ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 46 of 50 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 25/1/2019, 00:13

Verbal Kint wrote:
isključivi krivac wrote:
Roland Deschain wrote:Ja sam čuo da i na NH forumu moraš jako paziti što ćeš napisati inače odmah budeš baniran.
Nema vriđanja, omalovažavanja NIKOGA, i ako učestalo navodiš neistine ide ban. 
Ako se ne držiš teme, ide brisanje postova.

Ipak možeš napisati svoje mišljenje za razliku od Zagadura koji maknu ljude zbog različitog mišljenja pa čak činjenica i argumenata. S druge strane dozvoljeno je vriđanje kad to rade admini i kad vriđaš Udrugu NH i pojedine ljude iz udruge.
Nema vriđanja ni iznošenja neprovjerenih i lažnih informacija ka činjenica, kome je do toga ima grupu od propalog žandara jastoga.

Mi smo gospoda, naši admini ne baniraju zbog iznošenja vlastitog mišljenja

Hajduk Split - Page 46 20190124-221057
Zato mu se i smanjuje broj ljudi u grupi. Shvatili ljudi kakva je prevara. :D

Iako, zabavno je čitati njegovo koprcanje, a još zabavnije će biti kad pokuša s tom inicijativom (ako i to uspije) ići gradonačelniku i GV-u.  lol!

Nego baka, ti si doli znaš bolje. Reci mi di je sad mali od Plavuše (poznatiji kao "Materino" :^0 )? Jeli igra di balun ili?

Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 25/1/2019, 07:16

sitting_bull wrote:svi mrze hajduk.

samo naš hajduk voli lovu hajduka.
:D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 25/1/2019, 07:18

Roland Deschain wrote:Ja sam čuo da i na NH forumu moraš jako paziti što ćeš napisati inače odmah budeš baniran.
Istina...i ako nesto protiv tita i ranka ostojica napises..isti djelic sekunde ban :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 25/1/2019, 07:23

Verbal Kint wrote:
isključivi krivac wrote:
Roland Deschain wrote:Ja sam čuo da i na NH forumu moraš jako paziti što ćeš napisati inače odmah budeš baniran.
Nema vriđanja, omalovažavanja NIKOGA, i ako učestalo navodiš neistine ide ban. 
Ako se ne držiš teme, ide brisanje postova.

Ipak možeš napisati svoje mišljenje za razliku od Zagadura koji maknu ljude zbog različitog mišljenja pa čak činjenica i argumenata. S druge strane dozvoljeno je vriđanje kad to rade admini i kad vriđaš Udrugu NH i pojedine ljude iz udruge.
Nema vriđanja ni iznošenja neprovjerenih i lažnih informacija ka činjenica, kome je do toga ima grupu od propalog žandara jastoga.

Mi smo gospoda, naši admini ne baniraju zbog iznošenja vlastitog mišljenja

Hajduk Split - Page 46 20190124-221057
 Hajduk Split - Page 46 1f602 ...e drugovi mozete vi bolje od ovog...oni 'gospoda'...skupina seljobera
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 25/1/2019, 07:25

isključivi krivac wrote:
Verbal Kint wrote:
isključivi krivac wrote:
Roland Deschain wrote:Ja sam čuo da i na NH forumu moraš jako paziti što ćeš napisati inače odmah budeš baniran.
Nema vriđanja, omalovažavanja NIKOGA, i ako učestalo navodiš neistine ide ban. 
Ako se ne držiš teme, ide brisanje postova.

Ipak možeš napisati svoje mišljenje za razliku od Zagadura koji maknu ljude zbog različitog mišljenja pa čak činjenica i argumenata. S druge strane dozvoljeno je vriđanje kad to rade admini i kad vriđaš Udrugu NH i pojedine ljude iz udruge.
Nema vriđanja ni iznošenja neprovjerenih i lažnih informacija ka činjenica, kome je do toga ima grupu od propalog žandara jastoga.

Mi smo gospoda, naši admini ne baniraju zbog iznošenja vlastitog mišljenja

Hajduk Split - Page 46 20190124-221057
Zato mu se i smanjuje broj ljudi u grupi. Shvatili ljudi kakva je prevara. :D

Iako, zabavno je čitati njegovo koprcanje, a još zabavnije će biti kad pokuša s tom inicijativom (ako i to uspije) ići gradonačelniku i GV-u.  lol!

Nego baka, ti si doli znaš bolje. Reci mi di je sad mali od Plavuše (poznatiji kao "Materino" :^0 )? Jeli igra di balun ili?
Ajd ne lazi vise mamu ti sektasku...pokvarenu...zaplivat cete vi uskoro bez povratne karte..sramoto jedna..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 25/1/2019, 09:48

Danas idemo na 14 000
Nema stajanje!

HŽV
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo 25/1/2019, 10:35

Hoće biti bilog za Bena od članarina?

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 25/1/2019, 12:05

isključivi krivac wrote:Danas idemo na 14 000
Nema stajanje!

HŽV
Samo vi idite...malo je to premalo...niti po solina :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 25/1/2019, 18:16

Šeta dalmatinac psa po rivi i nalete na poznanika. 
- A što ti je lip pas . 
- Nije samo lip , nego i pametan. Svaki put kad Hajduk izgubi pas cvili i zavija cijelo veče, točno zna da je Hajduk izgubio. 
- A kako reagira kad Hajduk pobijedi ? 
- Ne znam, imam ga tek godinu dana.


:lol: :lol: :lol:

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 25/1/2019, 23:10

isključivi krivac wrote:Hajduk Split - Page 46 50739341_1470119333121683_1237833407480725504_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent-lhr3-1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 25/1/2019, 23:12

mmm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 27/1/2019, 18:33

https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/transferi/gotovo-je-mlada-nada-hajduka-odlazi-u-manchester-city-na-poljudu-dogovorili-jedan-od-najvecih-poslova-u-povijesti-kluba/8315390/

Bilo kako bilo, radi se o sjajnom poslu u kojemu profitiraju svi - od Manchester Cityja, koji je dobio igraća za budućnost i pratit će njegov razvoj, samoga Palaverse, koji je ostvario transfer iz snova, te Hajduka, koji je u ovoj priči još i najbolje prošao. Dobit će 4,5 milijuna eura odmah za tekuće poslovanje te igrača koji će ostati još neko vrijeme i njegovim ostankom neće biti narušen projekt guranja mladih igrača.


Odličan posao!!!
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 27/1/2019, 20:20

naš hajduk je upravo prodao budućnost hajduka za puko preživljavanje do ljeta.

kakav je to sjajan posao?
kakav projekt guranja mladih igrača kad su upravo prodali najvrednijeg među njima?

ovo je očajnički pokušaj zatvaranja financijske konstrukcije i ništa drugo.
borba za golo preživljavanje.

strašno!
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 27/1/2019, 20:35

Dobro, ne treba to gledati kroz prizmu Dinama i dinamovih transfera. Kad realno pogledamo hajdukove transfere unazad 15-ak godina ovo je za njih sjajan posao.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 27/1/2019, 21:03

ovo je transfer iz krajnje nužde.
zadnji dinamov takav transfer je bio kad su prodavali pranjića u heerenveen, što značo kako je hajduk sada tamo gdje je dinamo bio 2006., samo što je dinamo tada već imao pod ugovorom gotovo cijelu u-21 repku.


dakle, ovo nema nikakve veze s nekim planom razvoja, nisu dovedeni potencijali koji će za 12-18 mjeseci nadomjestiti palaversu.
jednostavno će se s ovim novcem preživjeti do ljeta pa će se onda prodati bradarić.
krpa na zakrpu.
naravno, provizija će biti uredno isplaćena.

hajduk je mrtav.
živio naš hajduk!
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 27/1/2019, 22:22

ČEKA SE 'BIJELI DIM': U najsretnijem raspletu Hajduk može zaraditi preko 9 milijuna eura!


Utanačuju se sitni detalji
Sad već uistinu sitnice dijele Antu Palaversu od transfera u Manchester City. Nakon konačne ponude engleskog kluba ide se prema realizaciji, te se utanačuju sitni detalji nakon kojih će cijela priča dobiti službenu formu. Dakle:

- Hajduku pripada 4,8 milijuna eura odštete 

- Palaversa ostaje godinu i pol na posudbi na Poljudu, za što 'bijelima' pripada bonus od 1,5 milijuna eura, što čini ukupan iznos od 6,3 milijuna eura

- U transfer su uključeni još brojni bonusi koji mogu ukupno obeštećenje odvesti na iznos od preko 9 milijuna eura, ali oni se odnose isključivo na njegove eventualne nastupe i pogotke za City

- Hajduku pripada 10 posto od budućeg transfera Palaverse iz engleskog kluba

Što se službenih objava tiče, Hajduk će se, kao što je to ranije bilo u slučaju prodaje igrača u Chelsea (Pašalić) i Everton (Vlašić), oglašavati u dogovoru s engleskim klubom, tako da ni City ni 'bijeli' ništa na svojim stranicama neće objaviti prije potpisa.

http://dalmatinskiportal.hr/sport/ceka-se--bijeli-dim-u-najsretnijem-raspletu-hajduk-moze-zaraditi-preko-9-milijuna-eura/40772

Triba počekati da sve bude službeno, ali najvažnije i najbitnije je da ostaje još godinu ipo dana,što je Hajduk uvjetovao. 

Što se iznosa transfera tiče, on nije mali je Palaversa ima tek nekoliko utakmica kao prvotimac Hajduka i trenutno je ipak samo u U19 reprezentaciji. Ne znam tko je to kod nas radio puno veće transfere za takvog igrača koji je odigrao toliko utakmica kao Palaversa.

Isto tako, Hajduk nije financijskoj banani kako su nam pričali i kako si pisali neki (iako nije ni pun ko brod), jer da jest otišao bi Palaversa kao i Pašalić svojedobno za šaku dolara, takoreći molili su da ga netko uzme. Sad nije tako,sad su još mogli postavljati uvjet da ostane godinu ipo dana. Isto tako, odbijena je nova ponuda od preko 4 milijuna eura za Bradarića. Ako ništa, napredak je taj što nema rasprodaje i što nema prodaje pošto-poto, kao što je slučaj prije bio.

Bradarić,Nejamšić, Palaversa, Šego, Vušković, moraju odigrati sljedeću sezonu skupa. Ko što se Bjelanović mora riješiti ovog škarta na plači Hajduka što prije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 27/1/2019, 22:55

opravdanja, opravdanja.

opet prodaja pod moranje i prodaja magle kako je to veličanstven poslovni potez.
je, ne treba dizati kredit i nitko neće dobiti uvid u pravo stanje blagajne hajduka tako da će naš hajduk ostati u zavjetrini dok se ne potroše novci od palaverse, a to će biti prije nego se ekipa snađe.

sad se vidi koliko je velik promašaj bio otkaz damiru buriću i nerealne ambicije potpomognute osobnim interesima onih koji su odlučivali o novcu hajduka.

umjesto plana i programa ponavljaju se improvizacije koje se prikazuju kao sjajni poslovni potezi.
točno je kako 4,5 milijuna eura nije malen novac, ali je pitanje koliko će se dugo još hajduk moći spašavati prodajom temeljne supstance - svojih mladih igrača.
ostali su bradarić i vušković koji se mogu odmah prodati, a onda se otvara pitanje tko će ostati?
tko će biti baza za hajduk o kojem se priča?
Oreščanin je već povukao iz hajduka2 sve koje može koristiti.

zanimljivo kako sad nema priče o rasprodaji obiteljskog srebra kao kad je dinamo prodavao Eduarda, modrića i ostale.
sad su to velebni poslovni potezi koji će omogućiti da se hajduk upusti u fajt s goricom i lokomotivom za četvrto mjesto.
fascinantno.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 29/1/2019, 14:54

Zaratili tamo zagaduri pravo. Uspili čak zaratiti Jastog i mama Džoni.  lol!

Bojan Knežević, igrač Dinama na posudbi u ljutom gradskom rivalu Lokomotivi nahvalio trenera Hajduka, to se baš ne sviđa Plavuši,pa se uhvatila njegovog imena, ismijavanje i prozivanje zbog imena. :facepalm Ona i njezini zagaduri.

Hajduk Split - Page 46 50995051_1994926423966638_144742476639371264_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent-lhr3-1

Kako ima tamo i donekle normalni, počeli ih upozoravati da zašto prozivaju bidnog Kneževića zbog njegovog imena, da koji im je k, da ne sude ljudima po imenu. Ali plavuša, Jastog i ekipa se ne daju, zove se Bojan i kao takav nikako ne može biti dobar i normalan. :rofl :rofl :rofl

UVIK KONTRA BOJANA!  lol!


Ne bu nju niko jebal:

Hajduk Split - Page 46 50824411_808136786185523_7654041169294262272_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent-lhr3-1

:roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
Ovo je poruka tu i onom smradu s dinare. Ne diži tlak administratorici i osnivateljici grupe! A ako spomeneš Bojana, neće te sam Bog više vratit :rofl
________________________

Zna sam da su smiješni i neozbiljni, a ovako primitivni i jadni to nisam. Nadam se samo da će uspiti isprintati onaj papir i doći u grad s njim, kakav će to show biti. cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 29/1/2019, 15:19

Haha, kad se tovar pravi pametniji od tovara. Baš uživam čitati ova tovarska prepucavanja.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 29/1/2019, 15:45

idiot sam sebe promovira u moralnu vertikalu na braniku našeg hajduka.

zanimljivo kako se nije osvrnuo na objavu igora štimca u kojoj se uspoređuje poslovanje prije nego li je naš hajduk uzjahao hajduk i era našeg hajduka:

"Priča mi kad su dobili ponudu za Pandžu od gosp. Naletilića za neki belgijski klub u visini 300.000 € bio je sretan jer se radilo o igraču koji im je bio skup u to vrijeme (cca 200.000 € godišnje plaće ), pa je samoinicijativno prihvatio prodaju igrača i plaćanje menadžerske provizije u visini 10 % transfera (30.000 € ) očekujući kako će mu NO to odobriti, sklopio je posao i igrač je otišao…

E, vidite tu nastaje problem, jer tadašnji Nadzorni odbor Hajduka kojeg su izrugivali današnje poštenjačine koje vode klub, iako je posao odradjen bez ikakvih klupskih aktivnosti i troškova (sve odradio menadžer Naletilić) nije predsjedniku Svaguši odobrio plaćanje provizije menadžeru Naletiliću i čovjek je ostao bez nagrade za dobro odrađen posao…

To me navodi na razmišljanje kako to da su Svagi i tadašnji članovi NO prozivani i ismijavani za nečasne radnje, netransparentnost u radu, lopovluk i neznanje u vođenju kluba, a svi nakon toga koje je birao NH su čestiti i vole klub?! Iako su oni prije imali i rezultate za razliku od ovih lakrdijaša danas?

Ono još važnije pitanje odnosi se na one poštenjačine koji su promijenili tadašnje ovlasti predsjednika uprave kako bi mogao bez suglasnosti NO sklapati sve ugovore pa i one koje uključuju isplate provizija menadžerima i odvjetničkih naknada do visine od 1.5 milijuna kuna?!?!?!

Baš me interesira kada se to točno dogodila ta promjena i na činu inicijativu?? Da li vas interesira? HŽV”
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 29/1/2019, 17:19

STELIANO FILIP VIŠE NIJE IGRAČ HAJDUKA


https://hajduk.hr/vijest/steliano-filip-vise-nije-igrac-hajduka/11183

Još jedno pojačanje.  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 46 of 50 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum