ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOLIKI JE TKO BIO ANTIFAŠIST: Sorin babo i amidža u Crnoj Legiji

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

KOLIKI JE TKO BIO ANTIFAŠIST: Sorin babo i amidža u Crnoj Legiji - Page 2 Empty Re: KOLIKI JE TKO BIO ANTIFAŠIST: Sorin babo i amidža u Crnoj Legiji

Post by Ringo10 28/11/2018, 13:19

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:uostalom neizravno ej priznao da su muslimani bili suncokreti i njihov akademik muhamed filipovic u ejndoj knjizi..sa recenicom 'mi mislimani smo se morali prilagođavat da bi opstali pa tako da je krajem drugog svjetskog rata dogovorom određeni dio muslimana se prebacio u partizanske redove a dio muslimana je bio zaduzen da unistava ustaske arhive sa popisima muslimana u ustaskim redovima'...dakle jednostavno receno..'mi preoblacimodresove tako da cemo hrvate uvalit u govna da su jedino oni bili ustase'
Pametno!

Svakako mnogo pametnije nego ustrajati do propasti i ostati uz Hitlera i kad je Hitler vec bio mrtav.

I onda 75 godina slinaviti i kukati i optuzivati nekakve Engleze umjesto osuditi samoga sebe i svoj imbecilizam.

Bas je Engleze bolio kitomir za gomilom ustasa.
gle..to je za mene pederski..vec sam napomenuo da ej sad kojim slucajem bj-a u srbiji muslimani bi rekli da su oni svi bili rezervisti jna,da ih ej bilo 70% u vojsci srpske...a da su armiju bh-a zapravo sacinjavali hrvati i naveli primjere kljujica,stjepana sibera i komsica... :D
E jebi ga, sve je to nesto pederski a mi kao posteni ... i uvijek popusimo kitomira.
ima jedan grafit..ako si govno onda budi govno do kraja
Nema toga u politici jarane. To su tlapnje i iluzije za budale.

Politika je pragmatizam. A Hrvati su dokazani politicki imbecili.

Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

KOLIKI JE TKO BIO ANTIFAŠIST: Sorin babo i amidža u Crnoj Legiji - Page 2 Empty Re: KOLIKI JE TKO BIO ANTIFAŠIST: Sorin babo i amidža u Crnoj Legiji

Post by vuksadinare 28/11/2018, 13:23

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
Pametno!

Svakako mnogo pametnije nego ustrajati do propasti i ostati uz Hitlera i kad je Hitler vec bio mrtav.

I onda 75 godina slinaviti i kukati i optuzivati nekakve Engleze umjesto osuditi samoga sebe i svoj imbecilizam.

Bas je Engleze bolio kitomir za gomilom ustasa.
gle..to je za mene pederski..vec sam napomenuo da ej sad kojim slucajem bj-a u srbiji muslimani bi rekli da su oni svi bili rezervisti jna,da ih ej bilo 70% u vojsci srpske...a da su armiju bh-a zapravo sacinjavali hrvati i naveli primjere kljujica,stjepana sibera i komsica... :D
E jebi ga, sve je to nesto pederski a mi kao posteni ... i uvijek popusimo kitomira.
ima jedan grafit..ako si govno onda budi govno do kraja
Nema toga u politici jarane. To su tlapnje i iluzije za budale.

Politika je pragmatizam. A Hrvati su dokazani politicki imbecili.
pa politicki imbecili jesu ali su posteniji nego ovi drugi...a kad takvima kazes da su govno onda gle cuda uvrijede se..josi bezobrtazni..odmah na kamaru sa takvima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

KOLIKI JE TKO BIO ANTIFAŠIST: Sorin babo i amidža u Crnoj Legiji - Page 2 Empty Re: KOLIKI JE TKO BIO ANTIFAŠIST: Sorin babo i amidža u Crnoj Legiji

Post by Ringo10 28/11/2018, 13:28

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
gle..to je za mene pederski..vec sam napomenuo da ej sad kojim slucajem bj-a u srbiji muslimani bi rekli da su oni svi bili rezervisti jna,da ih ej bilo 70% u vojsci srpske...a da su armiju bh-a zapravo sacinjavali hrvati i naveli primjere kljujica,stjepana sibera i komsica... :D
E jebi ga, sve je to nesto pederski a mi kao posteni ... i uvijek popusimo kitomira.
ima jedan grafit..ako si govno onda budi govno do kraja
Nema toga u politici jarane. To su tlapnje i iluzije za budale.

Politika je pragmatizam. A Hrvati su dokazani politicki imbecili.
pa politicki imbecili jesu ali su posteniji nego ovi drugi...a kad takvima kazes da su govno onda gle cuda uvrijede se..josi bezobrtazni..odmah na kamaru sa takvima
Ne znam. Kategorija GOVANA u politici je smijesna stvar.

Ja samo znam da ga Hrvati puse. I pusit ce uvijek.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

KOLIKI JE TKO BIO ANTIFAŠIST: Sorin babo i amidža u Crnoj Legiji - Page 2 Empty Re: KOLIKI JE TKO BIO ANTIFAŠIST: Sorin babo i amidža u Crnoj Legiji

Post by Šandor Winnetou 28/11/2018, 13:30

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
E jebi ga, sve je to nesto pederski a mi kao posteni ... i uvijek popusimo kitomira.
ima jedan grafit..ako si govno onda budi govno do kraja
Nema toga u politici jarane. To su tlapnje i iluzije za budale.

Politika je pragmatizam. A Hrvati su dokazani politicki imbecili.
pa politicki imbecili jesu ali su posteniji nego ovi drugi...a kad takvima kazes da su govno onda gle cuda uvrijede se..josi bezobrtazni..odmah na kamaru sa takvima
Ne znam. Kategorija GOVANA u politici je smijesna stvar.

Ja samo znam da ga Hrvati puse. I pusit ce uvijek.
Nu ga sad, dakle ti si beskompromisan kada je koljač tito u pitanju ali si za debeli oportunizam kada su drugi u pitanju.

_________________
KOLIKI JE TKO BIO ANTIFAŠIST: Sorin babo i amidža u Crnoj Legiji - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

KOLIKI JE TKO BIO ANTIFAŠIST: Sorin babo i amidža u Crnoj Legiji - Page 2 Empty Re: KOLIKI JE TKO BIO ANTIFAŠIST: Sorin babo i amidža u Crnoj Legiji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum