ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Page 33 of 33 Previous  1 ... 18 ... 31, 32, 33

Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 33 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by RayMabus Sat 16 Mar - 18:11

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:Svaka ideologija je prošla svoju totalitarnu fazu i svoju propast....to se upravo događa liberalizmu.

Nakon što se dogodilo socijalizmu, fašizmu i sl....
Točno. Sad je novo doba , doba ekofašizma.

Ja san skužija iz njegovog manifesta šta njega muči iz one rečenice da useljenici iz trećeg svijeta imaju puno djece s druge strane on je osiromašena bijela rasa.

Fino ih pobijo. Zato i ona hladnokrvnost dok je ubijao žene i djecu.

Ecofašista.
Ja radim ko konj a frajer zivi na socijali (Centrelink se to zove u Australiji) i stanca djecurliju. Nije sad socijala neka pljacka ali njemu dovoljno a djeca mu svakako hodaju odrpana i slinava a on nosi na se bi onu plahtu. 

Malo tu i tamo cvakne nesto i na crno ali ako nesto i radi, bira poslove na kojima se nece umoriti. Taxi i tako to ...
E pa to će ti sad bit u Njemačkoj a u Francuskoj to imaš kroz prosvjede Žutih prsluka

Kad se digne ekofašizam poklat će im svu ženu i djecu jer zbog njih koji žive na socijali tj od rada bijelih ljudi koji onda nemogu kreirat obitelj jer nemaju para okomit će se na ženu i djecu i sve ubijat.

Pošteno šta jest jest.

Ekofašizam je budućnost.

RayMabus

Posts : 173555
2014-04-11


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 33 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by prckov Sat 16 Mar - 18:14

Ringo10 wrote:
prckov wrote:
Ringo10 wrote:
prckov wrote:
Ringo10 wrote:
JA ti kazem da se Europljani a posebno zapadnjaci osjecaju ugrozeni. Pusti ti zvanicnu propagandu to je sviranje kurcu.

Bivsi komunisticki istok nece ni da cuje za trpacinu. I tu je vec naznaka raskola.
nece ni japan
a sto bi komunisti kad su to svakako uvalili zapadu kroz kulturu da ih razjebu
tzv kulturni marksizam
trebas ti jos dugo do red pill
Bivse komunistiocke zemlje nemaju nikakve veze sa kulturnim marksizmom danas.

Drugo, komunizam je izmisljotina Zapada a ne Istoka Europe.

Trece, nekadasnji komunsiti nikad ne bi dopustili ni trpacinu kozojebima ni pederluk duginih boja. 

Ovo sto se sad trpa pod ljevicu nema sa klasicnom ljevicom veze. Tu je rijec o liberalizmu.
lupas gluposti po obicaju, danasnji tzv liberalizam ti je u stvari samo leftism in drag
otkad je to liberalizam za zabranu slobode govora pobogu, pa to mu je baza
jos protiv individualizma I za kolektivizam

a to sto nemaju bivse komunisticke zemlje nista sa tim pogledaj na youtube video bivseg kgb agenta yuri bezmenov
istina jest da su vecinom marksisti sa zapada promovirali kulturni marksizam kroz drzavne institucije di su se uvalili
medutim pripomogo je I specijalni rat istocnog bloka
Nikakve veze ... da, Tito, Staljin, Mao, Castro i ekipa su bas silno promicali kulturni marksizam i LGTB pizdarije 

Hajde ne glupiraj se 

To ste si ti i slicni bolesno opsjednuti komunizmom druga je stvar ...

Dakako, ja dobro znam razlog tog silnog naboja ali necemo sad o tome ...
sve ti je nacrtano u prethodnim postovima
ko nece da vidi I nije otvoren nece nikad ni vidit
I naravno da ti to ne znas
sad nemam vremena a I mrsko mi ti stavljat sve te marksiste (da marksiste) socijaliste I opcenito ljevicare kako idu na granicu da pustaju migrante
reko sam ti da je ljevica frakcijska a danas je drugi politicki kontekst
sto ne znaci da ljevica I marksisti ne postoje I ne upotpunjuju/mijenjaju  stavove
to sto ti stavljas prosle I danasnje marksiste kao dokaz da jedni jesu a drugi nisu ljevicari i marksisti, jer ih ne prate u stavovima, a pri tome sasvim preskocis da se nisu pratili u stavovima I prije kad su se podjelili na boljsevike I fasiste, samo govori kolko ne zelis ili ne mozes da vidis jer si opran

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34033
2014-04-19


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 33 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by Guest Sat 16 Mar - 19:02

Pucnjava u džamiji..to je tema..dakle..lijepo zvuci.. cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 33 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by darth_vader Sun 17 Mar - 1:38

סמאל wrote:
govinda wrote:Radi se o tome da niko ovdje ne osudjuje pokolj, ako ga i osudjuje to je u stilu "ne bi se to desilo da muslimani nisu prvi poceli". E sad , vi ste ovdje internet drkadzije pa se necete nikad usuditi da ovako nešto napravite, samo sto se lako moze desiti da neko od vas na kraju pukne u glavusi i krene u ovakav pohod
E vidiš,tu griješiš.Samo monstrum može da se veseli i opravdava bilo kakav zločin,ovdje se samo razglaba o uzrocima,posljedicama.
Bilo da se radi o islamskim,kršćanskim,ili bilo kojim drugim manijacima,zašto napadaju civile,zašto neki islamisti ne izvedu teroristički napad na neku neonacističku skupinu a isto tako,zašto neki neonacisti ne napadaju islamiste a ne obične ljude samo zato što su druge boje kože ili vjere.
Kad bi se neki islamist zaletio kamionom na neonaciste ili one koji izravno rade sranja po muslimanskom svijetu,uopće mi ne bi bilo žao,a ne oni su ubijali obične ljude.Isto tako,da je ovaj psihopat upao u neku islamističku bandu,ne bi mi bilo žao,ali ići napadat ljude za vrijeme molitve,zaslužuje najgoru kaznu.
Iskreno se nadam kako će zatvorsku ćeliju djelit s nekim muslimanima,po mogućnosti radikalnim


Jasna stvar. Svakome normalnom je ovo užasno. Nenaoružane ljude onako hladnokrvno pobiti...Zaslužuje lik sve najgore, na stranu trolanje na trolanje kad se pišu pizdarije, ali ovo je zaista gnjusan čin očiglednog monstruma...Doduše, nisam primjetio ni da su se Govinda ili neki drugi Muslimani posipali pepelom nakon brojnih terorističkih napada iz suprotnog tabora, svih ovih godina, ali bitno je docirati drugima, je l'...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 33 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by RayMabus Sun 17 Mar - 2:05

Sad će se posipat svi kad to ( antiislam ) lagano krene. Šta su muslimani mislili? Da će oni to radit tako kako su oni zamislili a drugi će šutit i trpit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173555
2014-04-11


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 33 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by Ringo10 Sun 17 Mar - 2:53

RayMabus wrote:Sad će se posipat svi kad to ( antiislam ) lagano krene. Šta su muslimani mislili? Da će oni to radit tako kako su oni zamislili a drugi će šutit i trpit.
Cudna je stvar da frajer sa srpskom zajednicom u Australiji i Novom Zelandu navodno nije imao nikakve veze. Tako ovdje kazu.

E sad je pitanje one pjesme i onih imena na cirilici, odakle njemu to. Cisto sumnjam da je on slusao te pjesme i da razumije o cemu se u njima ogvori. I tesko da zna cirilicu.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 33 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by Yehudim Sun 17 Mar - 2:57

Imao je podatke o Poljskim, Ruskim, Bugaeskim, Srpskim itd

bitkama protiv Osmanlija. 

   Kao i imana raznih povijesnih osoba bitnih za to doba, bitkama 

a sve to nadješ na mriži.

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 33 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by RayMabus Sun 17 Mar - 3:04

Sad je nastala panika među političarima tipa Merkel i slični jer sad svi očekuju odmazdu a krščani su Merkeličino biračko tijelo a ova se zalaže za trpačinu dakle da ovi kršćanima sutra u Njemačkoj kidaju glave.

S druge strane zavladao i strah među islamskom populacijom radi ovoga.

Bit će ovo veselo uskoro. Multikulturalnost sa islamom je završena priča.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173555
2014-04-11


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 33 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by Ringo10 Sun 17 Mar - 4:01

RayMabus wrote:Sad je nastala panika među političarima tipa Merkel i slični jer sad svi očekuju odmazdu a krščani su Merkeličino biračko tijelo a ova se zalaže za trpačinu dakle da ovi kršćanima sutra u Njemačkoj kidaju glave.

S druge strane zavladao i strah među islamskom populacijom radi ovoga.

Bit će ovo veselo uskoro. Multikulturalnost sa islamom je završena priča.
Pričam ovdje sa ljudima raznih nacija, stav velike većine o ovome je u stilu - boli me kitomir.

A recimo Grci se manje više otvoreno raduju ovome. Medju nekim narodima mržnja je strašna.

Išao kod dentista privatnog, vlasnik i svo osoblje egipatski Kopti. Kažu, nas ovako ubijaju svaki mjesec na regularnoj bazi  i boli kurac nekoga. Mala vijest u medijima i vozdra. 

NAravno, znaju ko sam i šta sam. I dugo sam njihov pacijent pa mi vjeruju i otvoreno govore.

KAžem - ipak je ovo za osudu ...

A meni mlada zubarka kaže - kad vidim da se muslimani sekiraju zato što islamisti naš narod u Egiiptu masakriraju svako malo, onda ćemo se i mi sekirati i osuđivati ovakve stvari.  

Jebi ga, svak se češe gdje njega svrbi ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 33 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by Eroo Sun 17 Mar - 4:19

Događaj u Džamiji je za osudu i tu bi moago biti kraj mudrovanja na tu temu..
Ja kažem, osuđujem, ali razumijem zašto se dogodilo. Kad bi i političari razumjeli
onda bi zasigurno učinili nešto da se spriječe razlozi. Čini mi se da je australijski premijer
nešto slično izjavio. Ostali, pa i eu mlatimudani, se samo zgražavaju, skoro da ne kažu
"Nisam ja odavde".
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 33 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by Ringo10 Sun 17 Mar - 4:26

RayMabus wrote:Sad će se posipat svi kad to ( antiislam ) lagano krene. Šta su muslimani mislili? Da će oni to radit tako kako su oni zamislili a drugi će šutit i trpit.
Slusaj, Islam kao religija je izvorno religija ko i sve ostale. Sa bogatom tradicijom i osebujnom kulturom.

Na stranu imperije i osvajanja, ali Islam je tako stoljećima i funkcionirao.

I činjenica da u nekim zemljama koje su usvojile manji ili više izražen sekularizam, sa Islamom kao religijom nema nikakvih problema.

E sad, to sto je nekome iz političkih razloga odgovaralo da od Islama stvori monstruma i baba Rogu i da promovira one najekstremnije islamske sekte i ideologije poput Vahabizma, to je drugi par opanaka. Jer i u Islamu ima raznih pravaca i učenja. 
I što su se mnoge neuke i nepsimene budaletine navukle pa misle da ratuju za neki džihad. 

Gledam kako u Rusiji Putin uz pomoć ruskih muslimanskih vjerskih autoriteta pokušava da promovira ono što tamo nazivaju tradicionalnim ruskim Islamom i otvaraju Islamske univerzitete u kojima će se upravo takav Islam izučavati i pokušati promovirati i izvan granica Ruske federacije, ponajprije u bivšim republikama SSSRa u Srednjoj Aziji.

A hoće li se u tome uspjeti vidjet ćemo. A ako ne uspiju jedina alternativa je globalni vjerski rat.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 33 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by Ringo10 Sun 17 Mar - 4:32

Eroo wrote:Događaj u Džamiji je za osudu i tu bi moago biti kraj mudrovanja na tu temu..
Ja kažem, osuđujem, ali razumijem zašto se dogodilo. Kad bi i političari razumjeli
onda bi zasigurno učinili nešto da se spriječe razlozi. Čini mi se da je australijski premijer
nešto slično izjavio. Ostali, pa i eu mlatimudani, se samo zgražavaju, skoro da ne kažu
"Nisam ja odavde".
MA normalno da je za osudu jer je u pitanju teški i zvjerski zločin. Upasti u Božji Hram i mučki ubijati nedužne i nenaoružane ljude koji ne mogu da se brane, to je i kukavičluk teški. 

Ali treba reći da se ne može razvijati licemjeran pristup. Naveo sam primjer Egipatskih Kopta koji ovakvo nasilje trpe non stop i to niko ne zarezuje ni dva posto. 

E ne može to tako. I izvini, ako hoćeš sućut, onda je moraš i ti dati drugima i podići glas protiv nasilja počinjenog u ime tvoje religije ili tvoga naroda. 
A to kod muslimana baš i nisam primijetio.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 33 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by Eroo Sun 17 Mar - 4:34

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Sad će se posipat svi kad to ( antiislam ) lagano krene. Šta su muslimani mislili? Da će oni to radit tako kako su oni zamislili a drugi će šutit i trpit.
Slusaj, Islam kao religija je izvorno religija ko i sve ostale. Sa bogatom tradicijom i osebujnom kulturom.

Na stranu imperije i osvajanja, ali Islam je tako stoljećima i funkcionirao.

I činjenica da u nekim zemljama koje su usvojile manji ili više izražen sekularizam, sa Islamom kao religijom nema nikakvih problema.

E sad, to sto je nekome iz političkih razloga odgovaralo da od Islama stvori monstruma i baba Rogu i da promovira one najekstremnije islamske sekte i ideologije poput Vahabizma, to je drugi par opanaka. Jer i u Islamu ima raznih pravaca i učenja. 
I što su se mnoge neuke i nepsimene budaletine navukle pa misle da ratuju za neki džihad. 

Gledam kako u Rusiji Putin uz pomoć ruskih muslimanskih vjerskih autoriteta pokušava da promovira ono što tamo nazivaju tradicionalnim ruskim Islamom i otvaraju Islamske univerzitete u kojima će se upravo takav Islam izučavati i pokušati promovirati i izvan granica Ruske federacije, ponajprije u bivšim republikama SSSRa u Srednjoj Aziji.

A hoće li se u tome uspjeti vidjet ćemo. A ako ne uspiju jedina alternativa je globalni vjerski rat.
Čim počneš s pričom o tradicionalnom, umjerenom i ne znam kakvom sve islamu, pogriješio si.
Islam je islam. Šerijat je jedan od najvažnijih od njegovih 5 stubova.
Islam bez šerijata nije islam. Čim prije to treba na pravi način razumjeti.
Za istinskog  muslimana islam bez šerijata je nepodnošljiva frustracija.
Toliko o sekularizmu, tradicionalnom i umjerenom islamu.
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 33 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by Ringo10 Sun 17 Mar - 4:43

Eroo wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Sad će se posipat svi kad to ( antiislam ) lagano krene. Šta su muslimani mislili? Da će oni to radit tako kako su oni zamislili a drugi će šutit i trpit.
Slusaj, Islam kao religija je izvorno religija ko i sve ostale. Sa bogatom tradicijom i osebujnom kulturom.

Na stranu imperije i osvajanja, ali Islam je tako stoljećima i funkcionirao.

I činjenica da u nekim zemljama koje su usvojile manji ili više izražen sekularizam, sa Islamom kao religijom nema nikakvih problema.

E sad, to sto je nekome iz političkih razloga odgovaralo da od Islama stvori monstruma i baba Rogu i da promovira one najekstremnije islamske sekte i ideologije poput Vahabizma, to je drugi par opanaka. Jer i u Islamu ima raznih pravaca i učenja. 
I što su se mnoge neuke i nepsimene budaletine navukle pa misle da ratuju za neki džihad. 

Gledam kako u Rusiji Putin uz pomoć ruskih muslimanskih vjerskih autoriteta pokušava da promovira ono što tamo nazivaju tradicionalnim ruskim Islamom i otvaraju Islamske univerzitete u kojima će se upravo takav Islam izučavati i pokušati promovirati i izvan granica Ruske federacije, ponajprije u bivšim republikama SSSRa u Srednjoj Aziji.

A hoće li se u tome uspjeti vidjet ćemo. A ako ne uspiju jedina alternativa je globalni vjerski rat.
Čim počneš s pričom o tradicionalnom, umjerenom i ne znam kakvom sve islamu, pogriješio si.
Islam je islam. Šerijat je jedan od najvažnijih od njegovih 5 stubova.
Islam bez šerijata nije islam. Čim prije to treba na pravi način razumjeti.
Za istinskog  muslimana islam bez šerijata je nepodnošljiva frustracija.
Toliko o sekularizmu, tradicionalnom i umjerenom islamu.
Pa ne znam, oni sami treba da razriješe taj unutrašnji konflikt između islamskih instituacija sa jedne i neislamskih neophodnih institucija sa druge strane. 
Čak i Iran ne može bez neislamskih institucija jer čisto klerikalna država ne može funkcionirati.

Kršćanski svijet je sve te dileme razriješio još davno. A Islamu je potrebna reformacija koja teško da će se ikada dogoditi.

I neislamski svijet će morati kad tad zauzeti stav po tome pitanju. Titranje muda i linija manjeg otpora kao što se događa an Zapadu očigledno ne funkcionira i neće još dugo. 

Problem je to što političke elite  ovakve incidente uvijek protumače kao razlog za još jače titranje jaja islamistima i još jače popuštanje. A to neminovno vodi u velike sukobe.

Prema muslimanskim zemljama vode imperijalističku politiku  a prema unutra vode politiku besmislenog nihilizma i popuštanja što frustrira domicilne populacije. 

Ovo neće moći još dugo.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 33 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by prckov Sun 17 Mar - 12:21

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Sad će se posipat svi kad to ( antiislam ) lagano krene. Šta su muslimani mislili? Da će oni to radit tako kako su oni zamislili a drugi će šutit i trpit.
Slusaj, Islam kao religija je izvorno religija ko i sve ostale. Sa bogatom tradicijom i osebujnom kulturom.

Na stranu imperije i osvajanja, ali Islam je tako stoljećima i funkcionirao.

I činjenica da u nekim zemljama koje su usvojile manji ili više izražen sekularizam, sa Islamom kao religijom nema nikakvih problema.

E sad, to sto je nekome iz političkih razloga odgovaralo da od Islama stvori monstruma i baba Rogu i da promovira one najekstremnije islamske sekte i ideologije poput Vahabizma, to je drugi par opanaka. Jer i u Islamu ima raznih pravaca i učenja. 
I što su se mnoge neuke i nepsimene budaletine navukle pa misle da ratuju za neki džihad. 

Gledam kako u Rusiji Putin uz pomoć ruskih muslimanskih vjerskih autoriteta pokušava da promovira ono što tamo nazivaju tradicionalnim ruskim Islamom i otvaraju Islamske univerzitete u kojima će se upravo takav Islam izučavati i pokušati promovirati i izvan granica Ruske federacije, ponajprije u bivšim republikama SSSRa u Srednjoj Aziji.

A hoće li se u tome uspjeti vidjet ćemo. A ako ne uspiju jedina alternativa je globalni vjerski rat.
naravno da nije, jedino se islam bavi ljudima koji uopce nisu pripadnici te religije I odreduje im sta je dozvoljeno a sta nije
ni jedna druga religija se ne bavi ljudima drugih religija ili ateista
cak oko 60% islamskog ucenja je u vezi toga
nemoj lupat o stvarima o kojim pojma nemas
prckov
prckov

Posts : 34033
2014-04-19


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 33 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by prckov Sun 17 Mar - 12:27

a evo ti sad malo tvojih marksista (u holandiji) sto ih ti I epi zovete liberalima



_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34033
2014-04-19


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 33 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by Sora Sun 17 Mar - 14:57

Eroo wrote:Događaj u Džamiji je za osudu i tu bi moago biti kraj mudrovanja na tu temu..
Ja kažem, osuđujem, ali razumijem zašto se dogodilo. Kad bi i političari razumjeli
onda bi zasigurno učinili nešto da se spriječe razlozi. Čini mi se da je australijski premijer
nešto slično izjavio. Ostali, pa i eu mlatimudani, se samo zgražavaju, skoro da ne kažu
"Nisam ja odavde".
Fino 
Osuditi treba ustase i razumjeti partizane kad ih smaknu 
Tocno tako

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 33 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by IL Risorto Sun 17 Mar - 15:03

Sora wrote:
Eroo wrote:Događaj u Džamiji je za osudu i tu bi moago biti kraj mudrovanja na tu temu..
Ja kažem, osuđujem, ali razumijem zašto se dogodilo. Kad bi i političari razumjeli
onda bi zasigurno učinili nešto da se spriječe razlozi. Čini mi se da je australijski premijer
nešto slično izjavio. Ostali, pa i eu mlatimudani, se samo zgražavaju, skoro da ne kažu
"Nisam ja odavde".
Fino 
Osuditi treba ustase i razumjeti partizane kad ih smaknu 
Tocno tako
Tu je izostanak suđenja glavni problem.To što su partizani napravili ustaškoj nejači,jednako je što su mladićevi antifašisti napravili islamskoj nejači u Srebrenici.Pobili sve odreda bez suda.
Ne kažem da među svim tim pobijenim nakon Bleiburga nije bilo ustaških zločinaca,ali bilo je puno više civila,isto tako kao i u Srebrenici.
Zašto imaš dvostruke kriterije ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11145
2015-07-23


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 33 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by immortal Sun 17 Mar - 15:07

RayMabus wrote:Sad će se posipat svi kad to ( antiislam ) lagano krene. Šta su muslimani mislili? Da će oni to radit tako kako su oni zamislili a drugi će šutit i trpit.
tako su im političarska govna dozvolila
immortal
immortal

Female
Posts : 23004
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 33 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 33 of 33 Previous  1 ... 18 ... 31, 32, 33

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum