ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

“Ne postoji evropski, francuski ili umjereni islam – postoji samo islam”

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

“Ne postoji evropski, francuski ili umjereni islam – postoji samo islam” - Page 2 Empty Re: “Ne postoji evropski, francuski ili umjereni islam – postoji samo islam”

Post by prckov 3/1/2019, 13:23

ma laze da ne postoji umjereni islam
evo nek pita svakog ljevicara na zapadu ako meni ne vjeruje

prckov

Posts : 34116
2014-04-18


Back to top Go down

“Ne postoji evropski, francuski ili umjereni islam – postoji samo islam” - Page 2 Empty Re: “Ne postoji evropski, francuski ili umjereni islam – postoji samo islam”

Post by IL Risorto 3/1/2019, 20:52

Ne vidim više na koji način bi se zaustavila ta islamska pošast.Ja ne znam jesu li na zapadu svi izgubili razum,pa da nitko ne vidi kud to vodi,pa čak i Papa Franjo,ne mogu se načudit njegovom suludom  angažmanu na trpačini Europe migrantima(muslimanima).
Sve nade polažem u Kinu,nadam se kako će Kina preduhitrit muslimane,te da bar Kinezi zavladaju svijetom.Kakvi god da jesu,ipak su daleko manje zlo.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

“Ne postoji evropski, francuski ili umjereni islam – postoji samo islam” - Page 2 Empty Re: “Ne postoji evropski, francuski ili umjereni islam – postoji samo islam”

Post by Guest 3/1/2019, 21:51

סמאל wrote:Ne vidim više na koji način bi se zaustavila ta islamska pošast.Ja ne znam jesu li na zapadu svi izgubili razum,pa da nitko ne vidi kud to vodi,pa čak i Papa Franjo,ne mogu se načudit njegovom suludom  angažmanu na trpačini Europe migrantima(muslimanima).
Sve nade polažem u Kinu,nadam se kako će Kina preduhitrit muslimane,te da bar Kinezi zavladaju svijetom.Kakvi god da jesu,ipak su daleko manje zlo.
sta kinezi? Ma, ajde priznaj, svidjaju ti se zato sto imaju petokrake za simbol, i to cak pet njih... “Ne postoji evropski, francuski ili umjereni islam – postoji samo islam” - Page 2 1f602 

inace tesko (nikako) da ce oni zavladat, demoni im nisu nesto posebno. Pa cak im i onaj tupavi zemljotresac radi probleme, a di je su tek ovi drugi. Doduse, niko im ne brani da probaju, zapravo evo jedva cekam... :popcorn
:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

“Ne postoji evropski, francuski ili umjereni islam – postoji samo islam” - Page 2 Empty Re: “Ne postoji evropski, francuski ili umjereni islam – postoji samo islam”

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum