ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 18/2/2019, 08:19

skripar wrote:gol je čist ko suza
..cist nema spora...ali s obzirom na ovu stetnu odluku hajduk je trebao hravbrije i muski uci u utakmicu..pa rijeci pola igraca iz prve postave nije igralo...ovo je bila nikad bolja prilika hajduku da konacno pobjedi na rujevici i definitivno uhvati prikljucak za europu...realno rijeka ima vise razloga da zali sto nisu ubrali tri boda..vise izglednih prilika..hajduk gotovo pa nije imao ni jednu cistu priliku osim kad su postigli onaj ponisteni gol...

vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by skripar 18/2/2019, 12:30

čak i da je priznat taj gol teško da bi hajduk to obranio
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 18/2/2019, 12:39

skripar wrote:čak i da je priznat taj gol teško da bi hajduk to obranio
a vjerojatno...obrana bas ne ulijeva sigurnost..opet problemi kao i protiv osijeka..kad protivnik stisne i uše u momentum dr'z ne da'j..golman spasava..a jos vise problem rijeka nije igrala u najjacem sastavu nego im je falilo nekoliko igraca...ovaj put bez obzira na bod...slabije su odigrali nego cak i protiv osijeka...gdje su imali nesto sansi...a i neku igru...apsolutno orescanin moze biti zadovoljan bodom i moze prosvjedovati protiv gola koji je ponisten..ali sve drugo...nije bilo na zadovoljavajucoj razini osim posavca...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 18/2/2019, 13:03

skripar wrote:čak i da je priznat taj gol teško da bi hajduk to obranio
Majko mila...
Izjava dostojna postolja za GKK trofej...
:(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by skripar 18/2/2019, 13:05

idi odlogiraj se opet si se napušio i neznaš šta pišeš
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by skripar 18/2/2019, 13:06

da je priznat gol rijeka bi dodala gas i preokrenula rezultat, ovako je bolje ispalo za hajduk
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 18/2/2019, 13:07

Jeben te blesava, ne bi obranija vodstvo od 1:0, a uspija je obranit svoj gol pri rezultatu 0:0...
Šta, Rijeci nije bilo napeto zabit gol, jer nisu gubili 1:0?
Odlogiraj se...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by skripar 18/2/2019, 13:10

fridrih_niche wrote:Jeben te blesava, ne bi obranija vodstvo od 1:0, a uspija je obranit svoj gol pri rezultatu 0:0...
Šta, Rijeci nije bilo napeto zabit gol, jer nisu gubili 1:0?
Odlogiraj se...
;)
pa teže je probit protivnika na 0:0 nego kad gubiš jer kad gubiš ideš na sve ili ništa nema više kalkulacija

ti si igrao nogomet(doduše mali) trebao bi se razumit u to

kažem trebao ali očito da se ne razumiješ
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 18/2/2019, 13:11

Nisu htjeli riskirati na 0-0,a još gore bi bilo da je 2-0...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 8 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 8 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 8 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by skripar 18/2/2019, 13:12

niče je laik
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 18/2/2019, 13:21

Ima još jedna gora situacija od vodstva 2-0,a to je kada isključe igrača protivniku e onda si tek najebao jer kreće totalna galvanizacija...a ne dao bog da vodiš 2-0 i protivnik ima igrača manje,tada te ništa spasiti ne može...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 8 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 8 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 8 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by skripar 18/2/2019, 13:23

ja mislim da je najgora stvar u nogometu kad pobjediš prvu utakmicu 4:0, uzvrat garantirano gubiš 6:1
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 18/2/2019, 13:30

Cijela obitelj Filipović sudjeluje u projektu otkupa!


Hajduk Split - Page 8 20190215_183910

Često kažemo da su članovi Hajduka dio najveće obitelji – navijačke. Kako izgleda kada su svi članovi jedne obitelji ujedno i članovi Hajduka i donatori u projektu otkupa dionica, pitali smo baš jednu takvu obitelj. Otac, Bojan Filipović, tajnik Društva prijatelja Hajduka Makarska, njegova supruga Tanja i dva sina ispričali su nam kako su postali donatori i što im to znači.

Kada ste se uključili i zašto?

Bojan: Uključio sam se odmah na FESB-u, nakon prezentacije cijelog projekta jer iskreno vjerujem da je to način na koji možemo sačuvati klub od neželjenih situacija poput prepuštanja na milost i nemilost političkoj opciji koja je u datom momentu na vlasti u Gradu Splitu koji bi onda kadrovirali ljude u Nadzorni odbor ili prodaje kluba nekom pojedincu ili grupaciji, koji bi bez dionica u vlasništvu udruge navijača mogao s klubom upravljati na način koji ne bi bio poželjan navijačima Hajduka, tj. koji ne bi bio u skladu s vrijednostima za koje se zalažemo.

Tanja: Uključila sam se naknadno, prvo s donacijom na ime starijeg sina, a poslije i još jednim nalogom na svoje ime, jer sam htjela i ja dati svoj doprinos navijačkom otkupu dionica, posebno kad sam vidjela koliko je to mom suprugu bitno.

Jeste sudjelovali u ranijim akcijama otkupa?

Bojan: Uplatili smo i 1.911 kn u projektu Ili jesmo ili nismo, a stavili smo na dres ime starijeg sina Nike, a ja sam i prilikom pretvorbe kluba 2008. u š.d.d. kupio simbolično jednu dionicu.

Tanja: Kupili smo svi i majice s natpisom DPH Makarska od kojih je prihod išao za otkup dionica.

Koja je reakcija najmlađih, što to njima znači?

Bojan: Stariji sin koji ima devet godina već zna da je njegovo ime na dresu, a naravno kupili smo dres koji će uskoro ići u okvir i na zid jer ga je skoro prerastao, dok mlađi sin za sada jedino prepoznaje grb Hajduka i dvije, tri hajdučke pjesme. Maksimum što od njega dobijem je par stihova “Zbog jedne ljubavi” i skandiranje Hajduk, Hajduk kad gledamo utakmice na TV-u. No, stariji već sad oko Božića sam pita kad će dobiti člansku, tu već ima svijest oko važnosti članstva, a s vremenom će postati svjesniji i važnosti “navijačkog kluba” i projekta za otkup dionica.

Odlučili ste se za mjesečne donacije? Jeli to lakši način?

Bojan: Mjesečne donacije su mi jednostavnije i prihvatljivije, jer ove iznose koje doniramo u ime nas četvero tako lakše podnosimo. Dvije donacije idu s mog računa, a dvije s Tanjinog, tako da u masi drugih računa prođu i ovi.

Što vas motivira i motivirate li vi druge da se priključe?

Bojan: Mene motivira želja za klubom sviju nas, želja da Hajduk ostane poseban, kako mu mnogi tepaju s razlogom, da ostane uvijek klub koji je na jedinstven način povezan sa svojim navijačima, a kroz stjecanje dionica od strane navijačke udruge Naš Hajduk klub će ostati i formalno dio nas i mi ćemo i formalno biti dio njega. Druge pokušavam motivirati tako da im ispričam upravo ovo što sam rekao u svojim odgovorima, da im prenesem svoja razmišljanja i eventualno pojasnim neke stvari koje im nisu dovoljno poznate oko samog načina stjecanja dionica i projekta Za sva vrimena.

Tanja: Mene motivira Bojanova volja i trud za svim ovim i preko njega sam postala svjesna cijelog projekta navijačkog kluba.

Imate li neku poruku za one koji se još nisu priključili?

Bojan: Svi koji dijele našu želju da Hajduk ostane zaštićen od neželjenih pojava koje su moguće obzirom je Hajduk športsko dioničko društvo, trebaju dati i svoj osobni doprinos da se ta želja i ostvari. Nemojmo misliti da će nam netko imaginaran kupiti i pokloniti dionice. Ako želimo naš klub, onda moramo preuzeti odgovornost i svojim djelima raditi na tome da Hajduk ostane klub sviju nas, a trenutno je najveća garancija tome otplata kupljenih dionica. Zato krenimo svi od sebe i uključimo se svojim donacijama i tako dajmo dio sebe u toj borbi da Hajduk i formalno bude jedno tijelo sa svojim navijačima.

http://www.nashajduk.hr/novosti/cijela-obitelj-filipovic-sudjeluje-u-projektu-otkupa/

:tu :tu :tu
Svaka čast!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 18/2/2019, 13:38

skripar wrote:čak i da je priznat taj gol teško da bi hajduk to obranio
to ne mozemo znati...ali me vise brine sto su protivnici u ova tri kola previse prilika stvorili pred hajdukovim golom...i smusenost nekad obrane...ne moze nas posavec uvijek spasavati...igra nije bila na razini prve dvije utakmice...premalo igre a previse ziherasenja...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 18/2/2019, 13:48

Svaka čast Bojan. Imaš jednu dionicu hajdučića šrd. Isto k'o i ja.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 18/2/2019, 14:02

fridrih_niche wrote:Jeben te blesava, ne bi obranija vodstvo od 1:0, a uspija je obranit svoj gol pri rezultatu 0:0...
Šta, Rijeci nije bilo napeto zabit gol, jer nisu gubili 1:0?
Odlogiraj se...
;)


Škripar se vjerojatno zabunija...2:0 je opasno, a 1:0 je zapravo idealan rezultat, neka pita Operlea...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 18/2/2019, 14:21

jasambrend wrote:
fridrih_niche wrote:Jeben te blesava, ne bi obranija vodstvo od 1:0, a uspija je obranit svoj gol pri rezultatu 0:0...
Šta, Rijeci nije bilo napeto zabit gol, jer nisu gubili 1:0?
Odlogiraj se...
;)


Škripar se vjerojatno zabunija...2:0 je opasno, a 1:0 je zapravo idealan rezultat, neka pita Operlea...
Tako je!
Operw je davno utvrdija da je 1:0 savršen rezultat i slazen se s tom konstatacijom!
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by skripar 18/2/2019, 14:26

jebeno je i 1:0, nit smiješ zabit za 2:0 nit smiješ primit gol a puno je bilo vremena do kraja
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo 18/2/2019, 15:05

Kad sudac u 10. minuti dosudi krivi aut to znači da je Hajduku izbio 3 boda, jer da je dosudio pravo aut Hajduk bi zabio gol, a nebi ga primio do kraja utakmice. To je karikirano razmišljanje prosječnog navijača ajduka.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo 18/2/2019, 15:07

Zeko wrote:Svaka čast Bojan. Imaš jednu dionicu hajdučića šrd. Isto k'o i ja.
Još jedan prozirni trik NH za žicanje love od svog stada.
Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 18/2/2019, 15:14

Roland Deschain wrote:Kad sudac u 10. minuti dosudi krivi aut to znači da je Hajduku izbio 3 boda, jer da je dosudio pravo aut Hajduk bi zabio gol, a nebi ga primio do kraja utakmice. To je karikirano razmišljanje prosječnog navijača ajduka.
ipak nije isto ponistiti regularni gol koji je to bio ili aut..brkas loncice...ovo ej ipak tezak previd ili namjera...sad je svejedno...ali rekoh van toga..problem je sto hajduk nije stvarao nakon toga neke prilike...sve se pretvorilo u ziher igru...plus opet slaba obrana...zao mi ej ako je ikad u poslejdnjih nekoliko gdoina hajduk imao priliku dobiti rijeku to je ovaj put..jer je rijeka bila poprilicno oslabljena...nije im igralo nekoliko igraca iz prvog sastava zbog ozljeda...i ovaj put moze se dati minus treneru orescaninu..bila je ovo idealna prilika da s ehajduk doista priblizi tom cetvrtom mjestu a smanji podobro i zaostatak za trecim
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum