ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvati ni danas ne znaju razmjere zločina u Zagrebu

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Go down

 Hrvati ni danas ne znaju razmjere zločina u Zagrebu - Page 13 Empty Re: Hrvati ni danas ne znaju razmjere zločina u Zagrebu

Post by Sora 28/9/2020, 07:34

tre wrote:
michaellcmacha wrote:
Sora wrote:a joj kaj je pak ovo
 Hrvati ni danas ne znaju razmjere zločina u Zagrebu - Page 13 1f602


a šta drugo nego se smijati
koji je tebi izvor informacija, reci
da mu platim rundu
zbornik urednika đure tadića, javno dostupni podaci o šupku Mirku Gojiću... o šupendari Šojki mi je nešto onako usput pričao sisački bard ... znaš koji ;) ;)
Znači i "superpoštena partijka šojka" uvaljana u kriminalne radnje zajedno s ostalim drugovima iz partije! ma tko bi to rekao lol!

Koliko čitam glavni kriminal je da sam od servirke postala profesorica

A da. Počinjem ovo čitati kao hary potera... famtastika,

Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

 Hrvati ni danas ne znaju razmjere zločina u Zagrebu - Page 13 Empty Re: Hrvati ni danas ne znaju razmjere zločina u Zagrebu

Post by Šandor Winnetou 28/9/2020, 08:01

Sora wrote:
tre wrote:
michaellcmacha wrote:
zbornik urednika đure tadića, javno dostupni podaci o šupku Mirku Gojiću... o šupendari Šojki mi je nešto onako usput pričao sisački bard ... znaš koji ;) ;)
Znači i "superpoštena partijka šojka" uvaljana u kriminalne radnje zajedno s ostalim drugovima iz partije! ma tko bi to rekao lol!

Koliko čitam glavni kriminal je da sam od servirke postala profesorica

A da. Počinjem ovo čitati kao hary potera... famtastika,
to ne bi bio grijeh da ti imaš čuku da budeš profesorica no ti si extremno zadojena mržnjom a nisi ni Bog zna kako pametna pa se postavlja pitanje što si ti djecu uopće mogla pametno naučiti budući da nisi baš ni pismena previše a tvoj extremno lijevi politički aktivizam se sigurmo zrcalio u tvom radu s djecom. Dakle mogli su te ugurati da budeš profesorica marksizma ili tipsa gdje bi se ispoljila u punom sjaju a sve ostalo je za tebe bilo apsolutno nedostižno budući da nemaš soli u glavi za bilo što drugo raditi u školi

_________________
 Hrvati ni danas ne znaju razmjere zločina u Zagrebu - Page 13 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19653
2017-12-31


Back to top Go down

 Hrvati ni danas ne znaju razmjere zločina u Zagrebu - Page 13 Empty Re: Hrvati ni danas ne znaju razmjere zločina u Zagrebu

Post by veber 28/9/2020, 08:11

marcellus wrote:
jasambrend wrote:Mene od svega ovog zanima zašt' je baniralo Vebera? Ne valjda zbog špek fileka?

a kad ga je baniralo
prije par dana, nisam ni skužio.
ali kic vjeruje u bratsvo i jedinstvo, idealizam i ravnopravnost.
pa mi je poslao pp. nekad bi za ban objavili na OP. ovako da mi nije poslao poruku ne bi niti znao.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

 Hrvati ni danas ne znaju razmjere zločina u Zagrebu - Page 13 Empty Re: Hrvati ni danas ne znaju razmjere zločina u Zagrebu

Post by Sora 28/9/2020, 09:49

tre wrote:
Sora wrote:
tre wrote:
Znači i "superpoštena partijka šojka" uvaljana u kriminalne radnje zajedno s ostalim drugovima iz partije! ma tko bi to rekao lol!

Koliko čitam glavni kriminal je da sam od servirke postala profesorica

A da. Počinjem ovo čitati kao hary potera... famtastika,
to ne bi bio grijeh da ti imaš čuku da budeš profesorica no ti si extremno zadojena mržnjom a nisi ni Bog zna kako pametna pa se postavlja pitanje što si ti djecu uopće mogla pametno naučiti budući da nisi baš ni pismena previše a tvoj extremno lijevi politički aktivizam se sigurmo zrcalio u tvom radu s djecom. Dakle mogli su te ugurati da budeš profesorica marksizma ili tipsa gdje bi se ispoljila u punom sjaju a sve ostalo je za tebe bilo apsolutno nedostižno budući da nemaš soli u glavi za bilo što drugo raditi u školi[/quot




A pušenje ravnateljima?
To se ne računa u moje dobre strane
Vidi kakav si ti škrtac

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

 Hrvati ni danas ne znaju razmjere zločina u Zagrebu - Page 13 Empty Re: Hrvati ni danas ne znaju razmjere zločina u Zagrebu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum