ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ceca se pravda da nije ovo ona 1991 u Vukovaru sa oruzjem ali...

Go down

Ceca se pravda da nije ovo ona 1991 u Vukovaru sa oruzjem ali... Empty Ceca se pravda da nije ovo ona 1991 u Vukovaru sa oruzjem ali...

Post by vuksadinare Mon 19 Nov - 4:08

https://www.kurir.rs/stars/3157453/ceca-u-uniformi-na-ratistu-sa-puskom-na-gotovs-ova-lazna-fotka-zapalila-je-internet-a-oglasila-se-pevacica-svima-je-zapusila-usta-foto
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Ceca se pravda da nije ovo ona 1991 u Vukovaru sa oruzjem ali... Empty Re: Ceca se pravda da nije ovo ona 1991 u Vukovaru sa oruzjem ali...

Post by vuksadinare Mon 19 Nov - 4:10

...ne bi rekao ni da nije..cak i srbima nije uvjerljivo njeno opravdanje...previse slicnosti a i tada decko arkan je tamo non stop visio tada
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Ceca se pravda da nije ovo ona 1991 u Vukovaru sa oruzjem ali... Empty Re: Ceca se pravda da nije ovo ona 1991 u Vukovaru sa oruzjem ali...

Post by vuksadinare Mon 19 Nov - 8:02

'nisam ja majke mi'..dovoljno po ovoj recenici da jesi bila... :)...pa zasto su onda tad srpski novinari bas ovu salijetali..onda brena bar ima nekakvu cast pa je priznala da ej bila u brckom u uniformi...za razliku od tebe ceco..reci bila sam takvo vrijeme bilo trebalo steci jos vise 'popularnosti' a di ces bolje nego da odjuris 'oslobodiocima' i biti uz dragog arakana :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Ceca se pravda da nije ovo ona 1991 u Vukovaru sa oruzjem ali... Empty Re: Ceca se pravda da nije ovo ona 1991 u Vukovaru sa oruzjem ali...

Post by vuksadinare Mon 19 Nov - 8:04

uostalom sam bora corba je priznao..'da su mnoge poznate licnosti tada iz srbije dolazili na ratista i naslikavali se a sada se opravdavaju da nigde za vreme rata nisu bile i otvoreno lazu da mogu pevati,glumiti van srbije'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Ceca se pravda da nije ovo ona 1991 u Vukovaru sa oruzjem ali... Empty Re: Ceca se pravda da nije ovo ona 1991 u Vukovaru sa oruzjem ali...

Post by catabbath Mon 19 Nov - 8:35

Cecine koncerte u Slo pohode puni autobusi domoljubnih Rvata.

_________________
Ceca se pravda da nije ovo ona 1991 u Vukovaru sa oruzjem ali... Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12391
2015-08-22


Back to top Go down

Ceca se pravda da nije ovo ona 1991 u Vukovaru sa oruzjem ali... Empty Re: Ceca se pravda da nije ovo ona 1991 u Vukovaru sa oruzjem ali...

Post by dzango Mon 19 Nov - 8:51

Kurir, Ceca, Hrvati...kič jebote.

_________________
Ceca se pravda da nije ovo ona 1991 u Vukovaru sa oruzjem ali... Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Ceca se pravda da nije ovo ona 1991 u Vukovaru sa oruzjem ali... Empty Re: Ceca se pravda da nije ovo ona 1991 u Vukovaru sa oruzjem ali...

Post by Ringo10 Mon 19 Nov - 12:33

vuksadinare wrote:...ne bi rekao ni da nije..cak i srbima nije uvjerljivo njeno opravdanje...previse slicnosti a i tada decko arkan je tamo non stop visio tada
Vidio sam sliku. Nemoguce je sa sigurnoscu reci.

A i nekako sumnjam da bi se ona tu zajebavala po Vukovaru. I ova na slici mi izgleda starija. 

Ceca je 1991 imala ako se ne varam 18 godina. Nije to ona.

P.S. Zar se nije ona bas u to vrijeme zabavljala sa nekim muslimanom Sandzaklijom. I bas ju je Arkan od njega odvojio dvije ili tri godine kasnije.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Ceca se pravda da nije ovo ona 1991 u Vukovaru sa oruzjem ali... Empty Re: Ceca se pravda da nije ovo ona 1991 u Vukovaru sa oruzjem ali...

Post by vuksadinare Mon 19 Nov - 12:41

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:...ne bi rekao ni da nije..cak i srbima nije uvjerljivo njeno opravdanje...previse slicnosti a i tada decko arkan je tamo non stop visio tada
Vidio sam sliku. Nemoguce je sa sigurnoscu reci.

A i nekako sumnjam da bi se ona tu zajebavala po Vukovaru. I ova na slici mi izgleda starija. 

Ceca je 1991 imala ako se ne varam 18 godina. Nije to ona.

P.S. Zar se nije ona bas u to vrijeme zabavljala sa nekim muslimanom Sandzaklijom. I bas ju je Arkan od njega odvojio dvije ili tri gofdine kasnije.
sve je moguce...kako je onomad rekao bora corba da su najvecim dijelom tada poznate osobe narocito pjevaci laktarili da idu na linije ili ka 'oslobodiocima' a sada se svi prave toše...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Ceca se pravda da nije ovo ona 1991 u Vukovaru sa oruzjem ali... Empty Re: Ceca se pravda da nije ovo ona 1991 u Vukovaru sa oruzjem ali...

Post by Ringo10 Mon 19 Nov - 12:44

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:...ne bi rekao ni da nije..cak i srbima nije uvjerljivo njeno opravdanje...previse slicnosti a i tada decko arkan je tamo non stop visio tada
Vidio sam sliku. Nemoguce je sa sigurnoscu reci.

A i nekako sumnjam da bi se ona tu zajebavala po Vukovaru. I ova na slici mi izgleda starija. 

Ceca je 1991 imala ako se ne varam 18 godina. Nije to ona.

P.S. Zar se nije ona bas u to vrijeme zabavljala sa nekim muslimanom Sandzaklijom. I bas ju je Arkan od njega odvojio dvije ili tri gofdine kasnije.
sve je moguce...kako je onomad rekao bora corba da su najvecim dijelom tada poznate osobe narocito pjevaci laktarili da idu na linije ili ka 'oslobodiocima' a sada se svi prave toše...
Ma nije moguce. Ona je tad bila curetak od 18 godina i bilo ko luda zaljubljena u nekog Haru Samardzica, muslimana iz Sandzaka. Kasnije je Arkan silom dovojio od njega, ali to je bilo negdje 1994 ili 1995te..

Ova na slici ima blizu tri banke.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Ceca se pravda da nije ovo ona 1991 u Vukovaru sa oruzjem ali... Empty Re: Ceca se pravda da nije ovo ona 1991 u Vukovaru sa oruzjem ali...

Post by crvenkasti Mon 19 Nov - 12:47

kako je mogla ...?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28713
2014-04-17


Back to top Go down

Ceca se pravda da nije ovo ona 1991 u Vukovaru sa oruzjem ali... Empty Re: Ceca se pravda da nije ovo ona 1991 u Vukovaru sa oruzjem ali...

Post by Ringo10 Mon 19 Nov - 12:58

crvenkasti wrote:kako je mogla ...?
Kako je mogla STA ????

Jebavat se sa Sandzaklijom?
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Ceca se pravda da nije ovo ona 1991 u Vukovaru sa oruzjem ali... Empty Re: Ceca se pravda da nije ovo ona 1991 u Vukovaru sa oruzjem ali...

Post by Sabina Spielrein Mon 19 Nov - 19:20

catabbath wrote:Cecine koncerte u Slo pohode puni autobusi domoljubnih Rvata.

Ja to jednostavno ne razumijem, sad imaju i svoj radio, voziš se centrom grada, kroz spušteni prozor iz drugog automobila trešti neko odvratno zavijanje.
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Ceca se pravda da nije ovo ona 1991 u Vukovaru sa oruzjem ali... Empty Re: Ceca se pravda da nije ovo ona 1991 u Vukovaru sa oruzjem ali...

Post by Serbinho-3 Tue 20 Nov - 7:15

Da nema Hrvata, ne bi bilo ni Cece...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26379
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ceca se pravda da nije ovo ona 1991 u Vukovaru sa oruzjem ali... Empty Re: Ceca se pravda da nije ovo ona 1991 u Vukovaru sa oruzjem ali...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum