ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 7 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest Sat 22 Aug - 23:01

lone_gunman wrote:
dzepna_venera wrote:

Za boldano-dogovor, i biti u realnosti.
hvala,trudim se promislit prije nego neš izvalim a ne ko svetac svakom loncu bit poklopac ma treba bit pragmatičan,realan i racionalan u svemu pa i u ljubavi\sexu međutim teško je nama muškima upravljat nagonima kao i vama ženama osjećajima tak da smo fifti-fifti,u istom sosu.. ;) :P
Eto na...bogomdani se samo dobro zabavlja,ne gleda biti dojmljiv na forumu... king

Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 7 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by betty.boop Sat 22 Aug - 23:03

super je kad pricas o sebi u trecem licu jednine :p
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 7 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest Sat 22 Aug - 23:10

sa postovanjem prema svojoj bogomdanosti... pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 7 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by betty.boop Sat 22 Aug - 23:15

hvalite me usta moja ... :p
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 7 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest Sat 22 Aug - 23:17

no...ne biti zavidna..zivi bogobojaznim zivotom kao bogomdani,i sve bude bolje :}
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 7 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by betty.boop Sat 22 Aug - 23:19

bas ti hvala na savjetu ... oci si mi otvorio  :x
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 7 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest Sat 22 Aug - 23:21

Eto..!!!  pirat...Malo vica na vlastiti racun vbolim raditi..sve za zezanciju i relaksaciju.. ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 7 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest Sat 22 Aug - 23:23

Evo bogomdanog kako izgleda..

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 7 Male_north_american_turkey_supersaturated
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 7 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by betty.boop Sat 22 Aug - 23:24

autoderision  :tu
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 7 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest Sat 22 Aug - 23:25

;) Betty,ti nisi negdje vani,mislim subota je?.. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 7 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by betty.boop Sat 22 Aug - 23:27

kakve veze ima sto je subota ? 

betty radi ko crnac i trenutno odmara
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 7 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest Sat 22 Aug - 23:29

mda...istina..ipak najbolje vikendom doma...dobrapapica,film neki strasni i nikog u blizini... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 7 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by betty.boop Sat 22 Aug - 23:30

strasni film i nikog u blizini ?

euh, ne ! 

me scared
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 7 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest Sat 22 Aug - 23:33

Poceo sam gledati film...Conjuring(2013),veceras,fino uz papicu,pa sam prekinuo jer sam malo klepetao sa jednom Casnom Djevom na Skajpu,ai sad odoh nastaviti dalje,i gledati i mozda nes i pojedem..koliko jedem trebao bih biti 200 kila.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 7 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by betty.boop Sat 22 Aug - 23:36

bice se puno trosis  :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 7 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest Sat 22 Aug - 23:40

affff....pa puno se krecem,volim setati,trckarati,plivati,ali danas nis,samo do ducana,a i mozag poslom izgara...ekipa me prvo danas htjela vuci na bazene,pa navecer u diskoteku,a ja ih potjerao bez mene..jednostavno mi je bnilo do ucmale dosade..ono,vuci se po stanu laganini cijeli dan.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 7 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by betty.boop Sat 22 Aug - 23:52

ko ofucana krpa :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 7 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest Sun 23 Aug - 8:55

:^0 .....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 7 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by night sky Mon 24 Aug - 9:55

lone_gunman wrote:lijepo je u životu 1-2x doživjet pravu romantičnu ljubav i mi muški u načelu nemamo niš protiv toga no budući da smo istodobno i vječni ovisnici o sexu(naročito u mlađim danima kad je naletit na neku free nimfomanku prava lutrija)bez love nam je teško prolazit lagano kroz sve te nevolje i tu dolazi do vječnih konflikata kako spojiti ugodno s korisnim da svi budu sretni i zadovoljeni jer ruku na srce nisu sve žene proračunate drolje niti su svi frajeri napaljene svinje.. :} pig

a kažeš da nisi pravi jarac  Suspect  .tako oni razmišljaju. razborito, ne lupe pa ostanu živi.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 7 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest Mon 24 Aug - 10:46

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 7 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum