ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 12 of 50 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 31 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Egy 7/2/2019, 16:06

Atlana wrote:Bila na "razgovoru" za posao.
Donijela papire, sve crno na bijelo.
Vlasnica vukovarka.
Prije mene bio neki klinjo iz osijeka... izlazi van nakon 45min, rukuju se, pricaju nesto o slavoniji (oko sokolovo, bolji sluh od pseceg).
Udem ja unutra, izlazim za 2 min, kaze javit ce se.
A znam joj tri jezika i imam vise obrazovanje i to ne samo iz podrucja koje sam studirala!

:^0

oni gube, ne ti. naići će još bolji posao B-)

Egy

Posts : 191
2015-12-21


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 7/2/2019, 16:26

Naici ce.
U drugoj drzavi.  

:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 7/2/2019, 16:27

Vise me nista ne veze za hrv.
Je to ruzno reci?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 7/2/2019, 16:28

Ziil Los Dii ! wrote:
melkijades wrote:
gregg još ima svježih naslova, a i rekao si da će biti ispod crte - što se ne dešava.. tako da, tišina tamo-

Ne dešava se u Krajini .

Ne bojim se da ce liga navlaciti za gaybrona i flakerse 

A cak i da spursi budu 7.-8. ne gine im metla u prvom krugu doigravanja

vec si se pokazao kao vrsni promasivac, samo nastavi ;)
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 7/2/2019, 16:31

Ljudi se cude kako znam osnove spanjolskog.
A ne znaju kako su bakine sapunice urodile plodom.  :^0

Yo soy embarazada!


Egy es hermosa  :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 7/2/2019, 16:32

Es i tu eres je razlika, samo da znate, da ne ispadnem glupa. :D
Egy je lijepa
I egyi ti si lijepa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Egy 7/2/2019, 16:36

Atlana wrote:Vise me nista ne veze za hrv.
Je to ruzno reci?
nije, zašto bi bilo
samo je užasno tužno

bio je jedan dobar članak prije par godina od kregara...pisao je čovjek o tome kako mu je u ovih 20 godina u potpunosti ubijeno domoljublje.
mene više ni repka ne može natjerat da navijam za hrvatsku...toliko mi je dosta te trule hrvatske. kad su poveli tomsona s plesa došlo mi je da se zbljujem...i sport su upleti u začarani krug i posrali se po njemu.
ma bljak, tu neće bit napretka ni za 20 godina.
Egy
Egy

Female
Posts : 191
2015-12-21


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Egy 7/2/2019, 16:37

Atlana wrote:Ljudi se cude kako znam osnove spanjolskog.
A ne znaju kako su bakine sapunice urodile plodom.  :^0

Yo soy embarazada!


Egy es hermosa  :x

nisam ja ova sa slike :^0 :^0 .
Egy
Egy

Female
Posts : 191
2015-12-21


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 7/2/2019, 16:40

Egy wrote:
Atlana wrote:Ljudi se cude kako znam osnove spanjolskog.
A ne znaju kako su bakine sapunice urodile plodom.  :^0

Yo soy embarazada!


Egy es hermosa  :x

nisam ja ova sa slike :^0 :^0 .
Sjecam te se sa bivseg foruma.  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 8/2/2019, 08:44

Egy wrote:
Atlana wrote:Bila na "razgovoru" za posao.
Donijela papire, sve crno na bijelo.
Vlasnica vukovarka.
Prije mene bio neki klinjo iz osijeka... izlazi van nakon 45min, rukuju se, pricaju nesto o slavoniji (oko sokolovo, bolji sluh od pseceg).
Udem ja unutra, izlazim za 2 min, kaze javit ce se.
A znam joj tri jezika i imam vise obrazovanje i to ne samo iz podrucja koje sam studirala!

:^0

oni gube, ne ti. naići će još bolji posao B-)

this
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Egy 8/2/2019, 08:45

Atlana wrote:
Egy wrote:
Atlana wrote:Ljudi se cude kako znam osnove spanjolskog.
A ne znaju kako su bakine sapunice urodile plodom.  :^0

Yo soy embarazada!


Egy es hermosa  :x

nisam ja ova sa slike :^0 :^0 .
Sjecam te se sa bivseg foruma.  ;)
aaaaaa..... :D
malo nas je ovdje sa starim nikom,ja tebe ne znam. al si mi super :D :D
Egy
Egy

Female
Posts : 191
2015-12-21


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/2/2019, 13:17

Atlana wrote:Bila na "razgovoru" za posao.
Donijela papire, sve crno na bijelo.
Vlasnica vukovarka.
Prije mene bio neki klinjo iz osijeka... izlazi van nakon 45min, rukuju se, pricaju nesto o slavoniji (oko sokolovo, bolji sluh od pseceg).
Udem ja unutra, izlazim za 2 min, kaze javit ce se.
A znam joj tri jezika i imam vise obrazovanje i to ne samo iz podrucja koje sam studirala!

:^0

najbolji su mi ti brzinski razgovori... to sve govori... nažalost...

mene sad u pon čeka testiranje, već sam sve papire pripremila, krenula podcrtavati bitno i tak to :D jel, da se lakše snađem :D
očekujem još neke pozive, javila sam se stvarno na puno toga...


uuot: idem dovršiti pripremu papira za još 2 natječaja :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/2/2019, 13:31

Ma ona je tog klinca odmah i primila jer su iz istog kraja.
Jasno kao dan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/2/2019, 13:36

Elysium kako stojis s odlaskom u drugu zupaniju?

Vidim da kod nas ima nekih ok poslova. Ne bas rvoja struka, al ono...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/2/2019, 17:49

Izasla sam na tren na terasu.
Obukla jaknu, iznijela stolicu, sjela, zapalila cigaru, gledam u nebo i sjetim se jednog gospodina koji je bio poznanik mojih roditelja i djeda i bake.

Roden u njemackoj, dio zivota je proveo u australiji.
Uvijek bi nam donosio figurice iz australije (klokani, zmije kojih sam se bojala, kompas koji je u pozadini imao "sliku australije", satove djecje)... svasta nam je donosio...sitnice, ali vrijedne uspomene. 
Znam da je pricao hrvatski, njemacki, francuski, engleski, talijanski i spanjolski jezik (je bo te!).
I uvijek je bio dotjeran. Kravata pod obavezno!
Bilo je tu i slika puno, razglednica je obavezno stizala, obavezno!
Jednom je rekao da bar ima 80 godina, odmah bi se opet ozenio.  :^0

Pred par godina je umro. Mislim da mu je tada bilo 98. Moji baka i djed imaju 90, dakle, nesto je stariji bio, ma da to nije sada bitno.



Ali kako je on zivio covjece. Punim plucima. Taj je sa 80 i nesto redovito isao avionom iz njemacke u australiju-australije u hrv.



Najdraze od svega mi je ipak bilo kada bi mi prepricavao price i zivot iz australije. Kako je nekada daaaavno bilo tamo. I pipkao si bijele guste brkove. Imao je jako dubok ton glasa...
A ja sam to kao mala spuzva upijala i uzivala u tim pricama. Kao da mi govori o dalekom kraljevstvu. :) 


Pokoj mu dusi, suza mi dode na oci...


Boze. Takva prijateljstva valja cijeniti. Kako priroda spaja ljude....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/2/2019, 20:13

Atlana wrote:Izasla sam na tren na terasu.
Obukla jaknu, iznijela stolicu, sjela, zapalila cigaru, gledam u nebo i sjetim se jednog gospodina koji je bio poznanik mojih roditelja i djeda i bake.

Roden u njemackoj, dio zivota je proveo u australiji.
Uvijek bi nam donosio figurice iz australije (klokani, zmije kojih sam se bojala, kompas koji je u pozadini imao "sliku australije", satove djecje)... svasta nam je donosio...sitnice, ali vrijedne uspomene. 
Znam da je pricao hrvatski, njemacki, francuski, engleski, talijanski i spanjolski jezik (je bo te!).
I uvijek je bio dotjeran. Kravata pod obavezno!
Bilo je tu i slika puno, razglednica je obavezno stizala, obavezno!
Jednom je rekao da bar ima 80 godina, odmah bi se opet ozenio.  :^0

Pred par godina je umro. Mislim da mu je tada bilo 98. Moji baka i djed imaju 90, dakle, nesto je stariji bio, ma da to nije sada bitno.



Ali kako je on zivio covjece. Punim plucima. Taj je sa 80 i nesto redovito isao avionom iz njemacke u australiju-australije u hrv.



Najdraze od svega mi je ipak bilo kada bi mi prepricavao price i zivot iz australije. Kako je nekada daaaavno bilo tamo. I pipkao si bijele guste brkove. Imao je jako dubok ton glasa...
A ja sam to kao mala spuzva upijala i uzivala u tim pricama. Kao da mi govori o dalekom kraljevstvu. :) 


Pokoj mu dusi, suza mi dode na oci...


Boze. Takva prijateljstva valja cijeniti. Kako priroda spaja ljude....
:)

Poznavala sam jednog takvog. Svaki dan rano ujutro smo imali istu polusatnu rutu za šetnju. Tako smo se sprijateljili, brzo hodajući i pričajući. Oženio se tek sa 67 godina (30 godina mlađom) a sa 76 se razveo. Nakon razvoda je živio kod nećakinje, jer ga je žena opelješila za kuću. Kad sam ga upoznala bio je star 91 godinu. 
Po njemu se mogao naviti sat kako je uredno živio. Točno u isti sat ustajanje, šetnja, doručak, glazba (svirao je harmoniku i pjevao), ručak, popodnevni odmor, večera, šetnja, higijena, spavanje. Sve uvijek u isto vrijeme. 

Jednu večer sam spremala neki ispit i učila skoro do jutarnjih sati i naravno zakasnila na jutarnju šetnju. On se već vraćao kad sam ja izlazila. Pogledao me prijekorno i rekao: "Nećeš doživjeti moje godine budeš li tako nedisciplinirana."  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 9/2/2019, 22:01

dragi moji, najdraži...

ja bih trebala utjehu i razumijevanje od strane vas, barem, kad me svi drugi pljuju :D zapravo i savjet trebam
..jer jako sam u depresiji, pod stresom, šokom što bi trebala tako šta obavit uopće :D pritisak mi je u glavi da ću eksplodirat.. uvjerena sam da će bit novih sijedih

znam da ćete me vi shvatit, bar djelomično!

ukratko, radi se o sljedećemmmm:
radi se o poslu mom.
prošle godine sam imala veliki porast u prodaji, zbog čega sam ove godine na prokletoj konferenciji nominirana za neku glavnu nagradu  (koju  falaisusu neću dobit, al bi trebala preuzet neki vaučer za par dana negdje na moru.. ni to mi ne treba dragi bože  :roflrofl :facepalm )
a taj vaučer bi ja trebala preuzet u prepunoj dvorani lisinski na pozornici.. znači pred svim mogućim kolegama i voditeljima i direktorima iz čitave hr :aw
znači ja.. modra.. koja npr mrzim hodat ulicom, prolazit kraj kafića.. ono, puna trauma i strahova
ja i inače mrzim takve događaje, a ne da izlazim gore pred toliki narod iz voljene mi firme  lol!

svi znaju da sam povučenija inače.
pred osobama koje poznajem i s kojima sam svakodnevno sam vrlo otvorena, šaljivdžija, lupam čak i previše gluposti..

ali ovako šta..... nemrem


voditelj i naša suradnica draga kolegica isto nisu znali kako mi to priopćit jer im je jasno o kakvoj se osobi radi  :W al kao, moram, nema tu.. ja reko, pa ja ću se sad razbolit od stresa, to sto posto.. zaista se nekad  razbolim od stresa... ne, njega to ne zanima, imam vitamine, imam max flu

NOĆNA MORA, dakle

a samo da napomenem da taj moj napredak nije realan, ni ta nagrada nije zaslužena, jer mi je taj porast u prodaji pripao od oca s kojim radim, a on kao više nešto ne radi blabla pa je meni to pripalo, logično...
to nije ni bitno, znam da bi se trebala pojavit tamo jer sam, jbg, nominirana 

ali znam da neću, moje zdravlje mi je ipak bitnije, taman dobila otkaz (mada to nije razlog za otkaz, šta bi oni bez ovakve vješte radnice, uspješne :^0 )!

zar bi tako strašno na toj konferenciji bilo bez jedne budale manje?!
pa nitko se ni neće sjećat za 6 minuta da tamo neka modra modrić nije bila u mogućnosti preuzeti nagradu, na njenu veliku žalost...
to se moj voditelj smotani uplašio da se ne bi nekome zamjerio ako ne dođem.. ili se možda boji da bi on trebao stat gore i umjesto mene preuzet nagradu i nešto reći? 

i sad savjet... sutra bi kao čovjek trebala nazvat voditelja i priopćit da ne mogu ići u ponedjeljak
i da odem, imali bi problema sa mnom. nema smisla.
kako to izvest na što bezbolniji način? ja sam njemu lijepo govorila da ne mogu.. i ne mogu.. i ne  mogu.. osjećam svim tijelom i dušom da to ne bi mogla napravit
 

ma ono... život mi se raspada

molim da se ne shvati ovo  kao da se ja sad tu nešto hvalim.. bez starog modrog ne bi ja opstala ni dan na tom radnom mjestu :D nisam nesposobna, u dosta toga sposobnija od većine kolega, ali mrzim to radit...
al to sad nije tema


stvarno, shvatite me ozbiljno, baš mi je frka... dajte mi recite šta da radim, kako da se postavim, šta reć tom čovjeku sutra?

da sam ja voditeljica... da znam da netko nikako ne bi mogao to odradit, ja ga ne bi forsirala, kunem se

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/2/2019, 22:14

modra wrote:dragi moji, najdraži...

ja bih trebala utjehu i razumijevanje od strane vas, barem, kad me svi drugi pljuju :D zapravo i savjet trebam
..jer jako sam u depresiji, pod stresom, šokom što bi trebala tako šta obavit uopće :D pritisak mi je u glavi da ću eksplodirat.. uvjerena sam da će bit novih sijedih

znam da ćete me vi shvatit, bar djelomično!

ukratko, radi se o sljedećemmmm:
radi se o poslu mom.
prošle godine sam imala veliki porast u prodaji, zbog čega sam ove godine na prokletoj konferenciji nominirana za neku glavnu nagradu  (koju  falaisusu neću dobit, al bi trebala preuzet neki vaučer za par dana negdje na moru.. ni to mi ne treba dragi bože  :roflrofl :facepalm )
a taj vaučer bi ja trebala preuzet u prepunoj dvorani lisinski na pozornici.. znači pred svim mogućim kolegama i voditeljima i direktorima iz čitave hr :aw
znači ja.. modra.. koja npr mrzim hodat ulicom, prolazit kraj kafića.. ono, puna trauma i strahova
ja i inače mrzim takve događaje, a ne da izlazim gore pred toliki narod iz voljene mi firme  lol!

svi znaju da sam povučenija inače.
pred osobama koje poznajem i s kojima sam svakodnevno sam vrlo otvorena, šaljivdžija, lupam čak i previše gluposti..

ali ovako šta..... nemrem


voditelj i naša suradnica draga kolegica isto nisu znali kako mi to priopćit jer im je jasno o kakvoj se osobi radi  :W al kao, moram, nema tu.. ja reko, pa ja ću se sad razbolit od stresa, to sto posto.. zaista se nekad  razbolim od stresa... ne, njega to ne zanima, imam vitamine, imam max flu

NOĆNA MORA, dakle

a samo da napomenem da taj moj napredak nije realan, ni ta nagrada nije zaslužena, jer mi je taj porast u prodaji pripao od oca s kojim radim, a on kao više nešto ne radi blabla pa je meni to pripalo, logično...
to nije ni bitno, znam da bi se trebala pojavit tamo jer sam, jbg, nominirana 

ali znam da neću, moje zdravlje mi je ipak bitnije, taman dobila otkaz (mada to nije razlog za otkaz, šta bi oni bez ovakve vješte radnice, uspješne :^0 )!

zar bi tako strašno na toj konferenciji bilo bez jedne budale manje?!
pa nitko se ni neće sjećat za 6 minuta da tamo neka modra modrić nije bila u mogućnosti preuzeti nagradu, na njenu veliku žalost...
to se moj voditelj smotani uplašio da se ne bi nekome zamjerio ako ne dođem.. ili se možda boji da bi on trebao stat gore i umjesto mene preuzet nagradu i nešto reći? 

i sad savjet... sutra bi kao čovjek trebala nazvat voditelja i priopćit da ne mogu ići u ponedjeljak
i da odem, imali bi problema sa mnom. nema smisla.
kako to izvest na što bezbolniji način? ja sam njemu lijepo govorila da ne mogu.. i ne mogu.. i ne  mogu.. osjećam svim tijelom i dušom da to ne bi mogla napravit
 

ma ono... život mi se raspada

molim da se ne shvati ovo  kao da se ja sad tu nešto hvalim.. bez starog modrog ne bi ja opstala ni dan na tom radnom mjestu :D nisam nesposobna, u dosta toga sposobnija od većine kolega, ali mrzim to radit...
al to sad nije tema


stvarno, shvatite me ozbiljno, baš mi je frka... dajte mi recite šta da radim, kako da se postavim, šta reć tom čovjeku sutra?

da sam ja voditeljica... da znam da netko nikako ne bi mogao to odradit, ja ga ne bi forsirala, kunem se
Javi da si bolesna (strašna gripa), a da će nagradu u tvoje ime preuzeti tvoj otac. 
I odmah spusti slušalicu da te ne ispituje.
A može i tvoj otac pozvati i reći da imaš fibru i da ne možeš doći.

Ili se jednostavno tata pojavi na uručenju nagrade i objasni da zbog gripe nisi mogla doći.


Last edited by Rabarbara on 9/2/2019, 22:15; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 9/2/2019, 22:14


popij dec ruma prije dodjele, uzmi nagradu, i enjoy life..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/2/2019, 22:15

affraid
melkijades wrote:
popij dec ruma prije dodjele, uzmi nagradu, i enjoy life..
drunken
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/2/2019, 23:45


I ja na svasta naletim prije kreveta...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 50 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 31 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum