ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit Empty Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit

Post by v_vlado 26/10/2015, 10:25

http://www.index.hr/vijesti/clanak/index-otkriva-osudjeni-pedofil-od-varazdina-dobio-gradiliste-prvi-na-listi-za-braniteljski-kredit/851588.aspx

nemrem vjerovat,pa to su sve časni ljudo koji su nam stvorili državu
Invalid sa 40% i skupi se na računu 1 milion kuna,a za nagradu gratis gradilište
i opet može po starom djecu silovat,,,,,
normalno biće mu olakotna okolnost što je branitelj i zato što blaža kazna da se nebi naljutio ili koja udruga uvrijedila jer su takvi temelj države....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit Empty Re: Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit

Post by L'âme 26/10/2015, 10:43

So, pedofil je branitelj. Pedofil je i otac,brat,muz,profesor,zubar,drvodjelac...
Najvlazniji su snovi dok se sanja oskrvnjivanje DR-a..ovako ili onako..
Otuzno i pateticno..:-S

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit Empty Re: Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit

Post by L'âme 26/10/2015, 10:44

Uostalom,tko je tamo na vlasti.hns?
Obrati se organima lokalne vlasti i Ministarstvu..:)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit Empty Re: Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit

Post by Tony Soprano 26/10/2015, 10:47

Nakon što je policija u četvrtak objavila fotografije muškarca koji je nasrnuo na djevojčicu (9) u liftu u Novom Zagrebu, telefoni im nisu prestajali zvoniti.
Brojni građani javljali su se s korisnim informacijama koje su, na kraju, dovele do njegova uhićenja u četvrtak u njegovu domu u Sisku. Prijavio ga je i netko iz uže obitelji. Nakon obrade u policijskoj postaji kazneno su ga prijavili za bludne radnje nad djetetom mlađim od 15 godina. Riječ je o 23-godišnjem mladiću koji je, tijekom policijskog ispitivanja, dijelom surađivao s istražiteljima.

Nije negirao da je snimljen na kamerama

Kako doznajemo, mladić nije negirao da je on na snimkama s nadzorne kamere, no tvrdio je da nije počinio kazneno djelo za koje ga terete, odnosno da nije grlio i ljubio djevojčicu.
- Sjetio sam se da sam ga vidio kako prolazi u toj jakni i kapi. U njima se fotografirao i za svoj profil na Facebooku. Ima i specifično lice te držanje koje sam odmah prepoznao - rekao nam je jedan od čitatelja koji je svoja saznanja dojavio i policiji.
Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit Slika-400x600-20150206-20150215190843-2b5296fe8f3cb46fd28dff707a0305a524sata

Aktivist u SDP-u

Osumnjičeni mladić je, kažu njegovi poznanici, soboslikar koji je posljednje tri godine aktivno sudjelovao u radu sisačkog SDP-a. Dijelio je letke i skupljao potpise, no nije bio punopravni član.
- Tu obitelj poznajem dugo. Njegova majka je članica SDP-a, no on nikad nije bio član stranke - rekla je gradonačelnica Siska iz redova SDP-a Kristina Baniček. Ona na jednoj od fotografija pozira s njim te s premijerom Milanovićem i bivšom županicom sisačko-moslavačkom Marinom Lovrić Merzel. Fotografija na kojoj pozira s premijerom i bivšom županicom snimljena je u srpnju 2013. godine, a na njoj osumnjičenik nosi iskaznicu “redar”. U rujnu iste godine fotografirao se i na nekom stranačkom skupu. Tada je nosio majicu s logom stranke.
Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit Slika-504x335-20150206-20150215190913-5547c042a517395f92d27e581f2592a724sata
- Fotografiranje s građanima je dio mojeg posla te ne vidim ništa loše u tome - rekla je sisačka gradonačelnica i dodala kako najoštrije osuđuje sve seksualne prijestupnike.

Djevojku nikad nije imao, bio je tih i povučen

Djevojku navodno nikad nije imao. Nikad im nije znao prići. Volio je društvo, no bio je povučen i tih, tvrde nam prijatelji osumnjičenog mladića iz Siska.
Iako je završio srednju školu, priželjkivao je karijeru u IT-u.
- Normalan, mlad i vrijedan dečko. Volim raditi i uživati u prirodi, šetati se - tako se je opisivao u društvu.
Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit Slika-504x335-20150206-20150215190903-5921c1381452c123eddb127b80c0ca5d24sata
Njegovi susjedi kažu da njegov otac radi u udruzi slijepih te da mu majka radi u domu umirovljenika. Ima i starijeg brata. Nitko od njih jučer nije otvarao vrata njihova stana.
- Ne znam samo kako to nitko od nas nije vidio. Ovo je jako odvratan osjećaj kad znaš čovjeka te si s njim sjedio i pio kavu. Nikad mi ne bi palo napamet da bi počinio nešto ovakvo. Sva sreća da ga je policija uhvatila - kaže jedan poznanik.

Djevojčicu napao u liftu

Kobnog dana, 22. siječnja, bio je u posjetu baki u jednom naselju u Novom Zagrebu. I ranije je, pričaju poznanici, znao otići sam u Zagreb, pa ih to nije previše začudilo.
Oko 16 sati na parkiralištu ispred nebodera ugledao je djevojčicu koja se vraćala iz škole i krenuo za njom. Prvo je za njom utrčao u ulaz, a potom ju je slijedio i u lift. Čim su se vrata lifta zatvorila, počeo joj se približavati, a potom i nasrnuo na nju pokušavajući je zagrliti i poljubiti. Prestrašena curica počela je vrištati i zapomagati, nakon čega je pritisnuo broj 1, izletio na 1. katu i pobjegao.
Kako nam je ispričao predstavnik suvlasnika zgrade, on i otac krenuli su ga tražiti, no on je već nestao bez traga.
- Policija je uzela snimke nadzornih kamera na vratima ulaza, iz stubišta i iz lifta. Kamera iz lifta snimila je manijaka kako nasrće na djevojčicu, no njih policija nije objavila - kazao nam je predstavnik suvlasnika. Upravo ta snimka će mu otežati obranu.
Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit Slika-504x335-20150206-20150212112048-8e98b1cc2bba69cc8ba11a60a445a0dfPUZ

Građani pomogli u uhićenju

Nisu ga dugo tražili. Čim je njegova fotografija preplavila medije, građani kojima je izgledao poznat informacije su dojavili policiji. Iz zagrebačke policije javno su im zahvalili na tome.
Neslužbeno doznajemo da mladić nikad ranije nije evidentiran zbog nekog kaznenog djela. 

Odredili mu jednomjesečni pritvor

Mladića su ispitali u općinskom državnom odvjetništvu. Sudac istrage Županijskog suda prihvatio je njihov prijedlog te mu odredio jednomjesečni pritvor zbog opasnosti od ponavljanja nedjela. Sumnjiče ga za bludne radnje nad djetetom mlađim od 15 godina uz primjenu sile.
Ako ga nakon završetka istrage optuže te nakon eventualnog suđenja i osude, prijeti mu od jedne do osam godina zatvora.
Još traže manijaka koji je početkom veljače vrebao školarke na zagrebačkom Laništu i pokazivao im spolovilo.

Fascinacija političarima 

Mladić je nakon završetka srednje obrtničke škole počeo intenzivno dolaziti na stranačke aktivnosti. Sudeći prema njegovu profilu na Facebooku, očita je njegova fascinacija političarima iz vrha stranke.
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit Empty Re: Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit

Post by Tony Soprano 26/10/2015, 10:47

Aktivista SDP-a sumnjiče za napad na djevojčicu (9) u liftu

Nakon što je policija u četvrtak objavila fotografije muškarca koji je nasrnuo na djevojčicu (9) u liftu u Novom Zagrebu, telefoni im nisu prestajali zvoniti

Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit Empty Re: Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit

Post by Tony Soprano 26/10/2015, 10:48

jebali te branitelji u pakšu
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit Empty Re: Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit

Post by L'âme 26/10/2015, 10:50

Svako toliko ne moze izdrzat.Vlado,mislim..

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit Empty Re: Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit

Post by dijagram 26/10/2015, 10:53

maggie13 wrote:Svako toliko ne moze izdrzat.Vlado,mislim..
vlado je bolestan zbog Hrvatske kao i jos par likova ovdje
patologija press
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit Empty Re: Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit

Post by v_vlado 26/10/2015, 10:56

eto opet ja .....mrzitelj hrvata i branitelja.....sad će svi pocrveniti u licu od ljutine i neka,.....ja samo prenosim vijesti a moje mišljenje da to nije branitelj već da je to sdp podmetnuo kukavičje jaje......
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit Empty Re: Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit

Post by v_vlado 26/10/2015, 10:57

dijagram wrote:
maggie13 wrote:Svako toliko ne moze izdrzat.Vlado,mislim..
vlado je bolestan zbog Hrvatske kao i jos par likova ovdje
patologija press
onda idem u mirovinu......samo da utvrde postotak i evo 800 kuna....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit Empty Re: Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit

Post by Tony Soprano 26/10/2015, 10:58

v_vlado wrote:eto opet ja .....mrzitelj hrvata i branitelja.....sad će svi pocrveniti u licu od ljutine i neka,.....ja samo prenosim vijesti a moje mišljenje da to nije branitelj već da je to sdp podmetnuo kukavičje jaje......
villagewrong
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit Empty Re: Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit

Post by v_vlado 26/10/2015, 10:58

Tony Soprano wrote:jebali te branitelji u pakšu
am naj tak....bila provokacija i ti kao som na udicu....dobar si....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit Empty Re: Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit

Post by L'âme 26/10/2015, 10:58

dijagram wrote:
maggie13 wrote:Svako toliko ne moze izdrzat.Vlado,mislim..
vlado je bolestan zbog Hrvatske kao i jos par likova ovdje
patologija press
valjda ce to jednom i shvatit i usredotocit se samo na uzgoj i prodaju graha..;)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit Empty Re: Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit

Post by dijagram 26/10/2015, 10:59

maggie13 wrote:
dijagram wrote:
maggie13 wrote:Svako toliko ne moze izdrzat.Vlado,mislim..
vlado je bolestan zbog Hrvatske kao i jos par likova ovdje
patologija press
valjda ce to jednom i shvatit i usredotocit se samo na uzgoj i prodaju graha..;)
aha, proci ce ga jednog dana, kad prodje i crvenkastog
znaci, potrajat ce to:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit Empty Re: Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit

Post by v_vlado 26/10/2015, 11:00

šteta što me tre blokirao,...fali mi ta pizda,premirno....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit Empty Re: Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit

Post by Tony Soprano 26/10/2015, 11:00

v_vlado wrote:
Tony Soprano wrote:jebali te branitelji u pakšu
am naj tak....bila provokacija i ti kao som na udicu....dobar si....
čuj znamo se 10 let i znam koji je bil povod
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit Empty Re: Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit

Post by v_vlado 26/10/2015, 11:01

maggie13 wrote:
dijagram wrote:
maggie13 wrote:Svako toliko ne moze izdrzat.Vlado,mislim..
vlado je bolestan zbog Hrvatske kao i jos par likova ovdje
patologija press
valjda ce to jednom i shvatit i usredotocit se samo na uzgoj i prodaju graha..;)
ne diraj mi grah......sve mogu oprostitit, ali za grah ne.....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit Empty Re: Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit

Post by L'âme 26/10/2015, 11:02

dijagram wrote:
maggie13 wrote:
dijagram wrote:
maggie13 wrote:Svako toliko ne moze izdrzat.Vlado,mislim..
vlado je bolestan zbog Hrvatske kao i jos par likova ovdje
patologija press
valjda ce to jednom i shvatit i usredotocit se samo na uzgoj i prodaju graha..;)
aha, proci ce ga jednog dana, kad prodje i crvenkastog
znaci, potrajat ce to:)
znaci,nikad..tuga pregolema i prokletstvo vjecno..mora da to nije lako :-o

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit Empty Re: Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit

Post by v_vlado 26/10/2015, 11:03

Tony Soprano wrote:
v_vlado wrote:
Tony Soprano wrote:jebali te branitelji u pakšu
am naj tak....bila provokacija i ti kao som na udicu....dobar si....
čuj znamo se 10 let i znam koji je bil povod
a šalio sam se pa moja familija i branitelji da ne pričam još i sad su aktivni..........ali volim bocnut....ne ljuti se...nitko molim vas,nisam mogao odoljeti....tre pizdo,,,...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit Empty Re: Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit

Post by Tony Soprano 26/10/2015, 11:04

v_vlado wrote:
Tony Soprano wrote:
v_vlado wrote:
Tony Soprano wrote:jebali te branitelji u pakšu
am naj tak....bila provokacija i ti kao som na udicu....dobar si....
čuj znamo se 10 let i znam koji je bil povod
a šalio sam se pa moja familija i branitelji da ne pričam još i sad su aktivni..........ali volim bocnut....ne ljuti se...nitko molim vas,nisam mogao odoljeti....tre pizdo,,,...
:h5
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit Empty Re: Osuđeni pedofil od Varaždina dobio gradilište,prvi na listi za braniteljski kredit

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum