ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 6 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by RayMabus 25/1/2019, 19:13

Danci razbili Francuze 38 :: 30

https://www.klix.ba/sport/rukomet/rukometasi-danske-i-cudesni-hansen-razbili-francuze-za-finale-svjetskog-prvenstva/190125129

Izgleda da ona naša pobjeda protiv Francuske nikidan i nije bila baš nevažna jer smo ih poslali na jačeg u drugoj skupini a to su Danci a ovi ih razbili i izbacili iz borbe za zlatnu medalju

Čestitke Danskoj , stvarno dobro igraju , baš san gušta gledat kako gaze nemoćne Francuze

RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 6 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by RayMabus 25/1/2019, 22:10

Ipak ima malo Boga , Norvežani upravo izbacili Njemačku 31::25

Kako su nas pokrali u zadnjij minuti ovo im se sad osvetilo , ništa od finala i srebrne i zlatne medalje nego igraju oni i Francuzi za broncu

Finale Norveška :: Danska
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 6 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by jastreb 26/1/2019, 05:48

Červar je stvar prošlosti. relikt.

Uzevši ga za izbornika,to je kao kad bi u nogometu za izbornika uzeli nekog preživjelog dinosaurusa iz doba 70-tih. Čim se odrekao Jaganjca vidio sam da to ne vodi dobru.

Rukometaši se moraju odreći hrvatskog nogometnog mentaliteta iz preddalićevske ere. Obno Bilić,Kranjčar,Barić,a napose Čačić,najnegativnija ličnost cro nogometa.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 6 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by RayMabus 27/1/2019, 16:13

Nijemci ostali i bez brončane medalje hha ha ha , ipak ima Boga

Francuska : Njemačka ; 26 : 25

https://www.klix.ba/sport/rukomet/rukometasi-francuske-u-dramaticnom-finisu-pobijedili-njemacku-i-osvojili-3-mjesto/190127052

Domaćin a nema medalje  lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 6 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by RayMabus 27/1/2019, 16:44

Tko će drugi nego Karabatić , da in nema njega ne bi ništa ni osvojili u zadnjih desetak godina

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 6 Karabatic_getty22


A kako se sudbina poigrala , gol u zadnjoj sekundi , Nijemci se žalili , suci pregledali snimku , gol je regularan

Odbila in se ona pljačka Hrvatske nikidan , kaznio ih Bog


https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2059469

Bravo Nikola Karabatić ,čestitke i od Hrvatske , svaka ti dala

   Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 6 1f602  Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 6 1f602  Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 6 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 6 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by Eroo 27/1/2019, 16:50

RayMabus wrote:Tko će drugi nego Karabatić , da in nema njega ne bi ništa ni osvojili u zadnjih desetak godina

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 6 Karabatic_getty22


A kako se sudbina poigrala , gol u zadnjoj sekundi , Nijemci se žalili , suci pregledali snimku , gol je regularan

Odbila in se ona pljačka Hrvatske nikidan , kaznio ih Bog


https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2059469

Bravo Nikola Karabatić ,čestitke i od Hrvatske , svaka ti dala

   Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 6 1f602  Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 6 1f602  Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 6 1f602

Nikola, ustašo.  Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 6 1f602

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74805
2016-07-22


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 6 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by Guest 27/1/2019, 19:38

jastreb wrote:Červar je stvar prošlosti. relikt.

Uzevši ga za izbornika,to je kao kad bi u nogometu za izbornika uzeli nekog preživjelog dinosaurusa iz doba 70-tih. Čim se odrekao Jaganjca vidio sam da to ne vodi dobru.

Jebote Jaganjac i ti njega. Antitalentu za sport.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 6 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by Guest 27/1/2019, 19:40

Speare Shaker wrote:
jastreb wrote:Červar je stvar prošlosti. relikt.

Uzevši ga za izbornika,to je kao kad bi u nogometu za izbornika uzeli nekog preživjelog dinosaurusa iz doba 70-tih. Čim se odrekao Jaganjca vidio sam da to ne vodi dobru.

Jebote Jaganjac i ti njega. Antitalentu za sport.

S obzirom na probleme koje smo imali sa selekcijom igrača, dobro smo i prošli, posebno kad uzmemo u obzir da su nas suci dokumentirano pokrali protiv Njemačke. Pa u posljednje dvije utakmice nam nije igrao Cindrić kao najbolji organizator igre, a u posljednjoj nije ni Duvnjak.
U odnosu na prethodno europsko prvenstvo nismo imali 12 (dvanaest) igrača, uglavnom ozlijeđenih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 6 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by Guest 27/1/2019, 19:44

Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
jastreb wrote:Červar je stvar prošlosti. relikt.

Uzevši ga za izbornika,to je kao kad bi u nogometu za izbornika uzeli nekog preživjelog dinosaurusa iz doba 70-tih. Čim se odrekao Jaganjca vidio sam da to ne vodi dobru.

Jebote Jaganjac i ti njega. Antitalentu za sport.

S obzirom na probleme koje smo imali sa selekcijom igrača, dobro smo i prošli, posebno kad uzmemo u obzir da su nas suci dokumentirano pokrali protiv Njemačke. Pa u posljednje dvije utakmice nam nije igrao Cindrić kao najbolji organizator igre, a u posljednjoj nije ni Duvnjak.
U odnosu na prethodno europsko prvenstvo nismo imali 12 (dvanaest) igrača, uglavnom ozlijeđenih.

E sad, hoće li Červar oistati ili otići, vidjet ćemo, ali njega je svakako potpuno idiotski uspoređivati sa jednim netalentiranim mediokritetom kakav je Čačić, koji je, po riječima Ćire, kao prosječan vozač dobio formulu 1, pa to jednostavno nije moglo dobro završiti.
Červar je ma što god netko mislio o njemu, ipak osvojio titulu svjetskog prvaka i olimpijskog pobjednika.
Osobno navijam da ga zamjeni Saračević, odavno već nemam ništa protiv da Noka Serdarušić preuzme reprezentaciju, ali kako sad stvari stoje, najvjerojatnije će Červar ostati do nakon završetka olimpijskog ciklusa, onda će Serdarušić već biti prestar za početak na kormilu reprezentacije i najvjerojatnije će Červara zamijeniti Saračević.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 6 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by veber 27/1/2019, 20:02

kod nas rvata, ako nismo prvi, onda smo drugi. :D
ja sam igrao rukomet, onako rekreacijski.

uvođenjem novih pravila, pogotovo penaliziranja na, oko i usred gola diglo je rukomet.


rukomet do novih pravila bio je klinčić u naranči.
červar, červar. ekipe se promjenile. vidi se igra danske, njemačke norveške.


ja sam šoli upiknul 3-4 gola od 7 lopti. ono budi frajer pa brani. i još ti zveknu sedmerac.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 6 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by RayMabus 27/1/2019, 20:04

Danska zaslučeno prva i ovo in je prva zlatna medalja na SP

Hrvatska i Danska obje na sedmom mjestu sa pojednakim brojem medalja na SP : jedna zlatna , tri srebrne i jedna bronca

https://en.m.wikipedia.org/wiki/IHF_World_Men%27s_Handball_Championship
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 6 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by flumen 28/1/2019, 09:58

ne znam dal' ste pisali, ali ono protiv brazila sa emtpy Goal je bila cista pizdarija od Cervara koja nas je kostala pobjede...

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 6 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by Stanojko 28/1/2019, 10:05

Jebote, gde se igra ovaj sport osim u Evropi? Ozbiljno pitam. Ja se secam da su postajali svojevremeno jos samo Koreja i Egipat (valjda) i da je Katar nesto osvojio jednom (kad su poplacali neke silne igrace da igraju za njih). Igra li se ovo ozbiljno jos negde?

_________________
Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 6 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 6 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by veber 28/1/2019, 10:18

Stanojko wrote:Jebote, gde se igra ovaj sport osim u Evropi? Ozbiljno pitam. Ja se secam da su postajali svojevremeno jos samo Koreja i Egipat (valjda) i da je Katar nesto osvojio jednom (kad su poplacali neke silne igrace da igraju za njih). Igra li se ovo ozbiljno jos negde?
pa nije bitno gdje se igra. dalmoši nemaju pojma o beli, a s francuzima mogu odigrat.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 6 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by flumen 28/1/2019, 10:50

veber wrote:
Stanojko wrote:Jebote, gde se igra ovaj sport osim u Evropi? Ozbiljno pitam. Ja se secam da su postajali svojevremeno jos samo Koreja i Egipat (valjda) i da je Katar nesto osvojio jednom (kad su poplacali neke silne igrace da igraju za njih). Igra li se ovo ozbiljno jos negde?
pa nije bitno gdje se igra. dalmoši nemaju pojma o beli, a s francuzima mogu odigrat.

a briskula? a?

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 6 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by veber 28/1/2019, 10:55

jel to ono šijem, šetam ruka mi iza leđa?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 6 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by kic 28/1/2019, 12:36


pa, posebno mi se nije svidjelo kad je komentator RTL-a nakon utakmice Hrvatska-Švedska govorio da zaostajemo, i redom krenuo pljuvat-

ono jebemti mater, kruh ti donose na stol, čim su izgubili odmah krenuo šutat mrtvog konja-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 6 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by RayMabus 28/1/2019, 12:55

Stanojko wrote:Jebote, gde se igra ovaj sport osim u Evropi? Ozbiljno pitam. Ja se secam da su postajali svojevremeno jos samo Koreja i Egipat (valjda) i da je Katar nesto osvojio jednom (kad su poplacali neke silne igrace da igraju za njih). Igra li se ovo ozbiljno jos negde?
Igra se dominantno u Evropi no igra se sve više i planetarno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 6 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by Stanojko 28/1/2019, 12:56

RayMabus wrote:
Stanojko wrote:Jebote, gde se igra ovaj sport osim u Evropi? Ozbiljno pitam. Ja se secam da su postajali svojevremeno jos samo Koreja i Egipat (valjda) i da je Katar nesto osvojio jednom (kad su poplacali neke silne igrace da igraju za njih). Igra li se ovo ozbiljno jos negde?
Igra se dominantno u Evropi no igra se sve više i planetarno.
Gde bre?

_________________
Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 6 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 6 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by RayMabus 28/1/2019, 12:57

Stanojko wrote:
RayMabus wrote:
Stanojko wrote:Jebote, gde se igra ovaj sport osim u Evropi? Ozbiljno pitam. Ja se secam da su postajali svojevremeno jos samo Koreja i Egipat (valjda) i da je Katar nesto osvojio jednom (kad su poplacali neke silne igrace da igraju za njih). Igra li se ovo ozbiljno jos negde?
Igra se dominantno u Evropi no igra se sve više i planetarno.
Gde bre?
Latinska Amerika , sjeverna Afrika , zaljevske zemlje , Azija
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 6 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by Stanojko 28/1/2019, 13:00

RayMabus wrote:
Stanojko wrote:
RayMabus wrote:
Stanojko wrote:Jebote, gde se igra ovaj sport osim u Evropi? Ozbiljno pitam. Ja se secam da su postajali svojevremeno jos samo Koreja i Egipat (valjda) i da je Katar nesto osvojio jednom (kad su poplacali neke silne igrace da igraju za njih). Igra li se ovo ozbiljno jos negde?
Igra se dominantno u Evropi no igra se sve više i planetarno.
Gde bre?
Latinska Amerika , sjeverna Afrika , zaljevske zemlje , Azija
Hahahahaha...pa jes, nabrojao sam sve tri zemlje - Koreja, Egipat i Katar (al` njega ne racunamo) cheers

_________________
Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 6 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019 - Page 6 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2019

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum