ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 29 of 50 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 39 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 14/3/2019, 23:23

Sudac je nebitan...
:D

Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 15/3/2019, 09:27

fridrih_niche wrote:Sudac je nebitan ...
: D
Brbicu se mili sjediti u dvije fotelje...nije lud napustit onu drugu ziher...u hajduka ne mos danas znati hoces li docekati sutra u predsjednickoj fotelji ovako bar ima onu rezervnu di ce se vratiti...cirkus show must go on :)
https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split-zupanija/clanak/id/593603/novi-predsjednik-hajduka-na-istaknutoj-je-duznosti-i-u-svom-malom-mistu-brbic-jos-ne-znam-hocu-li-dati-ostavku
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 15/3/2019, 09:35

vuksadinare wrote:
fridrih_niche wrote:Sudac je nebitan ...
: D
Brbicu se mili sjediti u dvije fotelje...nije lud napustit onu drugu ziher...u hajduka ne mos danas znati hoces li docekati sutra u predsjednickoj fotelji ovako bar ima onu rezervnu di ce se vratiti...cirkus show must go on :)
https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split-zupanija/clanak/id/593603/novi-predsjednik-hajduka-na-istaknutoj-je-duznosti-i-u-svom-malom-mistu-brbic-jos-ne-znam-hocu-li-dati-ostavku
tek zasjeo a vec zapelo... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 15/3/2019, 10:05

vuksadinare wrote:
vuksadinare wrote:
fridrih_niche wrote:Sudac je nebitan ...
: D
Brbicu se mili sjediti u dvije fotelje...nije lud napustit onu drugu ziher...u hajduka ne mos danas znati hoces li docekati sutra u predsjednickoj fotelji ovako bar ima onu rezervnu di ce se vratiti...cirkus show must go on :)
https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split-zupanija/clanak/id/593603/novi-predsjednik-hajduka-na-istaknutoj-je-duznosti-i-u-svom-malom-mistu-brbic-jos-ne-znam-hocu-li-dati-ostavku
tek zasjeo a vec zapelo... :D
Benji Perasović:'Marine nije zgodno da imas dvije funkcije i jos polticku a mi imamo parolu politika nece u nasu butigu.Mozda da das ostavku tamo u Tucepima

Marin:Kh..kh...znam sta oces reci ali ko mi garantira da cu izdurat mandat u hajduka

Benji Perasovic:A sto ja znam.Nisam prorok.Nama treba u klubu neko 24 sata i da 24 sata dise hajducki

Marin:'pa disem ja nece klub patiti sta iman posla i u Tucepima.Ja disem hajducki 24 sata a ne mogu obecat da cu raditi 24 sata za klub,meni tribaju garancije od cetri godine

Benji Perasovic:ne znam marine ne znam..morat cu konzultirat se sa udrugom nas hajduk pa kako oni recu..ovo nije dobro sa tim politika ulazi u klub i nipodistava sve ono sto smo se zalagali.Ako ne mozes reci opet cemo trazit novog predsjednika...ako treba sutra cemo opet raspisat natjecaj..ali politicar ne moze na celo kluba..odluci se

Marin:kh..kh...ne znan...draga mi je fotelja u hajduka ali ova druga mi je sigurna...ako necete...ok ja dajem ostavku mozete opet traziti predsjednika...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 16/3/2019, 10:18

Hajduk Split - Page 29 54258015_489556714910836_298430201925206016_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent-lht6-1
:rofl :rofl :rofl haha
Nek netko idiotu objasni da je sramota što koristi ženin profil s društvene mreže za izbacivanja svojih bljuvotina, laži i kleveta, a ne to što je profil blokiran.  lol!
Idiot, sam je kriv što mu je ženu blokiralo, malo i ona što ti daje da piše priko njezinog profila. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 16/3/2019, 10:24

Prestani davat tom idiotu prostor...
Nebitan je i marginalan...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 16/3/2019, 10:59

znaci, nema nista od kave
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 16/3/2019, 11:35

fridrih_niche wrote:Prestani davat tom idiotu prostor...
Nebitan je i marginalan...
;)
Niche, ne pizdi.
Završija sam s gledanjem Seinfelda (ponovno), moram se nečemu smijati.  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 16/3/2019, 12:35

Andreas Goldberger wrote:
fridrih_niche wrote:Prestani davat tom idiotu prostor...
Nebitan je i marginalan...
;)
Niche, ne pizdi.
Završija sam s gledanjem Seinfelda (ponovno), moram se nečemu smijati.  :D

Seinfeld!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 16/3/2019, 12:36

kingkong7 wrote:znaci, nema nista od kave

Koja kava?
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 16/3/2019, 18:55

Andreas Goldberger wrote:
\"Verbal Kint wrote:
Hajduk Split - Page 29 52967877_371149503724164_7054969424222093312_n.png?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent-lhr3-1

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 16/3/2019, 18:56

nisam pratio valjda je isti lik
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 16/3/2019, 19:12

Hahahah nema njemu kave da da...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/3/2019, 00:00

kingkong7 wrote:nisam pratio valjda je isti lik
A, nije isti lik. To mu je frend, kako Jastog kaže "tata-mata za pravna pitanja".  :rofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/3/2019, 07:17

Andreas Goldberger wrote:
kingkong7 wrote:nisam pratio valjda je isti lik
A, nije isti lik. To mu je frend, kako Jastog kaže "tata-mata za pravna pitanja".  :rofl

Tata-Mata za pravna pitanja!
:^O

Al njemu je Soup Nazi reka:
“No coffee for you!”
:p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/3/2019, 10:24

Hajduk Split - Page 29 54437361_1428218063981768_8252522596881399808_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent-lht6-1

"RADOST ŽIVOTA ... 12.000 gledatelja na utakmici šestoplasiranog i posljednjeg, u ligi u kojoj je prosjek 2.000 gledatelja bez Hajduka. Nije li to sjaj u tami? Pjesma cijelu utakmicu. Nije li to smisao navijanja? Papelitosi kao u Argentini, zastave visoko uzdignute, baklje i dimne. Nije li to uzbuđenje i životna radost? Stotine djece u trenirkama Hajduka na tartan stazi, tisuće djece na tribini s roditeljima. Nije li to smisao života? Nije li to radost života koju Hrvatska treba? Nije li to najsigurnije mjesto, gdje roditelj dovodi svoju djecu da punim plućima dišu život?

Nije li Hrvatska liga i nogometni savez sve suprotno? Ubijanje radosti i života u navijačima, u djeci. Kažnjavanje do iznemoglosti. Katastrofalno suđenje čak i na juniorskim utakmicama. Očajni tereni. Osuđeni kriminalci na vlasti. Čak i kalendar natjecanja kontra hrvatskih klubova. Ne bi li normalan savez iskoristio tu životnu radost s Poljuda u svrhu popularizacije nogometa? Tužno je da bilo koji savez ovakve slike smatra svojim porazom. I nastoji ih ubiti. Ne zaslužuje li Hajduk kakvu nagradu za uspješnu promociju radosti života, sigurnosti, bolje Hrvatske? Ne bi li normalni mediji i urednici trebali promovirati isto? Ne bi li država trebala ovaj sjaj u tami visoko izdignuti kao životnu radost u zemlji gdje 59 žena biva ubijeno u 5 godina, a navijači su problem koji nikad nikoga nisu ubili? Nad njima se vrši represija protuustavnim mjerama dok pravi nasilnici šetaju slobodni zbog slabih zakona.

I uz sve to, u Splitu ne tinja nego gori ta baklja radosti života, borbe za ono što je na isti takav način pokrenuto prije 108 godina, iz ljubavi i dišpeta. I tek je počelo jer će trajati vječno. Dovoljno je vidjeti tartan stazu i tribinu, neka nova dica sanjaju iste snove, neka nova dica žive taj život. Punim plućima. Život radosti. Život ljubavi. Kontra mraku, kontra sili.

_______________________

Ponovit ću opet: HNL bez HAJDUKA nema ama baš nikakvog smisla...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo 17/3/2019, 17:15

Hahahaha....kakvi redikuli. Treba Hajduku dodijeliti naslov prvaka i jedno 10 milja eura jer su pobacali papiriće po terenu.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 17/3/2019, 20:01

Meni samo nije jasno zašto mi igramo za hajdučić, a oni navijaju za Benficu? Pobijedili smo im i Rijeku i Osijek, evo sada i Goricu. Na kraju budu ušli u Europu ni krivi ni dužni i opet nas budu tamo osramotili. Baš bez veze igramo.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6698
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 18/3/2019, 09:29

[NASTAVLJA SE DOMINACIJA]


Na Poljudu je opet bilo više gledatelja nego na svim ostalim utakmicama kola zajedno.


Hajduk - Rudeš, 11.239 gledatelja (1023 na dječjoj tribini)

Inter - Istra, 360
Lokomotiva - Slaven Belupo, 430
Gorica - Dinamo, 4257
Rijeka - Osijek, 4347

Ukupno: 9394 gledatelja

Gledanije utakmice od Hajduk - Rudeš u ovoj sezoni bile su samo Hajduk - Dinamo (21.472) i Hajduk - Lokomotiva (17.308).


U svih pet najgledanijih prvenstvenih utakmica ove sezone sudjelovao je Hajduk, a tek jedna (Dinamo - Hajduk, 11.064) nije odigrana na Poljudu

________________________________________

Zaista, HNL bez HAJDUKA nema ama baš nikakvog smisla!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 18/3/2019, 13:39

fridrih_niche wrote:Prestani davat tom idiotu prostor...
Nebitan je i marginalan...
;)
ha, ha, ha!
sad je razjašnjeno kako idioti niche i amper imaju komentar na gotovo svaki upis onih koje su kao stavili na ignore!
jedan drugog upozoravaju pa se sami i izdaju.
ha ha ha!
zato i jesu idioti.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 18/3/2019, 13:45

Andreas Goldberger wrote:Hajduk Split - Page 29 54437361_1428218063981768_8252522596881399808_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent-lht6-1

"RADOST ŽIVOTA ... 12.000 gledatelja na utakmici šestoplasiranog i posljednjeg, u ligi u kojoj je prosjek 2.000 gledatelja bez Hajduka. Nije li to sjaj u tami? Pjesma cijelu utakmicu. Nije li to smisao navijanja? Papelitosi kao u Argentini, zastave visoko uzdignute, baklje i dimne. Nije li to uzbuđenje i životna radost? Stotine djece u trenirkama Hajduka na tartan stazi, tisuće djece na tribini s roditeljima. Nije li to smisao života? Nije li to radost života koju Hrvatska treba? Nije li to najsigurnije mjesto, gdje roditelj dovodi svoju djecu da punim plućima dišu život?

Nije li Hrvatska liga i nogometni savez sve suprotno? Ubijanje radosti i života u navijačima, u djeci. Kažnjavanje do iznemoglosti. Katastrofalno suđenje čak i na juniorskim utakmicama. Očajni tereni. Osuđeni kriminalci na vlasti. Čak i kalendar natjecanja kontra hrvatskih klubova. Ne bi li normalan savez iskoristio tu životnu radost s Poljuda u svrhu popularizacije nogometa? Tužno je da bilo koji savez ovakve slike smatra svojim porazom. I nastoji ih ubiti. Ne zaslužuje li Hajduk kakvu nagradu za uspješnu promociju radosti života, sigurnosti, bolje Hrvatske? Ne bi li normalni mediji i urednici trebali promovirati isto? Ne bi li država trebala ovaj sjaj u tami visoko izdignuti kao životnu radost u zemlji gdje 59 žena biva ubijeno u 5 godina, a navijači su problem koji nikad nikoga nisu ubili? Nad njima se vrši represija protuustavnim mjerama dok pravi nasilnici šetaju slobodni zbog slabih zakona.

I uz sve to, u Splitu ne tinja nego gori ta baklja radosti života, borbe za ono što je na isti takav način pokrenuto prije 108 godina, iz ljubavi i dišpeta. I tek je počelo jer će trajati vječno. Dovoljno je vidjeti tartan stazu i tribinu, neka nova dica sanjaju iste snove, neka nova dica žive taj život. Punim plućima. Život radosti. Život ljubavi. Kontra mraku, kontra sili.

_______________________

Ponovit ću opet: HNL bez HAJDUKA nema ama baš nikakvog smisla...
Kad nemas rezultata,trofeja..napravi cirkus,slet...bolje ista nego nista
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 29 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 29 of 50 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 39 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum