila ovo i ona to mora ostvarit.

Ma nemoj molin te. Di san ja tu kad me isključiš tako prevarom iz odlučivanja ?

Znači ti držiš četiri kantuna kuće a ja neman pravo glasa ?

Ajmo kupi se. Ostala bez sva četiri kantuna i sina i muža jer je i stari potira.

Pređi crvenu liniju. Da te vidin.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 4 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by RayMabus 4/5/2019, 14:14

To su ti te Angle Merkel. Ona je sposobna pun kurac al za sebe i šta je ona zamislila i nema granicu oko toga da živi s drugima u kući nego samo pići svoje i zacrtala nešto i neodustaje.

Eto ti sad Merkel čitam da će pustit Britaniji još godinu dana da bude u EU.

Pa jel Britanija izašla ? Je. Pa šta oćeš ti koji kurac jer njoj samo bitna njemačka ekonomija i da neizgube lovi od neurednog Brexita.

I koja je to koncepcija ? Izašli iz EU a još su unutra jer si ti prasica koja samo piči svoje i nemaš niti malo mozga da to nije u redu nit ispravno.

To ti je ta emanicipacija. Daj Bože da joj Trump lupi carine na automobile i zgazi je jednom za svagda. To kreira pravila kako njoj paše.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 4 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by RayMabus 4/5/2019, 14:17

To ti je ženski um. Može sto operacija radit u isto vrime. Fleksibilno. Onda nešto zasere i upadne s pričom A šta ima veze.

Znaš kako san je napuca. Eto ti sad kad nema veze. Štaš ti mene ponižavat i isključivat iz odluke kao da nepostojim.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 4 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by Guest 4/5/2019, 14:23

RayMabus wrote:To ti je isto ko da ti sad živiš s tom Rujkom , zajednica ste , imaju neke pare , triba tvoj potpis a malo je veća cifra u pitanju i ona da to dobije izlaže sve živo samo da ti potpišeš jer bez potpisa nemože.

Ja potpisa i dočekalo me nakon po godine : A znaš nisan ja onako kako smo se mi dogovorili pa eto ( a rok proša nemoš više ništa a nije ni bitno jer povjerenje jednom izigrano teško se vraća ).

Ja joj reka da izađe iz kuće. To je bilo prije 12 godina. Od tada ona više ovde ne stanuje. Onda došla jedan put vikendom prije sedam godina počela nešto srat pa san je napuca. Od tada ni vikendom nedolazi. Živi tu tri kilometra od mene  , ja san je zadnji put vidija prije godinu dana ( nečaku bija rođenadan )

Ja san se nje odreka.

Logično..jednom te zmija ujede,kasnije puses i na glistu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 4 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by RayMabus 4/5/2019, 14:23

Povjerenje jednom izigrano teško se vraća.

I onda ti one to tamo fleksibilne , iz šupljeg u prazno , sposobno al onda nezna šta znači zajednica ( obitelj ) pa na svoju ruku nešto i posli upadne s pričom A šta ima veze ?

Znači nema veze šta si izigrala moje povjerenje i to ti je kao A šta ima veze ?

Bum , tras ,. nog u prsi ,leti iz kuće.

Povjerenje jednim izigrano teško se vraća.

Odgovor : A šta ima veze....

Krivi je odgovor
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 4 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by RayMabus 4/5/2019, 14:29

pismejker wrote:
RayMabus wrote:To ti je isto ko da ti sad živiš s tom Rujkom , zajednica ste , imaju neke pare , triba tvoj potpis a malo je veća cifra u pitanju i ona da to dobije izlaže sve živo samo da ti potpišeš jer bez potpisa nemože.

Ja potpisa i dočekalo me nakon po godine : A znaš nisan ja onako kako smo se mi dogovorili pa eto ( a rok proša nemoš više ništa a nije ni bitno jer povjerenje jednom izigrano teško se vraća ).

Ja joj reka da izađe iz kuće. To je bilo prije 12 godina. Od tada ona više ovde ne stanuje. Onda došla jedan put vikendom prije sedam godina počela nešto srat pa san je napuca. Od tada ni vikendom nedolazi. Živi tu tri kilometra od mene  , ja san je zadnji put vidija prije godinu dana ( nečaku bija rođenadan )

Ja san se nje odreka.

Logično..jednom te zmija ujede,kasnije puses i na glistu
Nisam jedini. Uzelo je to maha. Zato nitko sa takvima i neželi imat išta.

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 4 Croatia-population-pyramid-2016

Neće da ih žene i imaju posla s njima. Sidne ti na grbaču i onda radi šta oče i kako oće i mrtve ladne kad te zajebu ( a to ona gleda drukčije jer gleda samo sebe pa je to njoj u biti : Bit če po mome kako god okreneš ) nošalantno odgovaraju :: A šta ima veze ?

Pa ništa. Izađi iz kuće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 4 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by Guest 4/5/2019, 14:36

stari je napustio mater i menea,jos kad sam imao 14 godina..ostavio je nama veliku kucu,ali nije je prepisivao na mater,nego je oso ziviti sa drugom zenom mu i isto tamo napravio dvoje djece...
proslo godina...pod stare dane,dosao,i rekao da bi trebao potpise menea i sestre da se odricemo potrazivanja svega sto je stvorio dok je bio sa drugom zenom..
ja sam odma rekao,da ce prije toga,morati komlet ovdje sve prepisati..e onda se nesh sestra pocela gurkati,ja rekao da zaveze,a stari kimnuo glavom,i rekao da ce kuca u cijelosti na mater..no moja mater je dobrica i dobra dusa,postena i cestita..i imao sam povjerenja..
stari sve ovdje prepisao,mi potpisali,i sve je proslo glatko..tao je ostala samo jedna stara Toyota,18 godina,koja je vise na teret nego na korist..
zenama se u cijelosti zapusila usta pri tome postupku..to muski odlucuju i rade..zene samo smutnju unose..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 4 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by RayMabus 4/5/2019, 14:37

I sad ti ja s materon nepričan i svako dvi godine se vidimo. Ja joj to spočitan a onda upadne s neko pričom : Nisam ja tako mislila ( jesi jer da nisi nebi to izvela , istina je da si mislila da radiš nešto dobro no put do pakla popločen je dobrim namjerama ) i A šta ima veze i pređimo preko toga.

Baš zato šta je stav : A šta ima veze ?....ja fino prekinem razgovor i onda za dvije godine opet takvi isti.

Djece neman a godine prolaze.

Fino ću ostat samac , nema unuka ni žene , ja gazda.

A šta ima veze ?

A ona mi netriba ni ka mater ni ka baka servis nit išta jer nemam svoju obitelj i neovisan sam.

A šta ima veze ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 4 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by Guest 4/5/2019, 14:43

da,prije godinu dvi,je mater sve prepisala pola pola na sestru i menea..pocela se lagano gubiti menthalno,zaboravljati,a posto se za nju brine jedna zena placena na puno radno vrijeme,da ne bi neki potpis od stare zavrsio u krivim rukama..nikad se ne zna..te njegovateljice se znaju starcima podvuci pod kozu,pogotovo ak osu djeca udaljena i prilicno rijetko dolaze...treba paziti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 4 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by RayMabus 4/5/2019, 14:44

RayMabus wrote:I sad ti ja s materon nepričan i svako dvi godine se vidimo. Ja joj to spočitan a onda upadne s neko pričom : Nisam ja tako mislila ( jesi jer da nisi nebi to izvela , istina je da si mislila da radiš nešto dobro no put do pakla popločen je dobrim namjerama ) i A šta ima veze i pređimo preko toga.

Baš zato šta je stav : A šta ima veze ?....ja fino prekinem razgovor i onda za dvije godine opet takvi isti.

Djece neman a godine prolaze.

Fino ću ostat samac , nema unuka ni žene , ja gazda.

A šta ima veze ?

A ona mi netriba ni ka mater ni ka baka servis nit išta jer nemam svoju obitelj i neovisan sam.

A šta ima veze ?
I ovo ti je tehnika ogledala koju ja koristim jer je moja stara tila da se ja oženim i imam djecu no pri tom se posrala po meni i kao To nije bitno ( ti nisi bitan ).

Pa ok sad svako dvi godine mali razgovor vezan uz taj događaj.

Dok mi se god ne izvini nego mi odgovara s : A nisam ja tako mislila , a šta ima veze , pređimo preko toga ....ja samo prekinem taj razgovor i vidimo se za dvi godine.

A godine idu , nit žene nit dice na vidiku.

Ugasit će mušku lozu zbog A šta ima veze.

Eto kad nema veze ti 12 godina neživiš tu niti imaš sina.

Idući razgovor plus dvije godine i tako svaki put.

Brige mene.

Ja tako radim.

Proć će život a ti ćeš meni A šta ima veze.

A pa dobro kad ti je ego velik ka kuća.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 4 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by RayMabus 4/5/2019, 15:07

pismejker wrote:stari je napustio mater i menea,jos kad sam imao 14 godina..ostavio je nama veliku kucu,ali nije je prepisivao na mater,nego je oso ziviti sa drugom zenom mu i isto tamo napravio dvoje djece...
proslo godina...pod stare dane,dosao,i rekao da bi trebao potpise menea i sestre da se odricemo potrazivanja svega sto je stvorio dok je bio sa drugom zenom..
ja sam odma rekao,da ce prije toga,morati komlet ovdje sve prepisati..e onda se nesh sestra pocela gurkati,ja rekao da zaveze,a stari kimnuo glavom,i rekao da ce kuca u cijelosti na mater..no moja mater je dobrica i dobra dusa,postena i cestita..i imao sam povjerenja..
stari sve ovdje prepisao,mi potpisali,i sve je proslo glatko..tao je ostala samo jedna stara Toyota,18 godina,koja je vise na teret nego na korist..
zenama se u cijelosti zapusila usta pri tome postupku..to muski odlucuju i rade..zene samo smutnju unose..
Pa normalno , odreci se ti prava na ovu kuću ako želiš da se mi odreknemo prava na stečevinu tamo u tom drugom braku.

Pametno. Najbolje to raščistit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 4 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by Guest 4/5/2019, 15:11

RayMabus wrote:
pismejker wrote:stari je napustio mater i menea,jos kad sam imao 14 godina..ostavio je nama veliku kucu,ali nije je prepisivao na mater,nego je oso ziviti sa drugom zenom mu i isto tamo napravio dvoje djece...
proslo godina...pod stare dane,dosao,i rekao da bi trebao potpise menea i sestre da se odricemo potrazivanja svega sto je stvorio dok je bio sa drugom zenom..
ja sam odma rekao,da ce prije toga,morati komlet ovdje sve prepisati..e onda se nesh sestra pocela gurkati,ja rekao da zaveze,a stari kimnuo glavom,i rekao da ce kuca u cijelosti na mater..no moja mater je dobrica i dobra dusa,postena i cestita..i imao sam povjerenja..
stari sve ovdje prepisao,mi potpisali,i sve je proslo glatko..tao je ostala samo jedna stara Toyota,18 godina,koja je vise na teret nego na korist..
zenama se u cijelosti zapusila usta pri tome postupku..to muski odlucuju i rade..zene samo smutnju unose..
Pa normalno , odreci se ti prava na ovu kuću ako želiš da se mi odreknemo prava na stečevinu tamo u tom drugom braku.

Pametno. Najbolje to raščistit.
Tako treba igrati otvorenih karata...sve je proslo tak osavrseno da se cak nisu niti odnosi poremetili izmedju sestre i mene sa onom djecom tamo..isto sin i kcerka..jos se i dopisujemo preko vibera,a neke godine sam iz zajebancije otisao do njih u goste..ko kralja su me ugostili..svaka cast..tako treba.. :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 4 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum