ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 32 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by skripar 15/3/2019, 19:39

RayMabus wrote:I ako ćeš iskreno sad ću ti reč za šta san navija u drugoj utakmici ; da van neki Bošnjak i crnac neda gol i postane idol. A upravo to van se desilo , prvo Amer Gojak a onda i crnjo posli.

A razlog van je multikulturizam i osam stranaca u hn ligi

https://www.google.com/amp/s/sportske.jutarnji.hr/nogomet/hnl/ispisana-nova-stranica-povijesti-nikad-vise-stranaca-u-prvoj-hnl-cro-klubovi-broje-cak-102-izozemna-igraca-iz-37-drzava-dinamo-i-istra-na-vrhu/7656471/amp

Eto i sad jebi mater i ti i Dinamo i multikulturalnost.

Ma bravo hvala ti puno sto bi mi bez tebe
Povedi nas spasitelju nas

Jahve

skripar

Posts : 1031
2015-08-09


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 32 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by RayMabus 15/3/2019, 19:42

skripar wrote:
RayMabus wrote:I ako ćeš iskreno sad ću ti reč za šta san navija u drugoj utakmici ; da van neki Bošnjak i crnac neda gol i postane idol. A upravo to van se desilo , prvo Amer Gojak a onda i crnjo posli.

A razlog van je multikulturizam i osam stranaca u hn ligi

https://www.google.com/amp/s/sportske.jutarnji.hr/nogomet/hnl/ispisana-nova-stranica-povijesti-nikad-vise-stranaca-u-prvoj-hnl-cro-klubovi-broje-cak-102-izozemna-igraca-iz-37-drzava-dinamo-i-istra-na-vrhu/7656471/amp

Eto i sad jebi mater i ti i Dinamo i multikulturalnost.

Ma bravo hvala ti puno sto bi mi bez tebe
Povedi nas spasitelju nas

Jahve
Nije Jahve a nije ni bitno.

Odlični su van napadači , Amer Gojak i oni crnjo.

Vi ste kraljevi lopata.

Trpaj još.
https://www.google.com/amp/s/sportske.jutarnji.hr/nogomet/hnl/ispisana-nova-stranica-povijesti-nikad-vise-stranaca-u-prvoj-hnl-cro-klubovi-broje-cak-102-izozemna-igraca-iz-37-drzava-dinamo-i-istra-na-vrhu/7656471/amp

Nauči se sine da plačenik igra za lovu i da mu fali srce na ovakvin utakmicama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176364
2014-04-11


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 32 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by skripar 15/3/2019, 20:18

Ta dva nisu napadaci vidi se da si laik i da ne pratis nogomet
Ajde nastavi i dalje pisat gluposti uzivam u samaranju bolesnika s vip-a koji je zalutao ovdje
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 32 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by RayMabus 15/3/2019, 20:24

skripar wrote:Ta dva nisu napadaci vidi se da si laik i da ne pratis nogomet
Ajde nastavi i dalje pisat gluposti uzivam u samaranju bolesnika s vip-a koji je zalutao ovdje
Jel ti žao šta nisu dali golove. Ono sto postotne šanse. Dragi moj a šta ću ti ja. Nakesali ste se para , omogućili pet klubova u Europi 2020/2021. Šta se sad žališ. Nemaš se šta žalit. Prihvati činjenicu da ste kraljevi lopata i to je to. A uprava Dinama nek razmišlja oće li smanjit broj stranaca u hnl. Ćuj osam stranaca i onda naši nemaju di igrat pa Petković i drugi moraju igrat u trećoj italijanskoj ligi a vamo balije lopatari igraju u prvoj postavi Dinama a neznaju dat gol a prazna branka ispri nji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176364
2014-04-11


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 32 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by skripar 15/3/2019, 20:54

RayMabus wrote:
skripar wrote:Ta dva nisu napadaci vidi se da si laik i da ne pratis nogomet
Ajde nastavi i dalje pisat gluposti uzivam u samaranju bolesnika s vip-a koji je zalutao ovdje
Jel ti žao šta nisu dali golove. Ono sto postotne šanse. Dragi moj a šta ću ti ja. Nakesali ste se para , omogućili pet klubova u Europi 2020/2021. Šta se sad žališ. Nemaš se šta žalit. Prihvati činjenicu da ste kraljevi lopata i to je to. A uprava Dinama nek razmišlja oće li smanjit broj stranaca u hnl. Ćuj osam stranaca i onda naši nemaju di igrat pa Petković i drugi moraju igrat u trećoj italijanskoj ligi a vamo balije lopatari igraju u prvoj postavi Dinama a neznaju dat gol a prazna branka ispri nji.
Ok svi ti lopatari kako kazes su svemirski brod za hnl pa njihove slabosti do sad nisu dolazile do izrazaja, sinoc se vidjelo da u dinamu ima dosta igraca koji nisu dorasli ovakvim protivnicima i utakmicama, da bi dinamo napravio jos veci iskorak treba se prebacit u neku jacu ligu kao sto su talijanska ili njemacka, hnl samo koci dinama i sputava ga
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 32 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by RayMabus 15/3/2019, 21:01

Pa dobro Benfica je jak klub , a ono da se razumimo niste se osramotili , ipak je bilo 0:0 dosta dugo , obrana odlična , napad nikakv , lopate teške. Sve je to balun. Ne se puno živcirat oko toga. Meni je bitno onih pet mjesta u Europi 2020/2021 a ovo ostalo kao šta rekoh utakmica jučer neutralan osim onog dijela da stranci nedaju gol jer san protiv stranaca u hnl pored domaćih igrača a imamo osam stranaca po klubu šta je pretjerano i ubija kadar za budućnost reprezentacije.

To ti je to. Neutralan san pa mi nije napeto seruckat. Ako nisi stavio ulog nije te brige na koju će stranu pasti novčić.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176364
2014-04-11


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 32 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 15/3/2019, 21:34

Ukupno bolji u 2 utakmice prošao je dalje i nema se tu kaj puno filozofirati. Dinamo prema naprijed nije odigrao ništa sve dok nije bilo 2-0 kad više nisu imali kaj izgubiti. Onda smo imali ta 2 mrtvaca koje na tom nivou ne smiješ promašiti. Ukupno gledano imali smo previše loših igrača u ekipi za takvu utakmicu, redom Gojak, Oršić, Moro, Kadzior i tako se ekipa snage Benfice ne može zaustaviti. Čestitke najvećem hrvatskom klubu Dinamu na svemu što je ove sezone odigrao u Europi i što je, gotovo sam, osigurao da 20/21 pola HNL-a igra u europskim takmičenjima.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 32 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 15/3/2019, 21:59

[/quote]
Na jednom drugom forumu sam vodio raspravu o tome.[/quote]
https://www.gay.hr/forum/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 32 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by skripar 15/3/2019, 22:45

Na jednom drugom forumu sam vodio raspravu o tome.[/quote]
https://www.gay.hr/forum/[/quote]
Hahahaha puko si
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 32 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 16/3/2019, 00:19

fridrih_niche wrote:

Glupo je da se to uopće mora crtat, al eto...
Zasto bi ja navija za Dinamo?!
Boli me kurac za Dinamo...
Svejedno jesu igrali protiv Benfice ili nekog trećeg...
E da, boli me kurac i za euro koeficijent...
;)
Pa to je normalno, a danas će licemjeri napadati hajdukovce što su navijali za Benficu, a sami žele sve najgore Hajduku. Uz to još Benfica, za koju se zna da ih simpatiziramo iz poznatih razloga.

Ja ne navijam ni za jedan hrvatski klub u Europi (da igra možda jedan Zadar, navija bi za njih) ili sam ravnodušan ili želim iz nekog razloga da izgube. Ostavimo na stranu Dinamo, zašto bi navijao za onu Rijeku ili pak Osijek? Ona Rijeka onog ljigavca Miškovića ili pak Osijek onog smrada koji poklanja dres Osijeka Mamiću s natpisom "Maminjo" i koje je nogometni klub koji je kupio (talijanski niželigaš) nazvao svojom "zgodnom igračkom".  :blj

Ne volim i ne podržavam općenito privatne klubove s tipovima poput ovih navedenih privatnika, tako da nemam razloga navijati za njih u Europi. Da sutra onaj navijački Varteks uđe u Europu, navija bi za njih...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 32 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by skripar 16/3/2019, 01:15

Vi niste svjesni da ste u manjini, normalni ljudi hrvati navijaju za sve hrv klubove u europi
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 32 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by vuksadinare 16/3/2019, 05:13

skripar wrote:Vi niste svjesni da ste u manjini, normalni ljudi hrvati navijaju za sve hrv klubove u europi
:tu ...zato oni nisu normalni..i ljevicari su koja isto tako nije normalna kod nas
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 32 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by darth_vader 16/3/2019, 07:44

Na jednom drugom forumu sam vodio raspravu o tome.[/quote]
https://www.gay.hr/forum/[/quote]


:^0
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 32 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 16/3/2019, 09:38

jasambrend wrote:Na jednom drugom forumu sam vodio raspravu o tome.
https://www.gay.hr/forum/[/quote]


:^0[/quote]

Dominacija!
:^O
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 32 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 16/3/2019, 09:48

skripar wrote:Vi niste svjesni da ste u manjini, normalni ljudi hrvati navijaju za sve hrv klubove u europi
To je sad već pitanje.
A ja mislim da većinu ljudi ipak zaboli neka stvar i za nogomet,pa s tim i za Hajduk i Dinamo, ko štoih u Hrvatskoj zaboli neka stvar za sve, a samo znaju kukati i žaliti se.

A tebi je normalan navijač Hajduka onaj jebivjetar s Dinare, koji želi loše Hajduku i koji javno, jasno i glasno podržava one koji žele loše (pričam o onoj Inicijativi i njihovom predsjedniku koji je javno pričao za Hajduk "DaoBOgDaSveIzgubili" i javno priča da želi loše Hajduku, da želi da završi u borbi za opstanak). Toliko o tvojoj percepciji normalnih navijača.  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 32 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 16/3/2019, 10:06

Dobro, Skripar se malo pogubija, al nema veze...
Još je mlad...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 32 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 16/3/2019, 21:53

Ja u Europi navijam za sve naše klubove osim za hnk hajdučić šrd. Njih jednostavno ne mogu smislit' zato jer su plačipičke, nisu muškarci jer samo kmeče i cvile. Tko takve trpi?

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 32 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by skripar 16/3/2019, 23:19

Ja sam prije dok sam jos isao u skolu navijao protiv hajduka u svakoj utakmici pa tako i u europi ali poslije kad sam spoznao sta je koeficijent sam se promjenio
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 32 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 17/3/2019, 20:06

Oni ti ionako ne mogu poboljšati nacionalni koeficijent tak' da je bez veze za njih navijati. Samo ti ga kvare, jer u prosjeku su u Europi osvojili daleko najmanji broj bodova za koeficijent s obzirom na broj odigranih utakmica.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 32 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 17/3/2019, 20:35

GNK Penal jaše dalje...
Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 32 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 17/3/2019, 20:50

Najbitnije je da jašemo po hnk hajdučiću šrd.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 32 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum