ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YouTube

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Go down

YouTube - Page 48 Empty Re: YouTube

Post by Guest 13/12/2019, 21:03


Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 48 Empty Re: YouTube

Post by Guest 13/12/2019, 21:06

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 48 Empty Re: YouTube

Post by Guest 13/12/2019, 21:24

Gnječ wrote:kaži onoj šlampavoj kujetini Whisp da da neka baci svoj elitni malograđanski pogled iz svog Art dvorca vidjet će ispred ulaznih vrata hrpu ljudskih kostiju. to sam ja tamo čekam već deset mjeseci umro sam od gladi i žeđi kučka me ne pušta unutra pizda joj materina da joj pizda materina...srećom u cyber univerzumu se mogu reinkarnirat na nekom drugom mjestu. tako bi ona i u RL napravila jebo je bog isukrst da je jebo...
:^0

Zašto imam osjećaj da ju je netko naučio zaključavati sve prostorije, a naročito portun, ali je usput taj tovar zaboravio reći kako se otključava?  :rasta

Prenijela sam poruku od riječi do riječi.  
Kaže da te voli i da si joj nedostajao. Mislila je da te odnio neki zmaj u zemlju nedođiju, zavele vile, pojeli ljudožderi, zgazili jednorozi....
Sad je pritisnula sve i jedan botun.  Ako ne ide skokni do X i ostavi joj na PP upute kako naći ključ. 

P.S.
Srcati, koji si ti boškarin. Ovo ti nije rekla ona nego Anka partizanka.  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 48 Empty Re: YouTube

Post by Guest 13/12/2019, 21:27

I da ne zaboravim, hvala ti na ovom prekrasnom nizu klipića. 
Lijepo je ovako doći i samo klikati sve po redu. Pravo gotovanski  :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 48 Empty Re: YouTube

Post by Guest 13/12/2019, 21:46

Ra wrote:
Gnječ wrote:kaži onoj šlampavoj kujetini Whisp da da neka baci svoj elitni malograđanski pogled iz svog Art dvorca vidjet će ispred ulaznih vrata hrpu ljudskih kostiju. to sam ja tamo čekam već deset mjeseci umro sam od gladi i žeđi kučka me ne pušta unutra pizda joj materina da joj pizda materina...srećom u cyber univerzumu se mogu reinkarnirat na nekom drugom mjestu. tako bi ona i u RL napravila jebo je bog isukrst da je jebo...
:^0

Zašto imam osjećaj da ju je netko naučio zaključavati sve prostorije, a naročito portun, ali je usput taj tovar zaboravio reći kako se otključava?  :rasta

Prenijela sam poruku od riječi do riječi.  
Kaže da te voli i da si joj nedostajao. Mislila je da te odnio neki zmaj u zemlju nedođiju, zavele vile, pojeli ljudožderi, zgazili jednorozi....
Sad je pritisnula sve i jedan botun.  Ako ne ide skokni do X i ostavi joj na PP upute kako naći ključ. 

P.S.
Srcati, koji si ti boškarin. Ovo ti nije rekla ona nego Anka partizanka.  :D

a šta ću sad tamo? htio sam tamo prije nekih 10 mjeseci otvorit neku temu koja nije za ovu ovdje psihijatrijsku rupčagu ali zaboravih i o čemu je tema bila a i zaboravih password osim ako pass nisam istetovirao na kostur prije nego sam izdahnuo na kapiji.

kaži ti toj lijepoj dami da i ja nju jako volim i da bi je privinio na grudište, prsište što li već je i...neću u detalje sad...

a i ti Mojca mi fališ nemam s kim pit Four Roses ali već kad si u mojoj pradomovini mogla bi mi poslat malo duvana ovdje u ustašiji je duvan zakurac. a i sve ostalo je zakurac iskreno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 48 Empty Re: YouTube

Post by Guest 13/12/2019, 21:55

Ra wrote:I da ne zaboravim, hvala ti na ovom prekrasnom nizu klipića. 
Lijepo je ovako doći i samo klikati sve po redu. Pravo gotovanski  :rasta

pa you are welcome to mi je jedan od zanata umjetnički slagat muziku way back then ages ago. znao bih totalno depresivnu rulju u trenu dignut u euforiju šteta što sam rođen u pogrešnoj državi i nastavio u još sjebanijoj inače bih danas bio multi miljarder.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 48 Empty Re: YouTube

Post by Guest 13/12/2019, 21:57

Gnječ wrote:
Ra wrote:
Gnječ wrote:kaži onoj šlampavoj kujetini Whisp da da neka baci svoj elitni malograđanski pogled iz svog Art dvorca vidjet će ispred ulaznih vrata hrpu ljudskih kostiju. to sam ja tamo čekam već deset mjeseci umro sam od gladi i žeđi kučka me ne pušta unutra pizda joj materina da joj pizda materina...srećom u cyber univerzumu se mogu reinkarnirat na nekom drugom mjestu. tako bi ona i u RL napravila jebo je bog isukrst da je jebo...
:^0

Zašto imam osjećaj da ju je netko naučio zaključavati sve prostorije, a naročito portun, ali je usput taj tovar zaboravio reći kako se otključava?  :rasta

Prenijela sam poruku od riječi do riječi.  
Kaže da te voli i da si joj nedostajao. Mislila je da te odnio neki zmaj u zemlju nedođiju, zavele vile, pojeli ljudožderi, zgazili jednorozi....
Sad je pritisnula sve i jedan botun.  Ako ne ide skokni do X i ostavi joj na PP upute kako naći ključ. 

P.S.
Srcati, koji si ti boškarin. Ovo ti nije rekla ona nego Anka partizanka.  :D

a šta ću sad tamo? htio sam tamo prije nekih 10 mjeseci otvorit neku temu koja nije za ovu ovdje psihijatrijsku rupčagu ali zaboravih i o čemu je tema bila a i zaboravih password osim ako pass nisam istetovirao na kostur prije nego sam izdahnuo na kapiji.

kaži ti toj lijepoj dami da i ja nju jako volim i da bi je privinio na grudište, prsište što li već je i...neću u detalje sad...

a i ti Mojca mi fališ nemam s kim pit Four Roses ali već kad si u mojoj pradomovini mogla bi mi poslat malo duvana ovdje u ustašiji je duvan zakurac. a i sve ostalo je zakurac iskreno.
E jbg. Ja sam digla svjetsku uzbunu, otvorili se svi prozori, nitko se više ni u WC-u ne zaključava da ne bi propustio tvoj upad, a ti sad ne bi išao.  :_|
Deder da si se nacrtao tamo.  S novim nickom, novim passom ili čimgod. Regaj se kao Alpska štetočina.   :^0

:) Bit će (ne)prilika. I za 4 ruže i za duvan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 48 Empty Re: YouTube

Post by Guest 13/12/2019, 22:13



:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 48 Empty Re: YouTube

Post by Guest 13/12/2019, 22:26

Ra wrote:
Gnječ wrote:
Ra wrote:
Gnječ wrote:kaži onoj šlampavoj kujetini Whisp da da neka baci svoj elitni malograđanski pogled iz svog Art dvorca vidjet će ispred ulaznih vrata hrpu ljudskih kostiju. to sam ja tamo čekam već deset mjeseci umro sam od gladi i žeđi kučka me ne pušta unutra pizda joj materina da joj pizda materina...srećom u cyber univerzumu se mogu reinkarnirat na nekom drugom mjestu. tako bi ona i u RL napravila jebo je bog isukrst da je jebo...
:^0

Zašto imam osjećaj da ju je netko naučio zaključavati sve prostorije, a naročito portun, ali je usput taj tovar zaboravio reći kako se otključava?  :rasta

Prenijela sam poruku od riječi do riječi.  
Kaže da te voli i da si joj nedostajao. Mislila je da te odnio neki zmaj u zemlju nedođiju, zavele vile, pojeli ljudožderi, zgazili jednorozi....
Sad je pritisnula sve i jedan botun.  Ako ne ide skokni do X i ostavi joj na PP upute kako naći ključ. 

P.S.
Srcati, koji si ti boškarin. Ovo ti nije rekla ona nego Anka partizanka.  :D

a šta ću sad tamo? htio sam tamo prije nekih 10 mjeseci otvorit neku temu koja nije za ovu ovdje psihijatrijsku rupčagu ali zaboravih i o čemu je tema bila a i zaboravih password osim ako pass nisam istetovirao na kostur prije nego sam izdahnuo na kapiji.

kaži ti toj lijepoj dami da i ja nju jako volim i da bi je privinio na grudište, prsište što li već je i...neću u detalje sad...

a i ti Mojca mi fališ nemam s kim pit Four Roses ali već kad si u mojoj pradomovini mogla bi mi poslat malo duvana ovdje u ustašiji je duvan zakurac. a i sve ostalo je zakurac iskreno.
E jbg. Ja sam digla svjetsku uzbunu, otvorili se svi prozori, nitko se više ni u WC-u ne zaključava da ne bi propustio tvoj upad, a ti sad ne bi išao.  :_|
Deder da si se nacrtao tamo.  S novim nickom, novim passom ili čimgod. Regaj se kao Alpska štetočina.   :^0

:) Bit će (ne)prilika. I za 4 ruže i za duvan.

alpska štetočina. :rasta sounds good.

jel se baš sad moram regat jebemu? mogu li kad se saberem pomalo? neka ona malo pričepi vrata i prozore inače će bit zima za popizdit...inače kad smo već kod Whisp čuh joj glas na dutch language i zvuči mi mnogo sexy jebozovno odmah mi skoči na twelve o'clock. no, čim krene šprehat na rvacki odmah mi se spusti na six o'clock. što ti je jezik odmah sve promijeni.

a nu, duvan jebeš duvan nemoj da te to bre ženo opterećuje nemoj si to uzet kao obavezu ako mi dopizdi duvan lako zapalim travu košta manje nego pack duvana.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 48 Empty Re: YouTube

Post by Guest 13/12/2019, 22:32

Ra wrote:

:D

Victor Borge je genije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 48 Empty Re: YouTube

Post by Guest 13/12/2019, 22:34

Gnječ wrote:

alpska štetočina.  :rasta  sounds good.

jel se baš sad moram regat jebemu? mogu li kad se saberem pomalo? neka ona malo pričepi vrata i prozore inače će bit zima za popizdit...inače kad smo već kod Whisp čuh joj glas na dutch language i zvuči mi mnogo sexy jebozovno odmah mi skoči na twelve o'clock. no, čim krene šprehat na rvacki odmah mi se spusti na six o'clock.  što ti je jezik odmah sve promijeni.

a nu, duvan jebeš duvan nemoj da te to bre ženo opterećuje nemoj si to uzet kao obavezu ako mi dopizdi duvan lako zapalim travu košta manje nego pack duvana.
Ne moraš. Reći ću joj da znaš da sam prenijela tvoju poruku od slova do slova i da se sad bojiš regati.  B-) 

A slušao si? Je jezik zna biti neobičan poticaj... ili zapreka. :)

Ma ne ždere me, štatije. Ako bude prilika. Ako ne, do ljeta ćeš pušiti gandžu  :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 48 Empty Re: YouTube

Post by Guest 13/12/2019, 22:49

Ra wrote:
Gnječ wrote:

alpska štetočina.  :rasta  sounds good.

jel se baš sad moram regat jebemu? mogu li kad se saberem pomalo? neka ona malo pričepi vrata i prozore inače će bit zima za popizdit...inače kad smo već kod Whisp čuh joj glas na dutch language i zvuči mi mnogo sexy jebozovno odmah mi skoči na twelve o'clock. no, čim krene šprehat na rvacki odmah mi se spusti na six o'clock.  što ti je jezik odmah sve promijeni.

a nu, duvan jebeš duvan nemoj da te to bre ženo opterećuje nemoj si to uzet kao obavezu ako mi dopizdi duvan lako zapalim travu košta manje nego pack duvana.
Ne moraš. Reći ću joj da znaš da sam prenijela tvoju poruku od slova do slova i da se sad bojiš regati.  B-) 

A slušao si? Je jezik zna biti neobičan poticaj... ili zapreka. :)

Ma ne ždere me, štatije. Ako bude prilika. Ako ne, do ljeta ćeš pušiti gandžu  :rasta

poslušah onako na preskoke neke glasove već znam. Maca recimo ima stvoren glas za radio, Tomica ima jako jako ugodan glas isto može na radio odmah. Whisp isto samo da špreha dutch mogla bi čitat vijesti za nizozemske turiste na radio Rijeka i vodit nocturno. uglavnom njih tri imaju ugodan glas što stručno da pojasnim znači da imaju parne harmonike koji su uhu ugodni. ti, Lasta i Pizdojlo imate neparne harmonike koji iritiraju pa vam je glas ko da ti neko motornom pilom brekće na uho.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 48 Empty Re: YouTube

Post by Guest 13/12/2019, 22:52

Gnječ wrote:
Ra wrote:
Gnječ wrote:glas ko da ti neko motornom pilom brekće na uho.
Isto sam i ja čula.  pale
Nazalno do kraja....

I da. Njih 3 su za radio  :love
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 48 Empty Re: YouTube

Post by Guest 13/12/2019, 22:58

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 48 Empty Re: YouTube

Post by Guest 13/12/2019, 23:06

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 48 Empty Re: YouTube

Post by Guest 13/12/2019, 23:07

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 48 Empty Re: YouTube

Post by Guest 13/12/2019, 23:12

Joe bez Bert? Ne ne... 

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 48 Empty Re: YouTube

Post by Guest 13/12/2019, 23:17

Beth? pa ima vremena što više nakrcamo muzike na server foruma to će eroti i ostali državotvorno osebujni rvati imat manje mjesta za trkeljat o ustašama, četnicima, partizanima i kolindi...

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 48 Empty Re: YouTube

Post by Guest 13/12/2019, 23:23

Gnječ wrote:Beth? pa ima vremena što više nakrcamo muzike na server foruma to će eroti i ostali državotvorno osebujni rvati imat manje mjesta za trkeljat o ustašama, četnicima, partizanima i kolindi...

Ma ona, da. Ne obaziri se na slova. Malo sam se razbacala okolo. Kao đubar po njivi  :^0

Samo redaj...  :rasta 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 48 Empty Re: YouTube

Post by Guest 13/12/2019, 23:25

evo ova je goed.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 48 Empty Re: YouTube

Post by Guest 13/12/2019, 23:28

Meni su sve njene dobre. Žena zna :)
Nisam otišla na njen koncert. Zakasnila sam kupiti kartu.  :_|

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 48 Empty Re: YouTube

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum