ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Page 13 of 33 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 33  Next

Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 13 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by RayMabus 15/3/2019, 13:04

mortal wrote:
RayMabus wrote:
mortal wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
E vidiš,tu griješiš.Samo monstrum može da se veseli i opravdava bilo kakav zločin,ovdje se samo razglaba o uzrocima,posljedicama.
Bilo da se radi o islamskim,kršćanskim,ili bilo kojim drugim manijacima,zašto napadaju civile,zašto neki islamisti ne izvedu teroristički napad na neku neonacističku skupinu a isto tako,zašto neki neonacisti ne napadaju islamiste a ne obične ljude samo zato što su druge boje kože ili vjere.
Kad bi se neki islamist zaletio kamionom na neonaciste ili one koji izravno rade sranja po muslimanskom svijetu,uopće mi ne bi bilo žao,a ne oni su ubijali obične ljude.Isto tako,da je ovaj psihopat upao u neku islamističku bandu,ne bi mi bilo žao,ali ići napadat ljude za vrijeme molitve,zaslužuje najgoru kaznu.
Iskreno se nadam kako će zatvorsku ćeliju djelit s nekim muslimanima,po mogućnosti radikalnim
Mene je ova vijest baš obradovala. Kao šta bi me obradovala i vijest da je musliman pobio 50 vjernika u crkvi.

Šta sam ti ja onda u toj priči ?

Veseljko.

Ziklon C.
bolesno
Pa normalno da je bolesno. A šta bi ti da ja plaćen nad time. Crkve su pune zlih duhova. Najviše zlih duhova ima u đamijama i crkvama.

Jadni vjernici. Ubijaju se zbog religije.Šmrc.
ti previše odudaraš s upisima
danas ovako, sutra kontra
Zato šta nevidiš svijet bez religija , svijet ljudi koji su se oslobodili religija , zlih duhova i vanzemaljske manipulacije.

A upravo ovo zadnje su moji najjuću neprijatelji jer sam ja general galaktičke federacije s pet zvjezdica

Koljite se stoko. Planeta će da vas čisti.

RayMabus

Posts : 176330
2014-04-11


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 13 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by IL Risorto 15/3/2019, 13:04

RayMabus wrote:
Pa normalno da je bolesno. A šta bi ti da ja plaćen nad time. Crkve su pune zlih duhova. Najviše zlih duhova ima u đamijama i crkvama.

Jadni vjernici. Ubijaju se zbog religije.Šmrc.
Voladoresi,tako ih neki nazivaju.Hrane se takvom vrstom energije.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 13 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by Guest 15/3/2019, 13:04

mortal wrote:
pismejker wrote:u Švabiji su zatvorene brojne Mosche,Džamije,radi sirenja islamistickih i serijatskih ideaja i poticanja mladih na teror i bezakonje...
od kad to... prvi glas
prikazivali su videa na kojima su se i Njmačka djeca morala klanjati da se ti novopridošli mali muslimani ne bi osjećali neugodno
..pa ima vec vremena..neke Mosche u Berlinu,cak je bilo i napada na policiju od strane selefija i sljedbenika,cak imam i slike toga negdje na hardu...
Svabi rade jako pametno..pozatvari pola tuucetea moschi i priprijetili ostalima da ako otkriju iste takve aktivnosti,sve ce ih lockati..bilo je to jos u vrijeme Merkelica kad je bila najjaca..valjda se i ona malo uplasila pa do odobrila..

mfff..moram ti nesh uslikati sto sam vidio da je radjeno na rutama izmedju malih sela i zaseoka,podalje Menea..panoi koji prikazuju liberalne i ljevicarske svabe i svabice kako kao prihvacaju Kozojepsku djecu,igraju se sa njima i pustaju ih da se druze sa njihovom djecom..

Ono vrlo sofisticirano pranje mozga i propaganda..sve samo da svabima uvale ovu stoku arapsku :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 13 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by Guest 15/3/2019, 13:05

Duovi ne postoje..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 13 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by IL Risorto 15/3/2019, 13:05

RayMabus wrote:svijet bez religija , svijet ljudi koji su se oslobodili religija ,
Ajde,ovo nam je zajedničko.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 13 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by RayMabus 15/3/2019, 13:07

סמאל wrote:
RayMabus wrote:svijet bez religija , svijet ljudi koji su se oslobodili religija ,
Ajde,ovo nam je zajedničko.
Samo su metode drukčije.Ja ipak vojno razmišljam. Fino će se pobit međusobno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176330
2014-04-11


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 13 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by IL Risorto 15/3/2019, 13:09

https://www.informazioneconsapevole.com/2015/06/carlos-castaneda-e-la-teoria-dei.html
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 13 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by Guest 15/3/2019, 13:10

sve je do ljudi koji cine religiju..eto japanska šinto religija,japanci zaguljeni do boli,a nikom stete ne nanose..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 13 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by IL Risorto 15/3/2019, 13:10

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:svijet bez religija , svijet ljudi koji su se oslobodili religija ,
Ajde,ovo nam je zajedničko.
Samo su metode drukčije.Ja ipak vojno razmišljam. Fino će se pobit međusobno.
Zapravo i nisu,samo su moje suptilnije.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 13 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by Guest 15/3/2019, 13:11

zabranili Islam..pametno..Kinezići isto ne daju ovima da rog dignu gori..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 13 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by IL Risorto 15/3/2019, 13:12

pismejker wrote:zabranili Islam..pametno..Kinezići isto ne daju ovima da rog dignu gori..
Zabranit sve abrahamske religije,eto to je rješenje.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 13 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by RayMabus 15/3/2019, 13:12

pismejker wrote:sve je do ljudi koji cine religiju..eto japanska šinto religija,japanci zaguljeni do boli,a nikom stete ne nanose..
Vidi postoji evolucija i ima raznih religija i ove koje su malo slobodnije veća je mogućnost duhovnosti tj tog odbacivanja religije kao manipulacije negativnih vanzemaljaca.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176330
2014-04-11


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 13 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by Eroo 15/3/2019, 13:16

https://www.dropbox.com/s/xj7ow5u0jwe2ucd/10000000_776384872734713_506695528340258816_n.mp4?dl=0


Issuse...

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74985
2016-07-22


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 13 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by RayMabus 15/3/2019, 13:16

סמאל wrote:
pismejker wrote:zabranili Islam..pametno..Kinezići isto ne daju ovima da rog dignu gori..
Zabranit sve abrahamske religije,eto to je rješenje.
Nisu ljudi toliko još pametni. Prvo će se pobit međusobno. O tome Nostradamus piše. Treći svjetski rat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176330
2014-04-11


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 13 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by Guest 15/3/2019, 13:17

סמאל wrote:
pismejker wrote:zabranili Islam..pametno..Kinezići isto ne daju ovima da rog dignu gori..
Zabranit sve abrahamske religije,eto to je rješenje.
Opcenito vidim religije kao zlo kojim se manipulira zilijunima ljudi.Ja jesam vjernik,vjerujem u Boga i to je to..ne trebaju meni unteninteligentne individue objasnjavati nista u vezi vjere..to me vrijedja..
abrahamske religije..tja..dobili ste Jesusa Trojanca..o Islamu sam vec rekao sve uglavnom..no uvijek i ponovno me iznenade nekim stvarima..njih bez cekanja i razmisljanja bi trebalo njukati..dok nisu previse metastazirali.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 13 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by RayMabus 15/3/2019, 13:19

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
pismejker wrote:zabranili Islam..pametno..Kinezići isto ne daju ovima da rog dignu gori..
Zabranit sve abrahamske religije,eto to je rješenje.
Nisu ljudi toliko još pametni. Prvo će se pobit međusobno. O tome Nostradamus piše. Treći svjetski rat.
Ajmo sad malo plakat za ubijenim vjernicima u đamiji.

Kme kme kme

Nema bolje stvari od vjerske netolerancije. Dižeš tlak egu onoj drugoj strani i onda oni krenu u pohod. Fino globalni rat.

Kme kme kme
RayMabus
RayMabus

Posts : 176330
2014-04-11


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 13 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by Yehudim 15/3/2019, 13:22

RayMabus wrote:

Triba vas sve pobit. Navijan za obje strane istodobno. Istrijebite se pizda van materina.

Koljite se stoko. Planeta će da vas čisti.

 Recycling  emanycypacya

:tu

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 13 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by RayMabus 15/3/2019, 13:23

Kme kme kme

https://www.klix.ba/vijesti/bih/islamska-zajednica-napadac-na-novom-zelandu-ocito-inspirisan-istom-mrznjom-prisutnoj-u-bih/190315074

Reci ti njima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176330
2014-04-11


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 13 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by IL Risorto 15/3/2019, 13:23

Globalni rat je neminovan,samo je pitanje na koji način će se odigrat,no uzroci su ekonomski a vjerske budalaštine su samo smokvin list.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 13 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by RayMabus 15/3/2019, 13:25

סמאל wrote:Globalni rat je neminovan,samo je pitanje na koji način će se odigrat,no uzroci su ekonomski a vjerske budalaštine su samo smokvin list.
Pa normalno. Brige negativne vanzemaljce za religije. Njima trebaju resursi ove planete ( minerali i biološki materijal ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176330
2014-04-11


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 13 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by Guest 15/3/2019, 13:26

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
pismejker wrote:zabranili Islam..pametno..Kinezići isto ne daju ovima da rog dignu gori..
Zabranit sve abrahamske religije,eto to je rješenje.
Nisu ljudi toliko još pametni. Prvo će se pobit međusobno. O tome Nostradamus piše. Treći svjetski rat.
Ajmo sad malo plakat za ubijenim vjernicima u đamiji.

Kme kme kme

Nema bolje stvari od vjerske netolerancije. Dižeš tlak egu onoj drugoj strani i onda oni krenu u pohod. Fino globalni rat.

Kme kme kme

Kmeee,Kmeeee,Kmeeee...pas im goozicu poharo ... :roll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 13 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 33 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 33  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum