ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 5 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest Thu 20 Aug - 19:26

Znam i sama da nije tako mislila (kao što sam prethodno navela). Nadovezala sam se na rečenicu koja je bila lepršava..i otvorila jedno novo poglavlje u promišljanju.  ;)

Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 5 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest Thu 20 Aug - 20:05

veber_1 wrote:ma ženu pošalješ mami, njenoj. djeca ostaju. a znam o čemu tipkaš.

Hah a mama je ko luda od sreće što joj se kćerkica vratila doma. Moš mislit!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 5 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest Thu 20 Aug - 20:09

bo_peep wrote:
dzepna_venera wrote: Žena koja odlazi jer je period s manje novca nije Žena nego mučki izdajnički đubar :/

Sad opet postoje različite situacije neimanja novca. Što ako je kockar, alkoholičar, sebičnjak?!  x-|

Dobro znaš da sam mislila na situaciju sa manje love, a ne na patologiju..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 5 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest Thu 20 Aug - 20:10

Da, znam  :) No, zašto zatvoriti temu?!  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 5 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest Thu 20 Aug - 20:17

Što se tiče trošenja za obijest, evo malo matematike. Osoba iz moje obitelji je popušila u 42 god.cca 450.000 kn u cigaretama.
Hoćemo li dalje pričati o novcu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 5 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest Thu 20 Aug - 20:20

dzepna_venera wrote:Što se tiče trošenja za obijest, evo malo matematike. Osoba iz moje obitelji je popušila u 42 god.cca 450.000 kn u cigaretama.
Hoćemo li dalje pričati o novcu?

Oprosti, ali smiješan mi je ovaj kometar  B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 5 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest Thu 20 Aug - 20:22

bo_peep wrote:
dzepna_venera wrote:Što se tiče trošenja za obijest, evo malo matematike. Osoba iz moje obitelji je popušila u 42 god.cca 450.000 kn u cigaretama.
Hoćemo li dalje pričati o novcu?

Oprosti, ali smiješan mi je ovaj kometar  B-)

Slobodno se smij... :D ...navela sam ga schoka radi :P
 Ljudi popuše cijeli stan, popiju jedan auto i onda za*ebavaju ženu za clarinsov ruž za usne :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 5 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest Thu 20 Aug - 20:27

U 45 godina?! Pa tko to jadničku broji?!  :D ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 5 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest Thu 20 Aug - 20:29

bo_peep wrote:U 45 godina?! Pa tko to jadničku broji?!  :D ;)

Dakle. Osoba ima 65 god, i u 42 god.pušačkog staža popuši stan. 
Imam digitron na mobu :D :D :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 5 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by veber Thu 20 Aug - 20:30

dzepna_venera wrote:
bo_peep wrote:
dzepna_venera wrote:Što se tiče trošenja za obijest, evo malo matematike. Osoba iz moje obitelji je popušila u 42 god.cca 450.000 kn u cigaretama.
Hoćemo li dalje pričati o novcu?

Oprosti, ali smiješan mi je ovaj kometar  B-)

Slobodno se smij... :D ...navela sam ga schoka radi :P
 Ljudi popuše cijeli stan, popiju jedan auto i onda za*ebavaju ženu za clarinsov ruž za usne :D
malo sam pogledao "papire" i zatukao sam oko 1 500 000kn na razne večere, izlaske. da se razumijemo većina je bila poslovna.
nije mi žao jer je to generiralo daleko veći novac.
nikaj nije crno/bijelo

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 5 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest Thu 20 Aug - 20:31

veber_1 wrote:
dzepna_venera wrote:
bo_peep wrote:
dzepna_venera wrote:Što se tiče trošenja za obijest, evo malo matematike. Osoba iz moje obitelji je popušila u 42 god.cca 450.000 kn u cigaretama.
Hoćemo li dalje pričati o novcu?

Oprosti, ali smiješan mi je ovaj kometar  B-)

Slobodno se smij... :D ...navela sam ga schoka radi :P
 Ljudi popuše cijeli stan, popiju jedan auto i onda za*ebavaju ženu za clarinsov ruž za usne :D
malo sam pogledao "papire" i zatukao sam oko 1 500 000kn na razne večere, izlaske. da se razumijemo većina je bila poslovna.
nije mi žao jer je to generiralo daleko veći novac.
nikaj nije crno/bijelo
To je poslovno ulaganje :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 5 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest Thu 20 Aug - 20:34

veber_1 wrote:malo sam pogledao "papire" i zatukao sam oko 1 500 000kn na razne večere, izlaske. da se razumijemo većina je bila poslovna.
nije mi žao jer je to generiralo daleko veći novac.
nikaj nije crno/bijelo

U koliko godina?!  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 5 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by veber Thu 20 Aug - 20:35

je! znao sam s naručiteljima posla spizdit veliku lovu, relativno gledajuć, jednom belgijancu sam kurve plaćao jer je imao fetiš na kurve, a meni je to bio izdatak u promilima.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 5 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by veber Thu 20 Aug - 20:36

bo_peep wrote:
veber_1 wrote:malo sam pogledao "papire" i zatukao sam oko 1 500 000kn na razne večere, izlaske. da se razumijemo većina je bila poslovna.
nije mi žao jer je to generiralo daleko veći novac.
nikaj nije crno/bijelo

U koliko godina?!  :D
e neću ti reći godine.
zajebavam se u 20-ak. +/-
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 5 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest Thu 20 Aug - 20:37

veber_1 wrote:je! znao sam s naručiteljima posla spizdit veliku lovu, relativno gledajuć, jednom belgijancu sam kurve plaćao jer je imao fetiš na kurve, a meni je to bio izdatak u promilima.

Ahaha Veberu, zvučiš ko da si na Forbesovoj listi  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 5 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest Thu 20 Aug - 20:40

Dobro, svaki posao zahtjeva da zadovoljiš i ugodiš potencijalnim partnerima. Ja to ne računam u izgubljenu dobit. To je "posao". Na žalost, danas sve na taj način funkcionira. Meni je samo bilo žao onog jadnička, koji je iz svog gušta u 45 godina, jadan pušio i zbog toga ga osuđuju...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 5 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by veber Thu 20 Aug - 20:45

ma nisam. nekaj sam stvorio kroz život. sada radim kod drugog. prednost mi je što me nikaj naročito ne jebe. ne da se preseravam na forumu. prije desetak godina ako nisam imao 10k kn u džepu mislio sam da nemam ni kunu.

danas uredno imam 100-200kn i bolje se osjećam nego prije. trošim koliko imam u džepu. riješio se raznih vozila, tri auta nemreš voziti odjednom.

bolje se osjećam sada nego prije desetak godina.

legne plaća, za hrvatske prilike velika. ne brinem o naplati/ljudima/materijalu/narudžbama/naplati.

puno sam mirniji.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 5 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by veber Thu 20 Aug - 20:50

bo_peep wrote:Dobro, svaki posao zahtjeva da zadovoljiš i ugodiš potencijalnim partnerima. Ja to ne računam u izgubljenu dobit. To je "posao". Na žalost, danas sve na taj način funkcionira. Meni je samo bilo žao onog jadnička, koji je iz svog gušta u 45 godina, jadan pušio i zbog toga ga osuđuju...
vis a vis pušenja.
stari je čikao udarno, tri kutije na dan i sa 65 prestao pušiti. ja ponekad znam zapaliti pljugu i stari mi zvonca; a to ti nije dobro, zakaj pališ cigaretu, nemoj čikat.

onda ga ja pogledam i velim mu; ajd u pizdu materinu. zadimio si tri kuće i meni si našo sada držati prodike.

onda ušuti. i nakon par minuta mi veli da baš nije pametno da zapalim.

a onda ja njemu u inat :D zapalim drugu i pušem dim u facu.

ja u životu nisam popušio koliko je on u godinu dana.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 5 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest Thu 20 Aug - 20:51

bo_peep wrote:Dobro, svaki posao zahtjeva da zadovoljiš i ugodiš potencijalnim partnerima. Ja to ne računam u izgubljenu dobit. To je "posao". Na žalost, danas sve na taj način funkcionira. Meni je samo bilo žao onog jadnička, koji je iz svog gušta u 45 godina, jadan pušio i zbog toga ga osuđuju...

Ne..ne..ne..nemoj mene u tu ulicu osuđivanja. Moj moto je živi i pusti drugog da živi!

Primjer sam navela radi percipiranja trošenja novca. Spomenula si trošenje iz obijesti pa si rekla kocku alkohol..sve su to "užici" i kad bolje pogledaš nema razlike. I alkos i pušač u tome uživaju. I sve je ok ako partner nema niš protif toga. Ako ima, onda nastane problem da.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 5 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest Thu 20 Aug - 20:53

veber_1 wrote:
bo_peep wrote:Dobro, svaki posao zahtjeva da zadovoljiš i ugodiš potencijalnim partnerima. Ja to ne računam u izgubljenu dobit. To je "posao". Na žalost, danas sve na taj način funkcionira. Meni je samo bilo žao onog jadnička, koji je iz svog gušta u 45 godina, jadan pušio i zbog toga ga osuđuju...
vis a vis pušenja.
stari je čikao udarno, tri kutije na dan i sa 65 prestao pušiti. ja ponekad znam zapaliti pljugu i stari mi zvonca; a to ti nije dobro, zakaj pališ cigaretu, nemoj čikat.

onda ga ja pogledam i velim mu; ajd u pizdu materinu. zadimio si tri kuće i meni si našo sada držati prodike.

onda ušuti. i nakon par minuta mi veli da baš nije pametno da zapalim.

a onda ja njemu u inat :D zapalim drugu i pušem dim u facu.

ja u životu nisam popušio koliko je on u godinu dana.
Lijepo je bit svoj na svom,  al važnije je da si ti bolje sa ovom opcijom;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 5 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest Thu 20 Aug - 20:57

Zato ja uvijek kažem da volim novac. Ne da bih se pokazivala ili se drugima prikazivala. Već taj osjećaj sigurnosti. Skromna sam osoba. Najsretnija, obična u prirodi. Privatnikom biti, ne bih- hvala. Često čujemo osuđujuće riječi na njihov račun. No, oni su ti koji se ujutro bude s svim davanjima i problemima. Radnik uvijek čeka svoju plaću. Ode, odradi svoje, malo pokrade ...i sve ok. Ne govorim ovo u ime onih koji zlouporabe radnike, niti onih koji se ne drže zakona koji dakako, omogućavaju izrabljivanje radnika. Već poštenih, moralnih ljudi koji su s svojim uloženim kapitalom vjerovali da će pružiti bolju budućnost, kako sebi, tako i svojim zaposlenicima. No, sve to skupa jednostavno ne funkcionira. ...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 5 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum