ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 6 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by RayMabus 5/4/2019, 16:40

Tko se s Đavlom igra dobije pakao.

Ja ću vas totalnom uništit a ja neman karmu a vi imate i taj vaš ego je prepreka na putu prema gore.

Moraš mene prijeći a mene se neprelazi tako kako vi mislite.

Moraš se odreć ega jer rabim tehniku ogledala pa ako imaš ego , ego ćete i dočekat samo san ja anđeoska hijerarhija i močniji san od vas.

To ti znači da je moj ego jači od tvoga.

I ja ću te samlit.

RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 6 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by immortal 5/4/2019, 17:04

pismejker wrote:
mortal wrote:
RayMabus wrote:To ti je bolesni materijalizam . Ne samo nekretnine nego i tijela pošto potomstvo gleda kao tijela a ne kao osobe  I ta želja za u unukom je materijalizam. I to šta nekog nije brige za dite osim ako nenapravi unuka to ti je isto to gledanje kroz materiju ( tijela ).

To ti je bolest. Bolesni ljudi.
tko je veći meterijalist od tebe
nemaš teme gdje ne spoominješ stanove i kako se ne želiš vezati da ih ne izgubiš
Pa mater mu je nabila strah..jel si citala prijasnje postove..zajebla ga,iskljucila iz odluke..ono tko te iebe...razumijem u potpunosti Longija..
nisam čitala
radila sam .. imam obaveza
immortal
immortal

Female
Posts : 23141
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 6 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by immortal 5/4/2019, 17:06

RayMabus wrote:
mortal wrote:
RayMabus wrote:To ti je bolesni materijalizam . Ne samo nekretnine nego i tijela pošto potomstvo gleda kao tijela a ne kao osobe  I ta želja za u unukom je materijalizam. I to šta nekog nije brige za dite osim ako nenapravi unuka to ti je isto to gledanje kroz materiju ( tijela ).

To ti je bolest. Bolesni ljudi.
tko je veći meterijalist od tebe
nemaš teme gdje ne spoominješ stanove i kako se ne želiš vezati da ih ne izgubiš
Ne nego se ne želim vezati da se nanđem u sendviću između prebolesno ambiciozne matere koja je wog ( onaj tko misli da je samo tijelo ) i emanicipirane glupače koja će kad rodi jednostavno majčinski instikt stat na stranu djece a onda će njih dvi ( moja mater i žena ) radit protiv mene.

Stanovi me nezanimaju nego to šta vidim scenarij u kojem sam ja zadnja rupa na svirali.

Ovako san isto zadnja al znam da sam i prva u svojoj kuči i na svome ( stanovi i zemlje ).

Pička i djeca nisu dovoljno primamljivi da bih ja sa šeme : Ja gazda siša na Ja zadnja rupa na svirali i svak će me prcat doma.

Posebno ne jer san reaktivan kad je tako. Mogla bi dječica i ta žena i mater kroz prozor isto ko i ona dječica na Pagu.

A to mi netriba u životu.

Jel kužiš sad Mortal ?
a valjda
immortal
immortal

Female
Posts : 23141
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 6 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by RayMabus 5/4/2019, 17:19

Ma luda žena. Ona misli da san se ja nje odreka radi tih para za koje me priveslala a cifra je poprilična , prelazi sto tisuća kuna , pa mi počela objašnjavat kako će ona to izmiksat , popeglat , ispravit.

Ja je gledan , kako ćeš ti ispravit šta si izgrala moje povjerenje ?

A pa šta ima veze , ja ću vako ja ću nako , iman ja bolji plan....ja ja ja ja.


Aj piči.

Nemožeš prič priko toga jer će te drugi put zajebat za pet puta veću cifru.

Ona to misli da je to normalno , dogovorat se nešto , muljat a cilo vrime laže u oći.

Odreka se je.


Eto sad se dogovaraj sama sa sobom. Zato i živi sama. Ona i samo ona je obitelj a svi drugi nemaju pravo glasa. Eto sad si svoja na svome. Nisan ti ja ništa napravija šta sama nisi tila a to je da ti budeš šef odjela pa eto sad si šef sama sebi.

A kako to ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 6 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by RayMabus 5/4/2019, 17:26

Ma luđakinja totalna. Nije žena normalna. Stari je moj izbacija na kraju. Nije je ni on moga više trpit. Štaš ti nas zajebavat više.

To ti je ta emanicipacija. One misle da je to normalno , lagat u oći članu familije zato šta je ona zamislila nešto svoje šta po njoj vodi nekoj ženi i djetetu tj kako će oženit sina , dobit unuke a ona bit super baka.

Alo ? Pa upravo si me zajebala i smatraš kako to i nije bitno nego samo da se ja oženin i napravin dite.

Jes ti zdrava ? Pa ti tu neš živit čak i ako se ja oženim i buden ima dicu. Ti se neš njima približit nit imat utjecaj na njih. Eto neman ih pa je to točna konstatacija da im se nećeš približit i imat utjecaj na njih jer nepostoje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 6 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by RayMabus 5/4/2019, 17:34

Pare su najmanje bitne u ciloj priči.

Četiri stupa veze su : poštivanje , dijalog , želja i divljenje.

Ono zajebeš me mrtva ladna i A šta to ima veze ?

Znači nepoštuješ me. Od dijaloga nema ništa jer smo se nešto dogovirili na kraju si me svjesno planirano zajebala. Pada i želja i divljenje.

Ja govorin da ide ća da mi više nije mater a ona meni Kako to ?

Pa eto tako. Sama si se odrekla vlastitog sina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 6 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by RayMabus 5/4/2019, 17:37

Nije normalna. To ti je emanicipacija pojila mozak i ja ću kako ja oću.

A moš. I sad se gubi.

I take su ti ženske danas isto većina na tu šemu. To ti je uzelo maha to razmišljanje da mogu one sve šta oće a da njima nesmi nitko ništa prigovorit nego samo kako su one zacrtale.

Aj svako treći brak u Hrvatskoj rastavo.

A pa ajmo brajo , dok god nekrahira natalitet i sve se neraspadne.

Guba obična.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 6 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by RayMabus 5/4/2019, 17:46

I sad se ljudi čude zašto ja neželim s njima imat posla. Ti isti ljudi nekuže jednu stvar a ta je da neće moja žena meni nego ja njoj dat rastavu braka ako me bude išla zajebavat ( manjak poštovanja prema meni ).

To ti je 100% . Ja priko tih stvari neprelazim jer ako pređeš drugi put ćete zajebat još gore jer misli ako joj je prvi put prošlo da će i drugi i tako dalje.

Pa šta će mi onda to da vućen repove , lomin se , plaćan alimentacije itd ?

Pa nisan blesonja.

Čekam pad emanicipacije a blizu je jer je natalitet krahira.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 6 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by RayMabus 5/4/2019, 17:55

Fino izletila iz kuće , stanova , sin ju je se odreka , nema nit unuka di bi ona išla ucijenjivat.

Preskupo je to platila šta me zajebala na cifru veću od sto tisuća kuna.

Sve to šta san joj oduzeja vridi deset puta više najmanje a ako ne i dvadeset puta više. Izgubila dvajst puta veću cifru love i još ostala i bez sina i unuka.

Preskupo je to platila

Al tako ti je to kod mene , udarim te tako jako da me pamtiš idućih deset inkarnacija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 6 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by RayMabus 5/4/2019, 17:59

Ista stvar će vam se desit i na globalnoj razini. Vi mislite da će se natalitet popravit i tako to. Ne. Skupo ćete platit emanicipacinu. Vi i vaša djeca idućih deset inkarnacija. Požalit ćete dan kad ste je uveli.

A sad mislite da ste face i da će se to ispravit priko noći. Neće. I ne samo da neće nego ćete stoljećima trpit posljedice iste.

Jako će vas zabolit kad vas opalin.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 6 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by debotoijusto 5/4/2019, 19:57

dr. urlic je dobar i blizu , mislim da bi trebao porazgovarat dok vrime
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30595
2014-04-12


Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 6 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by T. 5/4/2019, 19:58

Dodig ti nije po guštu?

_________________
Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 6 Unname11
T.
T.

Posts : 17094
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 6 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by RayMabus 5/4/2019, 20:57

T. wrote:Dodig ti nije po guštu?
Bija san kod njega. A ništa normalan si al si pod stresom. Stres.

Dijagnozirali stres. To ti je meni dva živčana sloma ima kad je ona meni saopčila da je ona to tako i da eto nema veze ( tko tebe jebe ).

Doživija dva mini nervna sloma.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 6 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by debotoijusto 5/4/2019, 21:04

RayMabus wrote:
T. wrote:Dodig ti nije po guštu?
Bija san kod njega. A ništa normalan si al si pod stresom. Stres.

Dijagnozirali stres. To ti je meni dva živčana sloma ima kad je ona meni saopčila da je ona to tako i da eto nema veze ( tko tebe jebe ).

Doživija dva mini nervna sloma.

odi u urlica , lagani ugodni razgovori , neosudjujuci
pogledaj stvari uz drugog ugla pa ono.... nije to lose
i ja uhvatim sebe kako pricam sa sobom , ka s pametnim covikom  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30595
2014-04-12


Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 6 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by RayMabus 5/4/2019, 21:07

Pa.šta ću ić koji kurac više. Sad će mi deset puta dijagnosticirat jednu te istu stvar a ta je da san doživija mini živčani slom unutra.

Pesto puta dijagnozirat jednu te istu stvar : da si puka na živce. Odlepio.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 6 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by RayMabus 5/4/2019, 21:16

Šta će mi psihijatar dat lijekove za smirenje. Eno ih sad ona pije od kako je dobila batine. Tiš mene zajebavat i maltretirat da ja puknen jel. E dobro je. Napucan te tako da ti sve kosti pucaju i to je meni terapija. Zgazin te ko pasa da žališ dan kad si ovo rodila. Tako se to radi a ne neki lijekovi.

Borba. Rat. Pa ko koga. Oni tamo u Arabiji javno ženama kidaju glave radi takvi stvari a meni ćeš dat ljekove da me umrtviš i učinim pasivnim. Nabit ću ti ih u guuicu. I tebi i njoj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 6 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by RayMabus 5/4/2019, 21:26

To je smeće obično. Nešto počela srat prije godinu dana pa san joj reka u facu : Da san ja to tija da joj život postane pakao. Da san ja to planira od one sekunde kad mi je rekla da me zajebala. Da mora snosit kaznu za to a kazna je patnja , sin ju se odrekami oduzeja joj igračke ( nekretnkne i obitelj s muške strane ).

Pljunit u facu smeće jedno , kako ti to uopće može past na pamet da ideš vlastitog sina zajebat.

Obična guba.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 6 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by darth_vader 5/4/2019, 21:30

debotoijusto wrote:dr. urlic je dobar i blizu , mislim da bi trebao porazgovarat dok vrime



A i konstantna fiksacija na kler bi isto mogla biti indikativna...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 6 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by darth_vader 5/4/2019, 21:33

Doduše, Longi brate...isto si MALO zabrija...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 6 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by RayMabus 5/4/2019, 21:34

jasambrend wrote:Doduše, Longi brate...isto si MALO zabrija...
Pa pod stresom sam. Ja to ni neskrivan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 6 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by RayMabus 5/4/2019, 21:36

To su ti stresovi kad te vlastita mater zajebe mrtva ladna i onda još mrtva ladna ispali Kako to nije bitno šta smo se mi dogovorili.

Ja san nju polomija samo tako i izbacija iz kuće.

Jebo ti ja mater kome ćeš se ti tako obračat s visoka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps... - Page 6 Empty Re: Splitski ministar financija: 2000 ljudi bi moglo ostati bez plaće, prijeti nam kolaps...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum