ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 21/1/2019, 14:47

a e.
ostalo su vam još samo uspomene na hajduk i ostao vam je naš hajduk

hajduka danas više nema.

sitting_bull

Posts : 11139
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 22/1/2019, 17:25

https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/hnl/sjajno-izdanje-hajduka-protiv-ukrajinskog-prvaka-bijeli-utrpali-cetiri-komada-sahtaru-orescanin-poslao-kombinirani-sastav-na-ukrajince/8299001/
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo 22/1/2019, 17:49

Miriše na...

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 22/1/2019, 17:52

Bacija oko na stranicu zagadura. Šahtar je tek na početku priprema, nisu mu igrali najbolji igrači i ovo je samo pripremna utakmica.  :D A prije par dana udarali drvlje i kamenje nakon poraza od švicaraca.  lol!
Kako oni mrze Hajduk to nisu istine.

Btw. rezultat pripremnih utakmica je mjerilo apsolutno ničega. Pa Kopić je na lito niza pobjede. Najbolju polusezonu u zadnjih 10, 15 godina Hajduk je odigra nakon što je prije nastavka iste izgubija od dva niželigaša u prijateljskim utakmicama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 22/1/2019, 18:03

svi mrze hajduk.

samo naš hajduk voli lovu hajduka.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 22/1/2019, 20:01

Hajduk Split - Page 45 50724709_298226964171065_2703057304328077312_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent-lhr3-1

Hajduk Split - Page 45 50596004_372785040189356_3967209889146601472_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent-lhr3-1

:roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl 

Dakle jadan čovik spomene kako je neke muka kad Hajduk dobije (čak u nebitnoj prijateljskoj utakmici) a vođa Zagadura se odma prepozna i priti izbacivanjem iz grupe koja je gora od Sjeverne Koreje. Basketball 

Još je bija blag pa nije tija srati kako lapan ne izvodi prvu momčad niti je uigrava :hail :hail :hail
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo 22/1/2019, 20:51

Ja sam čuo da i na NH forumu moraš jako paziti što ćeš napisati inače odmah budeš baniran.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 22/1/2019, 21:20

kako su tovari postali tankoćutni kad se govori o njihovoj sekti i hajduku.

dok su godinama alač, dea, buble, topić, holiga i ostali iz "dabogda sve izgubili" ekipe isključivo srali po dinamu i godinama nisu napisali afirmativan članak to je za tovare bilo sve super, objektivno i pošteno.

sad kad je njihova rit došla na šekret kmečanje na svaki propuh.

najgore za sektaše je što je ovo tek početak obzirom na igrački kadar i očekivanja. neka samo par od naše dice (hamza, ismaill, jairo, jradi) ispadne iz stroja zbog ozljede, ili kartona i biti će frka. jedina sreća je što su odmaknuli rudešu, slavenu i istri.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 22/1/2019, 21:20

Roland Deschain wrote:Ja sam čuo da i na NH forumu moraš jako paziti što ćeš napisati inače odmah budeš baniran.
Kao i u većini navijačkih foruma ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 22/1/2019, 21:23

Roland Deschain wrote:Ja sam čuo da i na NH forumu moraš jako paziti što ćeš napisati inače odmah budeš baniran.
Nema vriđanja, omalovažavanja NIKOGA, i ako učestalo navodiš neistine ide ban. 
Ako se ne držiš teme, ide brisanje postova.

Ipak možeš napisati svoje mišljenje za razliku od Zagadura koji maknu ljude zbog različitog mišljenja pa čak činjenica i argumenata. S druge strane dozvoljeno je vriđanje kad to rade admini i kad vriđaš Udrugu NH i pojedine ljude iz udruge.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 23/1/2019, 08:52

isključivi krivac wrote:
Roland Deschain wrote:Ja sam čuo da i na NH forumu moraš jako paziti što ćeš napisati inače odmah budeš baniran.
Nema vriđanja, omalovažavanja NIKOGA, i ako učestalo navodiš neistine ide ban. 
Ako se ne držiš teme, ide brisanje postova.

Ipak možeš napisati svoje mišljenje za razliku od Zagadura koji maknu ljude zbog različitog mišljenja pa čak činjenica i argumenata. S druge strane dozvoljeno je vriđanje kad to rade admini i kad vriđaš Udrugu NH i pojedine ljude iz udruge.
je kako da ne....ja sam jednom napisao na NH forumu da se sprovede naliza vodecih ljudi NH-a sto se tice njihoev imovine i financija...prije nego sto je udruga NH osnovana i danas...umjesto odgovora izbrisan sam i baniran..di sam koga vrijeđao..samo sam rekao neka priloze svoje imovinske kartice prije udruge i polsije kad su postali sefovi u udruzi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 23/1/2019, 10:54

Hajduk Split - Page 45 50806934_1391263251010583_2275458842898726912_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent-lhr3-1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 23/1/2019, 12:20

vau!
13.000 članova!
dogodine prvaci.
100%.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 23/1/2019, 14:06

Dobro je to. Forumska  jocolor broji članove, a mi trofeje i lovu od Euro-takmičenja.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6698
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 23/1/2019, 19:55

Hajduk Split - Page 45 50599614_2309311795769862_5803202975329419264_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent-lhr3-1

Hajduk Split - Page 45 50439775_2144314055657289_5149392984466259968_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent-lhr3-1

:rofl Kad zagaduri žele ismijati baš svaku vijest, potez, postupak HNK Hajduk Split i ljudi koji tamo rade. lol!
Glup i gluplji.

Počeli se ljudi buniti jer su shvatili da ovi samo žele napadati i ismijavati, i svemu vide nešto za napadati u vezi Hajduka. Nažalost, polako padaju što nije dobro jer motiviraju ljude da se učlanjuju u HNK Hajduk Split.

Bilo je dobro dok je trajalo. Traje još malo,pa uživajmo...  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 23/1/2019, 20:24

Al' zato vi "riličari" trajete predugo. Nije Hajduku problem ni HNS ni Dinamo ni Lokomotiva ni Mamić. Najveći problem Hajduka ste vi "riličari" i dosta ljudu u Splitu i okolici je uvjereno da će hajduk krenuti naprijed onog trenutka kad se "riličara" riješi.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6698
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 24/1/2019, 11:11

HYSEN MEMOLLA VIŠE NIJE IGRAČ HAJDUKA


https://hajduk.hr/vijest/hysen-memolla-vise-nije-igrac-hajduka/11164

Eto, otiša Rilov ode i Memolla. Pa sad vi recite da ga Rilov nije gura. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 24/1/2019, 13:33

hajduk prodao memollu pa ne treba dizati kredit.

tako to rade ljudi iz našeg hajduka.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 24/1/2019, 13:46

citiram izvrstan članak koji zorno opisuje mentalni modus operandi našeg hajduka i ljudi koji su prisvojili pravo da vode hajduk:

"Kukati znači žaliti se. Žaliti se znači igrati ulogu žrtve tj. onoga koji ne može utjecati na ono što mu se dešava. U smislu osobne organiziranosti i uspješnosti to znači živjeti život nerealnih očekivanja i razočaranja. Tko želi tako živjeti?
Rijetko koje društvo toliko njeguje kulturu kukanja kao naše. No, društvo čine pojedinci, a to znači da svaka osoba vlastitim kukanjem zapravo podržava i održava takav način ponašanja.
Zašto je to loše? Pa zato što je kukanje najveći neprijatelj inicijativi, proaktivnosti i samodisciplini. Drugim riječima, kukanje je neprijatelj osobne organiziranosti.


KUKANJE KRADE VRIJEME
Dok kukate trošite vrijeme koje biste mogli i trebali iskoristiti za neku smislenu aktivnost. Naime, kukanje je besmisleno jer ne uključuje nikakvo rješenje, samo beskonačno opisivanje problema, prepreka ili poteškoća. Trošeći vrijeme tako ujedno samo još više komplicirate svoje dnevne i tjedne rasporede, umjesto da ih izvršavate.

Dakle idući puta kada osjetite potrebu za kukanjem sjetite se barem jedne važne obaveze koja će zbog izgubljenog vremena ostati neobavljena ili obavljena loše. Fokusirajte se na tu obavezu i na zadovoljstvo koje ćete osjećati kad ju prekrižite sa svoje dnevne liste.

LJUDI KOJI VAS UVLAČE U KUKANJE
Postoje ljudi koji ne samo da stalno kukaju nego očekuju od vas da im se pridružite, iz bilo kojeg razloga. U tom slučaju imate samo dvije opcije: prihvatiti takvo 'druženje' i prihvatiti ulogu žrtve poput njih ili izbjegavati takve ljude i odabrati rješavanje onoga što vas smeta i muči.
Imajte na umu međutim, da ljudi skloni kukanju vrlo teško prihvaćaju kritiku i da morate znati kako im asertivno (odlučno, ali bez sukoba) dati do znanja da vi ne namjeravate tako provoditi svoje vrijeme.

RAZMIŠLJAJTE O RJEŠENJU
Kukanje podrazumijeva nemogućnost utjecanja na neki problem i očekivanje da ga riješi netko drugi. Stvarnost je naravno drugačija od toga i nije slučajno da ne postoji nijedna uspješna osoba na svijetu koja kuka i žali se. Osobe koje ne kukaju usmjerene su na rješavanje problema, a ne na njihovo prepričavanje.


NIŠTA SE NE RJEŠAVA ODJEDNOM ILI PREKO NOĆI
Rad na bilo kakvom projektu počinje raščlanjivanjem na manje cjeline. Svaki plan ima svoje aktivnosti i zadatke i svaki obavljeni zadatak od presudne je važnosti za uspjeh cijelog projekta.

U smislu kukanja kao svakodnevne aktivnosti mnogih, to znači da je i najmanji trud na nekom malom zadatku vrjedniji i korisniji od očajavanja i nečinjenja. Svaki takav riješeni zadatak zapravo je jedan korak bliže konačnom rješenju.

Zato umjesto da se prepustite naizgled lakšem načinu kroz kukanje i traženje krivaca u vanjskim okolnostima, razmišljajte kako možete već danas utjecati na rješavanje nekih poteškoća pa iako i onih najmanjih."


naravno, i ovo je bacanje bisera pred naše hajdukovce tako da neku promjenu ne očekujem.
dok je našeg hajduka biti će i kmečanja.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 24/1/2019, 22:13

isključivi krivac wrote:
Roland Deschain wrote:Ja sam čuo da i na NH forumu moraš jako paziti što ćeš napisati inače odmah budeš baniran.
Nema vriđanja, omalovažavanja NIKOGA, i ako učestalo navodiš neistine ide ban. 
Ako se ne držiš teme, ide brisanje postova.

Ipak možeš napisati svoje mišljenje za razliku od Zagadura koji maknu ljude zbog različitog mišljenja pa čak činjenica i argumenata. S druge strane dozvoljeno je vriđanje kad to rade admini i kad vriđaš Udrugu NH i pojedine ljude iz udruge.
Nema vriđanja ni iznošenja neprovjerenih i lažnih informacija ka činjenica, kome je do toga ima grupu od propalog žandara jastoga.

Mi smo gospoda, naši admini ne baniraju zbog iznošenja vlastitog mišljenja

Hajduk Split - Page 45 20190124-221057

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 25/1/2019, 00:13

Verbal Kint wrote:
isključivi krivac wrote:
Roland Deschain wrote:Ja sam čuo da i na NH forumu moraš jako paziti što ćeš napisati inače odmah budeš baniran.
Nema vriđanja, omalovažavanja NIKOGA, i ako učestalo navodiš neistine ide ban. 
Ako se ne držiš teme, ide brisanje postova.

Ipak možeš napisati svoje mišljenje za razliku od Zagadura koji maknu ljude zbog različitog mišljenja pa čak činjenica i argumenata. S druge strane dozvoljeno je vriđanje kad to rade admini i kad vriđaš Udrugu NH i pojedine ljude iz udruge.
Nema vriđanja ni iznošenja neprovjerenih i lažnih informacija ka činjenica, kome je do toga ima grupu od propalog žandara jastoga.

Mi smo gospoda, naši admini ne baniraju zbog iznošenja vlastitog mišljenja

Hajduk Split - Page 45 20190124-221057
Zato mu se i smanjuje broj ljudi u grupi. Shvatili ljudi kakva je prevara. :D

Iako, zabavno je čitati njegovo koprcanje, a još zabavnije će biti kad pokuša s tom inicijativom (ako i to uspije) ići gradonačelniku i GV-u.  lol!

Nego baka, ti si doli znaš bolje. Reci mi di je sad mali od Plavuše (poznatiji kao "Materino" :^0 )? Jeli igra di balun ili?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum