ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gastarbajterka se vraća kući: Evo šta mi se smučilo, šta mi je najviše falilo i koja je najveća greška u mom životu?

Go down

Gastarbajterka se vraća kući: Evo šta mi se smučilo, šta mi je najviše falilo i koja je najveća greška u mom životu? Empty Gastarbajterka se vraća kući: Evo šta mi se smučilo, šta mi je najviše falilo i koja je najveća greška u mom životu?

Post by Serbinho-3 Sun 26 Nov - 21:23

http://www.telegraf.rs/vesti/jugosfera/2914773-gastarbajterka-se-vraca-kuci-evo-sta-mi-se-smucilo-sta-mi-je-najvise-falilo-i-koja-je-najveca-greska-u-mom-zivotu
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Gastarbajterka se vraća kući: Evo šta mi se smučilo, šta mi je najviše falilo i koja je najveća greška u mom životu? Empty Re: Gastarbajterka se vraća kući: Evo šta mi se smučilo, šta mi je najviše falilo i koja je najveća greška u mom životu?

Post by Serbinho-3 Sun 26 Nov - 21:23

One iz Beograda se jos ne vraćaju, lumpuju po medijima :cleanteeth
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Gastarbajterka se vraća kući: Evo šta mi se smučilo, šta mi je najviše falilo i koja je najveća greška u mom životu? Empty Re: Gastarbajterka se vraća kući: Evo šta mi se smučilo, šta mi je najviše falilo i koja je najveća greška u mom životu?

Post by orion Sun 26 Nov - 21:30

A zašto ljudi odlaze raditi van, gastarbajtati, nego trbuhom za kruhom. Da je ovdje imala zadovoljavajući posao sa naknadom od koje može normalno živjeti ne bi ni odlazila.
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Gastarbajterka se vraća kući: Evo šta mi se smučilo, šta mi je najviše falilo i koja je najveća greška u mom životu? Empty Re: Gastarbajterka se vraća kući: Evo šta mi se smučilo, šta mi je najviše falilo i koja je najveća greška u mom životu?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum