ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 18/12/2018, 11:25

isključivi krivac wrote:
fridrih_niche wrote:
Ovo je poraz Našmrkanog?
Sve je to igrokaz...
;)
Ma nije...
Svetina i Kustić će se sad vratiti poštenje i jednakost u hrvatski nogomet.  lol!
Ne glupsone, sekta će vratiti.

Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 18/12/2018, 11:26

Roland Deschain wrote:
isključivi krivac wrote:
fridrih_niche wrote:
Ovo je poraz Našmrkanog?
Sve je to igrokaz...
;)
Ma nije...
Svetina i Kustić će se sad vratiti poštenje i jednakost u hrvatski nogomet.  lol!
Ne glupsone, sekta će vratiti.


Pošteno je samo onda kada je hajduk prvi Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 18/12/2018, 11:28

Roland Deschain wrote:
isključivi krivac wrote:
fridrih_niche wrote:
Ovo je poraz Našmrkanog?
Sve je to igrokaz...
;)
Ma nije...
Svetina i Kustić će se sad vratiti poštenje i jednakost u hrvatski nogomet.  lol!
Ne glupsone, sekta će vratiti.
:rofl

Ovo si napisao prije 2-3 dana:"I zato ću te izbjegavati ubuduće jer mi to ne treba."  lol!

I onda opet zaboravio uzeti tablete.  :roflrofl :roflrofl :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 18/12/2018, 12:34

Serbia Strong wrote:
Roland Deschain wrote:https://net.hr/sport/nogomet/svetina-uvjerljivo-osvojio-izbore-za-zns-bivsi-dopredsjednik-dinama-postaje-prvi-covjek-zagrebackog-nogometa/

Prvi poraz Mamića. I to od dojučerašnjih saveznika, Svetine i Šikića.


Čestitke sittingu... :bball:
hvala, hvala.

neće niti ovo navesti idiote da se okane bijelog, nego će i dalje lupetati k'o babe iz bolesti.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 24/12/2018, 16:08

https://gnkdinamo.hr/HR/Novosti/Clanak/posljednji-pozdrav-legendi-nogometa

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 3/1/2019, 19:46

https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/transferi/veliki-transfer-je-propao-i-to-su-najbolje-vijesti-za-dinamo-kapetan-definitivno-odbio-najbogatiju-ponudu-u-karijeri-slaven-bilic-nasao-spasitelja/8237549/

Nije lud Ademi da ide kod prevare Bilića u zadnji klub lige.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 6/1/2019, 18:46

još sati dijele najveći HR klub od nastupa u ko fazi EL...

kakva godina:

HR repka predvođena najvećim hr igračem svih vremena kapetanom i najboljim igračem SP LM10 postigla povijesni uspjeh,naš igrač se upisao u povijest svjetskoga i euro nogometa osvojivši sva individualna prizanja+najveći hr klub konačno prezimio u europi...


najslavnija godina u povijesti hr nogometa,koja će zlatnim slovima ostati upisana po najvećem uspjehu repke i našega kapetana LM10

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 6/1/2019, 20:13

Bjelica je poveo najveći hrvatski klub u pripreme za nastavak odlične sezone. Za sad se jedino priča da bi Budimir mogao otići. Drugi dolasci ili odlasci se ne spominju.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by skripar 7/1/2019, 08:11

trebalo bi dovest boljeg desnog beka
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 7/1/2019, 08:22

Imamo 3 desna beka. Trebalo bi se onda prije dvojice riješiti. Stojanović je puno napredovao, ovo mu je najbolja polusezona otkad je u Dinamu.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by vuksadinare 7/1/2019, 08:39

hajduk dovodi beka iz milana...taj il je falš roba po obicaju vjecno ozlijeđen...odigrao tri utakmice u dvije godine..ili gelda utakmice vecinom sa tribina...a prije bi rekao mazanje ociju sitnoj boraniji da kao nesto rade ali uvijek nekako na kraju kazu 'bi mi ali eto para nemamo' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98988
2015-09-08


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by skripar 7/1/2019, 22:58

Roland Deschain wrote:Imamo 3 desna beka. Trebalo bi se onda prije dvojice riješiti. Stojanović je puno napredovao, ovo mu je najbolja polusezona otkad je u Dinamu.
Istina da je ovu polusezonu igrao nešto bolje nego prije ali i dalje je naslabija karika u momčadi, za veći iskorak u europi treba nam bolji od njega
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 7/1/2019, 23:15

Prate  ekog Grka, ali je navodno odšteta oko 2 milje.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by skripar 7/1/2019, 23:18

pa šta je 2 milje za dinamo
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 9/1/2019, 23:14

ANTE ĆORIĆ

[size=44]"Nitko ne želi napisati istinu, moj sin ne igra za Hrvatsku zbog Zdravka Mamića"[/size]

Vratili smo na period koji je Ante proveo u Dinamu.

"Svašta se događalo u tom klubu, ja više nisam mogao izdržati i prepustio sam Antu agenciji Doyen, a na kraju su se oni spetljali sa Zdravkom Mamićem i postali njegovi ljudi. Radili su u korist Zdravka, a ne u korist mog sina. Oni su u Dinamo doveli i Sammira te neke druge igrače, a Ante na kraju nije igrao. Nije ni morao igrati, nismo to nikada tražili, ali... Ono što su radili, to je psihički za dijete bilo neizdrživo i nenormalno

A ne igra, tvrdi Miljenko, zbog Zdravka Mamića.  Je li moguće da Zdravko Mamić još uvijek stoji na Ćorićevom putu do reprezentacije?

"Apsolutno! Garantiram vam to glavom i bradom, znam da bi ga Gračan zvao. Ako bi bilo koga zvao, zvao bi Antu. Dajem vam glavu da je to tako. Gračan od mene okreće glavu, vidjeli smo se u Medulinu, iako je korektan čovjek. Znate kako oni to rade? Najprije ga nazovu, kažu mu da je pozvan u reprezentaciju, a onda nakon 15-ak minuta dobije poziv i bude mu objašnjeno da će biti samo rezerva, da će ga pozvati tek ako se netko ozlijedi. Gube protiv Grčke 1:0, imaju igrača manje, a Ante ne dobije ni minutu na terenu. Ante je izborniku rekao da sve zna i pitao ga zašto onda uopće prima pozive, jesu li to neki testovi? Nije mu jasno, a nakon svega nije ni čudno da se boji. No, itekako je svjestan svoje situacije, i sam mi kaže, ne igram u klubu i nemam se pravo žaliti. Ali ne igra ni Alen Halilović, pa je kapetan mlade reprezentacije. No, ne bih htio o drugima, jer svatko ima svoju priču"

"Nitko nikada nije napisao razlog. Zvali su me novinari, ali nitko nije htio napisati istinu. Mamić je čovjek koji na televiziji javno kaže da bi za našu obitelj dao krv, da će kleknuti pred Antu Ćorića, a kad izađe s televizije govori, j.... ću mater i njemu i starom. Tako on razgovara. 

Prema dokumentima Football Leaksa, Doyen Sports od Dinama je otkupio 70 posto prava na Antu Ćorića za 2.8 milijuna eura uz jamstvo da će Dinamo od Ćorićevog transfera zaraditi još dva milijuna. Potom je, prema istom izvoru, Doyen Dinamu posudio 4.5 milijuna eura, opet uz jamstva da će dobiti nova dva dodatna milijuna. Doyen je dakle, prema navodim Football Leaksa, Dinamu uplatio oko 7.5 milijuna eura, a da mu Dinamo treba vratiti 6.5 milijuna. Doyen je po tome kupio 70 posto prava na Ćorića za samo milijun eura, što je premalo za takvog talenta. 

Kasnije se Ćorić našao na naslovnicama i povodom optužnice USKOK-a koji smatra da je Ćorić jedan od nogometaša na kojima je Mamić pokušao izvući novac iz Dinama.

Mamići su, prema dostupnim saznanjima, jedan drugome isplaćivati novac koji je trebao pripasti Dinamu. Mamić je 50 posto Dinamove zarade od budućeg transfera prepustio samom igraču, odnosno Digisportu, njegovom zastupniku, a osnovano se sumnja se da je Mamić svom sinu novim ugovorom prepustio preostalih 50 posto od transfera, za usluge praćenja tržišta.

Druga optužnica protiv bjegunca i nepravomoćno osuđenog kriminalca Zdravka Mamića, koji se skriva u Međugorju, još nije podignuta. 

https://www.index.hr/sport/clanak/nitko-ne-zeli-napisati-istinu-moj-sin-ne-igra-za-hrvatsku-zbog-zdravka-mamica/2055242.aspx

Školski primjer kako kriminalni menađerski milje uništava jednog talenta!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 9/1/2019, 23:43

Zdravko The Manager!
:^O

Ma to lažu, pa kako Zdravko moze utjecat da neko bude pozvan u Repku?!
To je gnjusna laž!
Ili ovo da bi da krv za njih dok govori javno, a kad se ugase mikrofoni da im jebe mater...
Zasto blate Zdravka?
Pa on je donija srebro Hrvatskoj!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 10/1/2019, 00:02

Tatta dobročinitelj...
Mecena dobre duše i finih manira...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 10/1/2019, 06:27

Gračan prodana duša!
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 10/1/2019, 13:39

sat2 wrote:Gračan prodana duša!
:hail :hail :hail

Od cijelog članka i cijele priče ti napišeš ovo?!?

Sve govori o tebi.. .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 10/1/2019, 14:25

Miljenko Ćorić, inače predsjednik NK Dinamo iz Odranskog obreža,kojeg znam otprije, prije nego se uopće čulo za Antu ovdje sere bezveze po običaju. U cijeloj toj priči jedina žrtva je Dinamo, a ne njegov bahati sinek. Sam si je kriv što je sve svoje propale poslovne poduhvate mislio riješiti preko sina. Ušao je u deal s vragom, posuđivao novce od Mamića i sad se nešto žali. Ante Ćorić je imao jako puno prilika u Dinamu i nije ih koristio, na kraju je Bjelica presjekao i rekao da mu ne treba. Ko mu je sad kriv što ne igra u Romi? I po čemu je on to zaslužio igrat za U-21? Točno je tamo gdje spada, među rezervama, teško je priznat da Ante nikako ne napreduje, najlakše se vaditi na Mamića. Dečki igraju odlično bez njega, osvojili su prvo mjesto, izborili EP i ne znam umjesto koga bi on trebao igrat. Pretekli su ga i ovi mlađi od njega.

P.S. Tata Pršir, inače i sto iz Odranskog Obreža je pokušao na sličan način poslovati s Mamićem, pa kad se to izjalovilo odveo malog u Hajduk i iskokošario njih za siću od 50.000 €

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 10/1/2019, 14:45

Tata Čorić izvleslao vrijednog i poštenog Mamića i Dinamo.  :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum