ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 5 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by Guest Wed 23 Jan - 9:32

vuksadinare wrote:pravi trener nece dozvoliti da igraci dernece dva dana prije vazne utakmice koja je bila najvaznija da li cemo biti jako blizu polufinala...a ne ih jos podsticati svojim izjavama da dernece..kad su dalica pitali nakon utakmica na sp..sto sad?..pustit cu decke malo da se provesele a nakon toga vec isti dan krecemo u pripremu za sljedece utakmice..dakle dalic nije dozvolio da se igraci totalno opuste nego evo vam popijte koju casicu sampanjca zapjevajte i ajmo odmor i razrađivanje taktike..i psihicka priprema...a lino..'akmooo momci sada festajmo' nakonspanjolske pa se festa oduljila dva dana pa su ko mrtvi izasli na megdan brazilu..valjda su slozili 'taktiku' pet minuta prije utakmice i vidjesmo tu linovu 'taktiku'...pa takve akrobacije nije ni ciro izvodio u svoje najbolje vrijeme..zato je lino blefer od trenera ali blefer van terena pricam ti pricu..vise bi mu sad pasala sabornica nego rzukometni teren tu bi se savrseno uklopio

Znači ti tvrdiš da ćemo katastrofalno izgubiti od Francuza i nakon toga ispasti iz kruga kvalifikacija za olimpijadu?

Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 5 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by vuksadinare Wed 23 Jan - 9:35

Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:
Speare Shaker wrote:
tre wrote:
RayMabus wrote:Njemačka Hrvatska 22 : 21

Čestitke Nijemcima , dobra utakmica , napeto skroz

Eto to ti je to kad onako loše odigraš protiv jednog Brazila kojeg je danas Španjolska razbila 36 : 24

Jbga nakon onoga s Brazilom jučer polufinale niste ni zaslužili al barem ova utakmica danas je bila gušt gledat a ono jučer je bila sramota i ovo van je kazna sad i ništa od polufinala i medalja ove godine
jasno, da je jučer igrao strpljivo kao danas problema ne bi bilo. Danas je druga slika ali opet beskrvno, njemci su dobili drugo poluvrjeme poguranac i to naročito na kraju ali na to se moralo računati. U svakom slučaju nema opravdanja i lino mora ići ća i nikad više ne smije voditi repku. Furiozno prođu prvi krug a kad je krenio pritisak igrači se pogubili, psihološka priprema 0 bodiva

Nema ga tko zamijeniti. Bar ne od hrvatskih trenera. Nismo probali jedino sa Nokom Serdarušićem. Sa Vujovićem vjerojatno iopak nećemo probati.
Možemo se mi na Linu ljutiti koliko nas volja, ali on je ipak bio svjetski prvak i olimpijski pobjednik, a to nisu bili ni Goluža ni Babić, makar su imali na raspolaganju odličan igrački kadar.
Goluža čak i najboljeg rukometaša svijeta posljednjih desetljeća Ivana Balića, ali ga je kao punokrvni mediokritet maknuo iz sastava čim je ovaj počeo kritizirati njegove evidentno loše odluke na olimpijskom turniru.
babic i goluza su osvojili medalje sa nista boljim ekipama od ove...lino je bio svjetski prvak i olimpijski pobjednik ali je onda imao jaki strucni stozer...smajilagic,jovic...goluza kapetan koji je dizao atmosferu kad se uslo u krizni hod..poslije toga lino manje vise nista napravio nije kad je poceo solirati..nesto malo sa metalurgom sa makedonskom repkom nista pa ga potjerali...pa bio u zagrebu nista...pacini mise u francuskoj nista..i evo sa reprezentcijom nista..lina je pregazilo vrijeme..godiste je skoro kao ciro...a realno nema vise ni autoritet...a najgluplja njegova izjava nakon brazila..'sto sam mogao'...ako ne mos nista penzija lino i uzivaj u setnji rivom u umagu....

Gdje si ti učio matematiku?
U plemenu? Da baš ne kažem kod Cigana.
Inače je i Noka Serdarušić isto godište kao i Lino.
Kad već spominješ Ćiru, i na njegov račun su stizale slične primjedbe kao i na Červarov. Čak i gore, a i on je sam priznao da smo možda izgubili ulazak u finale zato jer je on umjesto Prosinečkog protiv Francuza uveo ono spadalo Silvia Marića, a Prosineči je još pojačao taj dojam odličnom igrom i golom protiv Nizozemaca za treće mjesto.
No, što god mislili o Linu opet ostaje moja konstatacija od ranije. 
Jednostavno ga nema tko zamijeniti, a jako je teško očekivati da će Noka Serdarušić debitirati na klupi reprezentacije u tim godinama.
sto se tice trenera tu smo mozda u deficitu..ali zato ima dobrih starnih trenera ne mora to biti vujovic ako ih nemas u svom dvoristu...evo imamo npr zapostavljenog saracevica koji radi cudo sa zenskim rukometom koji nam je bio prije njega u komi...sracevic ej prije par godina napravio dobar rezultat sa zagrebom kada su se plasirali u polufinale europskih prvaka nakon dvadesetak godina...ali nikad nije dobio sansu u reprezentaciji...a dovoljno je mlad...tu je i perspektivni perkovac koji odlicno radi u njemackoj...pa linu su nedavno iz zagreba znogirali isti oljudi koji vode i savez pa su ga sad stavili na celo reprezentacije...a mnogi pricaju da je postavljen zbog utjecaja 'odozgor'...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 5 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by vuksadinare Wed 23 Jan - 9:36

Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:pravi trener nece dozvoliti da igraci dernece dva dana prije vazne utakmice koja je bila najvaznija da li cemo biti jako blizu polufinala...a ne ih jos podsticati svojim izjavama da dernece..kad su dalica pitali nakon utakmica na sp..sto sad?..pustit cu decke malo da se provesele a nakon toga vec isti dan krecemo u pripremu za sljedece utakmice..dakle dalic nije dozvolio da se igraci totalno opuste nego evo vam popijte koju casicu sampanjca zapjevajte i ajmo odmor i razrađivanje taktike..i psihicka priprema...a lino..'akmooo momci sada festajmo' nakonspanjolske pa se festa oduljila dva dana pa su ko mrtvi izasli na megdan brazilu..valjda su slozili 'taktiku' pet minuta prije utakmice i vidjesmo tu linovu 'taktiku'...pa takve akrobacije nije ni ciro izvodio u svoje najbolje vrijeme..zato je lino blefer od trenera ali blefer van terena pricam ti pricu..vise bi mu sad pasala sabornica nego rzukometni teren tu bi se savrseno uklopio

Znači ti tvrdiš da ćemo katastrofalno izgubiti od Francuza i nakon toga ispasti iz kruga kvalifikacija za olimpijadu?
ti si doista uvjeren da cemo dobit francuze..pogotovo francuze... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 5 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by Guest Wed 23 Jan - 9:37

vuksadinare wrote:
Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:pravi trener nece dozvoliti da igraci dernece dva dana prije vazne utakmice koja je bila najvaznija da li cemo biti jako blizu polufinala...a ne ih jos podsticati svojim izjavama da dernece..kad su dalica pitali nakon utakmica na sp..sto sad?..pustit cu decke malo da se provesele a nakon toga vec isti dan krecemo u pripremu za sljedece utakmice..dakle dalic nije dozvolio da se igraci totalno opuste nego evo vam popijte koju casicu sampanjca zapjevajte i ajmo odmor i razrađivanje taktike..i psihicka priprema...a lino..'akmooo momci sada festajmo' nakonspanjolske pa se festa oduljila dva dana pa su ko mrtvi izasli na megdan brazilu..valjda su slozili 'taktiku' pet minuta prije utakmice i vidjesmo tu linovu 'taktiku'...pa takve akrobacije nije ni ciro izvodio u svoje najbolje vrijeme..zato je lino blefer od trenera ali blefer van terena pricam ti pricu..vise bi mu sad pasala sabornica nego rzukometni teren tu bi se savrseno uklopio

Znači ti tvrdiš da ćemo katastrofalno izgubiti od Francuza i nakon toga ispasti iz kruga kvalifikacija za olimpijadu?
ti si doista uvjeren da cemo dobit francuze..pogotovo francuze... :D

Neeee, samo zahtjevam od tebe da se izjasniš jer nam je to možda jedina šansa.  pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 5 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by Guest Wed 23 Jan - 9:41

vuksadinare wrote:
evo imamo npr zapostavljenog saracevica koji radi cudo sa zenskim rukometom koji nam je bio prije njega u komi...sracevic ej prije par godina napravio dobar rezultat sa zagrebom kada su se plasirali u polufinale europskih prvaka nakon dvadesetak godina...ali nikad nije dobio sansu u reprezentaciji...a dovoljno je mlad...tu je i perspektivni perkovac koji odlicno radi u njemackoj...pa linu su nedavno iz zagreba znogirali isti oljudi koji vode i savez pa su ga sad stavili na celo reprezentacije...a mnogi pricaju da je postavljen zbog utjecaja 'odozgor'...

Da, za Saračevića se slažem, ali je problem što on ipak nema neko veće iskustvo u muškom rukometu.
No, on bi po meni bio dobar izbor, a i još je relativno mlad.
Tu sad imamo problem sa vodećim ljudima u rukometu koji su izgleda bez vizije zaposlili Lina kao alibi izbor u stilu, eto, dali smo posao zlatnom treneru pa što sad hoćete više od nas.
Za Perkovca ne znam, ne pratim što radi kao trener. Kao igrač mi je bio jako drag.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 5 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by vuksadinare Wed 23 Jan - 9:46

Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:
evo imamo npr zapostavljenog saracevica koji radi cudo sa zenskim rukometom koji nam je bio prije njega u komi...sracevic ej prije par godina napravio dobar rezultat sa zagrebom kada su se plasirali u polufinale europskih prvaka nakon dvadesetak godina...ali nikad nije dobio sansu u reprezentaciji...a dovoljno je mlad...tu je i perspektivni perkovac koji odlicno radi u njemackoj...pa linu su nedavno iz zagreba znogirali isti oljudi koji vode i savez pa su ga sad stavili na celo reprezentacije...a mnogi pricaju da je postavljen zbog utjecaja 'odozgor'...

Da, za Saračevića se slažem, ali je problem što on ipak nema neko veće iskustvo u muškom rukometu.
No, on bi po meni bio dobar izbor, a i još je relativno mlad.
Tu sad imamo problem sa vodećim ljudima u rukometu koji su izgleda bez vizije zaposlili Lina kao alibi izbor u stilu, eto, dali smo posao zlatnom treneru pa što sad hoćete više od nas.
Za Perkovca ne znam, ne pratim što radi kao trener. Kao igrač mi je bio jako drag.
trenira njemacki klub koji ej među cetri u jakom njemackom prvenstvu a prije dvije gdoine ga uveo iz druge lige u prvu...mislim na perkovca...saracu treba dati sansu kad imamo skucen trenerski izbor...nema druge kao i perkovcu...lino ej svoje dao ne danas nego jos prije 6,7 gdoina...no to mu nije imao tko priopciti ili nije imao hrabrosti...pa jebote makedonci su ga prakticno jurili niz steopenice kad je doslovce uprpastio makednosku reprezntaciju...napravio je dobar rezultat sa metalurgom ali iskrenu metalurg ima love jer je vlasnik ruski tajkun i imao je dobre igrace po svim linijama...linov najveci problem je sto psihicki puca pred najvaznije utakmice...neki igraci su pricali da se pred takve utakmice zakljuca u svoj ured i vice..lupa...ako je tako to je jedino iz razloga sto kuburi sa taktikom a nema nekih sirih ideja..osim ponekog motivatorskog govora...no tu ej realno slabiji i od dalica i od cire..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 5 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by Guest Wed 23 Jan - 12:16

Croatia - Germany - 10 crucial moments of the match

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 5 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by RayMabus Wed 23 Jan - 12:18

Suci koji su oštetili Hrvatsku bit će protjerani sa svjetskog prvenstva 

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2058456

Nezgodan sport kad ti suci kroje sudbinu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176048
2014-04-11


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 5 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by RayMabus Wed 23 Jan - 12:33

Evo i Francuzi kažu da je Hrvatska oštečena

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2058463

Nije oštečena Hrvatska nego rukomet kao sport jer kad široj publici daš do znanja da to nije sport nego da suci odlučuju onda interes šire publike za taj sport pada

Nije gospodo draga oštečena Hrvatska nego rukomet a to ćete shvatiti naknadno kad opadne još više interes za taj sport
RayMabus
RayMabus

Posts : 176048
2014-04-11


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 5 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by darth_vader Wed 23 Jan - 14:17

RayMabus wrote:Evo i Francuzi kažu da je Hrvatska oštečena

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2058463

Nije oštečena Hrvatska nego rukomet kao sport jer kad široj publici daš do znanja da to nije sport nego da suci odlučuju onda interes šire publike za taj sport pada

Nije gospodo draga oštečena Hrvatska nego rukomet a to ćete shvatiti naknadno kad opadne još više interes za taj sport

Ti Francuzi su isto jeli govna kad su im Danci poklonili SP u Hrvatskoj...tresla se brda... doduše Gobac je to i zaslužio, samo šteta što je nacionalna momčad uvijek taoc nekog debila kojem se poklopi i poneki rezultat jer...a ovdi su ljudi ionako jedino talentirani za sport, navigavanje i ratovanje...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19673
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 5 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by T. Wed 23 Jan - 19:44

Ispisali smo povijest...
Dobili aktualne europske i svjetske prvake a ispali...

_________________
Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 5 Unname11
T.
T.

Posts : 17123
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 5 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by darth_vader Wed 23 Jan - 19:47

Dobili Francuze, a Hajduk nekidan iskida Šahtara...dajte im jebene počasne pehare za nešto...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19673
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 5 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by RayMabus Wed 23 Jan - 19:50

Zanimljivo , ja navija da se neosramotimo u Njemačkoj i da neizgubimo više od pet razlike a kad ono Hrvatska Francuska 23:20 i još cila dvorana puna Nijemaca navijala za naše

https://www.klix.ba/sport/rukomet/hrvatska-pobijedila-francusku-i-plasirala-se-u-kvalifikacije-za-olimpijske-igre/190123127

Pa ovome se nisan nada , kvalificirali smo se i za kvalifikacike na olimpijskim igrama , šesti smo a igrat ćemo i utakmicu za peto mjesto

Ovome se stvarno nisan nada

Bravo mi
RayMabus
RayMabus

Posts : 176048
2014-04-11


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 5 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by vili40 Wed 23 Jan - 21:23

nebitna utakmica za francuze pa su odigrali na 50%,da se nisu čuvali i da im je trebala pobjeda nekako mislim da bi ta utakmica bila drugačija.Mi smo sami sebe ubili a tko je za to kriv nek se dogovore sami.
vili40
vili40

Male
Posts : 10750
2015-08-02


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 5 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by RayMabus Wed 23 Jan - 21:36

vili40 wrote:nebitna utakmica za francuze pa su odigrali na 50%,da se nisu čuvali i da im je trebala pobjeda nekako mislim da bi ta utakmica bila drugačija.Mi smo sami sebe ubili a tko je za to kriv nek se dogovore sami.
Slažem se no oni i kad igraju s 50% snage teško ih je dobit a njih nitko nije dobija u zadnjih šest godina na SP a zadnji smo bili mi na današnji datum prije šest godina i od tada nitko pošto su oni svjetski prvaci zaredom zadna dva SP u rukometu tako da ipak nije ovo baš nebitna stvar dobit Francusku na SP u rukometu pošto je nije nitko osim nas već šest godina dobija



https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Svjetsko_prvenstvo_u_rukometu

Kako god , sad je u subotu utakmica za peto mjesto s nekim od Skandinavaca a izborili smo i kvalifikacije za OI 2020 tako da ono kad se sve zbroji i oduzme relativno i zadovoljni osim one utakmice s Brazilom koja nas je izneredila al šta je tu je.....opet taj Brazil je danas dobija Island tako da ipak riječ je o reprezentaciji koja svake godine jača al eto mi smo ih podcjenili i to nas je koštalo ovih polufinala i vrlo moguće medalje na ovom SP
RayMabus
RayMabus

Posts : 176048
2014-04-11


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 5 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by Šandor Winnetou Wed 23 Jan - 21:39

vili40 wrote:nebitna utakmica za francuze pa su odigrali na 50%,da se nisu čuvali i da im je trebala pobjeda nekako mislim da bi ta utakmica bila drugačija.Mi smo sami sebe ubili a tko je za to kriv nek se dogovore sami.
nije baš da nisu igrali, francuzi se muče cijelo prvenstvo. No nebitno za evidentnu krađu protiv njemačke sklon sam reći da smo mi zapravo svoje šanse prosuli sa brazilom i tu se ukopali. Današnju utakmicu ne smijrmo omalovažavati i ponižavati naše igrače koji su dosta zrelo igrali

_________________
Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 5 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by veber Wed 23 Jan - 21:42

i kako smo završili?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 5 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by vili40 Wed 23 Jan - 21:57

tre wrote:
vili40 wrote:nebitna utakmica za francuze pa su odigrali na 50%,da se nisu čuvali i da im je trebala pobjeda nekako mislim da bi ta utakmica bila drugačija.Mi smo sami sebe ubili a tko je za to kriv nek se dogovore sami.
nije baš da nisu igrali, francuzi  se muče cijelo prvenstvo. No nebitno za evidentnu krađu protiv njemačke sklon sam reći da smo mi zapravo svoje šanse prosuli sa brazilom i tu se ukopali. Današnju utakmicu ne smijrmo omalovažavati i ponižavati naše igrače koji su dosta zrelo igrali
ja ne omalovažavam nikoga ali od onoga što su izveli protiv brazila još sad imam noćne more. :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10750
2015-08-02


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 5 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by Šandor Winnetou Wed 23 Jan - 22:02

vili40 wrote:
tre wrote:
vili40 wrote:nebitna utakmica za francuze pa su odigrali na 50%,da se nisu čuvali i da im je trebala pobjeda nekako mislim da bi ta utakmica bila drugačija.Mi smo sami sebe ubili a tko je za to kriv nek se dogovore sami.
nije baš da nisu igrali, francuzi  se muče cijelo prvenstvo. No nebitno za evidentnu krađu protiv njemačke sklon sam reći da smo mi zapravo svoje šanse prosuli sa brazilom i tu se ukopali. Današnju utakmicu ne smijrmo omalovažavati i ponižavati naše igrače koji su dosta zrelo igrali
ja ne omalovažavam nikoga ali od onoga što su izveli protiv brazila još sad imam noćne more. :D
tu se svi slažu, dobiti 7 komada na prazan gol je čisti mazohizam

_________________
Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 5 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by RayMabus Wed 23 Jan - 22:09

Njemačka teškom mukom al sasvim zasluženo u vrlo napetoj završnici dobila Španjolsku s golom razlike , 31 : 30

Danska dobila Švedsku i mi s Švedskom u subotu igramo za peto mjesto a iz ove druge skupine uz Dansku ide i Norveška u polufinale


https://www.klix.ba/sport/rukomet/danska-upisala-i-osmu-pobjedu-i-izborila-polufinale-protiv-francuske/190123142
RayMabus
RayMabus

Posts : 176048
2014-04-11


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 5 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by RayMabus Fri 25 Jan - 19:13

Danci razbili Francuze 38 :: 30

https://www.klix.ba/sport/rukomet/rukometasi-danske-i-cudesni-hansen-razbili-francuze-za-finale-svjetskog-prvenstva/190125129

Izgleda da ona naša pobjeda protiv Francuske nikidan i nije bila baš nevažna jer smo ih poslali na jačeg u drugoj skupini a to su Danci a ovi ih razbili i izbacili iz borbe za zlatnu medalju

Čestitke Danskoj , stvarno dobro igraju , baš san gušta gledat kako gaze nemoćne Francuze
RayMabus
RayMabus

Posts : 176048
2014-04-11


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 5 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum