ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 33 of 50 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Thu 4 Apr - 15:44

Roland Deschain wrote:
Popišali smo se po vama u vašem dvorištu, pokazali vam koliko ste mali kad vas dobijemo s pol snage, bez naprezanja. Grizi se od muke, samo ti je to preostalo. Pustit ćemo Loksi i Osijeku, a vas još jednom naguzit za kraj sezone.
Ahahahhah...kakvo šamaranje jadnika.
:facepalm :facepalm :facepalm

Ti zbilja trebaš potražiti pomoć jer količina mržnje koja se nakupila te počinje lagano gristi.
O kakvom pišanju ti pričaš? Jeli netko iz Hajduka pričao da će vas razbiti, da nemate što tražiti na Poljudu, jeli netko omalovažavao? Jeli netko tu na forumu to pisao? Trener Hajduka je rekao da nitko na Poljudu nije favorit, da su šanse 50-50 i to je sama utakmica pokazala. Došli ste u punom sastavu, igrali su najbolji igrači i ništa niste odigrali, iako su neki pričali o nekakvom razbijanju Hajduka.
S toga,tragikomične su tvoje priče o nekom pišanju. Pokušat ću ti objasniti što je pišanje (iako znam da si preglup pa nećeš razumiti).
Primjerice 2017-e godine kad je vaš golmančić bubnuo ovo:

Poručujem društvu iz Splita da će i dalje čekati na pobjedu. Još otprilike toliko, još deset godina! A nakon toga još deset.... - zaključio je Livaković.
Pa su mu se Vlašič i ekipa jako brzo popišali i posrali u ta šporka i smrdljiva usta.  Basketball

Ili pak svojedobno kad je Mikić svašta pričao ("bili bi sretni da izgube 1:0), pa je on ne samo izgubio, nego je Bartolović s njim pomeo Maksimirski travnjak:


lol!
To je pišanje po pojedincima idiote glupi, a ne ovo što ti, mrzitelj svega južno od svetog roka, pričaš.

Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader Thu 4 Apr - 15:51

kingkong7 wrote:poslat ce ti izvadak bankovnog racuna na kojem ima 10 milijuna eura, ali eto treba mu jos samo 100kn da ga odblokiraju i odmah ce ti duplo vratit.

to je meni prosli tjedan slao


:D
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-16

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull Thu 4 Apr - 16:23

idioti opet skreću s bitnoga na uspomene i sličice iz prošlosti.
istina, nekada je hajduk bio suparnik s kojim je svaka utakmica bila neizvjesna, imao je igračku kvalitetu, struku i bio je dobro vođen klub.
istina je kako hajduk danas nije niti sjena nekadašnjeg hajduka jer nema niti igračku kvalitetu (čast pojedincima tipa vlašić, palaversa, bradarić, ali vlašić više nije u hajduku, a ova dvojica poletaraca se tek trebaju isprofilirati i dokazati) niti ima sređenu struku niti je dobro vođen.
sve se svodi na improvizaciju i lutanje u lovu na neki rezultat sa vrlo malo sistemskog rada i gotovo bez koordinacije.
o tome najbolje govore rezultati hajduka, a ponešto i klupski almanah u kojem se može vidjeti veća fluktuacija trener i igrača nego u nekom građevinskom poduzeću. 

kad se to javno kaže onda idioti počinju s epitetima o mrziteljima i samozavaravajućim bajkama temeljenim na nekadašnjem ugledu i slavi hajduka. 
za oporavak hajduka treba dobar plan, sposobna uprava, kapital i puno rada.
ništa od toga hajduk danas nema: nema plan, sposobni bježe od hajduka kao vrag od tamjana, klub jedva preživljava prodajući upravo one koji bi uz ostanak barem nekoliko sezona mogli podići hajduk, a rad se svodi na medijsku harangu svih onih koji misle drukčije od likova iz našeg hajduka koji vuku konce.
na žalost, još se ne vide pomaci koji bi okrijepili nadu u oporavak hajduka.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo Thu 4 Apr - 17:02

Najprije smo ih iskarali, a onda smo se popišali po njima. Basketball

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-09


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Thu 4 Apr - 17:03

sat2 wrote:
fridrih_niche wrote:Šteta šta mu nije plasira lakat u onu priglupu facu...
A govna su danas nosila plavi dres i ukrali su bar 2-3 metra kod postavljanja živog zida...
;)
Hajduk Split - Page 33 56157689_440560593363368_6704275375884599296_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.fzag2-1
:facepalm I tebe.
Staviš sliku u trenutku kad golman namišta živi zid i ponosno vadiš metar, umisto da malo razmisliš zašto je niche napisao to što je napisao, pa staviš sliku u trenutku izvođenja slobodnjaka. Da ti pomognem:

Hajduk Split - Page 33 File

Ostalo je na tebi... Vadi metar.  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull Thu 4 Apr - 18:59

idiote, poanta je u tome gdje je sudac sprejem označio "njegovih" 9 metara.
poslije se pravio mutav pa nije inzistirao na tih 11-12 metara koje je zabilježio.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Fri 5 Apr - 1:24

sitting_bull wrote:ono što tovare sada najviše boli jeste što ih je dinamo nadvladao i u jedinoj stvari u koju su se uzdali: ćvrstini i žestini u duelima.

točno je kako je hajduk prvih 10-tak minuta bio čvršći, ali kad su dečki u plavom vidjeli kakav je sudački kriterij i prilagodili se tome kriteriju vidjela se razlika u igračkoj klasi, taktici i fizičkoj spremi.

točno je da hajduk ovo proljeće igra bolje nego jesenas, ali to niti izbliza nije dovoljno za približiti se dinamu. još samo rijeka ostaje kao momčad koja protiv dinama koliko toliko može ravnopravno igrati, a tu istinu pokazuje i tablica.

nije tu Oreščanin kriv jer on iz materijala koji ima izvlači jako puno. Problem je što jedan jairo u hajduku jeste najbolji igrač, ali nije igrač koji pravi razliku i sam odlučuje utakmice, a ostali su još slabiji.

proces stvaranja momčadi je u hajduku nekoliko puta prolongiran na uštrb rezultata, a onda nije bilo niti jednog niti drugog.

na žalost i ovo proljeće se ganja rezultat, a još nitko ne zna kako će izgledati ekipa za iduću sezonu jer ugovor ističe tudoru, ivanovskom, blaževiću, Vojkoviću i fomitschovu, vučur je za ovu godinu izgubljen, posavcu ističe posudba, a u zadnju godinu ugovora ući će duka, ljubić, lopez, ismajli, juranović, jurić, kalik, hamza, jradi, teklić i jairo te palaversa koji će u city!

Od svih njih redovno nastupaju posavec, juranović, ismajli, jairo, hamza kad je zdrav i lopez, što je više od pola momčadi. tko će sve te igrače zamijeniti, tko će produljiti i tko se već sprema ovo i iduće ljeto napustiti hajduk pitanje je bez odgovora.

ozbiljan klub bi već sada trebao znati kakva mu je igračka križaljka za ovu i iduću sezonu. u hajduku je sada prioritet Europa i sve se baca na rezultat od kojeg dobit može biti kratkoročna, a šteta dugoročna. osim nešto bolje igre ovog proljeća neke druge promjene ne vidim. tko zna, možda nas marin brbljić sve iznenadi?
sve stoji...ali ima jedan problem..brbic..on nije bas darezljiv..i skrt je na novcaniku...mada prica o visim dometima...sa takvim stilom najvise ce stetiti upravo orescaninu...koji zna da mu trebaju bar dva,tri kvalitetna pojacanja bez kojeg ne moze graditi ozbiljniji rezultat..a to znaci među prva tri u sljedecoj sezoni plus da se nesto napravi i u europi...zato velim...pokraj brbica ne mozes razmisljati dugorocnije sto se tice igrackog kadra
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Fri 5 Apr - 1:27

sitting_bull wrote:idioti opet skreću s bitnoga na uspomene i sličice iz prošlosti.
istina, nekada je hajduk bio suparnik s kojim je svaka utakmica bila neizvjesna, imao je igračku kvalitetu, struku i bio je dobro vođen klub.
istina je kako hajduk danas nije niti sjena nekadašnjeg hajduka jer nema niti igračku kvalitetu (čast pojedincima tipa vlašić, palaversa, bradarić, ali vlašić više nije u hajduku, a ova dvojica poletaraca se tek trebaju isprofilirati i dokazati) niti ima sređenu struku niti je dobro vođen.
sve se svodi na improvizaciju i lutanje u lovu na neki rezultat sa vrlo malo sistemskog rada i gotovo bez koordinacije.
o tome najbolje govore rezultati hajduka, a ponešto i klupski almanah u kojem se može vidjeti veća fluktuacija trener i igrača nego u nekom građevinskom poduzeću. 

kad se to javno kaže onda idioti počinju s epitetima o mrziteljima i samozavaravajućim bajkama temeljenim na nekadašnjem ugledu i slavi hajduka. 
za oporavak hajduka treba dobar plan, sposobna uprava, kapital i puno rada.
ništa od toga hajduk danas nema: nema plan, sposobni bježe od hajduka kao vrag od tamjana, klub jedva preživljava prodajući upravo one koji bi uz ostanak barem nekoliko sezona mogli podići hajduk, a rad se svodi na medijsku harangu svih onih koji misle drukčije od likova iz našeg hajduka koji vuku konce.
na žalost, još se ne vide pomaci koji bi okrijepili nadu u oporavak hajduka.
najveci problem je ceste promjene u upravi..pitanje je koliko ce ostati i ova garnitura danas u upravi...danas je logicno da si u nogometu rob rezultata kao i svagdje drugdje..rezultat donosi novac,stabilnost uprave,navijace na tribinama i dugorocnije planove
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo Sun 7 Apr - 6:57

Sve karte za derbi san rasproda
Gledatelja je bilo dvajsšest iljada i dvista
Zapalila stadion naša je Torcida
Platija san kaznu i sad neman ništa
 
Kako to? Kako to? Kako to?
 
Svaku japanku i jogurt san masno naplaćiva
Da san postotak svima pa i Vlaji
Kupija san penzionere i Jeffa iz Brazila
Opet kredit triba, daj ne zajebaji
 
Kako to? Kako to? Kako to?
 
Obrana mi je jeziva, u napadu je strašno
Trave posli Ultre ima slabo il nikako
Trofeja zadnjih godina rubrika je "prazno"
U omladinskon pogonu igramo pikado
 
Kako to? Kako to? Kako to?
 
Dovea san livog beka pored tri liva beka
Golman mi je slabiji, napadači rupe najveće
Stoperi su smeće ali nove se još čeka
Svi oće Dinamove igrače a moje niko neće
 
Kako to? Kako to? Kako to?
 
Jel moguće da... Da neko me sabotira?
Cili život moj
I protiv mene lobira
Cili život moj
Netko me sabotira
 
Možda je Mamić
Možda su suci
Možda UEFA
Netko me sabotira...


Ovo je inače napisao i objavio jedan navijač Hajduka. Ne treba spominjati kako je sekta dočekala njegovu obradu Vojka.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-09


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sun 7 Apr - 7:30

boze vojko v
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Sun 7 Apr - 15:49

A gdje su "hajduci"? Nestali s foruma. Da su danas pobijedili već bi 5 stranica ovdje ispisale, samo one 2 dalmatinske forumske  jocolor jocolor. Jebiga, Europa je sve dalje, valjda smišljaju opravdanja i traže krivca po Zagrebu za još jednu u nizu propalih sezona.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sun 7 Apr - 16:51

Hajduk- Osijek 0:0

Pljuvanje može početi...  :D Vidim Inicijativa na nogama, a nakon serije pobjeda su pisali: koga boli k za ovu sezonu kad je već izgubljena.  lol!
Koja nakupina govana... 

Osijek, kao i oni smradovi prije njih parkirali autobus, a Hajduk nema kvalitetu u ofenzivi za to probiti. Možda šaka jada iz Rijeke bude tila igrati...  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sun 7 Apr - 16:54

Roland Deschain wrote:Sve karte za derbi san rasproda
Gledatelja je bilo dvajsšest iljada i dvista
Zapalila stadion naša je Torcida
Platija san kaznu i sad neman ništa
 
Kako to? Kako to? Kako to?
 
Svaku japanku i jogurt san masno naplaćiva
Da san postotak svima pa i Vlaji
Kupija san penzionere i Jeffa iz Brazila
Opet kredit triba, daj ne zajebaji
 
Kako to? Kako to? Kako to?
 
Obrana mi je jeziva, u napadu je strašno
Trave posli Ultre ima slabo il nikako
Trofeja zadnjih godina rubrika je "prazno"
U omladinskon pogonu igramo pikado
 
Kako to? Kako to? Kako to?
 
Dovea san livog beka pored tri liva beka
Golman mi je slabiji, napadači rupe najveće
Stoperi su smeće ali nove se još čeka
Svi oće Dinamove igrače a moje niko neće
 
Kako to? Kako to? Kako to?
 
Jel moguće da... Da neko me sabotira?
Cili život moj
I protiv mene lobira
Cili život moj
Netko me sabotira
 
Možda je Mamić
Možda su suci
Možda UEFA
Netko me sabotira...


Ovo je inače napisao i objavio jedan navijač Hajduka. Ne treba spominjati kako je sekta dočekala njegovu obradu Vojka.
:rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl

Nevjerojatno glup...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sun 7 Apr - 17:14

Zeko wrote:A gdje su "hajduci"? Nestali s foruma. Da su danas pobijedili već bi 5 stranica ovdje ispisale, samo one 2 dalmatinske forumske  jocolor jocolor. Jebiga, Europa je sve dalje, valjda smišljaju opravdanja i traže krivca po Zagrebu za još jednu u nizu propalih sezona.

nichea sam vidio prije sat vremena da čaga na mr.vain u parku


vjerojatno se opet napusio
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull Sun 7 Apr - 18:37

sitting_bull wrote:
sitting_bull wrote:u travnju će se sve znati.
tada u pet kola za redom hajduk igra sa svima koji su sada ispred njega:
- dinamo u splitu
- Osijek u splitu
- lokomotiva u zagrebu
- rijeka u splitu
- gorica u gorici.
kao što sam i najavio: počinje rasplet.

razlika je što je sada gorica šesta.
rezultati hajduka:

- dinamo u splitu - 0 bodova
- Osijek u splitu - 1 bod
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Mon 8 Apr - 0:48

klasika...jedan poraz..i onda kriza....sumnja na trenera...onda otkaz i tako ukrug...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Mon 8 Apr - 0:50

...tu nema se sto razmisljat...dva,tri kvalitetna pojacanja...otvoriti novcanik sto cisto sumnjam kod brbica...da ej moguce...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 8 Apr - 2:18

Roland Deschain wrote:Sve karte za derbi san rasproda
Gledatelja je bilo dvajsšest iljada i dvista
Zapalila stadion naša je Torcida
Platija san kaznu i sad neman ništa
 
Kako to? Kako to? Kako to?
 
Svaku japanku i jogurt san masno naplaćiva
Da san postotak svima pa i Vlaji
Kupija san penzionere i Jeffa iz Brazila
Opet kredit triba, daj ne zajebaji
 
Kako to? Kako to? Kako to?
 
Obrana mi je jeziva, u napadu je strašno
Trave posli Ultre ima slabo il nikako
Trofeja zadnjih godina rubrika je "prazno"
U omladinskon pogonu igramo pikado
 
Kako to? Kako to? Kako to?
 
Dovea san livog beka pored tri liva beka
Golman mi je slabiji, napadači rupe najveće
Stoperi su smeće ali nove se još čeka
Svi oće Dinamove igrače a moje niko neće
 
Kako to? Kako to? Kako to?
 
Jel moguće da... Da neko me sabotira?
Cili život moj
I protiv mene lobira
Cili život moj
Netko me sabotira
 
Možda je Mamić
Možda su suci
Možda UEFA
Netko me sabotira...


Ovo je inače napisao i objavio jedan navijač Hajduka. Ne treba spominjati kako je sekta dočekala njegovu obradu Vojka.



hahaha, koje pišanje u usta kromanjoncima... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Mon 8 Apr - 3:03

benji perasovic..'hitno trebamo pojacanja ali ne ovisi o meni' jocolor
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo Mon 8 Apr - 3:13

Andreas Goldberger wrote:Hajduk- Osijek 0:0

Pljuvanje može početi...  :D Vidim Inicijativa na nogama, a nakon serije pobjeda su pisali: koga boli k za ovu sezonu kad je već izgubljena.  lol!
Koja nakupina govana... 

Osijek, kao i oni smradovi prije njih parkirali autobus, a Hajduk nema kvalitetu u ofenzivi za to probiti. Možda šaka jada iz Rijeke bude tila igrati...  lol!
Hahaha...kakav glupan, to je strašno. Osvoje 1 bod u dvije domaće utakmice, bez ijedne stvorene šanse i onda lupeta gluposti. Jedina istina je da nemate kvalitetu za nešto više. Pusti Rijeku, igrate još jednom s Rudešom i Istrom, tu ćete pokazati kvalitetu. Bože dragi, kakvo šamaranje glupka na početku tjedna.


Last edited by Roland Deschain on Mon 8 Apr - 3:14; edited 1 time in total (Reason for editing : O)
Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-09


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 8 Apr - 3:39

Serbia Strong wrote:



hahaha, koje pišanje u usta kromanjoncima... Basketball
Vikend koji je upravo izmaknuo smo vidili samo jedno pišanje, a to je ono suca Đorđića na smiješan mali klubić koji se s svojim smiješnim navijačima bavi svime samo ne svojim klubom...  Basketball ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 33 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 33 of 50 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum