ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM Empty Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM

Post by RayMabus 23/10/2015, 12:09

Prosjek 10 godina
Međutim, nisu samo vjenčanja modernizirana, u BiH je došlo i do modernizacije braka u smislu da on traje sve kraće, a završava mučnim brakorazvodnim parnicama oko podjele imovine. Prema podacima Federalnog zavoda za statistiku, u FBiH je prosječno trajanje braka 10 godina, s tim da je taj prosjek u porastu. Brakorazvodne parnice bivših supružnika zbog podjele imovine vrlo su česte, a predbračni ugovori, kao mnogo bezbolnije rješenje u slučaju rastave polako, ali sigurno postaju sastavni dio sklapanja braka. Predbračnim ugovorom budući supružnici raspoređuju svoju trenutačnu, ali i buduću imovinu u slučaju rastave. Sklapanjem ovih ugovora nastoje se izbjeći nepotrebni sudski procesi ako dođe do rastave braka. Kada nestane ljubavi ili novca, onda se na sudu raspravlja o priboru za jelo ili starom kauču. Stoga, ona stara "čist račun, duga ljubav" u potpunosti opravdava potpisivanje ovakvog ugovora.

Podjela imovine
"Predbračni ugovor bi trebao otkloniti sve nejasnoće na koje bi se tijekom braka moglo naići počevši od izdvajanja sredstava za zajedničke kredite do imovine koja je stečena prije braka, pa i imovine koja je kupljena prije braka, ali nije otkupljena", kazala je za Radiosarajevo.ba odvjetnica Alma Prnjavorac. Kako kaže, veliki broj bračnih nesporazuma javlja se baš zbog imovine. Praksa pokazuje da do promjene u odnosima partnera dolazi i u slučaju gubitka posla. Tada supružnici testiraju kakva je realna situacija. Osoba koja ima iskrene namjere obično u ovim incidentnim situacijama saznaje da je sama, u tom slučaju je dobro da su se supružnici ranije dogovorili. U praksi potpisivanje predbračnih ugovora košta od 300 do 2000 KM. Provjera imovine se ne vrši, riječ je o dogovoru budućih supružnika o podjeli imovine prije sklapanja braka. "Ugovorom se ne raspoređuje samo imovina nego i prihodi, od kupnje stana, auta, školovanja djece", kazala je ona.

http://www.vecernji.hr/svijet/predbracni-ugovori-sve-cesci-cijena-od-300-do-2000-km-1032525


A još je bolja šema niks brak i vinčanje , jedno dite i onda swak žiwi u swojoj kuči il stanu , nema obiteljskog doma ili u podstanare i onda je to obiteljski dom pa ako šta zaglumi samo izađeš pa neka sama plača podstanarstvo al na swoje nikad ne dowodi da te nezahebe sa owom cakom ( obiteljski dom ) .....onda ako oče drugo ista taktika ....a tek nakon trečeg ono jebete se ...onda može i u kuču ....i onako neče daleko sa troje diće na grbači.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175877
2014-04-11


Back to top Go down

Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM Empty Re: Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM

Post by Guest 23/10/2015, 12:17

uhhhhhh..treba biti oprezan..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM Empty Re: Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM

Post by RayMabus 23/10/2015, 12:19

Netreba.

Samo se drži owoga :

1,NIks brak i vinčanje

2. Nedowodi na swoju nekretninu ....možeš jedino ako ti je rodila treče dijete jer onda neče nigdi a i zaslužila je tj to je to ....dok ima jedno ili dwoje uwik te može zahebat a owako sa troje to je to ....zaslužila je da dobije ....
RayMabus
RayMabus

Posts : 175877
2014-04-11


Back to top Go down

Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM Empty Re: Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM

Post by RayMabus 23/10/2015, 12:22

Swe ti je isto samo šta si okrenio proćes : nema braka i vinčanja i nema dowođenja na swoju nekretninu da ti nebi to uzela pod izlikom da je to obiteljski dom tj gdje se žiwi ...dakle il swak u swojoj kuči ili u podstanare ...i tako kod prwog diteta ...pa kod drugog ista taktika ....tek treče kad ti rodi onda je to to ....može u kuću , ono zaslužila je a i sa troje  djeće nakon toga swega ono to ti je to ....prije toga NIKS.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175877
2014-04-11


Back to top Go down

Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM Empty Re: Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM

Post by neva 23/10/2015, 12:24

Predbračni ugovor mi je nekako odbojan i nikad ga ne bih ni dala, ni tražila :/
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM Empty Re: Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM

Post by Guest 23/10/2015, 12:24

RayMabus wrote:Netreba.

Samo se drži owoga :

1,NIks brak i vinčanje

2. Nedowodi na swoju nekretninu ....možeš jedino ako ti je rodila treče dijete jer onda neče nigdi a i zaslužila je tj to je to ....dok ima jedno ili dwoje uwik te može zahebat a owako sa troje to je to ....zaslužila je da dobije ....
hahahahaha..dobar..zato Khozoepi i Nigge nastancaju po 5-6oro,pa ti curo,idi,ako ce te sa toliko djece i mater vise primiti.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM Empty Re: Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM

Post by Guest 23/10/2015, 12:25

r_nevjesta wrote:Predbračni ugovor mi je nekako odbojan i nikad ga ne bih ni dala, ni tražila :/
Nefe seko..brak je danas nes posve drugacije nego neka ljubavna i romanticna oaza i utociste za dvoje ljudi...prije je to danas ekonomski savez..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM Empty Re: Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM

Post by neva 23/10/2015, 12:26

RayMabus wrote:Swe ti je isto samo šta si okrenio proćes : nema braka i vinčanja i nema dowođenja na swoju nekretninu da ti nebi to uzela pod izlikom da je to obiteljski dom tj gdje se žiwi ...dakle il swak u swojoj kuči ili u podstanare ...i tako kod prwog diteta ...pa kod drugog ista taktika ....tek treče kad ti rodi onda je to to ....može u kuću , ono zaslužila je a i sa troje  djeće nakon toga swega ono to ti je to ....prije toga NIKS.
Pa što će tebi žena, djeca, dom, obitelj i brak, kad si već oženjen svojim nekretninama?  B-) :]
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM Empty Re: Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM

Post by Guest 23/10/2015, 12:28

Pa što će to bilo kome. Toliko lijepih žena na svijetu nema smisla.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM Empty Re: Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM

Post by neva 23/10/2015, 12:30

bogomdani wrote:
r_nevjesta wrote:Predbračni ugovor mi je nekako odbojan i nikad ga ne bih ni dala, ni tražila :/
Nefe seko..brak je danas nes posve drugacije nego neka ljubavna i romanticna oaza i utociste za dvoje ljudi...prije je to danas ekonomski savez..
Brak to danas zasigurno nije, bar ne u našem dijelu svijeta, pa nismo u 16. stoljeću. Danas je brak sve ono ti i tvoja izabranica želite da bude, pa ako je to samo ekonomska sigurnost i redovit sex, onda će vaš brak i biti takav, a vi sretni i zadovoljni. No ima i drugačijih koncepata i želja...
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM Empty Re: Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM

Post by Guest 23/10/2015, 12:32

r_nevjesta wrote:
bogomdani wrote:
r_nevjesta wrote:Predbračni ugovor mi je nekako odbojan i nikad ga ne bih ni dala, ni tražila :/
Nefe seko..brak je danas nes posve drugacije nego neka ljubavna i romanticna oaza i utociste za dvoje ljudi...prije je to danas ekonomski savez..
Brak to danas zasigurno nije, bar ne u našem dijelu svijeta, pa nismo u 16. stoljeću. Danas je brak sve ono ti i tvoja izabranica želite da bude, pa ako je to samo ekonomska sigurnost i redovit sex, onda će vaš brak i biti takav, a vi sretni i zadovoljni. No ima i drugačijih koncepata i želja...

Brak je rodoviti sex ? Daj pročitaj ponovo o tome nešto si fakat jako krivo shvatila.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM Empty Re: Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM

Post by RayMabus 23/10/2015, 12:39

r_nevjesta wrote:
RayMabus wrote:Swe ti je isto samo šta si okrenio proćes : nema braka i vinčanja i nema dowođenja na swoju nekretninu da ti nebi to uzela pod izlikom da je to obiteljski dom tj gdje se žiwi ...dakle il swak u swojoj kuči ili u podstanare ...i tako kod prwog diteta ...pa kod drugog ista taktika ....tek treče kad ti rodi onda je to to ....može u kuću , ono zaslužila je a i sa troje  djeće nakon toga swega ono to ti je to ....prije toga NIKS.
Pa što će tebi žena, djeca, dom, obitelj i brak, kad si već oženjen svojim nekretninama?  B-) :]
Da si malo bolje čitača onda bi shwatila da kad rodi treče dite praktički dobiwa swe tj 90% stwari je namjeneno za odgoj djeće a neuzimam sebi ......a ti se moš polomit kraj mene al budi sigurna da me budalom radit nečeš.

AJ ĆAO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175877
2014-04-11


Back to top Go down

Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM Empty Re: Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM

Post by RayMabus 23/10/2015, 12:42

1.NIks brak i winčanje

2.Niks dowođenje na swoju nekretninu prije rođenja trečeg djeteta

Rodi prwo , nema ženidbe , swak u swojoj kuči ili u podstanare , tu ste , finaćiraš pola troškowa ....dođe do prekida ista stwar samo plačaš alimentaćiju ....čist račun duga ljubaw

Drugo dijete ista šema

Treće djete ...sad moš i u kuču ....sa troje nečeš niogdje , weč si se iskazala i to je to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175877
2014-04-11


Back to top Go down

Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM Empty Re: Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM

Post by Guest 23/10/2015, 12:42

r_nevjesta wrote:
bogomdani wrote:
r_nevjesta wrote:Predbračni ugovor mi je nekako odbojan i nikad ga ne bih ni dala, ni tražila :/
Nefe seko..brak je danas nes posve drugacije nego neka ljubavna i romanticna oaza i utociste za dvoje ljudi...prije je to danas ekonomski savez..
Brak to danas zasigurno nije, bar ne u našem dijelu svijeta, pa nismo u 16. stoljeću. Danas je brak sve ono ti i tvoja izabranica želite da bude, pa ako je to samo ekonomska sigurnost i redovit sex, onda će vaš brak i biti takav, a vi sretni i zadovoljni. No ima i drugačijih koncepata i želja...
seks prvi strada u braku..od podosta muskijah i zenskijah u braku sam cuo,da je jedini lijek za to,da se povremeno napravi koji "izlet" sa drugim partnerom..
zato tu na Forumu i imamo toliko "kucnih prijatelja"... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM Empty Re: Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM

Post by RayMabus 23/10/2015, 12:45

LJudi danas uđu u brak pa onda potroše hrpu para na vinčanje pa se sutra rastawe ....ako je u međuwremenu došlo dijete ili dwa onda isti kuraz samo ratuju oko toga na kraju te opet čeka alimentaćija a ako si je pustio na swoju nekretninu nečeš je skinit od tamo jer je to obiteljski dom i ona na to ima prawo .....to swe izbjegneš sa owom taktikom koju sam preporučio .....kad dođe treče dijete ako ona to oče ...wodim te prid oltar , moš u kuču , jebe me se wiše ....ti si se dokazala i zaradila si to ...
RayMabus
RayMabus

Posts : 175877
2014-04-11


Back to top Go down

Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM Empty Re: Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM

Post by RayMabus 23/10/2015, 12:47

Nije nitko nikoga naprawio budalom , sa moje strane swe fer , ja sam se samo osigurao da me nitko ne naprawi budalom.

JEL TO NEKOJ SMETA ?

AJDE ČAO I NAĐI DRUGU BUDALU KOJOJ ČEŠ PALAMUDIT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175877
2014-04-11


Back to top Go down

Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM Empty Re: Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM

Post by RayMabus 23/10/2015, 12:51

A inaće žena bez ikakwog presinga može rodit troje djeće u šest godina , swako drugu godinu po jedno ....pa tebi ako ti se žuri prid oltar .....KUŽIŠ ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175877
2014-04-11


Back to top Go down

Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM Empty Re: Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM

Post by RayMabus 23/10/2015, 12:54

A i nemoraš brate ...možeš ostat na tom jednome ili dwoje al nećeš na moju nekretninu niti smo u braku ....a ako mi se šta zalomi sa strane pa ih počmem trpat nekoj drugoj ....moja stwar .....meni nemijenja ništa i onako plačam pola finaćija šta je ekwiwalent alimentaćijama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175877
2014-04-11


Back to top Go down

Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM Empty Re: Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM

Post by Guest 23/10/2015, 12:56

ihhhh..kroz zivot sam izbjegao toliko softificiranih zenskih zamki,koje su uglavnom gledale da mi malo lezno ispoliraju Ego,pa da postignu da kazem DA...nije se dogodilo king ..ma nema brige za mene.. king...malo zesci sam ja igrac šaha...
jednom mi cak jedna htjea uvaliti kukavicje joojce,ali haj ti zaebi bogomdanog i njegov out-of -chart IQ... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM Empty Re: Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM

Post by RayMabus 23/10/2015, 12:56

Al narawno da ću ako nerodiš treće oženit neku mladu Ukrajinku , RUmunjku , Moldawku pa užiwat u seksu sa njom pa makar ista nerodila ništa onda to oženit i njoj swe ostawit.

Ti si swoje dobila ...alimentaćiju za to dwoje.

Čist račun duga ljubaw.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175877
2014-04-11


Back to top Go down

Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM Empty Re: Predbračni ugovori sve češći, cijena od 300 do 2000 KM

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum