Lokacija: : zagreb

Post by Guest 4/4/2019, 00:47

Hajduk je pokaza malo, Dinamo ništa. Potvrdilo se da na Poljudu nema favorita.
Jedna greška je odlučila utakmicu.

I ovaj puta treba pohvaliti suca. Nakon dugo, dugo vremena jedan sudac koji se držao kriterija, bez kardinalnih grešaka. Ja mu skidam kapu. Nije tu bitno jeli neki prekršaj bio ili ne, nego njegov kriterij kojeg se držao.
Ako ćemo realno, puštao je mušku igru i nije svirao neke prekršaje, ali nije svirao ne samo jednoj momčadi, nego nije svirao ni Dinamu ni Hajduku. 2 minute prije spornog slučaja s Caktašem, budimo realni, nije svirao prekršaj nad Olmom, a onda ni na nad Caktašem koji je izgubio živce i napravio zasluženi crveni. Nema opravdanja za Miju jer se sudac držao kriterija.

Jedan od rijetkih derbija koji je sudac odsudio dobro i o treba reći, kao što se priča kad bude na štetu Hajduka.

Btw. jasno je što nedostaje momčadi Hajduka. Nema napadača i to treba riješiti kad gledamo prema sljedećoj sezoni!
avatar
Guest
Guest

Post by Tominjo 4/4/2019, 06:54

Last edited by Roland Deschain on 4/4/2019, 06:54; edited 1 time in total (Reason for editing : N)
Tominjo
Tominjo

2018-11-10

Post by vuksadinare 4/4/2019, 08:18

Roland Deschain wrote:Glupane, Dinamo je došao po pobjedu. Limitirao vas je na jalov posjed i rutinski dobio. Vi nebi dali gol do sutra, nama da je trebalo još, zabili bi ga. Sudac da je sudio kako treba podijelio bi vam par kartona u prvih 20 minuta, baš me zanima kako bi onda igrali. Jedino u ovakvom mesarenju ste imali neke šanse. Lopez i Caktaš bi izletili do poluvrrmena da je bilo pošteno suđenje.
dinamo je kvalitetetniji od hajduka i to nije sporno...hajduk je odigrao onoliko koliko moze u ovom trenutku...samo i ti si malo dvolican...sjecam se da si opravdavao musku igru slavena belupa tj cvrstu sa faulovima..a sad kritiziras hajdukove igrace kad je u pitanju dinamo...te na jedan nacin govoris da hajduk nije trebao igrati cvrsto protiv dinama i da bi onda bilo drugacije...dakle demantiras se..kritiziras u redu opravdani sto hajdukovci kukaju na musku igru slavena na noz a istovremeno to zamjeras hajduku..jos nesto..hajduku fale evidentno jedan do dva iskusna i kvalitetna igraca...da bi koliko toliko mogli parirati dinamu...to je pitanje za upravu...sa ovakvim kadrom mozemo igrati protiv 80% lige ali za pobjedit dinamo ili igrati neku ulogu u europi trebaju dobra pojacanja da bi bilo to to
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08

Post by vuksadinare 4/4/2019, 08:26

jos jedna primjedba..evidentno je da su dinamovi igraci fizicki jaci od hajdukovih...tj cvrsci...pitanje sto se radi po tom pitanju...previse su mi neki igraci hajduka ajmo reci stakljasti..znam neko ce reci..majka priroda..sve pet..ali postoji i teretana...majku mu...da se nabije fizicka masa...sam mavrovic je priznao nakon dvoboja sa lewisom..da je izgubio od njega zbog fizikalije jer su od ovog bili tezi udarci i da jede bifteke..koje je trebao i on jesti...ne mos samo ribu ili povrce jesti...
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

Post by Tominjo 4/4/2019, 08:33

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

2018-11-10

Post by vuksadinare 4/4/2019, 08:43

Roland Deschain wrote:Jedno je muška igra, a drugo prljava igra, miješaš kruške i jabuke, očito ne kužiš razliku, tu sudac mora napraviti rez. Za kopačku u leđa Kadzioru Lopez nije dobio ni žuti, za slično je Rukavina bio dobio crveni protiv Austrije. Namjerni ulazak Caktaša u prvom poluvremenu Šunjiću u koljeno dok je na podu opet ni žuti, Ismajli starta podignutim džonom na Olma, ni faul nije svirao ko ni za ono čišćenje Gavrana s leđa nije dao žuti. Simuliranje Tudora isto nije dao žuti. Sve je to prvo poluvrijeme. S druge strane Theu je dao odmah žuti za lagano povlačenje i faul na 16 metara.
kaj da ste protiv skota igrali...sudac je imao neke pogreske ali je u konacnici ok sudio...ja sam gledao snimku st mirrena i celtica pa tu je trebalo pet crvenih pasti ali sudac nije ih davao vec s eislo dalje i tek jedan prigovor celticovih igraca je bio...dinamo je kvalitetniji od hajduka...i to nije sporno...vec sam to rekao...e sad da je bilo oo ono ali nije..evidentno je da hajduku je falilo u ovoj utakmici određen kvalitet na nekim pozicijama..i kako rekoh to je stvar trenera i uprave da to uoce ako zele u nekim stvarima parirat dinamu ili igrat aktivniju ulogu u europi..

:rofl :rofl :rofl
Tako je, trebao je podiliti par crvena kartona igračima Hajduka u stilu Brune Marića, onda bi to bilo to. Osudio bi kako inače sudi u HNL-u.  lol!
Zato jadnici i kmečite na suđenje kad dođe Europa, jer su vama nenormalne stvari postale normalne.  Basketball
Lakat u glavu Bradariću prvo poluvrime je po tom tvom kriteriju onda samo za Respect?  :roflrofl :roflrofl :roflrofl

Btw. to da ste vi došli po pobjedu i odigrali koliko vam treba, rutinski prodaji tom svom dileru iz zege kvarta. Da je Lopez pogodija ono u zadnjim minutama što je bilo lakše zabiti nego promašiti kurac bi odnili pobjedu. Apsolutno niste ništa pokazali (i ja do sad nisam pogleda utakmicu di ste vi ovako loše odigrali protiv Hajduka), da ste toliko bolji koliko ste se kurčili (što navijači, što sama momčad s trenerom) razbili bi Hajduk ako ne rezultatom, onda bar igrom.
avatar
Guest
Guest

Post by vuksadinare 4/4/2019, 09:45

Roland Deschain wrote:Što trener? Siks je igrao s igračima koje ima, kompletna ekipa mu je bila. Nije na njemu da dovodi igrače, nego upravi. Ovo je Hakdukov maksimum.
ovo je hajdukov maksimum protiv dinama..u hnl-u...i vjerojatno protiv neke ozbiljnije momcadi u europi..to ne moze se osporiti..hajduku fale dva,tri kvalitetna igraca u sve tri linije...u svakoj po jedan da bi bila ozbiljna momcad koja konkurira za vrh i za sto bolji rezultat u europi...i to je stvar uprave a cisto sumnjam da ce orescaninu po tom pitanju izaci u susret eventualno sa mozda ejdnim kvalitetnim pojacanjem pogotovo sto je sad predsjednik stedljivi brbic...nisam optimist u svezi uprave...i brbica...a ti pravo pojacanje ne mozes dovesti ako ne odrijesis kesu...ne znam...ako i izborimo europu da zadrze ovu momcad bar vecinu na okupu nece biti tu nekog velikog rezultata...bez pojacanja...tko toga nijesvjestan u klubu a sumnjam da nisu svjesni onda je lazar sto s etice nogometnog znanja...mislim da ako ova utakmica nije otvorila oci u svezi toga onda jebiga
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

Post by Zeko 4/4/2019, 11:02

Andreas Goldberger wrote:

Glupa forumska  jocolor , pa mi smo hajdučić šrd razbili i rezultatom i igrom. Jedino u čemu ste bili bolji jest činjenica da ste se nas dobro izmesarili. Kaj se suca tiče, katastrofalnije odsuđenu utakmicu između Hajduka i Dinama ja u životu nisam vidio. Da je sudac štitio nogomet ta bi utakmica bila prekinuta negdje oko 60. minute, jer hajdučić ne bi imao dovoljno igrača za nastavak utakmice.

Post by Tominjo 4/4/2019, 11:04

Glupane, u tri utakmice ove sezone, ne da niste gol zabili nego niste priliku stvorili s tim da smo igrali u drugoj brzini. A ti i dalje sanjaj kako ste imali neke šanse. Radi takvih glupana ko ti nikad ni nećete dalje od trećeg mjesta i ispadanja iz Europe do Gospe.

Post by Guest 4/4/2019, 13:57

Tupko, smrdljiva izdrkotina, selektivno izvlači situacije kako njemu paše i tu kmeči o nekakvom navlačenju za Hajduk.  :facepalm

12. minuta Olmo se baca na loptu, zagradi je tijelom i rukama, ne dopušta razvijanje kontre. Batinić samo sudi igranje rukom, ne daje žuti karton.
22. minuta Gojak vuče Hamzu sa leđa za dres 3-4 metra, zaustavlja kontru, nema kartona.
30. minuta Gavranović se leđa udara Ismajlija po nogama i podapinje, nema kartona
33. minuta Hamza prelazi Gavranovića, gdje ga ovaj nakon toga udara po nogama, bez ikakve namjere da dođe do lopte, nema kartona
44. minuta Gojak uvaljuje lakat Bradariću u glavu, ne da nema kartona, nego nema ni prekršaja.

Sve je to prvo poluvrime.  Basketball

Kao što sam rekao,nije svirao dosta prekršaja,ali držao je taj svoj kriterij. Nije imao neujednačen, kao nekad neki suci, a školski primjer je ona utakmica finala kupa na Maksimiru kad je onaj čelavi smrad dilija crvene kartone hajdukovcima, a na brutalne prekršaje Dinama (zna dobro Nikola Kalinić) nije obrača pažnju.
avatar
Guest
Guest

Post by Tominjo 4/4/2019, 15:28

Ništa novog od tebe, samo dokazuješ da si se kompletirao kao idiot prve klase. Od sveg što si nabrojao jedino je Gojak za povlačenje zaslužio žuti ali to bolesni idiot ne može shvatiti pa nema smisla trošiti sekundu na tebe.
Popišali smo se po vama u vašem dvorištu, pokazali vam koliko ste mali kad vas dobijemo s pol snage, bez naprezanja. Grizi se od muke, samo ti je to preostalo. Pustit ćemo Loksi i Osijeku, a vas još jednom naguzit za kraj sezone.
Ahahahhah...kakvo šamaranje jadnika.

Tominjo
Tominjo

2018-11-10

Post by Zeko 4/4/2019, 15:53

Davno sam ja njima ovdje napisao da im ulazak u Europu ovisi isključivo o Dinamu i njegovom pristupu ovim utakmicama do kraja. Ako Osijek i Lokomotiva dobiju Dinamo oni neće Europu vidjeti, pogotovo kaj ni Rijeka baš nema nekog razloga ginuti protiv Osijeka i Lokomotive. Pa nek onda kmeče cijelu iduću sezonu. A ona druga dalmatinska forumska  jocolor je nedavno tu napisao kak' se Dinamo raspada.

Zeko
Zeko

Male
2015-08-26

Age : 64

Post by sat2 4/4/2019, 16:16

fridrih_niche wrote:Šteta šta mu nije plasira lakat u onu priglupu facu...
A govna su danas nosila plavi dres i ukrali su bar 2-3 metra kod postavljanja živog zida...

Post by sitting_bull 4/4/2019, 16:28

ono što tovare sada najviše boli jeste što ih je dinamo nadvladao i u jedinoj stvari u koju su se uzdali: ćvrstini i žestini u duelima.

točno je kako je hajduk prvih 10-tak minuta bio čvršći, ali kad su dečki u plavom vidjeli kakav je sudački kriterij i prilagodili se tome kriteriju vidjela se razlika u igračkoj klasi, taktici i fizičkoj spremi.

točno je da hajduk ovo proljeće igra bolje nego jesenas, ali to niti izbliza nije dovoljno za približiti se dinamu. još samo rijeka ostaje kao momčad koja protiv dinama koliko toliko može ravnopravno igrati, a tu istinu pokazuje i tablica.

nije tu Oreščanin kriv jer on iz materijala koji ima izvlači jako puno. Problem je što jedan jairo u hajduku jeste najbolji igrač, ali nije igrač koji pravi razliku i sam odlučuje utakmice, a ostali su još slabiji.

proces stvaranja momčadi je u hajduku nekoliko puta prolongiran na uštrb rezultata, a onda nije bilo niti jednog niti drugog.

na žalost i ovo proljeće se ganja rezultat, a još nitko ne zna kako će izgledati ekipa za iduću sezonu jer ugovor ističe tudoru, ivanovskom, blaževiću, Vojkoviću i fomitschovu, vučur je za ovu godinu izgubljen, posavcu ističe posudba, a u zadnju godinu ugovora ući će duka, ljubić, lopez, ismajli, juranović, jurić, kalik, hamza, jradi, teklić i jairo te palaversa koji će u city!

Od svih njih redovno nastupaju posavec, juranović, ismajli, jairo, hamza kad je zdrav i lopez, što je više od pola momčadi. tko će sve te igrače zamijeniti, tko će produljiti i tko se već sprema ovo i iduće ljeto napustiti hajduk pitanje je bez odgovora.

ozbiljan klub bi već sada trebao znati kakva mu je igračka križaljka za ovu i iduću sezonu. u hajduku je sada prioritet Europa i sve se baca na rezultat od kojeg dobit može biti kratkoročna, a šteta dugoročna. osim nešto bolje igre ovog proljeća neke druge promjene ne vidim. tko zna, možda nas marin brbljić sve iznenadi?

Male
2015-09-28

Post by sitting_bull 4/4/2019, 16:40

sitting_bull wrote:u travnju će se sve znati.

:facepalm :facepalm :facepalm

Ti zbilja trebaš potražiti pomoć jer količina mržnje koja se nakupila te počinje lagano gristi.
O kakvom pišanju ti pričaš? Jeli netko iz Hajduka pričao da će vas razbiti, da nemate što tražiti na Poljudu, jeli netko omalovažavao? Jeli netko tu na forumu to pisao? Trener Hajduka je rekao da nitko na Poljudu nije favorit, da su šanse 50-50 i to je sama utakmica pokazala. Došli ste u punom sastavu, igrali su najbolji igrači i ništa niste odigrali, iako su neki pričali o nekakvom razbijanju Hajduka.
S toga,tragikomične su tvoje priče o nekom pišanju. Pokušat ću ti objasniti što je pišanje (iako znam da si preglup pa nećeš razumiti).
Primjerice 2017-e godine kad je vaš golmančić bubnuo ovo:

Poručujem društvu iz Splita da će i dalje čekati na pobjedu. Još otprilike toliko, još deset godina! A nakon toga još deset.... - zaključio je Livaković.
Pa su mu se Vlašič i ekipa jako brzo popišali i posrali u ta šporka i smrdljiva usta.  Basketball

Ili pak svojedobno kad je Mikić svašta pričao ("bili bi sretni da izgube 1:0), pa je on ne samo izgubio, nego je Bartolović s njim pomeo Maksimirski travnjak: