ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tito rekao Joski: Najveca greska mi je sto sam

Go down

Tito rekao Joski: Najveca greska mi je sto sam Empty Tito rekao Joski: Najveca greska mi je sto sam

Post by Serbinho-3 6/3/2019, 19:20

Tito rekao Joski: Najveca greska mi je sto sam Imagejpeg


https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/3216405/titov-unuk-se-iznervirao-usred-emisije-pa-otkrio-evo-sta-mi-je-deda-priznao-u-ljubljani-a-onda-ispricao-gde-je-je-broz-zaista-sahranjen-zasto-nema-petokrake-na-grobu-zbog-cega-su-se-mnogi-plasili-jovanke
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Tito rekao Joski: Najveca greska mi je sto sam Empty Re: Tito rekao Joski: Najveca greska mi je sto sam

Post by vuksadinare 6/3/2019, 19:37

Opet hrvat i janez krivi...a pozitivci rankovic i spc...ovaj unuk je na liniji slobe bio.pa me nista ne cudi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Tito rekao Joski: Najveca greska mi je sto sam Empty Re: Tito rekao Joski: Najveca greska mi je sto sam

Post by Šandor Winnetou 6/3/2019, 19:41

Ko boli mauna za tim koljačem i njegovom kopiladi Suspect

_________________
Tito rekao Joski: Najveca greska mi je sto sam Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Tito rekao Joski: Najveca greska mi je sto sam Empty Re: Tito rekao Joski: Najveca greska mi je sto sam

Post by Guest 6/3/2019, 19:43

Dao vam "prestonicu", a sad kukumavčite i pregovarate sa sopstvenom pokrajinom. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tito rekao Joski: Najveca greska mi je sto sam Empty Re: Tito rekao Joski: Najveca greska mi je sto sam

Post by omni 6/3/2019, 20:01

Da je drug stari znao kakvu budaletinu i velikosrbina ce da iskoti....
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Tito rekao Joski: Najveca greska mi je sto sam Empty Re: Tito rekao Joski: Najveca greska mi je sto sam

Post by vuksadinare 6/3/2019, 20:56

omni wrote:Da je drug stari znao kakvu budaletinu i velikosrbina ce da iskoti....
:tu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Tito rekao Joski: Najveca greska mi je sto sam Empty Re: Tito rekao Joski: Najveca greska mi je sto sam

Post by Ringo10 7/3/2019, 13:53

Gledao sam par puta tog Joškicu na srpskim TV kanalima ... osebujan lik

E koje taj gluposti lupeta  ...

Eto baš njemu se djedica Tiiito povjeravao pred smrt ...

Tiiito umire, u zadnjim trzajima i samrtnome hropcu ali i u tim posljednjim sekundama njemu je Ustav iz 74 na pameti.

A gle čuda baš taj Ustav 74 je uzrok svih histerija i ludila velikosrpskih unitarista. 

E ljudi moji svakakve budaletine svakakve budalaštine lupetaju ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Tito rekao Joski: Najveca greska mi je sto sam Empty Re: Tito rekao Joski: Najveca greska mi je sto sam

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum