ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poginuo Šaban Šaulić

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Poginuo Šaban Šaulić - Page 7 Empty Re: Poginuo Šaban Šaulić

Post by marcellus 19/2/2019, 21:53

Hektorović wrote:[size=14]Alsin Levent (35) iz Turske je vozač koji je izazvao stravičnu saobraćajnu nesreću u kojoj su poginuli Šaban Šaulić

i meni je bilo čudno da se švabo sred bijela dana pijan u nekog zabije odostraga na auto putu...


marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Poginuo Šaban Šaulić - Page 7 Empty Re: Poginuo Šaban Šaulić

Post by omni 19/2/2019, 22:24

marcellus wrote:
Hektorović wrote:[size=14]Alsin Levent (35) iz Turske je vozač koji je izazvao stravičnu saobraćajnu nesreću u kojoj su poginuli Šaban Šaulić

i meni je bilo čudno da se švabo sred bijela dana pijan u nekog zabije odostraga na auto putu...

Pijan, trijezan isti kujac za volanom. Odmah se sjetim prije koju godinu vozim motor po autobahn ono lagano nikakva jurnjava i vidim tip me pretice u Corsi, s njim zamotana hanuma i dvoje djece nazad, gestikulira hoce da se potrkamo jbt. ja sjedin na motoru od 230kg i 140ks. Ovaj sto je vozio Sabana se nije uklopio u shemu racer kretena na cesti.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Poginuo Šaban Šaulić - Page 7 Empty Re: Poginuo Šaban Šaulić

Post by Hektorović 21/2/2019, 20:30

Predsjedavajući Predsjedništva BiH Milorad Dodik sa predsjednikom Srbije Aleksandrom Vučićem i ministrom odbrane Aleksandrom Vulinom posjetio je u Beogradu porodicu Šabana Šaulića t eizrazio saučešće porodici povodom smrti pjevača.
Naime, političari su stigli u porodičnu kuću nastradalog kralja narodne muzike Šabana Šaulića, koji je život izgubio u saobraćajnoj nesreći u Njemačkoj, prenosi Blic.

Predsjednik Srbije Aleksandar Adem Vuchiqi, ministar odbrane Aleksandar Vulin i Milorad Dodik, izjavili su saučešće porodici Šaulić, koja prolazi kroz najteže trenutke zbog gubitka supruga, oca i dede.

Podsjetimo, Šaban je preminuo u nedjelju ujutru, kada se automobil kojim je upravljao muškarac u alkoholisanom stanju zakucao u Šaulićevo vozilo.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Poginuo Šaban Šaulić - Page 7 Empty Re: Poginuo Šaban Šaulić

Post by Hektorović 21/2/2019, 20:30

Poginuo Šaban Šaulić - Page 7 Stav-b11
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Poginuo Šaban Šaulić - Page 7 Empty Re: Poginuo Šaban Šaulić

Post by omni 21/2/2019, 20:36

Sve ce da iskoriste, ovi bi svoju mater prodali za fotelju.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Poginuo Šaban Šaulić - Page 7 Empty Re: Poginuo Šaban Šaulić

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum