ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 35 of 50 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 42 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 35 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 13/3/2019, 11:37

aben wrote:Velika je rozlika biti državofob i hrvatofob.
Jo o hrvatima nemun neko posebno mišljenje, svega nekoliko tehničkih predrasuda poput toga da su socijalisti i to je to. 
Obćenito vridi da ne homogenost bolja za kvalitetu života, i da je bolje da je razina odlučivanja ča niže, bolje je beograd nego beč, bolje zagreb nego beograd, bolje split nego zagreb....

da da nije govno nego se pas posro jelda hrvatu koji sebe ne smatraš hrvatom pa o hrvatima govoriš kao o nekim drugima. ono, nisam ja odavde šema. toksično i gadljivo.

ja sam odavno govorio ljudima u reali da hrvati nisu za imati svoju državu. grdo su me gledali i pitali me zašto tako mislim. odgovorih pa zato jer dati hrvatima državu je isti kurac kao dati kroničnom alkoholičaru da čuva punu bačvu vina.


Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 35 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 13/3/2019, 12:23

Gnječ wrote:
aben wrote:Velika je rozlika biti državofob i hrvatofob.
Jo o hrvatima nemun neko posebno mišljenje, svega nekoliko tehničkih predrasuda poput toga da su socijalisti i to je to. 
Obćenito vridi da ne homogenost bolja za kvalitetu života, i da je bolje da je razina odlučivanja ča niže, bolje je beograd nego beč, bolje zagreb nego beograd, bolje split nego zagreb....

da da nije govno nego se pas posro jelda hrvatu koji sebe ne smatraš hrvatom pa o hrvatima govoriš kao o nekim drugima. ono, nisam ja odavde šema. toksično i gadljivo.

ja sam odavno govorio ljudima u reali da hrvati nisu za imati svoju državu. grdo su me gledali i pitali me zašto tako mislim. odgovorih pa zato jer dati hrvatima državu je isti kurac kao dati kroničnom alkoholičaru da čuva punu bačvu vina.


Stvarno ne rozlikujeś hrvatofobiju od državofobije?
To je sukladno s bolešću kolektivizma. 

Jo hrvat jes i to me ne frmivo da govorin o hrvatima, zoč i bi?
Jo sun izdovle, kulturološki sun hrvat od glove do pete, ali to ne znoči da dilin sve  osobine s hrvatima. 

Hrvati i njihova država, 
gljedoj, njihova je država ono ča se more i očekivati od socijalistov. Ni više, ni manje. Reci mi, oka ti msliš da se hrvatima ne bi tribala dati država?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 35 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 13/3/2019, 12:47

aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:Velika je rozlika biti državofob i hrvatofob.
Jo o hrvatima nemun neko posebno mišljenje, svega nekoliko tehničkih predrasuda poput toga da su socijalisti i to je to. 
Obćenito vridi da ne homogenost bolja za kvalitetu života, i da je bolje da je razina odlučivanja ča niže, bolje je beograd nego beč, bolje zagreb nego beograd, bolje split nego zagreb....

da da nije govno nego se pas posro jelda hrvatu koji sebe ne smatraš hrvatom pa o hrvatima govoriš kao o nekim drugima. ono, nisam ja odavde šema. toksično i gadljivo.

ja sam odavno govorio ljudima u reali da hrvati nisu za imati svoju državu. grdo su me gledali i pitali me zašto tako mislim. odgovorih pa zato jer dati hrvatima državu je isti kurac kao dati kroničnom alkoholičaru da čuva punu bačvu vina.


Stvarno ne rozlikujeś hrvatofobiju od državofobije?
To je sukladno s bolešću kolektivizma. 

Jo hrvat jes i to me ne frmivo da govorin o hrvatima, zoč i bi?
Jo sun izdovle, kulturološki sun hrvat od glove do pete, ali to ne znoči da dilin sve  osobine s hrvatima. 

Hrvati i njihova država, 
gljedoj, njihova je država ono ča se more i očekivati od socijalistov. Ni više, ni manje. Reci mi, oka ti msliš da se hrvatima ne bi tribala dati država?

oka? oduvijek. hrvati su nesposobni za bilo šta osim za laganje, muljažu krađu destrukciju to im ide tu su virtuozi prije su imali škužu srbe i jugoslaviju pa su eto te njihove mane smatrali vrlinama jer ruše omraženu im jugoslaviju i druga Tita koji im je uzeo sve i slobodu i slobodu govora zabranio im je besplatno školovanje, zabranio im je besplatno zdravstvo, zabranio im je bolovanja nije im davao plaće radnici hrvati su robijali po raznim tvornicama oour-ima i sour-ima raznim siz-ovima ma stvarno je hrvatima u Tita bilo grozno. GRO-ZNO!!! sada kad su hrvati konačno svoji na svome i guštaju slobodu opet ne valja. sad im fali nikad prežaljena NDH i poglavnik Ante Pavelić uz crkvu u rvata koja je rvatima putokaz u bezdan samouništenja.

da idemo dalje kopati po povijesti došli bi do istine koja se vješto skriva a to je da hrvati kao narod uopće ne postoje niti su ikada postojali. to što se naziva hrvatima su ustvari hrpa divljih ratobornih plemena razbojnika koji se mrze međusobno čak se niti međusobom ne druže neprijateljski nastrojeni divlje horde plemena zla koje je vatikan pokupio lopatom stavio na jednu hrpu i naredio da se te divlje horde zovu hrvati. ne treba biti lumen za to otkriti jer je sve pred nosom danas kad gledaš kako se hrvati iz raznih plemena međusobno mrze jedino što ih uspije ujediniti je borba za novi plijen i grabež. jel sam dovoljno bio jasan ne da mi se s tobom divanit gadiš mi se zaista.

hrvatofobija i državofobija mržnja prema hrvatskoj državi je jedno te isto jer hrvatska država jesu hrvati. država su ljudi a ti kad mrziš državu ustvari mrziš  ljude. tako da prestani sa tvojim sofističkim sranjima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 35 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 13/3/2019, 13:43

Plitak, emotivan tekst jugoslovenskog nacionalista.

Nisi mogo znati kakovu će državu hrvati načiniti. Niko ni mogo znati ni granice, ni oće li biti konfederacije, ništa se ni znalo. Moglo se pretpostaviti na temelju ndh da će biti uredna, socijalistička i funkcijonalna, ali to je sve far feched.

Nisu ti jasni termini norod, nacija, država,  odričeš skupini ljudi pravo da se zovu kako želu, upo si u tu k
kolektivističku igru ko srbi, ne zun ča bi ti reko, snap out of it

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 35 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 13/3/2019, 13:46

aben wrote:Plitak, emotivan tekst jugoslovenskog nacionalista.

Nisi mogo znati kakovu će državu hrvati načiniti. Niko ni mogo znati ni granice, ni oće li biti konfederacije, ništa se ni znalo. Moglo se pretpostaviti na temelju ndh da će biti uredna, socijalistička i funkcijonalna, ali to je sve far feched.

Nisu ti jasni termini norod, nacija, država,  odričeš skupini ljudi pravo da se zovu kako želu, upo si u tu k
kolektivističku igru ko srbi, ne zun ča bi ti reko, snap out of it

ma ne seri.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 35 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 13/3/2019, 16:18

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 35 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 13/3/2019, 16:20

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 35 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 13/3/2019, 16:23

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 35 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 13/3/2019, 16:33

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 35 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 13/3/2019, 16:40

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 35 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 13/3/2019, 17:29


najsmiješniji abenov post mjeseca je bio kad je spržio lotku, moram to pronaći..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 35 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 13/3/2019, 18:00

tupa igla wrote:
najsmiješniji abenov post mjeseca je bio kad je spržio lotku, moram to pronaći..

ti baš obožavaš tvoju menažeriju trollova freakova sociopata i mentalno poremećenih pacijenata da ne nabrajam dalje dijagnoze čak su i zaštićena vrsta na forumu. samo daj otići će ti i ovo malo normalnih forumaša što je još ostalo....lotka? hadezenjarsko psihopatsko govno lik toliko toksičan da ga treba uskladištit na deponij za radioaktivni i ostali toksični otpad.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 35 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 13/3/2019, 18:21

Ki su normalni forumaši, gnječo?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 35 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 13/3/2019, 18:37

aben wrote:Ki su normalni forumaši, gnječo?

na ovom podforumu?

violator i night sky.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 35 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 13/3/2019, 18:53

A svukud?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 35 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 13/3/2019, 19:17

aben wrote:A svukud?

pa ne idem ja ko ti po svim podforumima. na ViP-u nitko nije normalan čak štoviše mnogi imaju ozbiljne i zabrinjavajuće psihijatrijske dijagnoze i mentalne devijacije i poremećaje koje zahtjevaju hitnu hospitalizaciju u neku psihijatrijsku kliniku i sanatorij.

tko je još normalan? hmmm...evo povremeno bacim oko na web kuhinju normalan je JimmieJohnsoon rado čitam njegove recepte i ono što skuha jednostavno i bez raznih pizdarija. ostale žene tamo nisu normalne te kuhaju kao da su na dvoru kraljice Elizabete.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 35 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka 13/3/2019, 19:27

Gnječ wrote:
mativka sa svjim anketiranjima forumaša jebote ko da radi za IPSOS agenciju za statistiku i online istraživanja...
:rofl :rofl :rofl :tu

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 35 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka 13/3/2019, 19:28

aben wrote:Ki su normalni forumaši, gnječo?
lol!

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 35 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka 13/3/2019, 19:31

aben wrote:
mativka, ti i ostali ča išću uređenu državu
Tebi je dobar ovaj nered?
Što kada ne bi imali državu?

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 35 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 13/3/2019, 20:13

Gnječ wrote:
aben wrote:A svukud?

pa ne idem ja ko ti po svim podforumima. na ViP-u nitko nije normalan čak štoviše mnogi imaju ozbiljne i zabrinjavajuće psihijatrijske dijagnoze i mentalne devijacije i poremećaje koje zahtjevaju hitnu hospitalizaciju u neku psihijatrijsku kliniku i sanatorij.

tko je još normalan? hmmm...evo povremeno bacim oko na web kuhinju normalan je JimmieJohnsoon rado čitam njegove recepte i ono što skuha  jednostavno i bez raznih pizdarija. ostale žene tamo nisu normalne te kuhaju kao da su na dvoru kraljice Elizabete.

znoči od celoga foruma, dvi srbkinje komunistice?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 35 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 13/3/2019, 20:22

mativka wrote:
aben wrote:
mativka, ti i ostali ča išću uređenu državu
Tebi je dobar ovaj nered?
Što kada ne bi imali državu?
ma un ni ozbiljan pa pišen bezveze;

riječ je o tomu da je meni uređena socijalna država sinonim za pakao,

recimo ko uređen logor smrti naprema neuređenom logoru smrti, razumiš. kad je nešto loše, bolje da je neuređenije, da se more dihati.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 35 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 35 of 50 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 42 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum