ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 36 of 50 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 36 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 13 Mar - 20:22

mativka wrote:
aben wrote:
mativka, ti i ostali ča išću uređenu državu
Tebi je dobar ovaj nered?
Što kada ne bi imali državu?
ma un ni ozbiljan pa pišen bezveze;

riječ je o tomu da je meni uređena socijalna država sinonim za pakao,

recimo ko uređen logor smrti naprema neuređenom logoru smrti, razumiš. kad je nešto loše, bolje da je neuređenije, da se more dihati.

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 36 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 13 Mar - 20:35

mativka wrote:
Gnječ wrote:
mativka sa svjim anketiranjima forumaša jebote ko da radi za IPSOS agenciju za statistiku i online istraživanja...
:rofl :rofl :rofl :tu
Denkverbot - Page 36 1523192931
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 36 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Wed 13 Mar - 21:54

aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
mativka, ti i ostali ča išću uređenu državu
Tebi je dobar ovaj nered?
Što kada ne bi imali državu?
ma un ni ozbiljan pa pišen bezveze;

riječ je o tomu da je meni uređena socijalna država sinonim za pakao,

recimo ko uređen logor smrti naprema neuređenom logoru smrti, razumiš. kad je nešto loše, bolje da je neuređenije, da se more dihati.
A to :)

Da,da...nešto kao šuma. Znaš da si u šumi, a kada si pored drveta onda si pored drveta i nisi u šumi :)

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 36 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Wed 13 Mar - 21:54

Rabarbara wrote:
mativka wrote:
Gnječ wrote:
mativka sa svjim anketiranjima forumaša jebote ko da radi za IPSOS agenciju za statistiku i online istraživanja...
:rofl :rofl :rofl :tu
Denkverbot - Page 36 1523192931
Ova mu je bila dobra, moram priznati :)

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 36 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 13 Mar - 22:12

mativka wrote:
Rabarbara wrote:
mativka wrote:
Gnječ wrote:
mativka sa svjim anketiranjima forumaša jebote ko da radi za IPSOS agenciju za statistiku i online istraživanja...
:rofl :rofl :rofl :tu
Denkverbot - Page 36 1523192931
Ova mu je bila dobra, moram priznati :)

pa nisam puno pogriješio. dobro sam te naciljao još davno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 36 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Wed 13 Mar - 22:14

Gnječ wrote:
mativka wrote:
Rabarbara wrote:
mativka wrote:
Gnječ wrote:
mativka sa svjim anketiranjima forumaša jebote ko da radi za IPSOS agenciju za statistiku i online istraživanja...
:rofl :rofl :rofl :tu
Denkverbot - Page 36 1523192931
Ova mu je bila dobra, moram priznati :)

pa nisam puno pogriješio. dobro sam te naciljao još davno.
Nisi,nisi:)
Ja to baš tako volim :)

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 36 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 13 Mar - 22:21

aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
mativka, ti i ostali ča išću uređenu državu
Tebi je dobar ovaj nered?
Što kada ne bi imali državu?
ma un ni ozbiljan pa pišen bezveze;

riječ je o tomu da je meni uređena socijalna država sinonim za pakao,

recimo ko uređen logor smrti naprema neuređenom logoru smrti, razumiš. kad je nešto loše, bolje da je neuređenije, da se more dihati.

ma rekoh psihopate vladaju svijetom zato je svijet totalni kaos i ovdje je na zemlji pravi pakao goreg pakla nema ni u zagrobnom životu. pakao je ovdje zahvaljujući milijunima abena i njegovih drugara psihopata sociopata. David Icke ih krivo naziva reptilianima što i nije toliko krivo jer su psihopate hladnokrvni emocionalno ko reptili. ja već odavno vodim pokret nazovimo psihopate psihopatama nazovimo ih pravim imenom jer dok se ne nazovu psihopate pravim imenom normalni ljudi neznaju protiv čega se bore i tko im cijeli život zagorčava i ugrožava. PSIHOPATE! kad znaš neprijatelja možeš ga uništiti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 36 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 13 Mar - 22:29

je ti srbski materinji, gnječ?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 36 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 13 Mar - 22:38

aben wrote:je ti srbski materinji, gnječ?

ne.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 36 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 13 Mar - 22:39

Gnječ wrote:
aben wrote:je ti srbski materinji, gnječ?

ne.

zoč meni odričeš ča pišin otički, a ti sun pišeš srbski?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 36 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 13 Mar - 22:52

ustaše na ViP-u su me stavili na ignore ne vide moje postove hahaha o jebenti boga ustaškoga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 36 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 13 Mar - 22:57

aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:je ti srbski materinji, gnječ?

ne.

zoč meni odričeš ča pišin otički, a ti sun pišeš srbski?

biži ća hudoba da ti ne zalipin dvi zidarske triske. ti pišeš otički jer mrziš hrvatsku državu i hrvate. ja pišem hrvatsko-srbski kako je učilo se u školama ovaj novokomponirani ustaški hrvatski novogovor neznam niti ga ne želim znati ni naučiti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 36 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 13 Mar - 23:31

aben? imaš ča li god kakovih cokastih pitanja i štupideca prije nego se odlogiram ili si angažiran na ViP-u?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 36 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Wed 13 Mar - 23:36


zoc se slovenski nije ucio..

abend u biti podrzava nacelo supsidijarnosti
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 36 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Thu 14 Mar - 0:03

kic wrote:
zoc se slovenski nije ucio..

abend  u biti podrzava nacelo supsidijarnosti

a nego šta je tko ti kaže da nije? slovenski se obavezno učio u osnovnoj školi i učilo se pismo ćirilica a mogao si izabrati i makedonski jezik ako si htio. mi smo tu spojeni sa slovencima pa nam je slovenski bio imperativ. uz to učio se i talijanski, engleski, njemački francuski i ruski jezik. nema labavo. ja sam još kasnije obavezno učio i latinski i grčki. nemogu tvrditi da znam sve te jezike perfektno jer  nemam s kime pričati pa se mot izgubio ali ti ostanu osnove gramatike itd. to ti je kao kad naučiš vozit bičikletu ili plivat. ne plivaš i ne voziš bičikletu 10 i više godina ali kad zajašeš bičikletu ili se hitiš u more odmah ti se vrati mot i počneš pedalirat.

vi ste prema onim školama od prije građanskog rata totalni luzeri ne kužite po kurca ništa škole vam  i edukacija ne funkcioniraju. izbacili ste iz lektire malog princa, ježevu kućicu, dnevnik Anne Frank itd...pa to je sacrilegio. znaš šta je sacrilegio? profanazione di cose sacre. kako se to kaže na rvacki? svetogrđe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 36 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Thu 14 Mar - 0:06

kic wrote:
zoc se slovenski nije ucio..

abend  u biti podrzava nacelo supsidijarnosti

moglo bi se i tako reći, ali nika nis naišo na radikalan oblik;

recimo konfederacija obćina. niža razina odlučivanja je uvika bolja, ali to ni jedini uvjet; još je potribno natjecanje otih obćina, niži porezi, niže stope kriminala, muhte skule, nepostojanje muhte skula...ako postoji mogućnost da obćina ukine javno zdravstvo i da sukladno tomu smanji porezno oterećenje, postoji mogućnost da će upravo to i učiniti.

dobar primjer takove konkurencije su daruvarske registacijske tablice.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 36 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Thu 14 Mar - 0:08

Gnječ wrote:
kic wrote:
zoc se slovenski nije ucio..

abend  u biti podrzava nacelo supsidijarnosti

a nego šta je tko ti kaže da nije? slovenski se obavezno učio u osnovnoj školi i učilo se pismo ćirilica a mogao si izabrati i makedonski jezik ako si htio. mi smo tu spojeni sa slovencima pa nam je slovenski bio imperativ. uz to učio se i talijanski, engleski, njemački francuski i ruski jezik. nema labavo. ja sam još kasnije obavezno učio i latinski i grčki. nemogu tvrditi da znam sve te jezike perfektno jer  nemam s kime pričati pa se mot izgubio ali ti ostanu osnove gramatike itd. to ti je kao kad naučiš vozit bičikletu ili plivat. ne plivaš i ne voziš bičikletu 10 i više godina ali kad zajašeš bičikletu ili se hitiš u more odmah ti se vrati mot i počneš pedalirat.

vi ste prema onim školama od prije građanskog rata totalni luzeri ne kužite po kurca ništa škole vam  i edukacija ne funkcioniraju. izbacili ste iz lektire malog princa, ježevu kućicu, dnevnik Anne Frank itd...pa to je sacrilegio. znaš šta je sacrilegio? profanazione di cose sacre. kako se to kaže na rvacki? svetogrđe.

znoš beštimati na 6 jezikov?

ako to ni dokaz koronične jugoslovenske misalokacije resursov, jo ne zun ča je.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 36 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Thu 14 Mar - 0:33

aben wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:
zoc se slovenski nije ucio..

abend  u biti podrzava nacelo supsidijarnosti

a nego šta je tko ti kaže da nije? slovenski se obavezno učio u osnovnoj školi i učilo se pismo ćirilica a mogao si izabrati i makedonski jezik ako si htio. mi smo tu spojeni sa slovencima pa nam je slovenski bio imperativ. uz to učio se i talijanski, engleski, njemački francuski i ruski jezik. nema labavo. ja sam još kasnije obavezno učio i latinski i grčki. nemogu tvrditi da znam sve te jezike perfektno jer  nemam s kime pričati pa se mot izgubio ali ti ostanu osnove gramatike itd. to ti je kao kad naučiš vozit bičikletu ili plivat. ne plivaš i ne voziš bičikletu 10 i više godina ali kad zajašeš bičikletu ili se hitiš u more odmah ti se vrati mot i počneš pedalirat.

vi ste prema onim školama od prije građanskog rata totalni luzeri ne kužite po kurca ništa škole vam  i edukacija ne funkcioniraju. izbacili ste iz lektire malog princa, ježevu kućicu, dnevnik Anne Frank itd...pa to je sacrilegio. znaš šta je sacrilegio? profanazione di cose sacre. kako se to kaže na rvacki? svetogrđe.

znoš beštimati na 6 jezikov?

ako to ni dokaz koronične jugoslovenske misalokacije resursov, jo ne zun ča je.

uglavnom da nije neki bed ma da su mi najljepše i najsočnije psovke talijanske i istrijanske. kad pravi istrijan počme kleti boga i mariju to je pjesma to traje to su cijele strofe psovki a ima i pun kurac refrena možeš slobodno pustit muziku i izgleda ti ko rap hip-hop muzika sa tekstom. ali vi tovari dalmatinski to ne kapite a da ne pričan o kontinentalnoj rvackoj. radi se o finesama naglascima pa sottovoce pa duplanje vokala itd a to kad je napisano onaj tko čita nezna točno izgovoriti. kao što rvatne neznaju točno izgovoriti i neznaju naglasak kad na teve izgovaraju imena istarskih gradića i sela. pa ja kad to slušam najrađe bi polio spikera ili u RL nekog đezbara ili slavonca ercegovca bosanca benzinom i užga ga i ne bi se ni popiša na njega da ga ugasim nego bi doda još benzine.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 36 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Thu 14 Mar - 14:23

Всем спасибо :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 36 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Thu 14 Mar - 15:41


samo kara mia!
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 36 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Thu 14 Mar - 19:39

aben wrote:je ti srbski materinji, gnječ?
Oh, Abende, otjerao si Gnječa?  Ti bodule srbofobni!snapoutofit 

Svi koji nisu učili novokomponirani hrvatski (ne ću  :P ) se vama skorojevićima (odnedavno Hrvatima) priviđaju kao Srbi. 

Ti si taman s prijelaza kad su se naši lingvisti trsili mijenjati sve što je iole podsjećalo na srpski. Hvala Bogu kasnije su se malo urazumili. 
Ali očito je i starohrvatski pravopis dovoljan da se ljude proziva i poziva.   :|


Istinabog, meni je svejedno jesam li Srpkinja, Hrvatica, Romkinja ili nešto drugo u bilo čijim očima. 
Za nacionalnu pripadnost nisam sama zaslužna, pa samim time nemam na što biti ponosna ili se sramiti tako da meni slobodno prikrpi srpski za materinji.  Sve ću ti priznat iz prve.  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 36 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 36 of 50 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum