ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

napad na vaterpoliste c.zvezde

Page 8 of 38 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 23 ... 38  Next

Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 8 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by debotoijusto 9/2/2019, 19:43

Gnječ wrote:splitska nepismena ustaško klerofašistička talibanska sirotinja.

sjajno sroceno kolega

debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 8 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by vuksadinare 9/2/2019, 19:54

debotoijusto wrote:
Gnječ wrote:splitska nepismena ustaško klerofašistička talibanska sirotinja.

sjajno sroceno kolega
Debo jesi ti znao icu purgera il bar cuo.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 8 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 9/2/2019, 19:59

A što su očekivali šetajući se rivom u dresu Crvena zvezda? Nisu imali civilnu robu, samo dresove?

Ne opravdavam nasilje, ali jebemu, malo prilagodbe okolini ne bi štetilo. 

To nema veze sa Srbima kao Srbima, nego provociranjem i bespotrebnim kurčenjem. 
Zato ih je konobar i molio da pokriju obilježja na dresovima.
Jednako bi u Splitu prošli i dinamovci koji bi se uoči tekme s Hajdukom prošetali rivom u plavim dresovima.


Baš me zanima kako bi se u Beogradu proveli vaterpolisti koji bi se šetali centrom u dresovima na kockice.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 8 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by debotoijusto 9/2/2019, 20:00

vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
Gnječ wrote:splitska nepismena ustaško klerofašistička talibanska sirotinja.

sjajno sroceno kolega
Debo jesi ti znao icu purgera il bar cuo.. :)

mislis u afriku sa strujom...ne  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 8 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Noor 9/2/2019, 20:01

kofein wrote:
Noor wrote:
kofein wrote:
Noor wrote:
kofein wrote:Tko želi gledati uživo Dđanga i Stanojka , može tu.

Evo naš mali forumski prilog za skidanje četničkog režima u Srbiji. :D

džangi je ovaj u crnoj kapi B-)

 Žena mu isplela kapu i napravila transparent.  :protest:       :confetti
znači sve...a džagica samo turio ruke u džepove i striže obrvama :P

Žvaleksandar ih svojom "politikom" izveo na ulicu, a po svemu sudeći ne mogu mu ništa.    scratch
pa ništa, naravno, bar su izašli malo na svež vazduh
kao da mi ovoj našoj bagri išta možemo...jedino vojni udar, al nema ni to tko


_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 8 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by kaya 9/2/2019, 20:19

Sjediti u dresu zvezde na rivi u splitu je kao kada su bruse wilisa iskrcali u harlemu s natpisom oko vrata “ mrzim crncuge!”  netko  rece :)
Jedino gore od toga je kad se onaj ljetos suncao na bacvicama s tetovazom na ledima  na cirilici “ knin je srpski”.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 8 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by immortal 9/2/2019, 20:20

mislim da i novinari izmišljaju i preuveličavaju

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 8 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 9/2/2019, 20:24

kaya wrote:Sjediti u dresu zvezde na rivi u splitu je kao kada su bruse wilisa iskrcali u harlemu s natpisom oko vrata “ mrzim crncuge!”  netko  rece :)
Jedino gore od toga je kad se onaj ljetos suncao na bacvicama s tetovazom na ledima  na cirilici “ knin je srpski”.
Možda je računao na to da su u Splitu zaboravili ćirilicu. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 8 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 9/2/2019, 20:24

Jebo te izadje vam kcerka u grad sa minicom a cice oce da ispanu iz dekoltea..naidje par pijanih budala i siluju tu curu.Poslije sudija donese oslobadjajucu presudu nad tim konjima tvrdeci kako je bila provokacija...Aloooooooooooo..pet kila mozga dvije kune::)))
Ako ih je ova jebena ustaska drzava pustila unutra znaci da nisu kriminalci (valjda se to podrazumijeva) nego sportasi.Duzna ih je zastititi barem je tako u civilziranom svijetu.Ali konobar je sigurno nekoga nazvao i tako olaksao Hrvatsku za jedno par stotina eurica jer ce srbi sada imati razloga da po svijetu sire vijest o "gostoljubivoj" ustaskoj vukojebini.Meni osobno nisu krivi ti mulci vec vlast koja putem medija stvara mrznju da bi lakse vladala ovcama..I nije to od jucer ..evo clanak u SD od Smoje koji je lipo opisa grad Split iz toga vrimena.::)))

Tako je daleke 1985. govorio Smoje: Zašto je Split odjednom postao najseljačkiji grad u zemlji? Ne brine me što jedan veliča Pavelića, već što njih stotinu ne reagira

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/493790/tako-je-daleke-1985-govorio-smoje-zasto-je-split-odjednom-postao-najseljackiji-grad-u-zemlji-ne-brine-me-sto-jedan-velica-pavelica-vec-sto-njih-stotinu-ne-reagira
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 8 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 9/2/2019, 20:34

Interesantno je kako sva ta balkanska gamad zivi u harmoniji diljem svijeta i ne smetaju im nikakve majice ili dresovi..Pa picke vjerojatno kipe u sebi ali nemaju muda da ucine nista jer znaju da ce popusiti robiju...a u ustaskoj drzavi to je prednost biti naslednik ustasa koji su eto bili malo nestasni..Kako to da su "rvati (sretao sam dosta takvih stjecajem okolnosti) vani u svijetu uljudjeni i civilizirani isto kao cede i balije???Ne kuzim..mozda je to zbog kako rece Smoje ..a bogati nima se soldi ni za duvana a kamo li za izist peceno sa raznja????!!!Ma ustvari..zaboli me kurac sto gore to bolje::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 8 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by dzango 9/2/2019, 20:39

Rabarbara wrote:A što su očekivali šetajući se rivom u dresu Crvena zvezda? Nisu imali civilnu robu, samo dresove?

Ne opravdavam nasilje, ali jebemu, malo prilagodbe okolini ne bi štetilo. 

To nema veze sa Srbima kao Srbima, nego provociranjem i bespotrebnim kurčenjem. 
Zato ih je konobar i molio da pokriju obilježja na dresovima.
Jednako bi u Splitu prošli i dinamovci koji bi se uoči tekme s Hajdukom prošetali rivom u plavim dresovima.


Baš me zanima kako bi se u Beogradu proveli vaterpolisti koji bi se šetali centrom u dresovima na kockice.
Nisu u dresovima već u majicama sa grbom kluba ispod jakne. Službena odeća kluba. Reč je o klincima jer samo oni igraju za domaće klubove u vaterpolu. Prošle godine sam u Novom Sadu sreo neke klince u trenerkama nakojima je pisalo Osijek. Sede deca u restoranu i jedu. Šta je trebalo?

_________________
napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 8 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 8 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 9/2/2019, 20:41

frka wrote:Jebo te izadje vam kcerka u grad sa minicom a cice oce da ispanu iz dekoltea..naidje par pijanih budala i siluju tu curu.Poslije sudija donese oslobadjajucu presudu nad tim konjima tvrdeci kako je bila provokacija...Aloooooooooooo..pet kila mozga dvije kune::)))
Ako ih je ova jebena ustaska drzava pustila unutra znaci da nisu kriminalci (valjda se to podrazumijeva) nego sportasi.Duzna ih je zastititi barem je tako u civilziranom svijetu.Ali konobar je sigurno nekoga nazvao i tako olaksao Hrvatsku za jedno par stotina eurica jer ce srbi sada imati razloga da po svijetu sire vijest o "gostoljubivoj" ustaskoj vukojebini.Meni osobno nisu krivi ti mulci vec vlast koja putem medija stvara mrznju da bi lakse vladala ovcama..I nije to od jucer ..evo clanak u SD od Smoje koji je lipo opisa grad Split iz toga vrimena.::)))

Tako je daleke 1985. govorio Smoje: Zašto je Split odjednom postao najseljačkiji grad u zemlji? Ne brine me što jedan veliča Pavelića, već što njih stotinu ne reagira

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/493790/tako-je-daleke-1985-govorio-smoje-zasto-je-split-odjednom-postao-najseljackiji-grad-u-zemlji-ne-brine-me-sto-jedan-velica-pavelica-vec-sto-njih-stotinu-ne-reagira
:tu :tu :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 8 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by epikur37 9/2/2019, 20:41

dzango wrote:
Rabarbara wrote:A što su očekivali šetajući se rivom u dresu Crvena zvezda? Nisu imali civilnu robu, samo dresove?

Ne opravdavam nasilje, ali jebemu, malo prilagodbe okolini ne bi štetilo. 

To nema veze sa Srbima kao Srbima, nego provociranjem i bespotrebnim kurčenjem. 
Zato ih je konobar i molio da pokriju obilježja na dresovima.
Jednako bi u Splitu prošli i dinamovci koji bi se uoči tekme s Hajdukom prošetali rivom u plavim dresovima.


Baš me zanima kako bi se u Beogradu proveli vaterpolisti koji bi se šetali centrom u dresovima na kockice.
Nisu u dresovima već u majicama sa grbom kluba ispod jakne. Službena odeća kluba. Reč je o klincima jer samo oni igraju za domaće klubove u vaterpolu. Prošle godine sam u Novom Sadu sreo neke klince u trenerkama nakojima je pisalo Osijek. Sede deca u restoranu i jedu. Šta je trebalo?
pa evo vidiš, vjerojatno pobacati im tanjure i prevrnuti stol
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 8 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by dzango 9/2/2019, 20:41

Noor wrote:
kofein wrote:Tko želi gledati uživo Dđanga i Stanojka , može tu.

Evo naš mali forumski prilog za skidanje četničkog režima u Srbiji. :D

džangi je ovaj u crnoj kapi B-)
Nisam imao kapu. Danas sam se šišao pa da prošetam novu frizuru.

_________________
napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 8 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 8 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by RayMabus 9/2/2019, 20:42

Trta mrta

https://www.slobodnadalmacija.hr/sport/vodeni-sportovi/clanak/id/588374/srpski-savez-zatrazio-pojacane-mjere-sigurnosti-za-svoje-klubove-u-hrvatskoj

Ekumena ide dalje.

lol!

RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 8 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 9/2/2019, 20:44

sam oza Dannyija i Ekipu... cheers cheers cheers

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 8 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 9/2/2019, 20:46

frka wrote:Jebo te izadje vam kcerka u grad sa minicom a cice oce da ispanu iz dekoltea..naidje par pijanih budala i siluju tu curu.Poslije sudija donese oslobadjajucu presudu nad tim konjima tvrdeci kako je bila provokacija...Aloooooooooooo..pet kila mozga dvije kune::)))
Ako ih je ova jebena ustaska drzava pustila unutra znaci da nisu kriminalci (valjda se to podrazumijeva) nego sportasi.Duzna ih je zastititi barem je tako u civilziranom svijetu.Ali konobar je sigurno nekoga nazvao i tako olaksao Hrvatsku za jedno par stotina eurica jer ce srbi sada imati razloga da po svijetu sire vijest o "gostoljubivoj" ustaskoj vukojebini.Meni osobno nisu krivi ti mulci vec vlast koja putem medija stvara mrznju da bi lakse vladala ovcama..I nije to od jucer ..evo clanak u SD od Smoje koji je lipo opisa grad Split iz toga vrimena.::)))

Tako je daleke 1985. govorio Smoje: Zašto je Split odjednom postao najseljačkiji grad u zemlji? Ne brine me što jedan veliča Pavelića, već što njih stotinu ne reagira

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/493790/tako-je-daleke-1985-govorio-smoje-zasto-je-split-odjednom-postao-najseljackiji-grad-u-zemlji-ne-brine-me-sto-jedan-velica-pavelica-vec-sto-njih-stotinu-ne-reagira
Što se ti dereš?

Ni ja nemam neko visoko mišljenje o splitskom điru, ali je reakcija očekivana. 

Čudite se ko pura dreku i pravi se međunacionalni incident tamo gdje ne treba. 

Jebote sve navijače čuva policija (i one iz Hrvatske) a oni se prešetavaju u dresovima po rivi. Kome tu fali mozga? 

Da to naprave Hrvati u Beogradu, a da sam im trener kaznila bih ih zbog odgođene utakmice, jer su provocirali tamo gdje ne treba. 


Cura u minici se može šetati gradom gdje je to normalno. Ode li u neku islamističku zemlju tako obučena shvatit će to kao provokaciju. S pravom.
Bokte prilagodi se mjestu u koje ideš i izbjeći ćeš puno bespotrebnih sranja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 8 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by RayMabus 9/2/2019, 20:49



Evo javio nam se i Dačić srpski Goebbels

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2062849

On će tražit od Hrvatske kažnjavanje napadaća , štaš.ti tražit , dobit ćeš.dvi pleske
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 8 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by kaya 9/2/2019, 20:50

Uhvatili su ih kazu vec, sad robijica ..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 8 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by RayMabus 9/2/2019, 20:54

kaya wrote:Uhvatili su ih kazu vec, sad robijica ..
Ma mogu in popušit kurac , to ti je remečenje javnog reda i mira
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 8 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 9/2/2019, 20:55

dzango wrote:
Rabarbara wrote:A što su očekivali šetajući se rivom u dresu Crvena zvezda? Nisu imali civilnu robu, samo dresove?

Ne opravdavam nasilje, ali jebemu, malo prilagodbe okolini ne bi štetilo. 

To nema veze sa Srbima kao Srbima, nego provociranjem i bespotrebnim kurčenjem. 
Zato ih je konobar i molio da pokriju obilježja na dresovima.
Jednako bi u Splitu prošli i dinamovci koji bi se uoči tekme s Hajdukom prošetali rivom u plavim dresovima.


Baš me zanima kako bi se u Beogradu proveli vaterpolisti koji bi se šetali centrom u dresovima na kockice.
Nisu u dresovima već u majicama sa grbom kluba ispod jakne. Službena odeća kluba. Reč je o klincima jer samo oni igraju za domaće klubove u vaterpolu. Prošle godine sam u Novom Sadu sreo neke klince u trenerkama nakojima je pisalo Osijek. Sede deca u restoranu i jedu. Šta je trebalo?
Ako su klinci onda treba trenera objesiti za jaja, jer im nije objasnio da se ne nose majice s imenom kluba pred utakmicu, a naročito ne u gradu koji je alergičan na ime Crvena zvezda. 

Bože mili zaboravili ste neprijateljstvo Cz, Partizana, Hajduka i Dinama.



Rekoh, pred tekmom bi jednako prošli i u Zagrebu i u Splitu bilo koji koji imaju dresove suprotne momčadi. Torcida, BBB, Grobari...  nemaju veze s nacionalnim nabojom, ali imaju s huiganstvom.
I ne glumatajte da toga nema i u Beogradu među vašim navijačima. 

Ali sve dobro dođe da se produbi ionako dubok jaz nacionalne mržnje. Tako je i ovo okarakterizirano. Nažalost.


Last edited by Rabarbara on 9/2/2019, 20:56; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 8 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 38 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 23 ... 38  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum